• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
@katula1234 no neviem aky ma problem, ale skor ako 4,5 by som uz ani nesla nikam, ale zalezi ako je ochotna spolupracovat, ale teraz mi kamoska povedala, ze je dobra nejaka sukromna, len som este nezohnala kontakt :slight_smile:
30. máj 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peha81 Držím zajtra päste, nech to dobre dopadne :slight_smile:
5. jún 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@peha81 Ako to dopadlo? Zaplatili ste pokutu?
11. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete nahodou o nejakej dobrej vseobecnej lekarke-lekarovi v LV alebo okoli, s modernym zmyslanim, pripadne takej, co odporuca aj homeopaticku liecbu? Dakujem
12. jún 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcella5 a detska ci pre dospelych?
13. jún 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 pre dospelych
13. jún 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcella5 tak to ti zial neporadim pedina (nasa) taka je ...ale ja osobne nemam zlu vseobecnu lekarku ale predpisuje normalne lieky ...snazim sa tam chodit co najmenej najma vtedy ak uz je naozaj zle a zatial sa liecim doma prirodne sama-mam aj knizku tak z nej si robim rozne recepty domace liecenia ale v NR aj v NZ su homeopaticky priamo zial v LV nie je homeopat ziadny :confounded:
13. jún 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trdielko149 ja mam detsku tiez taku, a chcela by som aj pre seba. Ja sa tiez liecim doma s homeo, ale uz mam skoro 3roky doma kartu, tak som chcela, ze pojdem k nejakej dobrej Dr. uz konecne. Hadam sa coskoro aj v LV objavi nejaka homeopaticka, to by bolo super :slight_smile:
13. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marcella5 vela z nas by takeho lekara ocenilo,moja susedka chodieva k tejto do NR a mam aj jej cislo,cela rodina tam chodia deturence aj oni a chystam sa tam v lete pocas dovolenky zajst najma koli dcerke lebo v septembri nastupuje do skolky a kazdy ma strasi ze ved pockaj ako bude stale chora no ja som opacneho nazoru pokial ju nenaucim hned na ATB a stravu ma vyvazenu a v jej tele je dostatok vitaminov nie je dovod na to aby mi bola stale chorlava a stale na ATB ....
14. jún 2012 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby prosim vas, neviete mi poradit nejakeho fakt seriozneho opravara praciek?
25. jún 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alzbetabenkova žienky neviete nahodou ci je tu u nas v Leviciach aj taka zumba kde sa moze ist aj dietatom? pytam sa preto lebo moja 4 rocna dcera je ako moj tien :slight_smile: nechce byt bezomna ani len tu "chvilu" co by som bola na zumbe,tak jedina moznost je zobrat aj ju...
13. júl 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franka83 v pereci je aj zubma s detmi :wink:
13. júl 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franka83

http://zumbaclub.weebly.com/ponuka.html
zumbatomic, ale videla som aj mamicky na normalnej zumbe pre dospelych a poskakovalo tam dievcatko pri nej, sku tam zavolat, alebo na ihrisku je to iste, ze aj s detmi
13. júl 2012 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neviete mi niekto poradit homeopata v Leviciach, prip. homeopaticku lekaren?
28. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada Vraj by to mala byť lekáreň čo je pri kanáriku na rohu smerom k poliklinike, nás tam poslali z druhej lekárni, keď sme potrebovali homeopatiká, ktoré neboli úplne bežné a dostali sme ich tam. :slight_smile:
28. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@li_la , dakujem velmi pekne :wink:
28. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@millada nz, hádam tam nájdeš to, čo hľadáš. :slight_smile:
28. júl 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj maminky,
ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s kempem Margita-Ilona...máme v plánu sem jet s naším 8měsíčním synkem....Děkuji :wink:
31. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky neviete mi niektora poradit kto by mi nakreslil na stenu v destkej izbe nejake detske motivy,stacilo by mi len tak obycajne a my si to uz farbou namalujeme,ide o to ze ja neviem pekne kreslit a preto hladam niekoho-nejaku šikovnu maminku,ale šikovny potomok :slight_smile: niekoho kto by na tom nechcel "zbohatnut"...poradte mi niekoho,dakujeeem
27. aug 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franka83 ja maľujem na steny, zatiaľ len doma, rodine a v práci som maľovala - aj ornamenty, ktoré vyzerajú ako nálepky. No záleží čo by si chcela a aké náročné. Napíš mi IP
28. aug 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminky neviete mi poradiť kreativnu, šikovnu kaderníčku v LV za normálne ceny. Mám huste dlhe vlasy a často maju kaderničky s nimi :slight_smile: problém
24. sep 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska252 ja chodím do kauflandu, robia tam dve baby + ich šéfka, ale len k jednej babe Denise,síce kaufland nie je najlacnejší v meste ale jedine táto baba mi urobí vlasy tak že môžem normálne odísť preč a nie ako u niektorých že ked mi urobili vlasy tak dobreže po kamáloch som šla domov alebo s kapucnou alebo čiapkou čo bolo otras, táto vpohode učeše ako sa ti hodí, tiež mám velmi husté a navyše aj ťažké vlasy takže roboty s nimi tiež dosť
11. nov 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip dakujem velmi pekne toto potrebujem pojdem to vyskúšať. dakujem ešte raz
12. nov 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirip treba sa objednat?alebo zoberu aj na pockanie?
14. nov 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlasticka185 objednať a tádenisa robí teraz dnes a potom v piatok, sobotu a nedeľu
14. nov 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@franka83 ja som si dala vyrezat a namalovat, lebo ked budem malovat steny, dam to dole a potom spat, sa mi to zda praktickejsie :slight_smile:
14. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 tak to je dobry napad a mas pravdu je to aj praktickejsie :wink:
14. nov 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mam orechy na predaj, ak by niektp potreboval
27. nov 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky,,viete mi poradit v LV dobrého detského zubára? :slight_smile: :sweat_smile:
23. dec 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peha81 my chodíme všetci aj ospelý aj malá pod starú nemocnicu do tej ulice skoro na konci prerobený rodinný dom a Dr Máte a Máteová ale tam sa oplatí keš a všetko...
26. dec 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok