Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
10. jan 2012

@emulienka7777 ano? no ale ako vidim, coskoro zase budete mat 😉 a ako zvladate peskovanie? ak mam byt uprimna, kocik mame hlavne kvoli nakupom 😝 neviem ako budeme nakupovat bez kocika, som si zvykla 😅

emulienka7777
11. jan 2012

konečne sa nám podarilo otehotnieť , my sme včera prešli do mesta a potom pri hrade do tesca a ešte sme aj nakúpili v tescu a pekne peši išiel mladý pán, a nebol vôbec unavený lebo ked sme prišli domov ešte lietal aj doma...
pokým sme mali kočík tak v ňom sedel a nechcelo sa mu peši chodiť ale teraz prejde viac ako ja ...

danielle
16. jan 2012

Ahojte, nás čaká teraz zápis do škôlky v LV, viete niekto poradiť? Je tu niekto z vás s dieťatkom, ktoré tiež pôjde do škôlky? Ďakujem za každú odpoveď 🙂

emulienka7777
16. jan 2012

My sme sa už zapisali skor,v novembri Lebo nie su volné miesta asppon tu v meste-hviezdoska,tekovska,okruzna🙂 ...musíš list do školky ale ráno okolo pol osmej, Lebo inak je také zastihnut riaditelky 🙂 oni ta zapisu do ppradovnika a daju ti formular ktory vyplnis a zoberies svojej pediatricke ...a potom ho zanesies naspat odovzdat do skkollky...oficialny zápis je niekedy v Marci myslím,ale nic sa nestane ked si to vybavis skor 🙂

danielle
16. jan 2012

Ďakujem emulienka7777 🙂

bzucinka2
17. jan 2012

@emulienka7777 no ty uz nechudni a zacni pomaly priberat 🙂 aby bola citronka kao sa patri 🙂

bzucinka2
17. jan 2012

@danielle tak ako pise emulienka, zapis je oficialne cely marec 🙂

desszi
17. jan 2012

@danielle aj nas caka zapis do skolky, ale my ideme do madarskej, takze tam asi naval nehrozi 🙂

mata.i
17. jan 2012

presne tak, do madarskej zapis nehrozi🙂 ja skor zakam kedy sa deticky z madarskej skolky vystahuju a konecne budeme moct ist my do skolky🙂 zapis je od 1.3., no pamatam si ze vlani som bola hned prvy den zapisu v skolke asi okolo deviatej a uz som bola piata v poradi:( ale je to asi individualne v zavislosti od skolky

emulienka7777
17. jan 2012

neboj bzuči už sa to pomaly vracia naspäť.. už sa mi dá normálne jesť 🙂

desszi
18. jan 2012

@mata.i aspon taketo stresy mi odpadnu a to ze nebudem mat skolku hned pod oknom, ma netrapi 😉
@emulienka7777 to je vyborne, takze s chutou do toho 😉 myslim do naberania kileciek 😉

danielle
18. jan 2012

No, ja mam najbližšiu škôlku, myslím, že to je na ul. T. Vansovej? Pri hasičoch. Ale nepočula som na ňu veľa dobrého. A vraj majú len dve triedy.
@desszi a ktorá je maďarská? Aby som vedela, lebo maďarskú nechceme, aj keď svokra je maďarka

desszi
18. jan 2012

@danielle no ja ti nepoviem, este som tam nebola, len som sa rozpravala s riaditelkou, ale to sme sa stretli v meste, ale mozes byt kludna, oni sa teraz stahuju prec, takze v marci by tam uz nemali byt 😉

mata.i
18. jan 2012

desszi ja som sa pomylila, chcela som napisat ze tam naval nehrozi🙂
aj mne je jedno ako daleko to budem mat skolku no chcela by som aby matko chodil sem na tekovsku, akurat zajtra mame prve stretnutie novoprijatych skolkarov🙂

mata.i
18. jan 2012

danielle - neviem ktora skolka je zla a ktora je dobra, takto to nehodnotim, skor som si pozerala ktora skolka co ponuka, napriklad ake kruzky, tuto na tekovskej je dost velky zaujem, je to hokejova skolka

mata.i
18. jan 2012

deni kto sa stahuje?

bzucinka2
20. jan 2012

@emulienka7777 super, tak to sa tesim, len nejakosa nemame ani kedy stretnut ☹

baby na kruzky sa neorientujte, aj tak ich mali skolkari nebudu mat... a aj tak su v podstate vsetky skolky rovnake, kazda ma kruzky, kazda dobre a horsie ucitelky, dolezite je, aby si ti nasi drobci dobre zvykli a boli spokojní 🙂

nada1326
22. jan 2012

baby
@bzucinka2
@mata.i
@desszi vy ste vsetky tu 😕 mozem ja cakat niekoho v sukromnej 😒

bzucinka2
22. jan 2012

@nada1326 nie ja obcas pozriem tam aj tam a kde sa mi da na nieco reagovat, tak odpisem 🙂

mata.i
23. jan 2012

ja som zase len tu, ako sa da dostat do sukromnej?

mirip
23. jan 2012

@mata.i už si tam

mirip
23. jan 2012

aj ked ako vidím súkromná je užasi zbytočná ked sa zase všetky presťahovali sem

danielle
23. jan 2012

@mata.i Aha, hokejovu nepotrebujeme, mame dievcatko, 🙂 tak dakujem za info

mata.i
23. jan 2012

danielle - nevadi,ktovie akým smerom sa dcérka bude uberať🙂
moja sestra hrá závodne hokej🙂
mne je tiež jedno či je alebo nie je hokejová, aj keď to považujem za výhodu, lebo Maťka baví veľmi hokej, skôr však ide o to že to mám cca 100 metrov od domu

danielle
24. jan 2012

@mata.i keď neberiem do úvahy T. Vansovej, tak na Google Maps mám najbližšiu Dopravnú a potom Okružnú.

A ako je to, keď dieťatko príde v polovici šk. roku, nemáte s tým niekto skúsenosti? Bojím sa toho, že už budú vytvorené kamarátstva a moje zlatíčko príde až koncom februára... Prišlo niektoré z vašich detí neskôr do škôlky ako v septembri? Ako to znášalo? Ja viem, že každé dieťa je iné, ale aj tak by ma to zaujímalo 🙂

bzucinka2
24. jan 2012

@danielle ono tieto male deti si este az tak kamaratstva nevytvaraju, hraju sa so vsetkymi 🙂 aspon u nas v skolke je to tak 🙂

nada1326
24. jan 2012

@danielle moj syn nastupil teraz v januari a je v pohode 😉

vlasticka185
26. jan 2012

ahojte dievcence 😉 robite niektora danove?mala by som zaujem o polozkvite,Dakujem...

loralo
26. jan 2012

Ahojte. Neviem, ci sa to tu uz preberalo, chcela by som sa opytat, ci je v LV nejake cvicenie pre tehotne (joga, pilates, atd) a od ktoreho tt. nemyslim ta predporodna priprava, ale normalne cvicenie pocas celeho tehu.
Dakujem a zelam vam krasny den 🙂

eliska252
26. jan 2012

Ahojte neviete mi poradiť či v LV niektora baba nerobí živicove nechty fiberglas technika? Dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre