Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
8. júl 2010

Ahojte,
dlho som sa neozvala, máme za sebou veľmi ťažké obdobie.... Kristínka sa udrela na hlavičku minulý týždeň, skončili sme nakoniec v NR na CT, tam chvalabohu všetko OK, ale ležali sme tam 4 dni, lebo Kristínka asi už mala v sebe nejaký črevný vírus, tak ešte ku tomu začala veľmi hnačkovať a vrackať... poviem vám bolo to veľmi veľmi ťažké...
Pri tom spadla tak, že zo stoja si sadla, ale hneď prudko ľahla a na koberec. Baby fakt treba mať oči stále na stopkách, a to ju všade strážim a všade za ňou behám a aj tak sa stalo... teraz sa naučila vyliezať po schodoch tak musíme zohnať a namontovať zábrany, už som teraz tak stále v strachu...
Vôbec vás nestíham teraz čítať, ale hádam večer si už nájdem čas, sme doma od pondelku večera, ale nejako neviem nájsť čas.
Ináč mám pocit, že som u Kusej videla trdielko, ale nebola som si istá, a hlavou mi behalo toľko myšlienok, ale Kusá my ukľudnila, som sa bála, že keď hnačky neustúpia budeme zas musieť do nemocnice, ale držíme diétu, a chvalabohu za kojenie, lebo len to hlavne chce piť, tak viem dostať do nej aspoň nejakú tekutinu.

trdielko149
8. júl 2010

janka ano to som bola ja 😉 co si nepovedala tam 🙂 nevadi prajem vam skore uzdravenie ja som tiez janka po operacii takze tazke obdobie tiez trosku mame ...

lindauciatko
8. júl 2010

@janadureckova joj taky maly drobcek s virusom v criecvkach, chudatko Kristinka. Dala si ockovat proti rotavirusom do 6 mesiaca? co povedala Kusa, je to ten rotavirus? ja stale zazujem to ockovanie ci ano ci nie, a ked citam ze nejake babatko ma aketo trapenie tak som hotova... ale vzdy ma niekto odhovori, este sa poradim v buducej poradni a a hadam by sme to ockovanie aj stihli...

trdielko149
8. júl 2010

@lindauciatko mna tiez odhovorili od toho ockovania a dnes sa bojim ju polozit hocikam aj do piesku aby nechytila rotavirus a to ma caka este do jej 5.rokov ... ked to raz dostane slak ma trafi ale dufam ze nie ... ja na tovjom mieste by som nepocuvala rady inych a dala zaockovat ja som nedala a lutujem ... a mas pravdu chytro chodte nech to stihnete ak teda chcete ...

fodorka
8. júl 2010

ahojte baby nadi ake sluzby moja?co by si rada? no s tym ockovanim co ja viem ja som o tom ani informovana nebola a ani sa radsej nezaujimam nedala som ma marko len povinne...co j aviem volakedy tiez nebolo a sme tu..aj ked viem ze kazdy ma nato iny nazor...dneska som bola na postu prisli mi tehu rifle su este velke ale su skvele tak teraz sa tesim kedy priberem 😀
ejus aj marko nam vylupol pismeno " I " sranda ale su sikovne tie deti....
janadureckova drzim palceky nech ste cim skor fit...
a tych padov mi mame uz tolko za sebou z nasej postele spadol uz dv akrat a to prv ykra tked mal 6mesiacov a to je clekom vysoka ale tak je ok....mna to vtedy ani nenapadlo niekam utekat utisil sa dal si mliecko a spinkal dalej...jaj dobre idem off maly je uz lepsie mna trosku boli hrdlo ale tecu mi furt sople to je hrozne ine netrobim len utieram....juj tak caute zatim..

janadureckova
8. júl 2010

ahojte,
baby vďaka za podporu.
No robili jej výtery aj na rotavírusy aj na salmonelu, ale oba boli negatívne, tak to bol nejaký iný vírus. Ono st tým očkovaním je to diskutabilné, očkuje sa len na nejaké druhy rotavírusov... ani my sme nedali zaočkovať, nie som veľký zástanca očkovania navyše, keď sa to stalo, som si to vyčítala, a nakoniec aj tak nemala v sebe rotavírusy proti ktorým by bola zaočkovaná. Treba si na to vytvoriť vlastný názor.
Fodorka utekali sme preto, lebo asi minútu po páde začala hrozne vracať, obledla a žalostne nariekať, čiže podľa príznakov otras mozgu. Doobeda sme pobeahali lekárov v LV, kde sa tu ukázalo v pohode a podvečer zas silné zvracanie, kým sme prišli do LV bolo to asi 10 x, už normálne ju len tak napínalo, bolo to hrozné.... čiže prevoz do NR na CT.... ten strach čo som prežila bol naozaj hrozný....

fodorka
8. júl 2010

jaj janka tak to ano ked mala take priznaky tak to aj j aby som utekala...juj ale tak chvalabohu ze to dopadlo dobre ..ti verim nfarkt si musel amat na krajicku...tak drzim palceky nech j epadov co najmenej lepsiie povedan eziadne....

mata.i
8. júl 2010

janka, drzime ti palce, viem si predstavit ten strach co si prezila, to najhorsie ze uz za vami, nech je vsetko zase v poriadku, mas pravdu ani ja nie som zastancom ockovania navyse, myslim si ze je to len biznis lekarnikov nic ine, neockuju sa proti vsetkym typom virusov, takze si myslim ze je to zbytocne trapenie deticiek:(
naozaj treba mat oci vsade, myslela som ze cim bude Matko vacsi tym to bude lepsie, na jednej strane ano, ale na tej druhej ani nie - vymysla coraz viac, stale objavuje nove veci, lozi kam by nemal .... ...... ozaj treba davaj velky pozor!

nada1326
8. júl 2010

ahojte, jani, az mi mraz beha po chrbte, moja, aj ja ti drzim palce nech vas uz vsetky pady obidu.
mne mala spadla vcera zo schodov, tu na dome, ale nic vazne, len modrina na cele a odrenina na tvari, vsetci anjeli pri nej stali...bola som pri nej a nestihla som ju vobec zachytit, strasne si to vycitam, ale niektore pady jednoducho neustrazis 😔 😒

bzucinka2
8. júl 2010

@janadureckova moja, muselo to byt hrozne, uz len zle sa to cita, nieto este ked si to zazila, hlavne ze je vsetko ok a ste v poriadku 😉

ejusaaa
9. júl 2010

Baby,aj nam maly padol zo stolicky na hlavicku,a odvtedy vravi boooooooooooooo,akoze boli chrbatik a tiez se pri nom boli...to sa neda ustrazit,je strasny sinter,co je dobre,len aby sa nic nasim anjelikom nestalo..dnes je opet pekneeeeeeeee,pojdeme von a vecer na bicykle asi,ako spali drobci,nas zasa s nami,sme dokopaniiiiiii a dolamani 😀

trdielko149
9. júl 2010

ahojte baby tak a stehy mam vonku a mam dovolene pit kavicku a ist na kupko s malou do vodicky tak zajtra idemeeee do Dudiniec sa teskáááám 🙂 len je dnes nejaka mrzuta opicka mala ... 😖

fodorka
9. júl 2010

ahojte no dneks asme boli tu smarkom konecne na piesku tak sme sa trosku vyvetrali lebo nechcela som st tam kde je viac deticiek ked este aj ja som chora aj maly trosku...ale uz nedelu bude fit...

ejusaaa
9. júl 2010

Trdielko,tak super ze sa idete kupkat 🙂 Fodor kde tam u vas je nejake pieskovisko?minule sme tam bludili na bicykloch a nasli sme len take stare,kde su take drevene budky?dnes som sa stretli s Deszi a Dadko,,siel hajat🙂

ejusaaa
9. júl 2010

Fodorka,tak Ty uz vies aj termin?gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 a predbezne uz viete ake mena?ked chlapcek a ked dievcatko? 🙂

fodorka
9. júl 2010

ejussa hej termin viem podla poslednej menstruacie co mi povedal doki u vidime ako bude podla ultrazvuku dozviem sa stvrtok....a co si mi nezavolaa ze ste tu?ty si ted apotvora.... vies co to je o nicom...za druhym cinziakom to je ulica hlboka za tym je pekne velike pieskovisko aj smyklavy take nove..a tu ja mame mi cinziak co je za nim to dopravne ihrisko pre deti tak tu mam epod oknom pieskovisko ale to je take stare ale tak ked idem smalym je tu dobr enesvieti nam tu slniecko....vies co ked bude chlapcek tak urcite Niko,lebo to moj muz uz chcel pri prvom takze to bude urcite devcatko sa nam paci take cudzie Salome,mozu ju volat aj Saly,aj salma hociako...to sa nam paci velmi...

trdielko149
9. júl 2010

fodorka krasne menaaaa my keby cakame druhe a bolo by to dievcatko uz by som sa nedala prehovorit a bola by to Lilly toto meno sme mali celych 9 mesiacov len ked som prenasala sme to zmenili (muzik) na Emma 🙂 a keby chalan jednoznacne Thobias je to prenáááádhernéééé meno 🙂

mata.i
9. júl 2010

trdielko, my nechodime na kupko do ZM, my chodime plavat, to je sukromny bazen v rodinnom dome - ABC Plavko sa to vola, a chodia tam mamicky s detickami, je tam morska voda - teda slana🙂 robia to oficialne, plati sa 9 eur za 45 minút, chodime ako nam to vyda, najlepsie vraj aspon raz do tyzdna, je tam lektorka a ta uci deticky plavat🙂

ejusaaa
9. júl 2010

Fodorkaaaaa,na tom dopravnom ihrisku sme boli,jaj prepac nabuduce sa ozvem,sme sa tam len stavili 🙂 A krasne mena mate vybrate 🙂 ,Lily aj my sme chceli dat Thobias,nakoniec je Tobias 🙂

bzucinka2
9. júl 2010

@fodorka jeeeeeeeeeeej aj ja som mala termin 3.3.2008, ale nakoniec sa poponahlal a prisiel skor 🙂Niko beriem ale Salome sa mi nepaci, ale hlavne ze vam hej a Lilly som mala aj ja vybrane, ale nebolo treba pouzit 😀

bzucinka2
9. júl 2010

@bzucinka2 baby presunme sa vsetky do jednej temy, pre mna je to takto dost narocne vsetko sledovat ☹

bzucinka2
9. júl 2010

fasa pisem sama sebe, asi mi uz treba ist spat 🙂

desszi
10. júl 2010

ahojte, veru pisme len do jednej temy, potom nemusime pisat duplicitne
ano stretli sme sa s Ejkou, ja som musela vyzerat velmi unavene - tak uz si zvykam na prebdene noci, ale je to narocne, navyse som dostala mesacnu navstevu, tak este aj to a na lavom oku mi asi vyrasta obilnina (jacmen), no kraaaasa.
bzuci niekedy je dobre pokecat aj sama so sebou 😀

plavci jak vam je dobre, ja neviem kedy sa stym nasim drobcom dostaneme niekde k vode, zase to ma na nozickach velmi skarede, nie je to drsne, ale cervene ako ohen.

nada1326
10. júl 2010

ahojte, fodorka, ja som mala pre druhe dievca nina... pre chlapca som sa rozhodla az tesne pred porodom 😉 nevedeli sme sa s muzom dohodnut na mene, on chcel po sebe, lebo sa tak vola aj jeho otec, aj otec jeho otca... len mne sa to meno nezdalo vhodne 😒 , nikdy by ste neuhadli ake je to meno... 😀 tak vam poviem, ze meniny maju 6.12. 😀 ... tak preto som dala davidka. ale aj niko je pekne, mne sa paci aj samuel, marko ( ale to som dat nechcela, lebo to chcela svokra 😀 ) , patrik a michal

mirka1986
10. júl 2010

mne sa pacia dievcenske: laura, viktoria, ale aj karolina a ema a chlapcenske sme mali uz pri dianke vybrate tomáš, ale rozmyslali sme aj nad michal a samuel, ja som chcela martin, po manzelovi, ale nechcel o tom ani pocut ... mne vsetci hovorili, ze bude chlapec, no a na velke prekvapenie, bolo dievcatko 🙂
@nada1326 v tomto pripade by som isto ani ja nedala po otcovi, bez urazky, ale mne sa to meno pre dieta nepaci 😠 vybrala si pekne meno 😉

nada1326
10. júl 2010

@mirka1986, dakujem za pochvalu 🙂

mirka1986
10. júl 2010

@nada1326 simi, zajtra ideme na to kupalisko 😉 uz sa velmi tesim, vy ste este na dedine?

fodorka
10. júl 2010

dakujem bzuci jasne ved to je kazdeho nazor 😉 ja chcem nieco ine co nema kazde druhe babo aj mne sa paci viktoria ale uz je tooolko ze to dat nechcem..aj ked sme vyberali marka vtedy ich tolko nebolo a tu vokoli ani jeden neni tak osm spokojna...a Salome sme nasli v jednej teme kde boli ako cudzokrajne nejake zvlastne mena....a toto nas chytilo je to fakt nezvycajne aj Salma sa mi paci ale to uz zasa muzovi az tak nie....

trdielko149
10. júl 2010

my dnes ideme na kupalisko do Dudiniec ideme od 15-18 🙂 to az tak uz slniecko nesvieti a malej tie 3 hodinky uuuplne stacia kedze je tam vstup na 3 hodinky 😉 ja budem len pri malej v detskom bazeniku,cestou tam si kupim leukoplast vodeodolny na ranu a pojdem si zaplavat na 5 minut koli chrbatiku 🙂
to s tou jednou temou akosi nechapem ale neva zrejme si vy este pisete v nejakej inej teme ....ja si na konikovi pisem v 3 temach ale vy ste len tu 😉 a na moja svadba si piiiisem v milion temach takze tam je to komicke niekedy ked neviem co som pisala naposledy co komu 😅
tak baby zelaaam vam prekrasny vikend plny usmevov od vasich slniecok

nada1326
10. júl 2010

@mirka1986, ano, sme este na dedine... juuuj, tak by som isla aj ja na kupko, mohli sme sa stretnut, natalka by mala aspon spolocnost, ale nemozem ist kvoli davidkovi, dva dni mal strasne sopliky, dnes je mu lepsie, ale nechcem nic riskovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre