• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
bambul.. no toje super, že je Vivke lepšie.. chúďa malé.. :unamused: no máš toho dosť s bábikami malými.. ja to nemám až také, Emka je už veľká slečna, takže s ňou už starosti veľmi nie sú.. a to ešte pred tým nebola vôbec chorá??? :sweat_smile:

veru, už sa neviem dočkať, kedy príde.. veď ani neviem spať dobre v noci, to je pre mňa strašný nezvyk, keď nie je doma..

už by som aj ja mala ísť pozrieť do toho čajkova, majú tam aj lonsdale značku? pre malé detičky sa mi strašne páčia lonsdalové vecičky, mám na MMB vyhliadnutú takú ružovú teplákovú súpravičku pre malú..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4163300 len ako pozerám, tak táto by nám už bola malá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2009 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majú tam všeličo, ale dá sa objednať aj z netu. ak chceš, pošlem ti webovú adresu. tam si vyberieš tovar, veľkosť a farbu a potom mi to pošli, ja to mailom pošlem tomu chalanovi. ale cenu si musíš vynásobiť krát 1,4 lebo je to tam v librách. ale to potom až o dva týždne ti príde
20. jún 2009 o 23:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojsi ona pred tym nebola vobec chora,toto bolo prvykrat.Da sa to zvladnut s takymi malymi detickami,len si treba spravit režim.

Sweet myslís to ci chodím sem medzi levicanky alebo do Cajkova?!
20. jún 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, prosííííííííím si adresu.. :dizzy_face:

a pôjdem už asi hajať, malá ma dnes riadne vyšťavila.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. jún 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mojsi aj ja uz pojdem do spíša,lebo s tej prerabky sme hotoví a to sa uz chceme stahovat buduci tyzden.
20. jún 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet mohla by si aj mne poslat tu adresu? :slight_smile:
20. jún 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
www.sportsdirect.com

pre detičky je next stránka, ale tú neviem. písala som mu mail, aby mi to poslal, ale ešte neodpísal :frowning2:
20. jún 2009 o 23:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko pisatelky,vy ste tolko pisali :grinning: My oslavujeme den otcov,tak musime,lebo aj den matiek oslavujeme :grinning: a my dnes mame pet mesiacov :wink: ,maly uz o siedmej rano dostal aj darceky tak teraz sa hra :slight_smile: Mojsi my mame priblizne rovnako stare mlade deticky :slight_smile: ,zvyknete davat Tamarku sediet?Myslim tak ze na kolena svoje,alebo oprete o vankus ci zvyknes dat,lebo Tobinko uz nechce lezat,skratk asam sa pyta sediet,uz sa z lahu aj do poly sam zdvihol..tak neviem ci sa to moze?
21. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko...
ejuša... my sme mareka dávali, ale len tak na chvíľočku na kolená. ale to si vedel udržať sám pekne rovný chrbát. zas ked ho dáš na chvíľku, to mu neublížiš. hentie ťapy v nemocnici nechávali drobné mimi sedieť aj celý deň a oni sa potom zošuchli a zasekávali si nožičky v postieľke a plakali a tak... ked ho necháš na chvíľu,tak to nič. ale jedna baba čo ju poznám, tak tá nechala malého dlho sedieť, kým nevedel sám, podopretého vankúšmi a malý sa naučil tak škaredo sedieť, akoby sedel na krížoch a nie na zadku, aj taký zhrbený je
21. jún 2009 o 08:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte vsetky maminky,
konecne chvila po nekonecnom tyzdni. V robote to gradovalo, v piatok mal jeden z "mojich" opatrovanych chlapcov narodeninovu party, ledva som na vecer stala na nohych. Esteze ten drobec v mojom brusko bol dobrucky :slight_smile:
Ejus vidim nove foto :slight_smile: Tobinko uz ma pat mesiacov? Neuveritelne!!! A co date tatinkovi ku dnu otcov? Ja by som tiez tomu mojmu buducemu mala nieco dat, tolko mi pomaha, zasluzi si, ale mame navstevu z BA (este spia, tak stiham konika), neviem kedy vybehnem cosi kupit. Ja si myslim, ze v piatich mesiacoch uz kludne moze trosku posediet, ked vam nechce lezat. On uz citi kolko zvlada.
Dufam ze sa vam vsetkym dari, a ze presli tie trapenia po ockovaniach.
Bzuci sa nam niekde vyvaluje na plazi a my tu v dazdi a chlade, brrrr :confounded:
Mame za sebou dalsiu poradnu, no jednoznacne chlapec, riadne nam to dokazal na sono, s doktorkou sme sa nasmiali, ze na takeho drobca, riadne velky....ved viete co :grinning: inak Davidko je trosku mensi ako priemer, ale este zapadame do normy. Ukludnili ma ze posledne dva mesiace este krasne priberie, tak dufame. Mne papat nastastie chuti :slight_smile: Budem musiet na EKG, niekedy mam pocit ze srdiecko nestiha, mozno je to tymi teplami, ale istota je istota.
21. jún 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boze pisem jak cinan na Slovensku (na nohych, v mojom brusko...) :sweat_smile:
21. jún 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sweet,ved ja sa bojim ho tak davat,on sa sam dava,le snazime sa co najmenej...Marek este haja? :slight_smile: Deszi ajoj,to je asi normalne,uz si v dost vysokom tyzdni,ja som funeka ako lokomotiva aeste tieto horucavy,ale vsak urcite chod radsej :slight_smile: jaj snivalo sa mi s Alzbet ako pod nasim oknom kricala ako o dusu,ze ejuuuuuuuuuuusa na celom svete nikde nameju Luckyyyyyy :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natrafila som na temu v Porodoch,ze Porod:Zazitol alebo zly sen..a pozrela som si Inneskin album,teraz posledna prispela....jaj strasne,kto chcete pozrite :pensive:
21. jún 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kdeee, tu behá pri mne. idem kuk ten album, čo si písala. a neboj, za tú chvľočku sa tobiaskovi nič nestane
21. jún 2009 o 09:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deszi,my sa na teketo mensie sviatky vecsinou len cokoladkujeme,staci nieco symbolicky,nie nejake dary :slight_smile: a k teme znackove botasky,aj my len znackove,aj malemu :grinning:
21. jún 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale coze nam vyspavaju ostatne?Nedela nenedela,podme podme konikovat dievcata :grinning: Ozak dneska je klobasova party,ktovie ci nebude prsat? :unamused:
21. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam ejus, ze to je len zo zataze a z tepla
musim ist uz sa blavaci zobudili, potom vas kuk zase. zatial sa majte krasne :slight_smile:
21. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak pozdravujeme Blavakov :grinning:
21. jún 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som kukla ten album, také mi nehovorte, mne je potom z toho doslova zle, viem, že je to škaredo napísané, ale príde mi zle od žalúdka a ked je aj takéto hnusné počasie, tak mi je do plaču
ondrej, čo má kolegu, oni majú tiež mareka, má cca 4 mesiace a nevie si zdvihnúť ručičku, nič. má svalovú hypotrofiu :frowning2:
21. jún 2009 o 09:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macko vtsal,musi iiiiiiiiiiiiist :slight_smile:
21. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 09:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este nie,ale precitam :pensive: :pensive: :pensive:
21. jún 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2:
21. jún 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klobúk dole pred tou ženou, lebo ja by som to nezvládla, určite nie
21. jún 2009 o 09:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze baby :pensive: :cry: :cry: :cry: hned rano musim plakat nad tym pribehom :frowning2:
21. jún 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuša s tým začala...
21. jún 2009 o 09:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,
ejuska, ty mas teda sny:grinning::grinning: ale vykrikovat ti mozem ist pod okno kludne:grinning:
no my sme spali az do 8.45,takze strach:grinning: ten pribeh ako vidim radsej ani nezacnem citat, lebo vidim na vas
dufam ze dnes nebude prsat,ked bude takto ako teraz tak bude dobre,
na zlepsenie nalady, pozrite toto, sice je to vulgarne velmi ale ja so msa zasmiala:grinning:
http://videoalbumy.azet.sk/la-tormenta-vulgarna/dOs1kyEgJU82eJB9/?i9=856a284bd835
21. jún 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano ja len pozdravím a už ma tu niet,hrozne ma dneska bolí hlavaaaaa :frowning2:
a som sa hneď na ráno pochytila s Peťom za čaj pre malú,on prišiel o 6h ku posteli s fľaškou v ruke,že koľko odmeriek jej má dať do čaju- ma zobudil a malá ešte spala,skoro som infarkt chytila :confounded:
teraz varím zase na týždňovku........tak čaute potom vás prečítam
21. jún 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok