Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

devlin
29. jún 2010

@rosannar
tak teda gratulujem! 🙂 ze "uz" 21 😀 😎

ja som vobec nemala tusaka, co to bude 🙂 ale tesime sa velmi, manzel chcel dcerku, tak to vyslo 😵 no mozno sa trafime na toho 19.9, to by bola sranda 😀 mame sa fajn, malicka kope len tak decentne, tlmi to aj placenta, mam ju vpredu. Ale v noci o 11 pravidelne oziva a to mi skace cele brucho!
Akurat to teplo teraz ma ubija....a puchnu mi nohy 😝 Ale inak super 😵 pomaly chystame vybavicku. Co vsetko uz mas?

trdielko149
29. jún 2010

@rosannar a @devlin gratulujem vam k babatkaaam 🙂 este sa len pripravte na leto toto nie je nic ..ja som rodila 16.9.09 viem dobre co je to prezit treti trimester v lete ..nikdy viac ...najma nie ak byvate v cinziaku ako ja ..nic v zlom dievcence a nebojte sa ist na kupalisko voobec nie je skodne ak vam to lekar nezakazal pretoze vo vode nedostanete ziadnu infekciu ako vsade vravia tie vody su prisne kontrolovane takze vam to neublizi ani babatkam skodi to ze vydete z bazeniku a susite sa na slnku v tych mokrych plavkach treba sa prezliect inak vam hrozia tie hnusne obavane infekcie ...taka mala-dlha rada babulky 🙂 a rossannar ja az v januari 21 budem mat chichi 😉

rosannar
29. jún 2010

@devlin no pre mna to je už už 21 😀 ....no aj moj muž chcel dcérku, no ale maminka to prevážila... 😉 ale je šťastný, už aj teraz ak náhodou mu poviem, že drobec kopká a on sa príde pozrieť a vtedy nič tak tak pekne povie....tak som rada...no a to teplo mi ani nehovor... keby som bola doma, tak sa sprchujem každú polhodinku 😀 ...no ale v práci sa to nedá, bohužial 🙂 ...a výbavička....máme zatial len asi štvoro dupačiek a to je všetko...na taký veľký nákup výbavičky sa chystáme až po 3D čo bude 12. 7. tak sa tešíme aj na to 😉

@trdielko149 no my sme sa už boli kupať a nič sa nestalo...bolo to len kráásne osviežujúce 😉 ale dakujem za radu.... odteraz budem nosiť aj na kupalisko dvojo plaviek aby som sa mohla prezliekať 😉

fodorka
29. jún 2010

ahojte baby este raz dakujem.zajtr aidem na prvu poradnu drzte mi palceky🙂
aj s malym idem zajtrsa ku Kusej doktorke chce aby sme s aprisli ukazat a akurat to vyjde lebo ma stale tpelotky ale nic ine mu neni nechapem ale ma hrozne cervene dasienka....ale normalne tu vpredu kde uz ma zubky vonku a ked osm mu ich isla umyt zubky co i len s prstom zacal s asklebit ho to boli ktovie co to ma....juj drzte palceky...
bzuci povedz mi ja si idem dat kartu neubauverovi ale hned ma dala na zajtra na poradnu tak mi len povedz ze aky je ake mas s nim skusenosti?a kolko si mu dala pri porode aby bol ked nechces posli mi do IP...budem rada a kolko stoji nadstadardna izba vporodnici???dobre bambulky moje idem off...papaaa
a aj v prvom trimestri by som s amohla ist kupat do bazena co povete???

desszi
29. jún 2010

ahojte,
nooo vidim, ze sa to tu len tak hemzi mladuchami 😀 rosi vse najlepsie k narodkam
bzuci co povedal doki na tie krce? je to OK?

ejus, ty si bola u zenskeho? ozaj a ako zub?

fodricka zajtra cakame info 🙂

Janka ahoooj, nove foto, mmmm, dobreee 🙂😉

dnes bolo teplo, som zvedava ako bude spat drobec v noci. dakujeme vsetkym, ze nam fandite.
pridala som nove fotecky a clanok. zatial papa.

devlin
29. jún 2010

@fodorka drzim palce 😉

@rosannar tes sa na 3D, je to fakt super zazitok 😉

@trdielko149 diky 🙂 Aj Ty si taka mladica ako rosannar? A to ja sa citim byt velmi mlada a mam po 25 😀 No zacinam pomaly objavovat krasy tretieho trimestra v lete! 😝 A na kupko sa chystam, aj ked do vody asi nie, ja som citliva na vselijake hnusoby na kupkach aj ked nie som tehu, bala by som sa teraz...a este mi chyba odvaha hodit svoje telo do plaviek 😎 uz mam 7 kg navyse...

@desszi drzte sa!

mirka1986
29. jún 2010

ahojte, my sa zajtra chystame do lv, tak sa tesim 😉 zase trochu po nakupoch 🙂

mirka1986
29. jún 2010

ja som prvu dcerku rodila koncom augusta, takze tiez som si uzila tepla 😒

desszi
29. jún 2010

@devlin dakujeme. tiez som rodila koncom augusta 😝
@mirka a kam sa chystate nakupovat?

nada1326
30. jún 2010

dobre rano,
deni, clanok je super, som sa zasmiala 😀 fotky kraaaasne, vsak vsetci Davidkovia musia byt krasni 😀 po maminkach....
ja som rodila koncom juna a v polke augusta 😝 nikdy viac v lete 😝
mirka, akurat zase nie sme v lv 😒 kedy sa uz stretneme?
fodorka, myslim na teba, daj po poradni info 🙂

desszi
30. jún 2010

dobre rano
nadka dakujeeeem 🙂 😉 a jasne ze su Davidkovia po maminkach 😀 som sa rozhodla ze zase asi zacnem pisat clanky, mozno aj basne, ako predtym, trosku mi to pomoze zrelaxovat, len musi kopnut muza. inak nechcem sa chvalit, ale dva mesiace dozadu mi uverejnili list v casopise Mama a ja 🙂 ani si neviete predstavit ako som sa potesila. Ja som predtym pisala do regionalnych novin, ale to uz je cca 4 roky dozadu, tak mi to vratilo sebavedomie v tejto oblasti 🙂

inak ja by som rodila v lete zase, bolo sice teplo, ale zvladala som a letne deti su vraj optimistickejsie 🙂

lindauciatko
30. jún 2010

@bzucinka2 jej tak tie dve fotky fakt nemaju chybu!!! Super napad, takto kazdy moze studovat v com sa podobaju a v com nie, ale podla mna sa podobaju poriadne! Gratulujem!
@fodorka, tak sa tesim na spravy, pockam kym budes po navsteve u dr., potom budem gratulovat 🙂 🙂 🙂
@ejusaaa, chod radsej k dr., lebo prerobis na tych testoch!!! aspon budes vediet na isto v com to viazne...
@nada1326 krasnu foto si si dala do pasu 🙂 🙂 🙂
inac my sme boli vcera na sono klbikov, tak postolkove gatky uz nepotrebujeme 🙂 taka som rada 🙂
len sa mi zdalo cudne, novorodeniatka nahe a vo vysetrovni prievan a este aj zapnuty ventilator... Aj ja som citila ten "vetrik" a to som nebola naha... nezdalo sa mi to velmi vhodne...

lindauciatko
30. jún 2010

a este som sa zabudla pochvalit, dnes mame presne 3 mesiace 🙂

trdielko149
30. jún 2010

@lindauciatko gratulujem k trojmesaciu 🙂 🙂 pusinku odovzdat poprosim 😵
deniska uz aj sa idem kuknuut na ten clanok v mama a ja ten casopis odoberaaam 🙂
devlin kazda je z nas mlada ak sa na to citime aj ked budeme mat 40 😉
sopliky su na ustupeeee konecne 😵 😵 na viikend hlasia krasne prekrasne pocasie ideme na margitu a dudinku taak sa tesiiiim 😀 😀 😀

janadureckova
30. jún 2010

Ahojte,
baby ešte raz hádžem otázku do "pléna", aj vaši drobci dávajú pri chodení špičky nožičiek do vnútra? Kristínka nie vždy, ale dosť často to robí. Nerada by som niečo zanedbala, tak neviem, či je to v pohode a časom sa to napraví....
Deni foto super, Dadušo fešáááčisko 🙂 vidíš preštudujem staršie číslo mamy a ja a pohľadám ten tvoj článok.
A pôrod koncom leta by som si aj ja zopakovala 😉 mne to tak vyhovovalo.
Gratulujeme aj 3-mesačnej oslávenkyni 🙂
Ja som mesiace najskôr tiež oslavovala, ale teraz to tak letí, že ani nestíham sledovať 😉

lindauciatko
30. jún 2010

@trdielko149 dakujem a kupat sa idete aj s Emmkou? Dudinka je super, jaj 🙂 🙂 🙂
baby aky clanok, nieco mi uslo? deni pisala?
ideme von, pa..

trdielko149
30. jún 2010

ano ano aj s Emmkou ideme,uz nema take sopliky a lekarka povedala ze pokym nema horucku mozme ist 😉
v Dudinke sme este neboli tak sa tesime tam,je tam vstupne na 3 hodinky co je super to nam perfektne staci uplne s malou 🙂 deniska pisala list do casopisu mama a ja a zverejnili ho v aprilovom cisle 🙂 a napisala sem clanok na konika este 😉

rosannar
30. jún 2010

@devlin sa aj teším a velmi...si dávame robiť aj fotky aj dvd...tak asi to bude mojim celovečerným filmom....len dúfam, že drobčiatko bude pekne otočené aby sa nám kráásne ukázal 😉

fodorka
30. jún 2010

ahojte no boli sme s markom u doktorky a robila mu aj ten test ci ma virus v telicku lebo stale teplotkujeme a ine nam neni a vraj nema tak davame len paralen a nurofen striedame..no a ja som bola u toho zenskeho musim povedat ze je super sympatak ukecany 🙂 no ale bo vidie tna matenrici maly fliacik vraj prav dpeodobn eto bud eono no objendali ma odva tyzdne potom mi povie viac len bol trosku mimi lebo okolo mam vela vody mimomatenrice ze ci mi nepraskla cysta ze ci som nemala ziadne bolest ale mne nic nebolo ziadne prejavy...no ale uz ma chyta rano kjyselina kramy nikde dva testy pozitivne tak s amodlim aby to bol ten maly fliacik......idem teraz 15.7.rnao o 8:30tak uz sa neviem dockat nech viem nove spravy..tak este nepoviem ani rodine nic neccham to tak az co mi povie potom inak aj som si mnydslel aze nic nebude vidiet lebo posledne som mala kramy 27.maja a sme s azacali snazit ked mi skoncili a mne trvaju aj 8dni takze som len malicko tehotna....ja som s markom bola u dokinho prv ykrat az v 12tt lebo osm bola v zahranici a teraz som si aj skoro test yrobila vsak len zajtra bude co mi tyzden meskaju...ale hadam to bude v poriadku.....

devlin
30. jún 2010

@trdielko149 No jasne, ja sa vlastne uz 8 rokov citim na 17 😀 Len to myslenie sa mi od tych cias trochu zmenilo 😀 Chvalabohu!

@rosannar nasa mala nebola dobre otocena a este aj placena je vpredu plus si davala pred tvaricku nozicky a rucicky, ale aj tak je to krasne a stoji to za to! 😵

@fodorka drzim palce, urcite to bude ono 🙂 ja som sa vybrala tiez velmi skoro k Dr., najprv nevidela nic, to som bola aj trochu vyplasena, brali mi krv a z toho to zistili. Potom na druhykrat len vacok a az na tretikrat aj babenko 🙂

@desszi to fakt? idem rychlo pozriet stare cisla Mama a ja! 🙂

lindauciatko
30. jún 2010

@fodorka jaj tak teraz 2 tyzdne napatia, ze co bude vidiet 15teho 🙂 drzim palce 🙂 🙂 🙂
@desszi tak davidko je fakt cela mama 🙂 a je chutnucky 🙂 a clanok som nasla 🙂 aj v mama a ja

rosannar
30. jún 2010

@devlin no to viaceré som už počula že mali zle bábätko otočené...ale ja ako mi doteraz na tých utz ukazovala dr. tak placentu mám hore 😉 ...ináč ty ku komu chodíš k dr.?

novomamina
30. jún 2010

som tu nova..existuje nieco ako zraz tehuliek v Lv?? 🙂

fodorka
30. jún 2010

ahojte baby krv mi dneska nebrali povedla asetricka z enabuduce toho 15teho tak teraz som v napat...zajtra s malym asi ideme zasa k doktorke lebo s ami zacal dust uplne s amu zahlienili mandle a dusil sa tak teraz s tatom spi tomu zasa sekli krize tak je doma z roboty takze sa staram o dvoch ☹ co som teraz sama zo seba dost na tom nahovno myslim psychicky...taketo nepoznam lebo ked som bola pri malom som si robila test az ked mi meskal 3tyzdne takze som prisla uz neskoro ked bolo vsetko vidiet ale tak ako poznma svoj metabolizmus tak to bude babo len nech je tam kde ma byt aziadne mimo maternice ...a este sa ho musim popytat na tu "vodu"co tam mam mimo maternice nechpaem. to...ale hadam nic vazne

ejusaaa
30. jún 2010

Ahojte,jjjjjuj dnes bolo teplo...stretla som v meste Mirku 🙂 Zdialky videla Deszi a tot vse 🙂 Baby mozte mi na rovinu povedat kde je clanok co pisala Deszi? 🙂 Fodor,hadam bude vsetko ok...ja testujem zajtra,ale uz ma to nebavi,ze kde je problem neviem,sak piatok sa to dozviem...dnes sme mali kupkynu na kocik bola pozriet,vravela ze o siedmej zavola a nic zatial,asi mi prischne uz,co uz 🙂 Novomamina,jasne,zorganizujeme stretko levicianiek uz sme nieco take mali 🙂 Jani neviem,podla mna len teraz ma taky zvyk ze tak chodi ze si dava spicky dovnutra,ale ak by to robla naozaj dlhsie,radsej by som to spomenula detskej lekarke a ona povie co dalej,nie?

desszi
30. jún 2010

ahojte, tak ja som dnes uplne na prd, otapena, unavena, ufrflana ako stara baba 😖
Ejka a kde si ma videla? Kratky clanok je pri fotkach a v aprilovom cisle mama a ja v sekcii listaren 🙂

Zajtra ideme na alergologiu Dr.Dzurillovi. Mate niekto skusenost? Ze vraj stary pan 😒 no neviem, mam z celeho zmiesany pocit, dnes som sa rozpravala s jednou mamickou, ktora bola u neho s dcerou a povedala mi, ze ked poznam niekoho ineho, nech idem radsej tam. Faktom je, ze zo sestricky som mala taky nedobry pocit. A mam kontakt na jenu Dr.imunologicku v Suranoch, vraj velmi dobra. @fodorka nepoznas? Meno ma teraz nenapada....ale spomeniem si. Tak uvazujem, ze sem ani nepojdem, a priamo si vybavim Surany. Navyse tu sme objednany na cas, ale zrovna vtedy mi maly spava, tak vobec neviem ako to budem riesit 😖

fodorka
30. jún 2010

ahoj deni vies co ja nepoznam urcite ale neviem ci segr as malou nechodi....ale ved ked ti ju odporucil tak bezkaj tam ja neviem nebola som tam-.....

eviiik
30. jún 2010

ahojte kocky 🙂
chodim sem velmi sporadicky, nestihacky, a manzel okupuje notebook, a na velky pc sa my nechce
mame sa celkom fajn, len nie najlepsie znasame horucavy
gratulujem obom tehulkam, a nech o devat mesiacov drzia v naruci vonavucke uzlicky 😵
bzuci, ti tvoji chlapci su jako robeni cez kopirak, ale nadherni 🙂 deni ak je to v case ked Dadko spinka, tak sa na to vyprdni, a chod do tych surian
devlin chodim sem velmi malo, az sa zato hanbim
baby prepacte
janka nam lucka pekne dava prsty, ked stupa, ale mozno je to tym, ze si Kristinka krci prsty, castejsie, radsej to sleduj, a ked tak sa spytaj na to svojej dr. co nato vravi
majte sa krasne
a zelam vsetkym maminkam pekne chvile so svojimi ratolestami

mirka1986
30. jún 2010

veru, stretli sme sa s ejkou, fesanda ako vzdy, tobinko spinkal 😉 jaj, no dnes bola horucava, ked sme sa vratili domov, drobci hned utekali do bazenu 🙂 potom bolo placu, lebo sa dianke nechcelo vobec von...

ejusaaa
1. júl 2010

Ahojte,juj Mirka ze fasenda,to vy ste boli fesandy,ja som bola upachtena,vy pekne svieze 🙂 Baby stale tu s tym otravujem teraz rano dalsi test negativny,uz mi zasibava,zajtra konecne dr.,dufam ze nie som tehotna ani chora...Deni videla som ta pri trhu 🙂 Mirka vam je ze mate bazenik 🙂 Ahoj Eviiiiiik a ozaj,prdali sme kociiiiiiiiik konecne 🙂 Tak zajtra mozem pokukavat po inom,jedno je iste uz sa nedam zlakat ako s tymto,kupim len taky lacnejsi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre