• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
jasné to chápem idem obrátiť skriňu hore nohami aby som vyzerala :grinning: :grinning: :grinning: ale nie momentálne aj tak nemám moc na výber s oblečkom bo skoro vo všetkom som ako hurka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
13. jún 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme choručkí :frowning2:
13. jún 2009 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
choručkí a čo sa stalo sweet? :unamused:
13. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet co sa deje Marek ma sopliky aleo??
13. jún 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka este si tu??ved si chcela skrinu obracat :grinning:
13. jún 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola tu večer kamoška aj s malým. a môj mužíček si dal mareka na plecia a s tým kamoškiným malým si dávali preteky. marek sa ohromne rehotal na tom a večer dostal horúčku. dnes sme boli na pohotovosti, mal 38,5 po odpočítaní - zapálené hrdlo
13. jún 2009 o 13:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
se... na ňu jarul som závislá ale už sa budem liečiť :grinning:
13. jún 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne to potesi :frowning2: :angry: takze z blaznenia maly ochorel tak prajeme skore uzdravenie :wink:
13. jún 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka...jasne ja to beriem priam tragicky,ze si nemam co obliect,tiez mi je vsetko male a jedine teplaky obleciem,a vsak je to sportova udalost nie ci ako?
sweet...a coze ste ochoreli?
jarula...ale zase nie ze prides v saku :grinning:
alzbet...25,26 som uz mala :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavisla???a od coho prosim ta??? :grinning: :grinning:
ditka, ty máš dnes narodky? A ozaj, malému Tobiaskovi všetko naj :slight_smile:
13. jún 2009 o 13:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ditka to zas nieeeeeeeeeeeeeeee az take nemusim ale budem oblecena a hotovo lepsie ako keby som mala prist hola....to by som mala cely areal hradu lenpre seba a to by ma nebavilo :sweat_smile:
13. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej Ditka je dnesna oslvenkyna :wink:
13. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul závislá na koníkovi som :wink:
sweet prajeme skoré uzdravenie
13. jún 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy dneska som už mala dve kávy tak budem hyperaktívna :grinning:
13. jún 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som si myslela ale som sa pre istotu spytala....to som zavisla aj ja moj muz sa len cuduje co ma natom bavi :zipper_mouth: ale jemu to nevysvetlim je to zbytocneeeeee..teraz nastie chrni takze mam klud :sweat_smile:
13. jún 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda ja kavu pijem iba ak idem niekam na navstevu :slight_smile: doma nie :sweat_smile: doma mi nechuti
13. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pijem len bez kofeinu tu CARO, :stuck_out_tongue_closed_eyes:,maly buva som zvedava ci sa zobudi o 3tej,potom ho rychlo nakrmim a pojdeme,vsak mi sme tam za 10minut :slight_smile:
sweet...ano :slight_smile:a nech sa rychlo vyliecite :unamused:skoda,ze maly ochorel. :frowning2:
predstavte si,ze dnes maleho kojim aj cez den no nechapem ako je to mozne :sweat_smile: :confused:
13. jún 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Peťo je zas rád,že si tu koníkujem,že aspoň mám nové skúsenosti a že si aj poradíme a tak,je to super vec
no ja zvyknem len jednu,ale sme prišli z toho ihriska a hrozne ma rozbolela tak som si dala ešte jednu
no naša slečna len teraz zaspala takže to zobudenie je v nedohľadne :sweat_smile:
13. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ditka to bude asi tym ze mas velku radost z hojdacky tak sa ti tvori viac mliecka :wink:
dobre ja uz naozaj idem,muz mi krici,ze som zavisla,ze vezme kabel od PC. :angry: tak paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stretneme sa v meste..papap Ditka
13. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarula... :grinning: :grinning: :grinning: uz naozaj ideeeeeeeeeeeeeeeeeeem :grinning:
no vidíš ditka aj tvoje kozenky oslavujú tak dávajú Lukimu viac mliečka :grinning: :grinning: čo by som ja zato dala,keby som mala a nemusela pchať malej nutrilon :unamused:
Tinka to co ma byt za smajlika?????netrap sa ...je Saska spokojna??,pekne spinka pekne prospieva tak si nad tym nelam hlavu zenskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :slight_smile:
13. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak paaa vidíme sa pri najhoršom budem volať,alebo písať,jarul aj ty už ideš?
13. jún 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja??este nieeeeeeeeeeeeeeee ja pojdem od pocitaca asi za 5 tri :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no však nelámem,teda z časti aj hej,ale má nutrilon tak v poho
13. jún 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skôr bo bude treba malú poobliekať a to Peťo zvláda len z časti :wink:
13. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej ani ja neviem kedy pojdem ale asi tiez skor maleho zobudit ak sa sam nezobudi obliect ho bo to este nezvlada vsetko sam nohavice aj ponozky slipy v pohode len tricko mu robi problemy a asi mu dam aj papat :sweat_smile:
13. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok