Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

matat
21. okt 2011

ahojte....ak potrebujete dobru kadernicku v LV, jednu poznam,,,aj tel,.cislo poslem,,,ma kadernictvo oproti prioru...

ladytt
22. okt 2011

Tak keď už kontakty, tak aj dobrú kozmetičku, by som uvítala 🙂

matat
22. okt 2011

tak taku nepoznam....ale mozem sa opytat kamosiek... 😀

ladytt
22. okt 2011

@matat jej ďakujem 🙂 ja tu síce bývam už 2 roky, ale ešte stále som si nejako nezvykla a nenašla to pravé 🙂 aj keď ku kozmetičke chodím raz za rok, teraz by sa m zišla 🙂

matat
22. okt 2011

@ladytt aj ja chodim asi raz za dva roky...ale vraj sa prestahovali,myslim kde som bola naposledy,,tak si tiez musim najst novu 😉

vlasticka185
2. nov 2011

ahojte dievcence 🙂 tak toto je moja premena,o ktoru s postarala Matkina sesternica-kadernictvo pri Diturii

ladytt
3. nov 2011

@vlasticka185 Ja idem zajtra 🙂

vlasticka185
4. nov 2011

@ladytt verim ze budes spokojna 🙂 ,Renca je fakt super ako kadernicka tak ako aj baba,usmievava,ukecana,...potom zaves foto 😉

vlasticka185
8. nov 2011

@ladytt no ako si dopadla?spokojna?

ladytt
8. nov 2011

@vlasticka185 Áno spokojná veľmi ešte žiadna kaderníčka s mi toľko nevenovala ako ona🙂

vlasticka185
15. nov 2011

ahojte dievcence,citali ste,ze maju postavit dalsie obchodno-administrativne centrum?cele roky ziadne centra a teraz zrazu niekolko,ale ma to tesi, 🙂 ,uz sa nemusim trepat do Nitry,len dufam,ze aj ceny budu prijatelne a ze tam nebude plno cinakov 😒 ozaj,kde potom bude sl.sporitelna prestahovana? 😨

ladytt
18. nov 2011

@vlasticka185 Nebude presťahovaná tam,kde majú tú novú pobočku? Alebo možno priamo v centre, ktovie .... uvidíme.... no hádam budú aj ceny av výber v tých obchodoch dobrý 🙂

vlasticka185
19. nov 2011

este ma tak napadlo.poculi ste o tom,ze tu v okrese mame mat o niekolko rokov umele more?konkretne niekde od plavych vozokan po podhajsku,ze tam su tie pramene, 🙂 ?najaky planik som uz aj videla 😀 ide vraj o velmi vysoku investiciu a samozrejme hlavne pozamkove riesenia su takym velkym problemom,...inac to by bolo fakt super,aj koli prac. prilezitostiam,cestovnemu ruchu , 😀 len dufam,potom,ze ti romovia nebudu zasa kazit slovensku meno,....

fide
22. nov 2011

Ahojte mamičky je tu niektorá čo ma termín v máji 2012 a bude rodit v LV???

dadikadodik
29. nov 2011

@fide Ahoj, ja mam termin na 14.maja 2012 , a rodit budem v Lv 🙂 tak sa mozno stretneme na izbe 🙂

anuska83
2. dec 2011

ahojte baby..hladam dobru opatrovatelku v leviciach...viete mi poradit?

emulienka7777
17. dec 2011

dadikadodik nie si náhodou z Kálnej ?

vlasticka185
19. dec 2011

babenky,poznate niektora nejaku dobru a lacnu uctovnicku?diki, 😉

vlasticka185
25. dec 2011

KRASNE VIANOCNE SVIATKY VSETKYM ! 😉

bzucinka2
2. jan 2012

@anuska83 co znamena dobra opatrovatelka a nakedy by si potrebovala postrazit , ci denne doobeda, ci cele dni?

emulienka7777
4. jan 2012

a ahoj bzuči 🙂....

bzucinka2
5. jan 2012

@emulienka7777 ahoj, ako kraste ti nabiehaju tie tyzdne 🙂

emulienka7777
7. jan 2012

Veru,konecne 🙂

bzucinka2
7. jan 2012

@emulienka7777 jaj ako ti v dobrom zavidim ...

uzovicka
7. jan 2012

Ahojte zienky, prosim poradte. Chodim k Dr. Hoesovej Elvire a okrem jedneho ci dvoch USG si musim ostatne doplacat, 3 eura za kazdy dalsi USG, Je to normalne. Aj vy platite? Pytala som sa na fore a zeny za to vobec neplatia, tak mi povedzte, ktore k nej chodite, PROSIIIIm. Dakujem krasne 😉

mirip
7. jan 2012

@uzovicka závisí od Dr ku ktorému chodíš, ja kedsomchodila k predošlej Dr /ešte v r.2007/ tak za každé USG 60sk teraz ako chodím s inému priamo na oddelenie tak za USG neplatím,maximálne sa platilo 0,50e za kondóm čo sa oužil pri vag.USG alebo dal rovno kondóm ale aj to platilo len za čas, ale viem že žienky ktoré chodiatakto k súkrmoníkovi tak vačšina za USG platí ale je to individuálne závisí aj od lekáraku ktorému chodíš, tuší1x či 2x do roka pri preventívke by mali byť zadarmo ale aj to je individuálne

emulienka7777
8. jan 2012

V tehotenstve su povinné 3 usg tis preplaca poistovna,ale to je při normalnom tehu,rizikové a dvojjicky neviem...

Bzuci normálně ze osm schudla este dvě kila 🙂 ale myslim ze najblizsie tyzdne to dobehnem 🙂

mata.i
8. jan 2012

@desszi ahoooj, no som tu po xxxx mesiacov, mozno je to uz aj rok, len tak som sem zabludila lebo predavam kocik aj neake drobnosti do postielky, vsak Matko je uz velky chlap. a ty?

desszi
8. jan 2012

@mata.i ahoj Matka 🙂 no veru, Martinko je velkac a ked minule nahanal Dada, tak to bola show 😀 jak pred nim Dado fuzoval. My este kocik v zime ponechame a snad uz na jar supneme dalej, inak nic nove, pomaly zapis do skolky a veci s tym suvisiace 😀

emulienka7777
9. jan 2012

@desszi ahoj , ako sa máte? my už kočík nemáme od leta 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre