Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
23. jún 2009

babenky, moje, čo to tu máme? 😕

ejus.. to máš určite z tohto počasia, pre zdravého človeka je to záťaž, nie ešte keď máš problémy so srdiečkom a s tlakom.. myslím na teba, nech ti to rýchlo prejde... 😔

sweet.. a ty ako si pochodila? čo ti zistili?

ditka.. to zato mu bolo málo mliečka, že bol v noci veľa hore.. teda aspoň ja si myslím.. 😕

ja našťastie mám ešte mliečka dosť, UM skoro vôbec nepoužívame, max raz za deň, aj to len nejakých 60-90 ml..

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

aaa este na tom snimku videla ze ma vela zubkov a ze este nema celkom uzavretu fontanelu,to je ta jamka na hlavke,neviete dokedy sa to ma zrast???
boze normalne som mimo,neviem si ani len predstavit co by bolo keby to je horsie,bola som tam pri nom a stalo sa a matky ktore seru na deti.....no ale chvala panu bohu je to "len guca"

mojsejovka
23. jún 2009

alzbet.. chúďa malé, až mi je do plaču.. ☹ no tak to si mala fakt strašný deň.. a dobre si spravila, že si tej krave vynadala, veď to je otras, vysvetliť malému dieťaťu, že má v kľude držať hlávku, a keď ho to ešte aj bolí.. ja by som ju asi utĺkla kabelkou.. 😠
pokiaľ ja viem, tak fontanela sa zrastá až do 18-tich mesiacov..

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

no mojsi ta krava mala na male,vies aka bola jedovata??dieta vyplasene a tie zastarale rengene,to by uz mohli nove kupit,tento stat ma na same blbosti peniaze,na cesty a tak,a to komu pomoze??ale aby kupili do nemocnic zariadenia to nie, a hlavne aby dbali o personal!!!vsak ked ju to kozu nebavi pracovat s ludmi,a este s chorymi tak nech ide vyrabat kable do aut alebo nech slape chodnik,tam nech skusi byt taka 🙄 😠 😠 😠

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

uz mu to trocha odpuchlo odoftim ho ked vstane moj anjel a co myslite,moze ist von,lebo on doma neobsedi,len tak s kocikom a vyzera byt pekne vonku neviem sama,jaj ta noha ma ako boli,mato ten tiez co mal ten uraz kolena,od strachu ho to zase zacalo bolet

ejka sa ma ako??neozvala sa nikomu??

mojsi,inak to je super ze kojis,nic lespie malej princeznej nemozes dat 😉

mojsejovka
23. jún 2009

no akurát som to romanovi hovorila, ten vie chytiť nervy, na takéto veci a na levickú nemocnicu a polikliniku je už alergický.. 😝 treba sa sťažovať na všetok personál, však oni sú tam pre ľudí a sú za to platení, tak by mali držať hubu a byť radi, že majú robotu.. 😠

myslím, že von môže ísť, keď nemá otras mozgu, tak by to malo byť OK.. anjelik malý.. pôjdeme aj my von, Tamarke sa nechce spať, Emka ju akurát obliekala, podarené boli.. 😉

ejuska asi oddychuje.. 😒

no ja som tiež rada, že sa to mliečko drží, však som sa aj riadne natrápila, aby som ho udržala.. 😝

Emka prišla od starkej celá zasoplená a cez víkend má 2 veľké vystúpenia, čo s ňou, aby som ju odsoplila? 😀

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

nachviu som si pospala,asi tak 10minut,boli ma terza hlava
mojsi,nedavaj jej kravske mlieko,to zahlienuje a daj jej olynth,ten je aspon pre mna a znamych najlepsi,naparujte sa v slanej vode,a inak ja som kojila do 9mesiaca,a kojila by som dlhsie,ale maly ma zacal hryzkat,ikde nie naschval,ale on zaspat zvykol pri jedeni a vteda mu zbehla sanka,jaa bolest to bola,
jemine,otras mozgu,este to by chybalo ☹

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

a ako si dopadla sweeet??? 😕

ditka1
23. jún 2009

alzbet... 😲 😲 😲 boze chudacik maly,ja by som tej sestricke asi dala pastou medzi oci 😠 😠 😠 ja sa radsej nejdem na lv nemocnicu vyjadrovat lebo mi vymazu prispevok 😠 😠 😠 hlavne,ze je maly ok,chvalabohu. 🙂 mojsi...ano?tak suuper,ze sa takto kojkate dobre 😉 my uz cez den vobec a v noci tiez uz pomenej,aj som si skusala odsavat-ani kvapka ☹
sweet...ako?

sweetangel20
23. jún 2009

ditka... zle... potom vás neskôr prečítam, idem papať

sweetangel20
23. jún 2009

vypáľte tú nemocnicu a bude pokoj. vy budete páliť, ja vás budem kryť. alebo opačne môžme 😀

sweetangel20
23. jún 2009

alžbet, to aj ja som bola s malým na rtg pľúc u takej kravy. tiež studené, malý vyzlečený a nech sa nehýbe. mala som dosť.vrieskal ako o život, mykal sa, no hrôza. vravím, tiež taká p**a. ja už mám také nervy na doktorov, že strach. budúci týždeň zas budem celý behať po poliklinike, ondrej si musel zobrať dovolenku, aby mal kto byť s marekom. ja som bohovsky zvedavá čo ma ešte čaká...

nikto sa nehlási na to vypálenie? tak ja idem sama

mojsejovka
23. jún 2009

sweet.. hláááááááááááásim sa.. 😀 kedy? 😉

baby, ja ešte som ešte stále nedostala krááááámy a to už malá bude mať 5 mesiacov o chvíľu.. 😕 som to aj ženskému vravela a on, že či mi chýbajú.. 😅

ideme sa navečerať a ťaháme von trošku.. 🙂

sweetangel20
23. jún 2009

ako ti je dobrreeeeee, ja tiež nechcem krámy? a kedy to ideme???? môžme aj hneď 😀

mojsejovka
23. jún 2009

ja mám aj šoféra.. roman ochotne pôjde.. 😀 ešte zastavíme na pumpe do bandasky benzín.. alebo máš nejaké nálože? 😀

však to sa dá zariadiť, aby si nemala krámy.. treba spraviť bračeka alebo sestričku.. 😀

cipsinka
23. jún 2009

ahojte dievcata 🙂

Jezkovie voci Alzbet 😲 😲 😲 😲 😲 😲 anjelik malicky chudatenko,dufam,ze bolacka sa rychlo zahoji ☹ ☹ ☹ 🙂 🙂 🙂 🙂

sweetangel20
23. jún 2009

tak fajn.načo nádrže, šak sú aj fľašky. ide ešte niekto??????????? 😀
sestrička alebo braček... teraz nie... jednak prachy, vlastný dom a ešte ktovie čo je mne...

ejusaaa
23. jún 2009

Ahojte,cele poobede som lezala,ale zaspat neviem preco 😔 ,s nadejou som vstala ze som oddychnuta a le ta sprosta hlava ma v kuse boli 😔 ,mota sa mi,ked som dlhsie hore zalieva ma teplo,strasny pocit citit sa takto neisto 😔 😔 ,maleho ani na ruky neberiem 😢 ,ked sa mi to stalo,akurat som ho prebalovala vtedy na prebalovacom a ja som ani krok nevedela spravit,bol by mi padol keby som bola sama 😢 😢 a teraz kde mam istotu ze sa to nezopakuje,ked aj vtedy to nahle prislo..no zajtra k tej neurologicke...Alzbet 😢 ,to je hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😢 😔 😔 😔 ,chudacik Matko,co vsetko sa mohlo stat 😔 ,iste ho to boli,ale ajtak to bolo stastie v nestasti 😔 Swwet a Ty si ako dopadla?Jaj neviem tu ani sediet..vecer mozno nakuknem,ak nie,napisem ako som dopadla zajtra,drzme si vsetky palce..nech zas nastanu pekne dni 😔

sweetangel20
23. jún 2009

ale tak mám ísť ešte na krčné, gastro, reumatológiu, rtg pľúc a sono brucha. on si to totiž spojil s mojím chorobným chudnutím, celkovou únavou a že ma pichá pri kašľaní a kýchaní v krížoch. mám niekde v tele zápal, ale podľa tohto povedal, že mi budú robiť aj testy na onkomarkery a to sa mi už vtipné nezdá... uvidíme, čo bude...

ejuška, ty sa pekne drž, oddychuj, keď ti má kto pomôcť

alžbet.. mala si tej doktorke urobiť takú istú hrču ako mal malý a capiť jej hlavu na to studené, ako by sa tvárila

alzbetabenkova
autor
23. jún 2009

no sweeet pekne,nezavidim ti, inak aj ja by osm rada absolvovala take vysetrenie celkove, ze preco nechodim na wc, ze preco mavam busenie srdca,ze preco ma boli chrbat tak ze neviem zhlboka dychat,a tak dalej, ale vsak oni mi povedali ze nic to nieje,v pohode, to mozem ist aj ja sediet na rit ako lekar nie??a este sa stazuju na platy a este chory aby cakali ked pride niekdo znamy
maly to ma trosicka menej napuchnute, ale bojim sa strasne, ja si neviem predstavit keby padne torcha inak ☹ no a tej ssestre vela ku facke nechybalo,to by rovno rengenovala seba, ja viem ze to musi byt bez pohybu,ale vysvetli to malemu dietatu,jaj uz radsej chcem nato zabudnut!!!!!!!!!levicky lekari su bohovsky,jedine kde sa nestazujem, to je porodnica,tam boli celkom mili,cest vynimkam
ejka,dufam ze bude lepsie,a nedaj sa zajtra ak budu drzi,nedaj sa odbit,nech pekne zistia,nie ze povedia ze to je len slabost,nech pekne najdu pricinu magory,nato su tie labaky a stroje aby pracovali
tinka s tebou je co mojka????dufam ze ste v pohode,
inak dobre sa zase nanas sipe co
diky za podporu,idem,lebo dnes mam ozaj dost,najradsej by som si zapalila nie cigaretu ale cigaru 😀 😅 dobru noc papulky

sweetangel20
23. jún 2009

vy už všetky buváte????????,

bambulka6
23. jún 2009

Ahojte...Alzbetka chudacik malicky.to ho muselo riadne boliet. ☹ dufam ze skoro na to zabudne 😵

Ejka prajem skore uzdravenie. 😉

Sweet aj mojej mamine vzdy vraveli doktori ze simuluje.Robili jej sono ci ma zlcove kamene a nic tam nevideli a vzdy ju tam bolelo a nakoniec ich tam mala.a iba to jej povedali,ze ich museli prehliadnut.to iste bolo aj teraz ma vyskocenu platnicku a vraveli nic to nieje a nakoniec skoncila v nemocnici. ☹

sweetangel20
23. jún 2009

vidíš vidíš, to sú naši doktori. najlepší sú tí komunistickí, čo vyštudovali za polku prasaťa

bambulka6
23. jún 2009

Sweet k tomu obchodu v Cajkove-kedy im presne chodí tovar lebo by sme sa tam chceli íst pozriet

sweetangel20
23. jún 2009

teraz v piatok im príde,ale o koľkej, tak to neviem.ked tam budem vidieť auto, tak sem napíšem

bambulka6
23. jún 2009

ok.mohla by si my poslat tvoje císlo,lebo ja sem teraz malo chodím,lebo mam dve male deti,takze sem vecsinou chodím vecer.

sweetangel20
23. jún 2009

tak ti ho poslem cez ip

sweetangel20
23. jún 2009

odkiaľ poznáš táňu?

bambulka6
23. jún 2009

ja som najprv poznala kurda,lebo som chodila s jeho kamaratom z Rybníka a cez neho som spoznala Tanu.

sweetangel20
23. jún 2009

mne bola spolužiačka na základnej, ale potom sme sa prestali baviť, pohádali sme sa a tak. ale už som ju ani dávno nevidela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre