Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fodorka
11. jún 2010

vies co davam si lioton gel to mi nakazali aby mi to aj ksor dopuchlo al epriznam sa z euz dv adni som si nic nedala som leniva....ty kokso to je uz tolko hodin deni aj ty co tu este robis poddme spat..... 😀 dobru nocku vsetkym🙂))

mata.i
12. jún 2010

Ahojte,
prepacte ze som to tu zanedbavala, mala som zdravotne problemy, musela som lezat, prvykrat bol Matko sam bezomna, kym som ja musela byt prec. Nastastie to zvladol s maminou, kojila som potom len rano a v noci:(
Gratulujem Bzucinke k Tomaskovi, dufam ze ste zdravi a nech sa vam dari🙂 Ejuss, tie problemy co si mala nemozu byt z tepla? Mne sa stalo cosi podobne, doktor mi povedal ze velmi malo pijem, musim pit ovela viac tekutin denne.
Super, ze je v LV dalsia akcia, no akurat ze je teraz az neznesitelne teplo, ja mam dilemu ci vobec ist v takomto teple von, ci radsej nezostat doma a ist von az okolo 16.hod 😕 Inak my radsej ideme v takomto teple do mlynov, tam je predsa len lepsi vzduch, cestou mame zapnutu klimu a aspon mame o zabavu postarane🙂
Denka, ako sa ma Dadusko? Ten obchod co si spominala je pri OC Aquario?

desszi
12. jún 2010

Matka, KIK je aj pri OC Aquario aj v Hypernove na druhom konci mesta, smerom na Komarno. Je tam Shellka.

nada1326
13. jún 2010

ahojte, vdaka za rady, kupila som si plavky, ale ani neviem kde 😒 bolo to na pesej zone, nedaleko takej fontanky, su kraaaasne, aj na kupalisku bolo super 🙂 decka sa krasne vysantili, aj sme sa opalili 🙂 a musim povedat, ze NZ sa mi pacia viac ako levice

mirka1986
13. jún 2010

ahojte, simi, tak ste si uzili, treba, pokial je pekne 😉 my sme zatial na kupalisku neboli, drobci maju na dvore bazen, tak tam sa kupaju 🙂 vcera sme boli pozriet na hradne slavnosti, nemali sme ani kocik, tak sa mala dost nachodila, popozerali sme co maju, nieco sme pokupili a sli domov a z auta sli hned do bazenu 🙂 sice v aute pospali obidve, ked sme spomenuli bazen, hned boli prebrate 😅

ejusaaa
13. jún 2010

Ahojte,tak my dnes mame oslavku,Tobinko ma meninky 🙂 Vcera sme boli trosku na hradnych ale nikoho z vas som nestretla,isli sme az podvecer,uz to tam skoro koncilo,potom prida foto naraz aj z oslavy.Bzuci uz asi dneska ide domov nie?jaj to teplo,vcera vecer to vyzeralo ze bude burka,taky vetrisko zacal a potom nic...

trdielko149
13. jún 2010

ahojte baby juuj vcera bol perfektnyyy dnicek ,boli sme v Nitre v Mlynoch na nakupoch kupila som si prenaadherne saty popolnoci na nasu svadbu uz len aby ten rocik rychlo ubehol uz sa tesim ako si ich 11.juna 2011 obleciem 🙂🙂 a tak kadeco sme pokupili 🙂 aj malej,aj tatinkovi 😉 Bzuci je uzmozno domka,este jej musime dat trosku casu kym sa domka udomacnia s novym cloviecikom na tejto planete 🙂 neviete o niekom kto by kupil 3 kombinaciu kocik je este v zaruke az do augusta 2011 ... uz je aj tu v bazariku aj kade-tade na nete a tyzden presiel a nikto nic 😨 ... PC 350 eur teraz 200 eur ... co je to vela?ja ho dam aj za 150-180 by som sa uz vedela dohodnut ..popytajte sa baby,je novy ani rok este nema ..

ejusaaa
13. jún 2010

Trdielko a ake satocky,noze sa nam v nich odfot 🙂 Juj moja,aj ja predavam kocik,uz skoro pol roka a nikto nic a to uz idem riadne pod cenu,aj tak nic...a uz mam vyhliadnuty novy...tak mame po oslavke,maly sa tesil,dostal kopu darcekov,teraz vonku haja,no kedy pojde vecer spat netusim,ale vsak ked ma tie meniny dnes moze vsetko,aj si vypit 😀 Livi ako emmka zvladla vylet?

desszi
13. jún 2010

ahojky,
Ejka Tobinkovi zelam krasne meniny, velku pusku a objatie posielam aj s Daduskom. Ten uz spinka, ale teda je to strasne v tomto teple. Aj pre dospelych, nielen pre deti. 😝
My sme mali vcera rodinnu oslavu - Dado bol hotovy z tolkych ludi, ale vysmiaty ako stolverka 😀

trdielko veru veru posli fotecky, nech vidime satocky 😉

dievcene skuste hodit este inzerat na bazos.sk, tam chodi vela ludi....

no idem asi kuk tv a pit vela, vela, vela....samozrejme vody 😉

trdielko149
14. jún 2010

Tobinkovi vsetko najlepsie,najma zdravicko ... 🙂 ja nai v kalendari nemam ze Tobias (len Antona mam) moj drahy mal zase 28.narodeninky vcera ... 😀
Emmka bola zlata,sadli sme si na kavicku,dala som jej najskor papar vyzivku a potom zaspala,my sme sa naobedovali a 2 hodinky sme si bezkali po obchodikoch a potom opat papala a opat zaspala a opat sme bezkali po obchodoch 😀
takze bolo perfektne... vecer poviem drahemu nech ma odfoti a zajtra sem dam fotecku 😉 uz je na bazosi moj inzeratik,ja som tiez dala kocik riadne pod cenu ale zas dala som taku cenu aby som si vedela z toho kupit sportak malej ...

ejusaaa
14. jún 2010

Dobre ranko,no dnes nie je taka horucava,no mne ajtak steka pot po chrbte 😝 Denka,a vy ste co oslavovali?Ze vysmiaty ako stolverka 😀 Livi tesime sa na fotoooooooo a Tvojmu drahemu samozrejme vsetko naj naj naj...Livi to ten cerveny predavate?aj ja mam aj na bazos.sk a nic..a mam vyhliadnuty taky krasny ztmavomodry jane teraz je dokonca v akcii,juj.keby sa nam tieto nase podarilo predaaaaaaaaaaaaaaat...ani nehovorim ze ma zas hlava boli,je to tradicia asi..

ejusaaa
14. jún 2010

Baby vy ste vedeli ze Bzuci je s malym v Nitre?Kvoli vysokej zltacke...

trdielko149
14. jún 2010

co to ma Tominko az taku zltacku? chudatko moje krasne malicke a bzuci tiez ... ach ☹ a ja ze su uz stastni domka ...
a dakujeeem ejuss odovzdaaam ... ano ten cerveny predavam a mam vyhliadnuty ani nie je drahy ale co ho mam z blch kupit?na bazosi ho mam na inzercia.sk,v mamaaja.sk aj na nete aj do casopisu som ho dala,aj na hyperinzercii ho mam vsade a nikto nic dala som ho riadne a totalne pod cenu ved ma 9 mesiacov ten kocik bol vyuzivany velmi malo lebo ved vanicka 5 mesiacov a teraz 4 mesiace sportova cast ..aach ... uz neviem komu by som ho ponukla ... momentalne nikto z kamaratok nie je tehotny tak ani nemam komu ... evka len pi pi a pi ...

mirka1986
14. jún 2010

vsetko najlepsie vsetkym oslavencom prajeme aj my 🙂

fodorka
14. jún 2010

ahojte kocky no ja som vas nikoho nebidela mi sm ebol na hradnych slavnostiach od 9:30 az do 14:00takzue smesa povarili ale stalo zato...maly hladkal koniky bol na tkaom kolotoci a aj program sa pacil bolo super mamink asi kupila nausnicky🙂
a potom sm eisli do surian a tam sme prespali takze trosku sme tam pochodili a vcera sme prisli domov no vecer sme s amalym zaspal ako stolverky 🙂

trdielko149
14. jún 2010

my sme neboli sli sme k nasim a do tej nitry,my pojdeme na rybaci jarmok v hradnom parku v auguste..nas bratranec tam bude varit halaszle a my to lubime 🙂 aj minuly rok sme boli a pacilo sa nam 🙂
emmka ma 39.2 horucku,ide jej zub 😠 aj hnacku ma ☹ takze zabaly jej davam uz som jej dala aj nurofen do zadocku cipok a klesla jej na 38.7 teraz isla spinkat,velmi ju to unavilo chudatko moje malicke ... ☹
a to som chcela ist do dm-ky do mesta ked sa vycasi..tak nic mozno zajtra ...

trdielko149
15. jún 2010

to len mne sa nic nezobrazuje alebo tu fakt nikto nebol? inak dobre ranko dievcata .... toto bola tazka noc,Emmka mala vcera cely den horucku,tlacia sa jej 2 zuby naraz,1 vysiel takze sme trojzubbacik 🙂 od 20.00 bola presne kazde 2 hodiny hore a scenar sa opakoval,hrozny plac,uplne zufaly,ona horuca,teplota vzdy presne 39.7 ☹ , zabaly na brusko,hlavicku,pitie,uspavanie,hodinovy spanok a zase o 2 ked sa zobudila to sme jje uz mohli dat nurofen cipok,tak sme dali a do 6.30 spinkala,teraz horucku nema ..uvidime co bude dalej ...

mata.i
15. jún 2010

ahojte,
ja len tolko ze Bzuci je zrejme v NR, ale nie kvoli zltacke, ale kvoli tomu ze minuly tyzden sa narodilo desat deticiek a polovica z nich ma zapal pluc, preto ich museli previezt do NR do nemocnice. Zrovna vtedy porodila aj moja kamaratka a je z toho nestastna, hned ju nepustili za syncekom, vraj najprv sa musi zotavit az potom moze ist. Po troch dnoch si to vsak vybavila a pustili ju do NR. V nemocnici je virus, toto iste bolo aj pred dvomi mesiacmi!!!

mirka1986
15. jún 2010

trdielko, tak ste mali narocnu noc 😒 potvory zubate, ako vedia tie deticky vytrapit ☹
ani som sa vam nepochvalila... uz vyse tyzdna sme bez plienky 🙂

fodorka
15. jún 2010

to mala ma 1rok aj 5mesiacov a je bez plienky?to hadam myslis tu starsiu nie???mozno sa pytam blbo ale predsa???

ejusaaa
15. jún 2010

Ahojte,Matka to fakt deticky v porodnici maju zapal pluc?ale ved to je velmi nebezpecne nie?Ja to mam od Bzuckinho manzela ze kvoli zltacke...Livi ja uz mam kupkynu,ale musime ist zaniest do Trnavy,tak manzel s kamaratom pojdu...stal 19OOOsk a kupi za 9OOO sk a vyhliadnuty mam za 5OOOsk...dnes ideme dat Tobiho strihat,uvidime co z toho bude,potom hodim foto 🙂 Juj a ako sa ma Emmka,to mala riadne vysoke teploty.. 😔 Vcera som videla Dadka uz ma krasnu plet..a dnes som strela nasu Nadku alias Simi 😀

nada1326
15. jún 2010

ahojte, tak sme v lv, boli sme trosku v meste, pobehat, pokupit, zajtra ide natalka na 3 rocnu prehliadku, a potom pojdeme zase naspät na dedinu, ved tu v byte sa neda dychat 😒
trdielko, len vydrz 😖 vazne su tie zuby zubate potvory potvorske ☹ este ked tak v dospelosti bolievaju, ja sa zubara bojim ako certa 😠
mirka, gratulujem, no vidis uz moze ist aj do skôlky 😉
na levicku porodnicu ja mam tiez spomienky- ked som rodila davidka, bol tam tiez nejaky virus a vtedy mali deticky infekciu na kozi, take nieco ako sladke chrasty, boli sme s tym potom aj v nemocke a davali mu nato antibiotika, chudacik ☹ neviem co v tej porodnici robia 😠 myslim na bzuci, nech to tam nejako vydrzi, v tomto teple, uz mohli byt domka 😒

trdielko149
15. jún 2010

dufam ze oni ten zapal nechytili,malinky Tomasko zlatunky..bzuci vydrz to vsetky na teba myslime ...
konecne je po horucke jupííííí...dva zuby potvorske vysli,jeden je vacsi a druhy vidim len taku ciarocku na dasienku bielu ma zato boli horucky ... ☹
ale uz je fajn,malu som dala hajat asi si aj ja trosku zdriemnem lebo som nespala ved ...
ked pride tatinko z prace aj my pojdeme do mesta na prechadzku ale najskor pojdeme na postu 🙂
ved moj kocik si mozete kuk tu v bazariku,stal 350 eur a predavam ho za 180...je pouzivany 9 mesiacov z toho vanicka len 5 mesiacov,sportova cast 4 mesiace a vajicko-autosedacka 8mesiacov(nie kazdy den samozrejme) ... ach a neviem to predat ... dnes nam konecne prisla velka autosedacka,objednana z netu ideme si po nu som zvedava co to bude

desszi
15. jún 2010

ahojte, mam spravy od bzuci - su v nr kvoli zltacke, zial nezlepsuje sa to, navrat domov je zatial v nedohladne. nevedia zistit pricinu zltacky. vsetkych vas pozdravuje.

maartinkaa
15. jún 2010

ahojte, neda mi nezareagovat na tu zltacku......my sme mali bilirubin skoro 500 a hrozila nam vymena krvi a pomohlo nam odstavenie syna od mojho mlieka a bilirubin zacal klesat z hodiny na hodinu 😉 napadlo to len jednu sestricku s 30 rocnou praxou/ zazila to len raz, s nami druhykrat/ ani lekari v leviciach o tom nemali sajnu 😉

desszi
15. jún 2010

martinka napisem o tom bzuci....

desszi
15. jún 2010

Martinka bzuci dakuje za radu, prave skusaju nieco podobne - odsat a prevarit jej mlieko a tak ho davat - tak dufajme ze to zaberie....drzim jej vsetky prsteky, nech sa Tomasko da rychlo do poriadku.

fodorka
15. jún 2010

jeminecko az sa mi slzick ytlaca moc moc ju pozdravuj ze nech sa drzia..posielame cmuky!!!

trdielko149
15. jún 2010

malicke krasne ... nech sa rychlo uzdravi Tomasko ... nech sa drzia,oni to zvladnu!

janadureckova
16. jún 2010

Posielame bzuci veľa veľa energie nech to s Tomáškom zvládnu a nech sú čo najskôr doma. Chúďa malinké, a aj mamina, majú to teraz ťažké.... neviem si to ani predstaviť. Deni pozdravuj ich, že im posielame veeeeeľa božtekov a že určite to rýchlo prejde a bude všetko dobre.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre