• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

15. júla 2017 
ahojte....ak potrebujete dobru kadernicku v LV, jednu poznam,,,aj tel,.cislo poslem,,,ma kadernictvo oproti prioru...
21. okt 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak keď už kontakty, tak aj dobrú kozmetičku, by som uvítala :slight_smile:
22. okt 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak taku nepoznam....ale mozem sa opytat kamosiek... :grinning:
22. okt 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matat jej ďakujem :slight_smile: ja tu síce bývam už 2 roky, ale ešte stále som si nejako nezvykla a nenašla to pravé :slight_smile: aj keď ku kozmetičke chodím raz za rok, teraz by sa m zišla :slight_smile:
22. okt 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladytt aj ja chodim asi raz za dva roky...ale vraj sa prestahovali,myslim kde som bola naposledy,,tak si tiez musim najst novu :wink:
22. okt 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcence :slight_smile: tak toto je moja premena,o ktoru s postarala Matkina sesternica-kadernictvo pri Diturii
2. nov 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vlasticka185 Ja idem zajtra :slight_smile:
3. nov 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladytt verim ze budes spokojna :slight_smile: ,Renca je fakt super ako kadernicka tak ako aj baba,usmievava,ukecana,...potom zaves foto :wink:
4. nov 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladytt no ako si dopadla?spokojna?
8. nov 2011 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasticka185 Áno spokojná veľmi ešte žiadna kaderníčka s mi toľko nevenovala ako ona:slight_smile:
8. nov 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcence,citali ste,ze maju postavit dalsie obchodno-administrativne centrum?cele roky ziadne centra a teraz zrazu niekolko,ale ma to tesi, :slight_smile: ,uz sa nemusim trepat do Nitry,len dufam,ze aj ceny budu prijatelne a ze tam nebude plno cinakov :unamused: ozaj,kde potom bude sl.sporitelna prestahovana? :fearful:
15. nov 2011 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlasticka185 Nebude presťahovaná tam,kde majú tú novú pobočku? Alebo možno priamo v centre, ktovie .... uvidíme.... no hádam budú aj ceny av výber v tých obchodoch dobrý :slight_smile:
18. nov 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ma tak napadlo.poculi ste o tom,ze tu v okrese mame mat o niekolko rokov umele more?konkretne niekde od plavych vozokan po podhajsku,ze tam su tie pramene, :slight_smile: ?najaky planik som uz aj videla :grinning: ide vraj o velmi vysoku investiciu a samozrejme hlavne pozamkove riesenia su takym velkym problemom,...inac to by bolo fakt super,aj koli prac. prilezitostiam,cestovnemu ruchu , :grinning: len dufam,potom,ze ti romovia nebudu zasa kazit slovensku meno,....
19. nov 2011 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte mamičky je tu niektorá čo ma termín v máji 2012 a bude rodit v LV???
22. nov 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fide Ahoj, ja mam termin na 14.maja 2012 , a rodit budem v Lv :slight_smile: tak sa mozno stretneme na izbe :slight_smile:
29. nov 2011 o 01:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby..hladam dobru opatrovatelku v leviciach...viete mi poradit?
2. dec 2011 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadikadodik nie si náhodou z Kálnej ?
17. dec 2011 o 20:59  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky,poznate niektora nejaku dobru a lacnu uctovnicku?diki, :wink:
19. dec 2011 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRASNE VIANOCNE SVIATKY VSETKYM ! :wink:
25. dec 2011 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anuska83 co znamena dobra opatrovatelka a nakedy by si potrebovala postrazit , ci denne doobeda, ci cele dni?
2. jan 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ahoj bzuči :slight_smile:....
4. jan 2012 o 12:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emulienka7777 ahoj, ako kraste ti nabiehaju tie tyzdne :slight_smile:
5. jan 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,konecne :slight_smile:
7. jan 2012 o 08:06  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emulienka7777 jaj ako ti v dobrom zavidim ...
7. jan 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, prosim poradte. Chodim k Dr. Hoesovej Elvire a okrem jedneho ci dvoch USG si musim ostatne doplacat, 3 eura za kazdy dalsi USG, Je to normalne. Aj vy platite? Pytala som sa na fore a zeny za to vobec neplatia, tak mi povedzte, ktore k nej chodite, PROSIIIIm. Dakujem krasne :wink:
7. jan 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@uzovicka závisí od Dr ku ktorému chodíš, ja kedsomchodila k predošlej Dr /ešte v r.2007/ tak za každé USG 60sk teraz ako chodím s inému priamo na oddelenie tak za USG neplatím,maximálne sa platilo 0,50e za kondóm čo sa oužil pri vag.USG alebo dal rovno kondóm ale aj to platilo len za čas, ale viem že žienky ktoré chodiatakto k súkrmoníkovi tak vačšina za USG platí ale je to individuálne závisí aj od lekáraku ktorému chodíš, tuší1x či 2x do roka pri preventívke by mali byť zadarmo ale aj to je individuálne
7. jan 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V tehotenstve su povinné 3 usg tis preplaca poistovna,ale to je při normalnom tehu,rizikové a dvojjicky neviem...

Bzuci normálně ze osm schudla este dvě kila :slight_smile: ale myslim ze najblizsie tyzdne to dobehnem :slight_smile:
8. jan 2012 o 18:07  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desszi ahoooj, no som tu po xxxx mesiacov, mozno je to uz aj rok, len tak som sem zabludila lebo predavam kocik aj neake drobnosti do postielky, vsak Matko je uz velky chlap. a ty?
8. jan 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mata.i ahoj Matka :slight_smile: no veru, Martinko je velkac a ked minule nahanal Dada, tak to bola show :grinning: jak pred nim Dado fuzoval. My este kocik v zime ponechame a snad uz na jar supneme dalej, inak nic nove, pomaly zapis do skolky a veci s tym suvisiace :grinning:
8. jan 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@desszi ahoj , ako sa máte? my už kočík nemáme od leta :slight_smile:
9. jan 2012 o 08:37  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v auguste 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok