Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bubu4125
15. júl 2013

@peggulka od Levíc? ďaleko od LV?

peggulka
16. júl 2013

@bubu4125 nie daleko... Pukanec 🙂) a ty si odkial?

matat
9. sep 2013

Ahojte maminky, nemáte niekto cyklosedačku? Požičať na 3 dni? Chceli by sme vyskúšať na dovolenke a tam vraj určite nemajú...len bicykle...Dakujem

loralo
28. okt 2013

Prosim Vas, aka je ocna lekarka Šuplatova? mate s nou skusenosti?

mirip
28. okt 2013

@loralo mám skúsenosť a živú, doslova je nahov.....o, nikdy viac a v Lv ak hľadáš detskú očnú tak absolutne nikto, ak pre dospelých tak v sanate tuším Ivkovičová alebo na 4poschodí na poliklinike nepríde mi na rozumako sa volá viac popíšem IP ak chceš

loralo
28. okt 2013

@mirip napis 🙂

isabellaa
15. nov 2013

@mirip a dalsie

Baby, poradte surne nejaku krajcirku, krajcira v Leviach. Vdaka

mirip
15. nov 2013

@isabellaa tak to netuším, keby si chcela cukrárku,tak to ok ale krajčírku,nepoznám žiadnu

loralo
4. dec 2013

Poprosim Vas kontakt na dobru psychologicku pre dospelych. Dakujem

loralo
4. mar 2014

Kocky, ak mate niektora zaujem, predavam kocik Cam dinamico, este je v zaruke, pouzivany necely rok, nastriedacku s inym kocikom. je v 100% stave, nakolko nebol ani prevazany v aute a pouzivany len v meste. Farba siva, cena 350 eur, prip. dohoda. Levice a okolie

millada
8. mar 2014

Nemate niekto zaujem o mega velky balik oblečenia pre dievčatko velkosť 74, 80, niečo aj 86?

Budeme sa stahovat dočasne k nasim, tak sa potrebujem zbavit čo najviac veci. Bolo by to asi 60 ks oblečenia, neratam do toho bodynka, pyzamka a pod. Iba pekne vecičky, zväčša maličko nosené, super stav, značkove - rifličky, bundičky, trička pekne, mikinky, supravky, satočky... Fotky mam v bazari, ale niektore veci ešte nemam nahodene, lebo su nositelne dlhšie. K tomu by som zdarma pridala ešte celkom velku kôpku trošku viac nosených veci skor na doma.

Doviezla by som aj osobne v LV a blizkom okoli, benzin prip. postovne by som neratala. Cena by bola 100 € za tych 60 ks oblečenia + ešte vela ks zdarma, čize cca necele 2 € za kus. Velmi pekne kusky, ktore by ste potom na bazari určite predali aj za vyššiu cenu, ked z nich vase dietatko vyrastie.

Ak by mal niekto zaujem, piste do IP, prip. na mobil 0907 513883.

martinaka3.5
12. máj 2014

ahojte, viete odporučiť dobrého detského ortopéda v Leviciach?

danielle
2. sep 2014

Dievčatá - mamičky, máte niektorá zlú skúsenosť zo škôlky na Okružnej? Preradili nám dcérku do inej triedy bez toho, aby nám dali vedieť... Dnes sme prišli do škôlky po prázdninách a šok... Dcérka chodí do jednej triedy, má 4 roky a zrazu nám povedia, že my už tam nepatríme, ale máme ísť do inej triedy... Normálne mi prišlo zle, hlavne preto, že dcérka sa tam veľmi tešila... V tej druhej triede nechcela ostať, veľmi plakala, až jej bolo zle od žalúdka... K riaditeľke som sa nedostala... Keby som mala na výber, zoberiem si ju domov, kým to s riaditeľkou nepreberiem... Ale musela som ísť do práce a manžel je pracovne v Nemecku... Poraďte, ak sa mi nepodarí dostať ju dôvodnej triedy, kde sa môžem na riaditeľku sťažovať? Ide mi o to, že dcérka chodila do tej triedy rada a teraz bude mať z toho traumu...

jaduska
2. sep 2014

@danielle myslíš, že ju preradili k celkom iným deťom alebo iba do inej miestnosti? Ono sa to občas stáva, ak nastúpi napr. silný ročník a je potrebné niektoré triedy rozdeliť. Nie som si istá, či je povinnosťou škôlky oznámiť to...

danielle
2. sep 2014

@jaduska No, vyzerá to tak, že riaditeľka sa rozhodne, že takto to bude a hotovo... Niektorí rodičia spísali petíciu, aj ja ju podpíšem. Keby nám dali aspoň vedieť, by sme deti na to pripravili... Dcérka sa trochu ukľudnila, snáď si zvykne... Ale budem bojovať s ostatnými rodičmi. Lebo neberú ohľad na deti... a vraj pedagógovia...
Ďakujem za odpoveď. 🙂

zebra41
2. sep 2014

ahojte, mate zaujem o takyto babybox?
Ruzovy balik 4Eur/ks TUPPERWARE pohar (vrch sa da velmi dobre uzavriet a je tam taky otvarac,ze si mozeme po castiach nalievat), 1lcappy dzus, drziak na dudlik, dudlik NUK, fotoramik IKEA, RACE v plechovke, pol litrova mineralka, vzorka Silan, obrusky a plienka Pampers.
Fialovy balik 4Eur/ks je flaska AVENT 125ml, pol litrova mineralka, intimka, vzorka zubnej pasty Meridol, dvoje ponoziek, cistic DURGOL, platena taska.

aleka
10. nov 2014

prepáčte že som vám tu vtrhla, ale zháňam niekoho kto pozná zabávača Stana Vitáloša, / je z Levíc preto píšem tu 🙂/môj otec ide mať 60 rokov a chcela by som ho pozvať, ďakujem

mucino
4. apr 2015

Ahojte, prosim vas kde najdem zienky s terminom september 2015? Uz som to tu vsetk prehladala a nenasla. Dakujem

trankvila
15. júl 2017

Prosím maminky,je tu niektorá z Tlmac,poprípade z Lipnika?ak áno, prosím správu
Ďakujem

sissi4
13. sep 2017

Ahojte. Rada by som sa opytala ci niekto navstevuje skolku v Leviciach na Vojenskej ulici alebo ul. Hlboka 1 - Vinohrady? Ake su tieto skolky? Stahujeme sa do Levic a je to pre nas nove prostredie preto sondujem, ktoru MS bude navstevovat nas predskolak. Po blizku mame este skolku na Okruznej, P.O.Hviezdoslava popripade T. Vansovej. Vopred Vam dakujem za kazdy prispevok 🙂

konvalink
25. sep 2017

Ahojte viete mi prosím odporučit dobrého detského doktora alebo doktorku v lv alebo v okolí? Dakujem

corina78
6. máj 2018

@mirip Ahoj, viem, že to už nie je aktuálna téma, ale chcem sa opýtať, aké sú cenové relácie. Napríklad cena za bielu plombu napr? Dakujeeem!♥

mirip
6. máj 2018

@corina78 Ahoj to je individuálne, závisí od veľkosti koľko plomby ide Dr dávať

corina78
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
efran
27. júl 2020

Ahojte dievčatá neviete o nejakej dule v LV?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre