Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eliska252
8. jan 2013

Ahojte kedy ste boli zaniesť prihlášku do školky. Je lepšie teraz alebo až v marci?

bubu4125
13. jan 2013

@franka83 určite nechoď ku kozmetičke...tetovači sa sťažujú, že veľa žien si chodí dávať upravovať obočie k nim , čo im kozmetičky robili....v LV na pešej zóne ako je na Korze, je tetovacie štúdio...ja som u neho bola a má krásnu prácu...no ja mám obyčajné tetko...kamarátka si tam dala obočie a je úžasné....

franka83
14. jan 2013

dobre vediet a dakujem za radu...pojdem sa opyatat kedy ma vzal...

danielle
11. feb 2013

@eliska252 ahoj, ak si este v skolke nebola, vobec sa nestresuj. Teda neviem, do ktorej skolky chces dat dietatko. Mne zacala minuly tyzden chodit dcerka na okruznu. baby ma tu strasili, ze sa tam nedostanem, ked pojdem v marci... ja som bola minuly ŕok na okruznej 1.marca - prvy den zapisu a bol tam aj den otvorenych dveri. Uplne v pohode nas zobrali, zapisovali postupne, nebol problem, dokonca mi drzali miesto az do februara, lebo dcerka bude mat tri roky az teraz vo februari. 🙂 neviem, ci som ti pomohla, ale toto je moja skusenost... 🙂

eliska252
18. feb 2013

@danielle ahoj dik za info už sme boli a v pohode aj malej sa páčilo aj nás zoberu od septembra. Dúfam, že jej tak bude dobre

isabellaa
23. mar 2013

Caute baby, rada postrazim Vase deticky, ak niektora potrebuje 😉 . Piste IP.
PS: cez den aj vecer, ak ma niektora sluzby 😉

rosannar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zani
30. máj 2013

Ahojte,viete mi poradit dobreho zubara v Leviciach?

mirip
4. jún 2013

@zani dr máte a jeho ženadr. máteová, ale platí sa keš,poisťovne nepreplácajú nič

peggulka
10. júl 2013

@bubu4125 ahoj, prosim ta necitam to tu cele, ale ty si pisala nieco o tetovani, ja sa chcem dat tetovat v Tattoo Art Levice...je to to co pises?? mas nejake skusenosti, alebo poznas niekoho kto by vedel o tom?? dakujem

bubu4125
10. júl 2013

@peggulka áno, je to ono...som veľmi spokojná...odporúčam....aj prístup je skvelý...

peggulka
11. júl 2013

@bubu4125 dakujeeeem 🙂 uz mam aj termin...a kam si si davala tetovanie ?? a bolelo to moooc??

bubu4125
11. júl 2013

@peggulka super.....mám ho na šiji...a nebolelo, teda trochu...na niektorých miestach ma to až šteklilo 😉 dalo sa vydržať...

bubu4125
11. júl 2013

@peggulka toto dnes vyhodil na FB 😀

peggulka
11. júl 2013

@bubu4125 heheeee, som sa pobavila, co je za narodnost?? ale aj ja ich mam uz like-nutych na fb ale nic sa mi neukazalo.. no paraaada...ja si chcem dat na zapastie meno mojej malej dcerusky 🙂) 14.9. to bude..tesiiiim sa uz...

bubu4125
11. júl 2013

@peggulka hovorí po česky...tetoval v Prahe voľakedy....až vtedy?

kristina14
11. júl 2013

ahojte žienky! ja niesom konkrétne z okresu LV ale chodíme často do Levíc............môžem sa ku vám pridať a pokecať kedy- tedy s vami?

peggulka
12. júl 2013

@bubu4125 no super, aj mi pisal ...no bolo to take cesko-slovenske..tesim sa velmi..bude to moje prve tetovanie..ja po tom tuzim uz od 15tich, ale bala som sa tej bolesti..heh...ale teraz si hovorim ked som prezila porod prezijem aj toto..hh...mi napisal ze sa nemam coho bat, ze to je ako ked ma poskriabe macka.. 🙂)) no a chcem september, lebo neni dobre cez leto, nesmie sa s tym na slnko ani do vody... takze mi to vyhovuje..a este ani nebyvam v LV...ja sem chodim k mojim rodicom 🙂)

bubu4125
12. júl 2013

@peggulka ja som si povedala, že keď už mám sekciu za sebou, tak prečo nie...a keď som si dávala pearcing do pupku, tak som si tiež povedala, že sekcia a tetko, tak toto bude malina... 😀
ja som si to dávala 28.12.2011 😀 a keď som mu povedala, že nech mi to spraví primerane veľké, že tam chcem pod to časom aj druhé písmenko, povedal ....však záda máš dost veľký, tam sa mestí....
je to skvelý chlap a príjemný....ja som sa sním fajne bavila... 😀

peggulka
13. júl 2013

@bubu4125 no ja do pupku si nic dat nemozem..na to nemam brusko.. ale to tetko sa mi stale paci uz ako som pisala od 15tich, a nepreslo ma to, takze to nebude len nejaky rozmar.. jeeeeeeeeeej, tak to si si davala presne na moje narodky.. ja som vtedy slavila presne 30tku 🙂 nahodicka..a co mas vlastne vytetovane?? posli foto ak nemas problem s tym.. 🙂) ja hladam vhodne pismo, ktore by sa mi pacilo 🙂

veronika0
13. júl 2013

@kristina14 a odkial si? 🙂

bubu4125
13. júl 2013

@peggulka jéééj, no super... 😀 mne sa páčia tetovania, čo dávajú človeku aj nejaký význam...nie len tak halabala....som s tým spokojná, kreslil to predo mnou a toho motýlika som si tam dokreslila ja, on ho len doladil 😀

peggulka
14. júl 2013

@bubu4125 kraasne to mas...aj ja som rozmyslala nad tym ze si to dam na siju...este stale sa vsak rozhodujem... chces si dat este jedno niekde?? ja sa mozno rozhodnem neskor aj pre druhe..na lopatku sa mi tiez paci..ale mm asi bude proti..ani teraz nie je velmi nadseny ze si dam toto prve... presne tak, aj mne sa pacia take ktore viem ze ma casom neomrzia..a preto to meno svojej dcerky...cely zivot ju budem milovat, tak ju chcem mat pri sebe..heh, na ruke... 🙂

bubu4125
14. júl 2013

@peggulka s priateľom chceme spoločné bábo...ale on tiež nie je veľmi nadšený, že budem chcieť druhé písmenko...ale tak ako to bude vyzerať, že budem mať písmenko len prvej...

peggulka
14. júl 2013

@bubu4125 no to nieee, to uz ked mas jednu babu, musis mat aj druhe dietatko ...heheee....uz ich budes mat oboch cely zivot na krku...mileeeee 🙂)) nooo a este priatela si tam musis niekde natesnat 🙂)

bubu4125
14. júl 2013

@peggulka priateľa som povedala, že to nie...každý si myslel, že to ,,M,, je meno môjho exmanžela ( Miro)...no a teraz sme s priateľom nadhodili tému bábo, tak sme tak na 90%vybrali mená ( Paťka a Paťko), no a on je Pavol...takže keď si dám vytetovať ,,P,,...tak sa pobavíme... 😀

peggulka
15. júl 2013

@bubu4125 tak to si mudro na to isla... 🙂) ja zas som si chcela dat vytetovat moje prve pismeno z mena.. V ako Viera...no a moj muz sa vola Vlado, takze by to mohlo byt 2v1.. ze mam aj seba aj jeho..taketo skryte vyznamy sa mi pacia, lebo o nich viete len vy... 🙂 inak ja keby mam dalsiu babu dam jej meno asi Linda..neviem preco, ale v poslednom case sa mi strasne paci..je ich malo a popri tom to je tak krasne meno...

peggulka
15. júl 2013

@bubu4125 a Patricia je nadherne meno tiez... aj Patrik...len u nas ho ma vela ciganskych deti, tak to by mna odradzalo.. ale inak je to nadherne meno... 🙂))

bubu4125
15. júl 2013

@peggulka Paťku síce nemá nikto, ale sestra má Patrika...ale asi bude po ockovi, Palko...pozerám, že si od Senca a prečo si rodila v LV???

peggulka
15. júl 2013

@bubu4125 no ja tam zijem pri SC, teda pri BA, ale to je uz okres SN...inak pochadzam od levic, tu som aj teraz u nasich este na prazdninach s malou 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre