Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
20. jún 2009

bambul.. no toje super, že je Vivke lepšie.. chúďa malé.. 😒 no máš toho dosť s bábikami malými.. ja to nemám až také, Emka je už veľká slečna, takže s ňou už starosti veľmi nie sú.. a to ešte pred tým nebola vôbec chorá??? 😅

veru, už sa neviem dočkať, kedy príde.. veď ani neviem spať dobre v noci, to je pre mňa strašný nezvyk, keď nie je doma..

už by som aj ja mala ísť pozrieť do toho čajkova, majú tam aj lonsdale značku? pre malé detičky sa mi strašne páčia lonsdalové vecičky, mám na MMB vyhliadnutú takú ružovú teplákovú súpravičku pre malú..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4163300 len ako pozerám, tak táto by nám už bola malá.. 😝

sweetangel20
20. jún 2009

majú tam všeličo, ale dá sa objednať aj z netu. ak chceš, pošlem ti webovú adresu. tam si vyberieš tovar, veľkosť a farbu a potom mi to pošli, ja to mailom pošlem tomu chalanovi. ale cenu si musíš vynásobiť krát 1,4 lebo je to tam v librách. ale to potom až o dva týždne ti príde

bambulka6
20. jún 2009

mojsi ona pred tym nebola vobec chora,toto bolo prvykrat.Da sa to zvladnut s takymi malymi detickami,len si treba spravit režim.

Sweet myslís to ci chodím sem medzi levicanky alebo do Cajkova?!

mojsejovka
20. jún 2009

no jasné, prosííííííííím si adresu.. 😵

a pôjdem už asi hajať, malá ma dnes riadne vyšťavila.. 😝 😀

bambulka6
20. jún 2009

Mojsi aj ja uz pojdem do spíša,lebo s tej prerabky sme hotoví a to sa uz chceme stahovat buduci tyzden.

bambulka6
20. jún 2009

sweet mohla by si aj mne poslat tu adresu? 🙂

sweetangel20
20. jún 2009

www.sportsdirect.com

pre detičky je next stránka, ale tú neviem. písala som mu mail, aby mi to poslal, ale ešte neodpísal ☹

ejusaaa
21. jún 2009

Dobre ranko pisatelky,vy ste tolko pisali 😀 My oslavujeme den otcov,tak musime,lebo aj den matiek oslavujeme 😀 a my dnes mame pet mesiacov 😉 ,maly uz o siedmej rano dostal aj darceky tak teraz sa hra 🙂 Mojsi my mame priblizne rovnako stare mlade deticky 🙂 ,zvyknete davat Tamarku sediet?Myslim tak ze na kolena svoje,alebo oprete o vankus ci zvyknes dat,lebo Tobinko uz nechce lezat,skratk asam sa pyta sediet,uz sa z lahu aj do poly sam zdvihol..tak neviem ci sa to moze?

sweetangel20
21. jún 2009

dobré ránko...
ejuša... my sme mareka dávali, ale len tak na chvíľočku na kolená. ale to si vedel udržať sám pekne rovný chrbát. zas ked ho dáš na chvíľku, to mu neublížiš. hentie ťapy v nemocnici nechávali drobné mimi sedieť aj celý deň a oni sa potom zošuchli a zasekávali si nožičky v postieľke a plakali a tak... ked ho necháš na chvíľu,tak to nič. ale jedna baba čo ju poznám, tak tá nechala malého dlho sedieť, kým nevedel sám, podopretého vankúšmi a malý sa naučil tak škaredo sedieť, akoby sedel na krížoch a nie na zadku, aj taký zhrbený je

desszi
21. jún 2009

Ahojte vsetky maminky,
konecne chvila po nekonecnom tyzdni. V robote to gradovalo, v piatok mal jeden z "mojich" opatrovanych chlapcov narodeninovu party, ledva som na vecer stala na nohych. Esteze ten drobec v mojom brusko bol dobrucky 🙂
Ejus vidim nove foto 🙂 Tobinko uz ma pat mesiacov? Neuveritelne!!! A co date tatinkovi ku dnu otcov? Ja by som tiez tomu mojmu buducemu mala nieco dat, tolko mi pomaha, zasluzi si, ale mame navstevu z BA (este spia, tak stiham konika), neviem kedy vybehnem cosi kupit. Ja si myslim, ze v piatich mesiacoch uz kludne moze trosku posediet, ked vam nechce lezat. On uz citi kolko zvlada.
Dufam ze sa vam vsetkym dari, a ze presli tie trapenia po ockovaniach.
Bzuci sa nam niekde vyvaluje na plazi a my tu v dazdi a chlade, brrrr 😖
Mame za sebou dalsiu poradnu, no jednoznacne chlapec, riadne nam to dokazal na sono, s doktorkou sme sa nasmiali, ze na takeho drobca, riadne velky....ved viete co 😀 inak Davidko je trosku mensi ako priemer, ale este zapadame do normy. Ukludnili ma ze posledne dva mesiace este krasne priberie, tak dufame. Mne papat nastastie chuti 🙂 Budem musiet na EKG, niekedy mam pocit ze srdiecko nestiha, mozno je to tymi teplami, ale istota je istota.

desszi
21. jún 2009

Boze pisem jak cinan na Slovensku (na nohych, v mojom brusko...) 😅

ejusaaa
21. jún 2009

Sweet,ved ja sa bojim ho tak davat,on sa sam dava,le snazime sa co najmenej...Marek este haja? 🙂 Deszi ajoj,to je asi normalne,uz si v dost vysokom tyzdni,ja som funeka ako lokomotiva aeste tieto horucavy,ale vsak urcite chod radsej 🙂 jaj snivalo sa mi s Alzbet ako pod nasim oknom kricala ako o dusu,ze ejuuuuuuuuuuusa na celom svete nikde nameju Luckyyyyyy 😀 😀 😀

ejusaaa
21. jún 2009

Natrafila som na temu v Porodoch,ze Porod:Zazitol alebo zly sen..a pozrela som si Inneskin album,teraz posledna prispela....jaj strasne,kto chcete pozrite 😔

sweetangel20
21. jún 2009

ale kdeee, tu behá pri mne. idem kuk ten album, čo si písala. a neboj, za tú chvľočku sa tobiaskovi nič nestane

ejusaaa
21. jún 2009

Deszi,my sa na teketo mensie sviatky vecsinou len cokoladkujeme,staci nieco symbolicky,nie nejake dary 🙂 a k teme znackove botasky,aj my len znackove,aj malemu 😀

ejusaaa
21. jún 2009

Ale coze nam vyspavaju ostatne?Nedela nenedela,podme podme konikovat dievcata 😀 Ozak dneska je klobasova party,ktovie ci nebude prsat? 😒

desszi
21. jún 2009

no dufam ejus, ze to je len zo zataze a z tepla
musim ist uz sa blavaci zobudili, potom vas kuk zase. zatial sa majte krasne 🙂

ejusaaa
21. jún 2009

Tak pozdravujeme Blavakov 😀

sweetangel20
21. jún 2009

som kukla ten album, také mi nehovorte, mne je potom z toho doslova zle, viem, že je to škaredo napísané, ale príde mi zle od žalúdka a ked je aj takéto hnusné počasie, tak mi je do plaču
ondrej, čo má kolegu, oni majú tiež mareka, má cca 4 mesiace a nevie si zdvihnúť ručičku, nič. má svalovú hypotrofiu ☹

ejusaaa
21. jún 2009

macko vtsal,musi iiiiiiiiiiiiist 🙂

sweetangel20
21. jún 2009

http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/871/moj...

čítala si to? booože... 😢 😢 😢 😢 😢

ejusaaa
21. jún 2009

este nie,ale precitam 😔 😔 😔

ejusaaa
21. jún 2009

strasne 😔 😔 ☹ ☹

sweetangel20
21. jún 2009

klobúk dole pred tou ženou, lebo ja by som to nezvládla, určite nie

ditka1
21. jún 2009

booooze baby 😔 😢 😢 😢 hned rano musim plakat nad tym pribehom ☹

sweetangel20
21. jún 2009

ejuša s tým začala...

alzbetabenkova
autor
21. jún 2009

dobre ranko,
ejuska, ty mas teda sny😀😀 ale vykrikovat ti mozem ist pod okno kludne😀
no my sme spali az do 8.45,takze strach😀 ten pribeh ako vidim radsej ani nezacnem citat, lebo vidim na vas
dufam ze dnes nebude prsat,ked bude takto ako teraz tak bude dobre,
na zlepsenie nalady, pozrite toto, sice je to vulgarne velmi ale ja so msa zasmiala😀
http://videoalbumy.azet.sk/la-tormenta-vulgarna...

alzbetabenkova
autor
21. jún 2009

http://videoalbumy.azet.sk/elisa-z-rivombrosy/F...

uz len toto, kvoli tej pesnicke, naaadhernaaa 😔

tinkaaa
21. jún 2009

bre rano ja len pozdravím a už ma tu niet,hrozne ma dneska bolí hlavaaaaa ☹
a som sa hneď na ráno pochytila s Peťom za čaj pre malú,on prišiel o 6h ku posteli s fľaškou v ruke,že koľko odmeriek jej má dať do čaju- ma zobudil a malá ešte spala,skoro som infarkt chytila 😖
teraz varím zase na týždňovku........tak čaute potom vás prečítam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre