Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mishuu
8. nov 2010

Ahojte baby Levičanky a baby z okolia 🙂

len dávam info, že je tu nová téma " Levičanky snažilky 2011 " pre všetky baby z okolia LV, ktoré plánujú tehotenstvo niekedy budúci rok ... sme tam zatiaľ dve, takže privítame všetky ostatné kočky s podobnými plánmi a tešíme sa na Vás 🙂

mirip
8. nov 2010

@mishuu my máme súkromnú tému sem už chodíme len málokedy a všetky sme už maminy takže ked snaženie skončí úspešne tak ked sa zoznámime nech sa páči k nám

bzucinka2
8. nov 2010

@mishuu tak drzim palceky, nech co najskor svieti miesto snazi sa krasne tyzdne, ja sa uz nesnazim, uz sme sa dosnazili 🙂 ale dakujem za info 🙂

mishuu
9. nov 2010

@mirip @bzucinka2 ďakujem baby, dúfam, že v lete sa pridám k budúci maminkám 🙂

mirka1986
9. nov 2010

@mishuu mne sa zdas znama, dokonca ako pozeram, sme jeden rocnik 🙂 drzim palce, nech sa babätko co najskorej podari 😉

mishuu
9. nov 2010

@mirka1986 ahojky, aj ty si mi dosť povedomá 🙂
Smiem sa opýtať kam si chodila do školy, na strednú?

Vidím, že už máš krásne deťúrence 🙂

mirka1986
9. nov 2010

@mishuu na strednu som chodila na dievcensku a ty?

mishuu
9. nov 2010

@mirka1986 hmm tak zo školy to nebude, ja som chodila na poľnohospodársku...
a na V. základnú pred tým 🙂

mirka1986
9. nov 2010

@mishuu takze si byvala alebo byvas niekde na rybnikoch, ze? ja som chodila na I.ZS, ale byvala som na rybnikoch, blizko pereca...

mishuu
9. nov 2010

@mirka1986 no tak potom z videnia sa poznáme z Rybníkov, ja som bývala na Textilnej... 🙂

mirka1986
9. nov 2010

@mishuu ja som na textilnej mala sesternicu, ale uz sa odstahovali, a kamoska mi byvala na sukennickej, takze tam som sa pohybovala dost casto 😉

labus
23. nov 2010

ahoj kočky- ak budete mat občas cestu okolo Vojenskej 4 skuste sa zastavit .. je tam nove volnočasove centrum...VČAS...
kopec kružkov pre deti, dospelákov aj seniorov, vedie to kámoška...a napr. 6 a 7.12 chce usporiadat Mikuláša s programom .. tak ak máte záujem aby vašim detom dal balíček Mikuláš...ste vítane...
poriada kurzy tanca.. pre deti aj dospelých....
chce začat cvičenie pre ludí ktorých bolieva chrbtica v pondelky o 16... a kopec iných aktivít.... prípadne aj stráženie detí počas cvičenia, taktiež... stráženie detí pokial potrebujete íst k lekárovy,na nákup alebo niečo vybavovat...
a ešte vela iných zaujímavých vecí.... besedy,poradnu ako si užit matersku a nezbláznit sa doma... kto máte záujem napr. o tel číslo napíšte mi IP
a ešte otvára kurz doučovania na prípravu na prijímačky va Vš...

bzucinka2
23. nov 2010

@labus no mna by zaujimal ten Mikulas co to bude, tak ak budes mat viac info, tak nam daj vediet a je tam aj nejaky kutik na hranie pre deti??? ze by sme my pokecali a deti sa zahrali? 😉 dakujeme za info

labus
23. nov 2010

@bzucinka2 zistím program....a dám vediet... je tam viac miestností... tanečná sála, miestnost na hranie a ešte stredná miestnost...určite sa tam maju kde detičky zahrat... a aj maminky pokecat...

borabora666
30. nov 2010

ahojte....můžu se k vám přidat????

mirip
30. nov 2010

@borabora666 vitaj 😉

borabora666
30. nov 2010

jsem teda z okresu lv,ale od lv nejdále....bydlíme v dědině Keť 🙂

rosannar
30. nov 2010

@borabora666 ahoj, neviem či si ma pamätáš, ležali sme spolu na gynekologickom pred pôrodom. ja som ležala vedla teba 😉 ja som šla rodiť v piatok...

borabora666
30. nov 2010

@rosannar no jasneeeeee🙂 ahoooooooj🙂

rosannar
30. nov 2010

@borabora666 ahojky....inak máš krááásne deti 😉

borabora666
30. nov 2010

@rosannar i adamko je fesak.....ako sa jinak mate???nemas kontakt na nasu spoluleziacu?neviem si vybavit teraz meno : 😅 😅

rosannar
30. nov 2010

@borabora666 dakujeme....ved je po maminke 😀 ....máme sa super, malý je ako anjel, ledva plače, v noci spinká ako má, budí sa len raz a potom len ráno o tej siedmej až osmej a vy ako? malá ako prijala malého ako bračeka? ....a tá naša spoluležiaca sa volá Michaela komžíková... 😉

borabora666
30. nov 2010

@rosannar no levi je tiez hodnucky,ale v noci se budi este dvakrat...uz nekojim,papa nutrilon,lebo je to maly hladosko....ale jinak uplne v pohode...lilith ho zboznuje...stara se o neho...je proste super....velmi si to teraz uzivam....aha,miska....nemas na nu nahodou kontakt?ja som si ho zabudla vypytat....kvoli te diviny,vies?

rosannar
30. nov 2010

@borabora666 ja som kojila tiež len dva týždne ale len tak že prso mal len raz za den, viac toho nebolo a tiež papa nutrilon...nájdi si ju na FB tam určite je...a potom jej tam vieš aj napísať...

bzucinka2
30. nov 2010

@borabora666 vitaj a ake zaujimave meno ma malicky 🙂

borabora666
30. nov 2010

@bzucinka2 ahojky...no mame mena z magie 😀 aj dcerka aj prdolka maly

enilora
5. feb 2011

Ahojte študuje niektorá z vás DTI v Leviciach? Chcela by som vedieť o tejto škole viac nakolko som počula všeličo a hlavne to negatívne.Ako často sa chodí do školy je to len cez víkendy ale je tam individualni prístup?
ďakujem

bzucinka2
6. feb 2011

@enilora ahoj, ani netusim co to DTI je 🙂

enilora
8. feb 2011

Dubnický technologický inštitút 🙂))

bzucinka2
8. feb 2011

@enilora tak teda neporadim, ani neviem, ze tu take nieco mame ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre