Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

bambulka6
23. jún 2009

viem ze byvaju v Blave a ze sa po 10-tich rokoch rozisli.Asi tak pred piatimi mesiacmi som sa rozpravala s Kurdom.poznas ho,nie?!

sweetangel20
23. jún 2009

to je fakt pravda, že sa rozišli? to je šok. počula som to už, ale som tomu neverila. kurďa poznám, ved kvôli nemu sme sa pohádali, hlúpe puberťáčky, hehe 🙂 aj ja som s ním čo-to riešila kedysi dááááááááááávno pradááááááááávno

sweetangel20
23. jún 2009

no nič, ja končím. idem hajať konečne. tak dobrú noc

bambulka6
23. jún 2009

aj ja uz idem do spíša.pa.dobru vsetkym mamickam a detickam... 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

ditka1
24. jún 2009

ahojte.. 😔 boze to bola noc 🙄 vecer som 4x uspavala maleho co furt sa budil s placom a uz o 12tej bol hore az do rana nespal dobre a o 3tej bol uplne vyspaty,o 5tej zaspal a uz o 6tej hore...no mam dost 🙄 ja uz toto nechapem ze preco nespi,keby aspon cez den poriadne ale aj to na pol hodku a dost,minuly tyzden uz dobre bolo a zasa nie je.
ejka...moja tak len oddychuj ☹
sweet... 😲 mas toho vela moja aj ty 😔 neviem co to je vo vzduchu,aj mne zvykne busit srdce,mi povedala jedna internistka pred porodov v lv nemocke:"nebudete dlho zit" 😅 😕 😔 no tak teraz co mam cakat 😅 🤐

eviiik
24. jún 2009

dobre rano
no Vy ste mali poniektore strasny den vcera ☹
Betka dufam,ze Matkovi je uz lepsie, este ze male deti rychlo zabudaju, Tebe to bude trvat dlhsie,
a Ejuska ako sa citis? verim, ze sa to aspon trochu zlepsilo, si chudatko vytrpis
my sme boli vcera na 4D, potvrdili nam dievcatko, ale som torchu zhrozena, lebo nasa princezna je o dva tyzdne vacsie, sa bojim, ze porodim male slonica, a ja mam 1,52m neviem ako je to mozne, skor som otehotniet nemohla, cize to nebude nepresnym terminom, tajne dufam, ze tie merania nie su presne 😝
pekny den prajem, hadam bude pre vsetky uspesnejsi a krajsi 🙂

alzbetabenkova
autor
24. jún 2009

dobre, n o ta noha co som spominala ma pekelne boli, maly to ma o nieco lepsie, natrem mu to,asi pojdem ja k doktroke,potom poreferujem,
dnes ma moja mama narodeniny,hadam jej nieco kupim,iked vcera ma zase tak nasr....
tento piatok?sweet napis mi IP kde to je a co tam maju pleees,papa

jarula25
24. jún 2009

dobre rano...
Alzbet viem ako si sa musela vcera citit ja som zazila presne to iste a dokonca dvakrat sa nam to stalo raz ked mal maly asi 10mesiacou a druhykrat nedavno..ja som malemu rychlo natu hrcu dala studenu zehlicku nic ma vtej chvily nenapadlo 😖 ale pomohlo to ..takze drzime palceky aby sa Matko z toho rychlo dostal 😉
Sweet tak ani ty tohonema najmenej 😖
Ejus ako??????
Ditka asi pojdu fakt Lukimu Zubky ked je taky nespokojny 🤐
Eviik super takze gratulujem ku dievcatku a nemaj boja tie vypocty niesu presneee a ja som zvladla porodit maleho valibuka zvladnes to kazdaaa 😉
kde mame Tinkuuuuu???Tinkaaakde sii???deje sa niecoo????, 😨 😨 😨 😕 😕

sweetangel20
24. jún 2009

evik, aj náš marek bol väčší a neubauer nám povedal, že ked sa narodí bude mať cca 4,2 kg, nebolo mi všetko jedno. a ešte mi bol aj pri pôrode a ked si na to spomenul, nebolo to jedno ani jemu. ale marek nemal toľko, mal len 3650g. takže sa zbytočne dopredu neľakaj 🙂
ditka... noc bola teda veľmi vzrušujúca. musím byť hrozne nevyspatá, ale neboj, jemu sa to časom ustáli. aj marek tak bol a teraz spáva celú noc, len občas sa raz v noci zobudí, napapá sa a spinká ďalej. i ked u lukáška je to asi kvôli tým zubom

tinkaaa
24. jún 2009

čaute bré ráno tu som
ale je to na dlhé rozprávanie a po pravde sa mi ani veľmi nechce písať
máme ťažké obdobie Saška od pondelka každý deň cez deň žalostne narieka,neviem čo je jej ani čičíkovanie nepomáhalo,v noci spí super ale deň,takže voľné chvíle využívam na upratovanie a aspoň rýchle naobedovanie
Švagrovú mám už asi doma,včera mala priletieť z toho Paríža,svokor bol u segry na návšteve v Smoleniciach a keďž prestal lokať tak mu je na ..... tak ma dnes ráno zobudli jeho sestra,či je Peťo na týždňovke,lebo ona ho busom nepustí a že mu je.... potom volal môjmu tatovi,ale ja mám tata v práci,že aby ho prišiel zobrať....no katastrofa a do toho malá nervozna aj prská o sto šesť,aj v noci,takže pri ďalšom prebaľovaní ideme merať teplotu 😖ja mám tú mrchu ako svet no keď sa ... tak sa.... 😲

sweetangel20
24. jún 2009

tinka ty žijeeeeš!

ditka1
24. jún 2009

tinka...asi aj saske idu zubky nie?si vravela ze vsetko hryzie a slinta 😒
asi kazda mame dost 😖 je blbe obdobie.
evik...mne povedali,ze maly je mesiac popredu,ze bude 5kilovy ked sa narodi a mal 3420g 😅 never vypoctom ani na 4dcku.spolahlive tam je jedine pohlavie 😉

alzbetabenkova
autor
24. jún 2009

no tak ocakavam vydatne zlepsenie vo vsetkych pripadoch nasich trapeni, dufam ze coskoro,idem zavolat doktorke co s tou nohou,pa

eviiik
24. jún 2009

dakujem baby ste zlate, ste ma ukludnili, lebo vcera som bola riadne nesvoja,
tak sa mierami nebudem zapodievat, len sa budem tesit, ze je mala zdrava 😵 a pohlavie sme vedeli uz predtym, len to mame potvrdene 🙂
ani ja ani manzel sme neboli velke deti
Vas Vase dietky riadne trapia, ditka neviem si predstavit co prezivas, musis byt riadne unavena a vycerpana,
hadam sa mu ten spanok umudry
fakt mate kazda nejake rusne obdobie, nech sa to co najskor skonci a znovu vykukne slniecko 🙂

mirip
24. jún 2009

Ahojte dievčatá, ☹ ja som v koncoch, vobec neviem čo možem a čo nemožem jesť, viem že sladké vobec s tým som sa zmierila, ale baby v téme o tehot. cukrovke dostali tabulku s potravinami kolko ktoré majú sacharidov, aj to kolko možu na ranajky , obed, večeru a normálne vážia stravu,tiež aj glukomer, na meranie po každom jedle a ja mám napísané v papieroch len neslaná a povedala mi nesladká dieta, tak už ani neviem čo jesť, a to mám aj pribrať, nechápem to ☹a to som sa dočítala že ked je z tých troch hodnot, tá tretia najdoležitejšia zvýšená a nie je to nad 11,0mol, tak je to porucha glykemickej výmeny a nad 11,0 mol je to už normálna tehotenská cukrovka, a pri tej poruche sa dáva len dieta, takže ja mám to a tá krava diabetologička mi robila EKG a kadejaké odbery ako normálnemu diabetikovi a nič, žiadne debaty o tom čo možem a čo nie nepovedala, je to na nervy, 😢

luckai
24. jún 2009

Ahoj Evik, neboj, never tomu úplne, niekoľkokrát sa nám tu aj u známych potvrdili dosť veľké rozdiely oproti ultrazvukom - aj 3D. Buď v pohode...
Tinka, nie sú to tiež zúbky?
Alebo od počasia, mne sa zdá že od včera mi má malá viac soplíkov, aj cez deň, v noci máva plný nos, ale to tak ako ja, že zasušené a aj pokašliava. Nechcem panikáriť, kontrolujem aj teplotu...ale inak je v pohode...no neviem, možno je to len tým počasím, ale keď aj včera bola dobre oblečená na doma a mala studené rúky aj môžy, nechcem ju veľmi oblikať, beď v nútri máme príjemne.
Alžbet, nech sa to rýchlo zlapší!

ejusaaa
24. jún 2009

Ahojte,teraz som dosla,ze mam daku blokadu chrbticr..dala mi lieky a ten vysoky tlak ze ked sa to da dokopy tak mi je takto..tocenie hklavu,sumi mi v usiach a tak..o trosku lepsie mi uz bolo vecer ale rano zas na rit,mota sa mi,nepomozem si..este aj toto pocasie mi neprida..no v utorok ten Holterov pristroj,snad mi dake lieky nasadia..teraz az v sobotu budem sama,len doobeda,tak dufam,ze dovtedy sa ozbieram..idem si lazkat,je tu sestra pri malom,Peto beha po uradoch kvoli tomu rodicovskemu prispevku..tak idem spat,lebo aom hotova..myslim na vas,drzte sa vsetky,papa

tinkaaa
24. jún 2009

no konečne som vás ako tak dočítala
alžbet preboha čo sa to stalo?chudáčik Maťko 😖 a tá lv poliklinika,no coment 🙄
takže mojsi má doma Romana a žijú si konečne svoj život,na to odsoplenie 😝 emky odporúčam naparenie nad harmančekom,alebo physiomer,to je tá morská voda,mne to počas tehu zaberalo super a aj malej som s tým na začiatku trochu noštek vytierala,keď sme boli soplaví
ditka moja to je strašné 😢 viem si živo predstaviť ako ti je
no u nás to budú asi fakt tie zúbky a najhoršie je,že keď cmúľa hryzátka tak si to s tým rozdráždi a potom kričí 😲 ani ten gélik čo som kúpila nezaberá 😖 dnes klopem sme ako tak ok,síce nespí ale aspoň neplače a nekričí
evik mierami sa vôbec nezaťažuj to má každé bábo indi vindi
jarul ,do kelu už som aj zabudla čo som ti chcela napísať 😝
lucka ja nestresujem inak,keď čítam tie tvoje príspevky mi prídeš ako najskúsenejšia matka pod slnkom 😅 neber to v zlom ale fakt,napíšeš a nejdeš stresovať a tak.... a vieš kopu vecí z kníh 😉
nuž len nie každý je natom ok
ejus moja myslím na teba každý deň
mirip neboj tehu cukrovka je tehu cukrovka a len veľmi málokedy sa stane,že to pokračuje aj po pôrode
trochu obmedz sladké,teraz ti príde,že nemôžeš nič,ale určite môžeš po troške však to neuškodí
hmmm tak je to na.... bohatstvo takže mne sem svokra dolifrujú v absťáku 😒 fasa len tak pre info pije už 4mesiace v kuse spotreba:::::0.5lna deň tvrdého 😲
ak som niekoho nasrala týmto príspevkom tak sorry ale nemám dobrú náladu ani deň

tinkaaa
24. jún 2009

jáááj a sweet neboj žijemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 budem sa snažiť napísať aj večer ak nebudem mať nejaký stres tu kvoli svokrovi
alzbet napíšem ti ip alebo na pokec správu potom keď budem stíhať už kričíme tak končím

mirip
24. jún 2009

dík tinkaa, a ako je to u teba s tým rodením v LV, som písala v IP, ak budeš mať čas budem rada ked sa ozveš, to sladké viem, že menožem vobec ani sladké vody atd. voda nie je problém tú pijem len mattonku neperlivú ale najčastejšie vodu z vodovodu a to sladké, som jedávala ale nie extrémne sa prejedala tak pomaly uberám každý deň zo sladkého, lebo len tak seknúť s tým úplne nejde a postupne budem úplne bez sladkostí

ditka1
24. jún 2009

mirip...my ti asi velmi v tomto neporadime,skoda,ze ti dr.nepovedala presne co mozes a co nie ☹
tinka...hore hlavu 🙂 musime to nejako vssetko zvladnut-vsak sme maminy 😉 ja som v koncoch tiez,ale ked sa tento moj maly cert na mna usmeje,tak hned vsetko vnimam inak 😝 🙂 mame to tazke ked nam nema kto pomoct,ale aspon nemusime byt nikomu vdacne,no nie?ja uz aj svaly na rukach mam ako rambo,stale sa nosime a placeme dookola,manzel chce aby sme v piatok s Lukáškom isli k dr.,ze ci su to ozaj zubky lebo ze ak nie su,aby sme nieco nezanedbali ked je ttaky nervozny a placlivy...ja si hovorim,ze radsej pojdem 5x zbytocne tam ako raz a neskoro-moje motto. 🙂

sweetangel20
24. jún 2009

ditka, to máš pravdu, aj ja tak chodím a občas sa už cítim ako magor, že sme tam vkuse 🙂 ale tak je to moje dieťa a doktorka je povinná pozrieť sa na nehe. aj z teba je už kulturistka? 😀

ditka1
24. jún 2009

😀 😀 😀 aj teraz ho drzim na rukach,cely den,vonku prsi tak je to o dusu takto vydrzat,on mi jedine v kociku vonku vie spinkat,pod pristresok tiez nemozem lebo tam nemam vytlky ako na ceste,takze snazim sa uspat a pojdem potom von pod pristresok,este som ani nejedla dnes lebo akonahle ho polozim....place ako divy,akurat som jednu temu citala o placucom dietati... ☹ dufam to nebude nas pripad.

sweetangel20
24. jún 2009

prečo? čo tam bolo? ani mne marek nevedel zaspať inak ako v kočíku ked bol taký malinký. my sme boli vkuse vonku minulé leto ☹ tu je tak hnusne, von nepôjdeme asi vôbec, tak to vyzerá

tinkaaa
24. jún 2009

ditka ja to zvládam,chvalabohu ako tak aj sama,len keď tak žalostne plakala tak som nevedela,že čo s ňou 😔 včera sme si poplakali obidve spolu 😝
mňa teraz viac štve henten môj svokor bo on je srdiar a mi ho donesú domov a ja budem mať teraz strach,že či vedľa neni padnutý alebo tak
hlupák sorry za výraz loče a nevie kedy dosť 😖

jarula25
24. jún 2009

Tinka tak mas toho dost veru nezavidim ti moja 😖
dievcence Ditka Tinka neskusaly ste deturencom dat kusok korky nech si trosku drazdia dasienka???
my sme uz boly vonku dneska a maly uz aj spinka pol hodku zachvilu pojdem aj ja lahnut toto pocasie my ubera energiu som z toho na nervy 😠

jarula25
24. jún 2009

Alzbet co dokina????,

tinkaaa
24. jún 2009

jarul ja som jej dáva to hryzátko také s tou vodou či čo tom tam je ona ho ohrýza jedna radosť,len potom ju to bolí ešte viac lebo kričí ako najatá
ohrýza si furt ručičky,bo my cumeľ nechceme 😝
ale dnes je to celkom ok,asi vie,že mám aj tak stres tak ma necháva celkom ok ktovie dokedy 😅

jarula25
24. jún 2009

tie hryzatka somja nemala rada mne maly este viac reval ked ich mal chvilu ho to bavilo a potom spustil revjak svina...dala som mu potom korku a stou sa pohral pozuzlal a bol kludny preto som sa spytala ci ste to neskusaly predsa korka je mäksia ako hryzatko 😵
a ako ide svokor domou???

tinkaaa
24. jún 2009

jáj no tak to vyskúšam jarul 😉 s tou kôrkou
že ho dovezvie asi jeho sestry dcéra alebo kto ja sa nestarám len nervačím,že keď mu ostalo blbo mala ho zobrať tam do nemocky a nie mi ho dodrbať sorry sem 😲
fasa ja,že sa vyjasňuje a ono leje ako besné 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre