Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
20. jún 2009

tak ak vám to vyjde to bude ozaj krásne výročie.My sme mali svadbu takú dost veľkú bolo nás asi do 40 každý bol na nás zvedavý hlavne dedinčania, ale dalo sa a v novembri už budeme spolu 3roky

alzbetabenkova
autor
20. jún 2009

mna s toho pocasia asi drbne, ani von ist, mato na cankove, ja sama doma s malym,ten len von a von,radsej nech su 40 teploty, aspon podvecer sa da ist von do tiena, najhorsie je ked prsi, katastrofa ☹

tinkaaa
20. jún 2009

alzbet ani nevrav ja prádla napraného až hádam k druhým susedom a teraz všetko na sušiakoch a nič neschne
mirinka my sme mali 85ľudí na svadbe 😅 a kamoška mala 150- my budeme v septembri spolu 4roky a predtým sme 3roky spolu chodili
inak vám poviem,že dnes sme sa akurát spolu o tom bavili,že koľko si už lezieme na nervy 😀 😀
alzbet mamine si sa pozdávala,že také príjemné dievčatko povedala 😀

mirinka23
20. jún 2009

je to hrozné aj ja s malou zápasím vnútri a nie a nie spať.Keď sa jej aj podarí tak len na chvíľku a tak by chcela.Dokedy bude takto vonku?

cipsinka
20. jún 2009

joooj nezavidim Vam,chudatka deticky pri takom pocasi len doma tvrdnut 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

No,my sme spolu vyse pat rokov 😅 😅 😅 😅 .miri 40 ludi to je pohodicka,draheho brat mal 100 ludi a to su uz 10 rokov spolu a maju dve deti 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
20. jún 2009

neviem mne to pride zbytocne dat tolko penazi za svadbu 😅 😅 😅 😅 ,neviem kazdy si potrpi na niecom inom,no ja na tomto urcite nie 😅 😅 😅 😅 😅 Ked poviem,ze kolko nas vyjde dovolenka tak kazdy,ze fiiiha,ze dost ale tak radsej pojdem na perfisnu dovcu v pat hvizdickovom hoteli ako vyhodit peniaze na svadbu,nevidim v tom ziadny vyznam.My sa berieme lebo sa lubime a je to zalezitost nas dvoch a nie dalsich 150 ludi ktory sa pridu len najest 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirinka23
20. jún 2009

no teda mne pripadalo aj tých 40 veľa, ale teda 100 to už je riadne veliká svadba až takú by som nechcela.
Tinuš tak už si leziete na nervy, a ako ste na to prišli?

cipsinka
20. jún 2009

veru uz aj tych 40 je dost 😉 😉 😉 😉 ja si nepotrpim na taketo cerefiky 😉 😉 😉 😅 😅 😅

cipsinka
20. jún 2009

a ani biele saty ma moc nelakaju nepotrpim si na tej farbe 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
20. jún 2009

mirinka ale nelezieme 😀 😀 😀 my tak stále srandujeme,keby že nás poznáš osobne tak ti baby potvrdia,že my sme také veselé kopy obidvaja
hmmm a kde sú teraz všetky včera tu bola po mne schánka,že kde som a dnes keď som tu ja tak tu zase polka báb neni
inak k tým svadbám,keby záležalo na mne,tak by nás bolo len cca 40,ale moja nebohá svokra..... sa ľúbila predvádzať,a aj všetk vždy zveličovať 😝

cipsinka
20. jún 2009

tinus no a presne tomuto sa chcem vyhnut aj draheho brat tam mal samych prachacov aby sa len predvadzali,takze na toto som ja neni,ja sa nepotrebujem predvadzat aby ludia videli,ze co mam alebo aka som 😉 😉 😉 😉 😉

mirinka23
20. jún 2009

baby musíte pokračovať bezo mňa malá je nespokojná tak sa ideme tíšiť.Pa pa zatiaľ

tinkaaa
20. jún 2009

ale pori cipsi či chces či nechceš rodinkárstvu a ukazovaniu sa nevyhneš,pretože,keď sa zoberiete vás budú chodiť navštevovať a tak........takže a ak budete mať mimi tak už duplom 😝 😅

tinkaaa
20. jún 2009

ok mirinka a vytvor si album 😉 pokocháme sa s Ninkou 😉

cipsinka
20. jún 2009

tinus ano to mi je jasne ale aspon to nebude nejake hromadne,navstevy a tak podobne to mi aaaaaaaabsolutne nevadi mame domcek takze maju aj kde prespat 😉 😉 😉 😉 cize toto je pohodicka ale ja nemam rada 100 ludi a ako budu na mna divat a ohovarat a tvarit sa milo 😝 😝 😝 😝 😝 😝

cipsinka
20. jún 2009

my s drahym byvame na Orave,cize pochybujem,ze z Levic sa bude chciet niekomu prist na hodinovu navstevu je to 200km 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale svokra bola teraz cez leto u nas a povedala,ze ked budeme mat mimco,ze bude k nam chodit na tyzden 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 pomooooc 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

tinkaaa
20. jún 2009

no ono nieje niekedy na škodu veci pomoc,ale preháňať to............ 😅 😅 😅
ja som sama s malou celý týždeň mužíka máme preč a zvládam situáciu a poviem ti na rovinu,že mne boli pomôcť len prvý týždeň po príchode z nemocnice aj to len tak na dve - tri hodinky a potom raz keď už mala malá 3tt lebo som mala 40horúčky
vieš nieje dobre keď si zvykneš od začiatku na pomoc,lebo potom nezvládaš situáciu sama alebo tak,ja si takto dokážem zadeliť robotu je to aj dobrá skúsenosť

tinkaaa
20. jún 2009

n vcyswefgzhuzzhgfv pozdrav od Sašky končím 😀 😝

cipsinka
20. jún 2009

tinkaaa,no ved jasnacka preto sme sa rozhodli zit na ORave aby sme mali klud a aby sme zlvadli vsetko samy 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

Saska sikovnica aky pozdrav nam napisala,zlatuckaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
20. jún 2009

moja svokra to myslela tak,ze ked uz bude male vacsie,ze pride na tyzden k nam to urcite nemyslela,ze pomoct mi ked sa male narodi no urcite toho sa nedozijem 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 Ved ma dve vnucence byvaju par barakov od nej a aj to ich vidi len obcas lebo ona je ,,velmi unavena z prace,, 😅 😅 😖 😖 😖 😖 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

tinkaaa
20. jún 2009

takže ako tak pozerám som tu sama.........
tak idem konštatovať za jeden týždeň presne sme napísali niečo cez 650príspevkov skalných prispievateľov je tu asi 5,občasných asi 2 a noví stále chvalabohu pribúdajú ,babenky,ktoré sú zaregistrované už dlhšie ale nestíhajú dávajú o sebe vedieť prostredníctvom sms 😉
stretiek oficiálnych sme mali 2- a z toho jedno bolo mini,všetky sme sa ešte nestretli,je tu prevaha chlapčekov nad dievčatkami a maminky si tu klábosia ako lastovičky na drôte 😀 😀 😀 😀 😀 toľko štatistický úrad tinkaaa 😀 😀

ejusaaa
20. jún 2009

Tinus,dobraaaa,este aj statistiky stihas 😀 Cipsinka,sme rovnaka krvna skupina 😀 my sme mali svadbu,ja,Muz 😀 ,svedkoviarodicia,knaz a to je vsetko a uplne stacilo a pohostenie obed doma,ja som bola uz v piatom mesiaci,ale keby som aj nebola,svadbu riadnu by som nechcela,ani Peto,my sme sa nasli 🙂

mojsejovka
20. jún 2009

tinka... to si sa nudila??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ja som bola najväčšia prispievateľka, keď som bola tehu a musela som oddychovať s vyloženými nohami.. pamätám si, keď sem ešte skoro nikto nechodil do tejto témy, tak väčšinou s bzuci sme to tu ako-tak udržiavali a ešte tinka občas a vtedy chodila aj judith častejšie - ozaj tá sa už dlho neozvala ako pokračuje snažilkovanie (určite ešte niekto občas prispel, ale zas všetko si nepamätám 😉 ).. aj mirip sa občas mihla, potom nabehli približne v rovnakom čase asi ditka a ejuska, a potom sme už klebetili všetky jedna radosť a riadne sa to tu začalo rozrastať.. 😵

cipsi.. my tiež chceme mini svadbičku, len rodičia, súrodenci a krstní rodičia.. a biele šaty mať nebudem.. 😉

mojsejovka
20. jún 2009

a ešte som zabudla na jamajkuuuuuu.. aj tá chodila častejšie.. ale však teraz má troch chlapčiskov na krku, tak má toho dosť asi.. 🙂

tinkaaa
20. jún 2009

ja som konštatovala len posledné dni 😉 nie celého koníka 😝 😝 😝

mojsejovka
20. jún 2009

tinka.. pochopila som, že nie celého.. ja som dala len také doplnenie spomienkové.. 😀

tinkaaa
20. jún 2009

😀 hhhahaaaahaaaa sme prosto super
mojsi takže už o chvíľu budete mať doma tatinka 😉 supiš
mne pre zmenu zas v pondelok tatinko odchádza
ozaj čo dávate mužom na ten deň otcov 😅aj to niekto oslavujete,teda beriete ako sviatok??? 😨

sweetangel20
20. jún 2009

mojsi, a mňa si zabudla javascript 😢 a ty tiež nie si vydatá?

tinkaaa
20. jún 2009

idem spať dnes je tu veľmi slabá komunikácia a mňa bolí hrdlo v pondelok musím ísť na gyndu všetky choroby ma chytajú 🙄 normálne som z toho taká náladová pa a brú

mojsejovka
20. jún 2009

my deň otcov asi nebudeme oslavovať..

sweet.. no vidíš, aká som trúba.. aj som na to myslela a aj tak som ťa tam zabudla napísať.. 😨

aaaaaa.. primár, čo operoval romana je v smotánke.. 😀

malá mi zaspala o pol ôsmej a už je hore čerstvá ako rybička.. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre