Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

trdielko149
6. júl 2010

ajojte baby ako sa mate?ja sa mam lepsie pomalinky sa zotavujem ale rez ma boli ako slak nechapem ako mozu niektore zenske chciet cisarsky rez mne uplne staci tychto mojich 6 stehov stipe to,boli to ach ani dlho chodit ani lezat ...muzik ma musi sprchovat do rany sa nesmie dostat voda a navyse som taka nemozna 😖
este aj malej sa zmenil rezim uz papa kazde 4 hodinky a len 1 x cez den spinka 🙂
toto leto si ani poriadne neuzijeme lebo ved do vody nemozem ist az o mesiac takze v auguste az zacneme naplno prazdninovat 😉

ejusaaa
6. júl 2010

Ahojte,Livii juj chudatko nase 😔 My tiez skusame Tobiho na nocnik,ale nevycika sa tam,len vsade naokolo 🙂 Sme boli vonku,je celkom prijemne,nikohoooooooooooo som nestretlaa,skoda..

komirka
6. júl 2010

ahojte baby, vie niekto poradit nejakeho dobreho detskeho lekara tu v LV? aby som vedela kam zajst potom s malou do poradne..dakujem pekne 🙂

bzucinka2
6. júl 2010

@nada1326 ja nic v zlom, len aj minule sa tu ktosi stazoval 😉

bzucinka2
6. júl 2010

@komirka my chodime dr.Kovacovej v Sanate 😉

trdielko149
6. júl 2010

@komirka par stran dozadu sme toto iste radili fodorke 🙂 my chodime Kusej je v Sanate tiez 🙂
jaj baby boli sme chvilku na prechadzke len tak okolo cinziaku uuplne mi stacilo ... som taka unavena 😒

mata.i
6. júl 2010

bzuci, to co pisem ohladne LV porodnice je pravda, nechcem tym nikoho nastrasit ale je to tak, kamaratka pred 5 tyzdnami porodila a z 10 deticiek malo 5 zapal pluc, ja som osobne bola operovana pred 4 tyzdnami a lezala som na gynekologii, je tam bordel, vsetkym som opakovala ze kojim a vsetci hovorili ze dobre dobre, vedeli to a predsa mi pichli zlu anestezu, nemohla som kojit, musela som si odsavat mlieko a vylievat ho, tak to len na okraj aky bordel tam je, a z tou VIP izbou je to tak ako hovorim, povedali to vsetky sestricky, uprednostnene su pacienty primara, neda sa uz izba objednat, "obycajna" pacientka moze ist na tu izbu len ked je volna a nejde tam pacientka primara🙂

super baby, dakujem ze info o nocnicku, takze este mame trosku casu, dufam ze to zvladneme
dnes sme boli na poradni lebo Matko dva mesiace nepribral ani gram, teraz sme boli po mesiaci a mal o 500 gramov viac, tak dufam to pojde takto dobre aj dalej🙂

mata.i
6. júl 2010

trdielko to mas pravdu, ja som mala cisarsky lebo bol Matko zle otoceny, keby som nemusela tak ho nechcem, nie je to med lizat, hlavne ked mi pichali tie velke injekcie, a to potom tiez nie je nic moc
ak ti mozem poradit tak si skus robit vyvary z repika a prikladaj si to na ranku, mne to mohlo zahojit to🙂

ejusaaa
7. júl 2010

Ahojte,tak dnes nam fuka vietor,tak aspon nech neprsi....Matka,vsetko najlesie Matkovi k 11.mesiacikom 🙂 Tobi dnes spal celu noc,to je malokedy 😀 vecer isiel spat znova o stvrt na dvanast 😝 ja som zaspala skor ako on,potom som sa precitla,ked po mne presiel kosackou 😀

ejusaaa
7. júl 2010

Ahojte,tak dnes nam fuka vietor,tak aspon nech neprsi....Matka,vsetko najlesie Matkovi k 11.mesiacikom 🙂 Tobi dnes spal celu noc,to je malokedy 😀 vecer isiel spat znova o stvrt na dvanast 😝 ja som zaspala skor ako on,potom som sa precitla,ked po mne presiel kosackou 😀

ejusaaa
7. júl 2010

My to dvakrat pridalo 😒

komirka
7. júl 2010

vdaka za typy baby o tych lekarkach🙂

bzucinka2
7. júl 2010

@mata.i ja sa s tebou nejdem hadat, ja som rodila pred 4 tt a nic zle sa tam nedialo a aj VIP izbu som dostala a to nie som primarova pacientka vobec a na gynde som si polezala tiez dost pocas tehu a ziadne kiksy som nezazila, ale tak vsetko je mozne, zato by som vsak nekydala na nemocnicu vsetko zle 😔

mata.i
7. júl 2010

bzuci, vsak ja na nemocnicu nekydam, len hovorim ako to tam funguje, povedala som ze tam je virus lebo mojmu susedovi sa narodil chlapcek a hned mal zapal pluc, toto sa opakuje uz tri mesiace,
ja nemozem nic zle povedat na nikoho ked som tam bola rodit pred 11 mesiacmi, ale urcite to bolo ovplyvnene tym ze som bola primarova pacientka🙂 mozno je to tym ze moj standard je trosku iny ako u teba, ale v pohode, bolo to moje konstatovanie, nazor a bodka, viac sa o tom nepotrebujem rozpisovat🙂

ejuska, dakujem pekne, no dnes ma Matko male vyrocie, uz rozmyslam co mu kupit na to rocne🙂 vy ste co kupovali?
super, ze Tobinko prespal celu noc🙂 nech by to takto islo dalej!

ejusaaa
7. júl 2010

Matka my sme mu ked mal rocik kupili bicyklik a oblecenie 🙂 jaj dnes je taaaaaaaaaak rozblazneny 😀

mata.i
7. júl 2010

bicyklik myslis tu trojkolku? ta sa mi paci🙂 no aj Matko je dnes rozblazneny, vobec sa mu nechcelo jest, len sa blaznil, boli sme sa kupat v Moravciach, zase robime pokroky🙂

trdielko149
7. júl 2010

@mata.i a ako bolo v ZM na kupku?ja som pocula vselijake len nie dobre veci na to kupalisko sice my aj tak moc nebudeme chodit skrz moju operaciu a dakujem za radu v piatok mi len vyberu stehy a potom sa budem liecit uz aj s repikom dovtedy nic neriskujem ... 🙂
no ja som teraz lezkala v nemocke na chirurgii a bolo "dobre" v nemocnici nikdy nie je dobre ale myslim to tak ze operoval ma primar sestricky boli zlate,kazdu chvilku chodili za mnou na izbu a to nikoho tam nepoznam ani nohu,ani rez nemam neviem ako velky taky normalny 6 stehov ... ja sa nestazujem organizacia tam bola v pohode lebo vraj pan primar si neda "skakat po hlave" takze ked mal on sluzbu vsetky oci sestriciek boli v strehu chichi 🙂 ale aj izbu osetrujuci lekar bol velmi fajn asi mali celych 5 dni vsetci dobru naladu 😉

ejusaaa
7. júl 2010

Ahojte,Matka ano myslim tu trojkolko,ale moc na nej ani nechodime este,lebo ked ideme von vecsinou maly spi 🙂 Jaj aj nas je strasne rozblazneny,len na nom treba mat oci,aky ste mali dnik? 🙂 my ako tak,zajtra uz ma byt krajsie pocasie 🙂

mata.i
7. júl 2010

aha, lebo ja by som mu to tiez chcela kupit, len mi v obchode povedali ze to je od 15 mesiacov, co sa mi nezdalo, asi by som potrebovala take co maju aj remence🙂
no fakt dnes nebolo moc teplo, dost sme boli vonku naobliekany oproti teplym dnom, ale dufam ze uz zajtra bude lepsie🙂 poobede sme boli len doma a chystali sme sa na kupanie, prisli sme az o siedmej vecer, trosk sme sa tam aj zahrali, zajtra sa mozeme stretnut ked sa vam bude chciet!

desszi
7. júl 2010

Ahojte, ja zase len strucne, zajtra ideme domkov, malemu sa trolinkku zhorsil ekzem, ale asi kvoli zubkom - pribudla nam jednotka a dve stolicky sa prerezavaju. Dado hryzie ako lev 😀

trdielko uz je trosku lepsie?

Ejka tak Tobi uz bude nielen be-be-bezkat ale aj bi-bi- bicyklovat 🙂 uz sa tesim ked vas stretnem, to si pozriem.

veru dnes bolo chladno, ja tu nemam nic dlhorukavove, na moje chlpy na rukach dnes mohli jednohubky napichovat brrr 😀

desszi
7. júl 2010

nada a kdeze ste to? ked ste blizko? na felde by som aj mohla prist, ale sedacku mame v Petovom aute ....

fodorka
7. júl 2010

ahojte baby uz sme konecne doma.ja som ochorela od maleho mam aj horucku a boli ma hrdlo ako svina uz aj sople sa pustaju....horza ako z hororu... 😒
maly ten est eodkaslava a uz aj sopliky miznu uz do konca tyzdna bude dobre....
komirka hej mne tu radili 🙂lili si dobr epamata 😉 ja som sla nakoniec ku Dr.Kusej velmi zlata bola aj sestricka aj doktorka na marka fakt milunka som psokojna zatial.... 😉
viete co inak akoze najskor moj muz zahlasil z erodit pojdes aj tak do NZ ze tu su "masari" ale to kvoli reciam pravdaze ale som tak nad tym premyslala a asi pojdem rodit sem uvidim je to este daleko ale uz so msa aj rozhodla...sak hadam to bud eok....

mirip
7. júl 2010

ahojte súkromná skupina je na svete všetky ste tam, nie som za zsrušenie tejto témy ale ak máte pocit že chcete aby sme o niečom vedeli len my teda len baby čo sa z tejto témy poznáme tak napíšte tam a nikto iný to čítať nemôže

lindauciatko
7. júl 2010

@fodorka fodorka, tak sa drz, ako som citala ze aj marko je chory a tak, uz som ti nevolala za to tricko, vsak ked precitam ze budes lepsie, tak sa ozvem, inak na sidlisku kocikujem vzdy rano...

inac aj my sme boli po dlhom case v meste, ale Vilusko si uplne odvykol od obchodov ☹ v obchode vzdy zacal plakat... takze som bola len v lekarni, slava...
on ma asi rad len nase sidliskove potraviny 🙂
@mata.i gratulujem Matkovi, ozaj najvyssi cas zacat narodeninov oslavu 🙂
@trdielko149 tak ste uz skoncili aj s plavanim? a neveim ci som prehliadla, boli ste cez vikend v tych Dudinciach? My sme boli, ale len kocikat, cele mesto sme prekocikali, hlavne park a tak, mam velmi rada Dudince 🙂 aj malemu sa najskor pacilo, najskor spinkal a potom zacal plakat ale papat nechcel...
inac ja mam casovy posun, si myslim ze zase ide vikend, neviem preco??????
@nada1326 tak ty takto, vidiecanka? isto si to uzivate, ved ako si sa tesila na leto.. a Davidko sa tmoli po dvore? skusa krociky?

ejusaaa
7. júl 2010

Ahooooooj deni,uz nam tu chybas...jaj s tymi chlpami a jednohubkami si ma pobavila 😀 Matka,my mame trojkolku s remencami tiez 🙂 Mirip ja som blba,nerozumiem,ako sa da napisat do tej temy? 🙂

fodorka
7. júl 2010

ejus normalne ako je forum tak tam mas sukromne temy a najdes si ju a napises tam....
lindauciatko dakujem ved ked budeme fit tak s aurcite stretneme vonku lebo inak furt chodime len teraz bohuzial.... ☹

mirip
7. júl 2010

ejuš

nada1326
8. júl 2010

ahojte,
aj davidko sa mi zobudil so soplikmi ☹ je umrncany, dufam, ze ho nebude boliet aj hrdlo, este to by mi chybalo, aby mi tu ochorel, nie je tu ani lekaren ☹
lindau, ano, uzivam si dedinu, leto, len nech je uz zase teplucko....a dado nech nie je chory
deni, sme na malasi, je to okolo 20 km od n.z.
fodorka, vy sa liecte.... budem asi zase potrebovat tvoje sluzby 🙂

ejusaaa
8. júl 2010

Ahojte,vdaka za radu 🙂 baby Tobi mo vylupil z klavesnici pismeno h,to sa neda kupit? 🙂 dnes je pekne,vcera som to vzdala,maly este o pol dvanastej nespal 😝 ,ja uz som padala od unavy,a vzdy ked uz skoro spal,dala som ho do postielky a plac,tak som sa vzdala anechala ho celu noc u seba,teraz som dolamanaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

mirip
8. júl 2010

@ejusaaa ahoj dá sa kupiť ale pokial nie je odlomené tak sa dá dať aj naspať písmenko 😉 v obchode s Pc sa dajú zohnať

trdielko149
8. júl 2010

ahojte baby na plavanie babatiek chodime ale plava s malou muzik kedze ja som po operacii ... ale este ideme na dve hodinky a potom su prazdniny tak na kupaliska budeme chodit v Dudinciach sme neboli cez vikend som bola este v nemocnici ☹
tento vikend tiez nepojdeme lebo len v piatok cize zajtra mi vyberu stehy tak neviem co a ako bude este ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre