• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

15. júla 2017 
ahojte, ako sa mate?

Sweet ta baba chodi sem na konika a kazdim dnom caka babatko a chodi do temy mama oco rodina a zomrelo mi dieta :frowning2:
Sweet a este by som sa chcela na nieco spytat kedze si robila v t mobile. chcela som si dat tych 3000 min mesacne zadarmo ale neviem ako to mam chapat, pausalne platim nejakych 599 za mesiac, od 8-18 t mobile zdarma, od 19-7 je to 7,50 a tak isto celych 24 hod 7,50 do inych sieti. Otazka znie: za co platim ten pausal /zadarmo/ ked platim pausal a vsetko ostatne platim navyse ? dufam, ze si ma pochopila ako myslim, lebo som to napisala hroznym sposobom, ale ja som bola v tom, ze v tom pausali 599 sa budem moct pohybovat ked budem volat do inych sieti a do t mobilu v case od 19-7 :angry:
21. jún 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka... ee, nepochopila som to :frowning2: tinka je maťa, ty si maťa, aj ja som maťa. ty koksooo, ale nás tu je. ešte niekto sa hlási?
21. jún 2009 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka, ty si nerobila náhodou v hypernove????
21. jún 2009 o 10:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počkaj, ty si asi myslela ten paušál Superhit. tak tam to máš, ako si napísala, od 8 do 18tej zadarmo do t-mobilu, potom od 18tej do 8 to máš spoplatnené na 7,50 sk a do ostatných sietí voláš nonstop za 7,5 sk. a za čo platíš? v prvom rade za telefón, ak si brala. a aj za to, že môžeš volať zadarmo do t-mobilu a do ostatných sietí to máš zvýhodnené. ale ako hovorím-v prvom rade za mobil
21. jún 2009 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano robila som v hypernove :grinning: a ked nechcem telefon, tak maj tak musim platit taky pausal? :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale myslim, ze sa mi to vobec neoplati platim stale 2000 korun za telefon /za dva/ a takto to natocim aj tak lebo tych 599 je urcite bez dph atd...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja ťa poznám, ja som robila predtým ako som otehotnela v nayku na pokladni :slight_smile: som behávala von s janom hutňanom, teda kým ma poriadne nepodrazil :frowning2: a neviem, ako je to s tým paušálom, či musíš brať aj mobil alebo nie, to si skús zavolať na zákaznícku linku. ale ja už v t-mobile končím, zmluvu nepredĺžim ani za svet, počkám do septembra a koniec, mňa to s nimi absolutne nebaví... ma len hnevajú :angry:
21. jún 2009 o 11:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sa musím zapojiť do debaty medzi Maťky???keď nás je už tu toľko :grinning: :grinning: :grinning:
ja som si práve dala ibalgin,nezvyknem si pchať tabletky ale fakt ma dnes nehorázne bolí hlava
už som dovarila ešte na večer zamiešam pomazánku a hotovo :wink:
21. jún 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha uz viem, tak janicko /bez komentara/ a z t mobilu chcem odist aj ja. na to, ze im platim 8 rokov, nemam ziadne vyhody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi hovorila kamoska, ze mam ist do 02 ona tam je tiez uz dlhsie a tam za 100 minutovy balicek zaplatim iba 300 korun a ked ich prevolam tak do 02 volam zadarmo a klip maju tiez zadarmo a ked si budem chciet nabijat kupon tak to mam len nejake 4 koruny do vsetkych sieti a do 02 po tretej minute volania zadarmo :wink:
21. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som mala jana fakt rada,ale len ako kamoša a on sa chválil, že ma preťahuje, dosť silné, najmä v čase ked som otehotnela. keby tomu môj muž uveril, tak som v háji. potom ma ešte aj jeho žena naháňala. ešte aj peniaze si požičiaval kade chodil, bleee, a potom to prepil alebo nahádzal do automatov. dlho som s ním potom mala problémy.
tinka... vitaj v klube :grinning:
21. jún 2009 o 11:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem o2, len mi tu musí skončiť zmluva
21. jún 2009 o 11:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, vonku je blbe pocasie, ale ja sa cudujem, ze ma v tomto tehotenstve skoro vobec nebolieva hlava a to som s tym mala dost velky problem :rolling_eyes:
21. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitám,vitám sweet a nič nepýtam :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, ani nepýtaj. nič nedáme, lebo nič nemáme :grinning:
21. jún 2009 o 11:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jano ma aku zenu????
21. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maartinkaaa mňa počas tehu hlava nezvykla bolieť našťastie ja som mala skôr iné problémy,už sa tešákuješ na dvojičky však,ku ktorému dokimu chodíš?
21. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takú malinkú zlatučkú, volá sa zuzana. ale či sú ešte spolu, tak to netuším, bo aj ona si potom niekoho vraj našla a chcela dať žiadosť o rozvod, čo sa jej ani nečudujem. ona bola na misii v kosove a on tu robil hovadiny. ty si nevedela, že je ženatý???
21. jún 2009 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooo, uz sa tesim a chodim k matovi :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dvojičky, tak to by som si netrúfla. držím palce a prajem pevné nervy
21. jún 2009 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj, ale ja som teraz myslela toho inzinierika janka :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale henten bol tiez cislo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieee, ten nie je ženatý. to je molnár. hutňan robil tovarového inšpektora na pokladni, taký s briadkou
21. jún 2009 o 11:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem, zvykla som sa s nim bavit sem tam
21. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda bol číslo :grinning: zo začiatku bol super, potom už len troska
21. jún 2009 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby končím malinká sa budí tak ide papkať a o chvíľu už aj my budeme predsa obedovať :wink: a ešte chcem umyť kúpelku,a začať žehliť lebo mám haldu prádla :sweat_smile:
21. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skoro dostala infarkt, ked som sa dozvedela, ze to budu dvojicky, ale uz sa tesime :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ti verím. ja som infarktovala, ked som zistila, že som tehotná. dvojičky by som už asi nerozchodila.
končím aj ja, marek sa zobudil a začína vymýšľať. paaaaaaaaa
21. jún 2009 o 11:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz musim tiez, vzacna zhoda tak sa majte :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :wink: :wink: :wink: :wink: ,

joj to co za smutne pribehy tu davate :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: radsej si idem pozriet tie vesele od alzbet :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

TOBIASKOVI vseeeeeeeeetko najlepsie k vymesaciu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Uz je velky chlap :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a co sa tyka tenisiek odkedy si zarabam sama na seba tak si kupujem len znackove tenisky a aj drahy a vlastne uz som mala aj jedny vo stvrtom rocniku na strednej :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ja nedam na znackove dopustit neviem si predstavit takych cinanov smrdlavych bleeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka mna vcera vecer taaaaaaaaak bolela hlava ako este nikdy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: drahy mi daval do mraznicky obklady a potom som to nejako rozchodila ale bola to katastrofa :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a potom ked sme sli spat ma zacal brutalne boliet zub :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
21. jún 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok