• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
ty kokos by som jej povedala asi pekne veci ebyze my v takom stave donesie domou :angry:
tu sa ako tak slniecko ukazuje ale aj tak prsi stale aleuz by nemusel ale do nedele hlasia taketo pocasie :angry: :angry: :angry:
24. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šľak ma trafí my sme chceli v sobotu grilovať,lebo v pondelok má Peťo meniny asi to budeme musieť preložiť :confused:
neboj jarul už sa na to chystám,ako jej ukážem plnú vaničku čo má pod jeho posteľou fľiaš od rumu a ginu ak ich tam neni 70tak ani jedna :angry: :astonished:
len nech príde a to nehovorím o tom,že keď som bola tehu tak mi zahlásila,že on nepije,že keď to tak dobre viem že pije tak pijem asi aj ja,krava STARÁ :astonished:
nervy mám na drans
24. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooooooooooooooooojjj tak tej by som vycistila hned zaludok!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
mozno sa pocasie umudri a vycasi sa do soboty boh vie ved toto ani leto nieje... :confounded: :confounded:
24. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne jarul končím budíme sa pa
snáď sa dnes ešte ozvem :wink:
24. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ide si na chvilu lahnut kym mi deti spia..(muz po nocnej a maly obednajsi spanok) :grinning: dufam ze lahnem a oni sa zobudia jebn..ma...
24. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cauky, no doktorke som volala,ze to moze byt zaseknuty bedrovy klb,povedala aku mast,a ibalgina ked neprejde mam dojst,pozre a ze to moze byt aj zapal kosit ci co,
ditka, nas synator bol tiez placko ked mu isli prve zuby,to boli najviac asi,a nam dokina vted yze to musime vydrzat, a mame mu dat kludne panadol ak je velmi placlivy pred spanim,to sa moze ked idu zubky, skusali ste dolgel??a babydent kvapky,nam aspon na 15 minut pomohli:grinning:
mirip drzim palce, ale ty to zvladnes do konca,potom uz len radost ta caka, hlavne nestresuj,robis to kvoli mimcu :wink: drzim palce
sweet diky za IP, ak bude mat mato cas ocom POCHXBUJEM tak dojdeme do obchodu :slight_smile:
ejuska, no hadam sa nemylili,lebo tito dnesni,,moja mama tak ze ma len selest a o dva roky ako 28 rocna drb a infarkt miokardum :rolling_eyes: booooze nie nechcem plasit,len ako priklad mudrosti lekarov,niekedy si treba dupnut :sweat_smile:
jarulka aj ty mas dvoch chlapcekov doma??aj ja :grinning:
luckai,vsak daj preventivne na sopliky kvapky dake :wink:
24. jún 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz premyslam,co je z bzuckou??
24. jún 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuska,prajem ti len aby si sa co najskor uzdravila
dievcata mohla by som vas poprosit o jednu informaciu,ci neviete ci aj mesto dava nejaky ten prispevok pri narodeni dietata,viem ze niektore mesta davaju
dakujem
24. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzici je na dovolenke!
Vystrčila som malú na terasu do autosedačky spať, tak som zvedavá koľko jej to vydržíé. Ešte spala od ráno od 9:00 len raz, 40 minút...
24. jún 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ženy a toto čo je ,streda večer a vy tu nieste :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma neštvite a neplňte si manželské povinnosti,bo ja chlapa doma nemám :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže vy ste fakt zahájili tichý protest :angry: tak aj zahajujem spánovce :grinning: čaute :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
24. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja uz doma nema chlapa isiel do nocnej :grinning:
24. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som tu sama???ak hej to zabalim a idem do spankoviec...... :confounded:
24. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bambulky asi vsetky spinkate tak ja odchadzam este budem chvilu na pokeci a potom dobruuuu noc vsetkym.... :wink:
24. jún 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer :wink:
24. jún 2009 o 22:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bré ráno,tak dúfam,že dnes tu bude živšie ako včera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uvidím ako sa mi bude dariť ísť na net popri našej princeznej ale určite sa ozvem,takže babizne aká bola noc? :sweat_smile: u nás fajn akurát počujem ako sa naťahujeme v postieľke a to sme spinkali od 20:30 :wink:
svokra mám už doma včera ho priviezli no vyzerá ...........katastrofálne,že im tam padol na schodoch či čo to a tak...so mnou nejaký veľký debat nehodil ledva sa mi odzdravil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani rozprávať poriadne nevie klepalo ho ako sviňu :confounded: tak už len čakám aby som počula,že tečie uňho voda alebo tak,alebo že zapne darling,prosto,že žije :pensive:za ním nepôjdem stačil mi šok z minulého roku,keď som prišla domov z roboty a našla som ho padnutého pri psovi bez vedomia :frowning2:zajtra mi už príde mužík konečneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a sweet,tvoja mamina je v zahraničí?a máš aj dvoch bratov,však :confused:a predtým ti robila mamina v nejakej firme kde sa šilo alebo niečo také :confused:
25. jún 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano....
u nas noc supernaaaa teda ako skoro vzdy :grinning:
Tinka Saska potom dobre spinka v noci to je super aspon sa aj ty vyspis :wink: a stym svokrom to mas teda na nervy len nepochopim ako ti ho mohly v takom stave doniest ved vedia hadam ze mas malu ze o neho sa starat nemozes :astonished:
dneska vyzera ze uz nebude prsat ale zato hmla je poriadna
25. jún 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranecko
no pocasie vyzera na teplejsie,ale no uvidime, nuda nuda od rana
25. jún 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuda od rana.....chcem vypadnut vonka len moj syn sa odmieta obliekat co snim????????????????????????????
25. jún 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,dneska musim ist von,chcem nechcem,Peto bude mat meniny tak daco kupit,ale aj s nim,sama este nie,furt ta hlava,ale aspon tlak lepsi..klop klop...Alzbet Tvoja mamina mala infart ako 28n rocna?A co bola chora na srdce,alebo preco? :astonished: Maweri,ahoj,vdaka,chcela som sa Ti pred par dnami pzvat,ci sa stretneme a ze ako sa mas,ale vidis,potom som ochorela..ako babetko,rastie?Je to dievcatko teda?A od mesta nedostanes peniate,len knihu,album a karafiat...Peto spi po nocnej..nuz tak som s malym...este drieme..
25. jún 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ona mala len selest na srdci vraj, a potom bum, a ako 30rocna ma porodila ako prva zena v cs a boli sme aj v novinach:grinning: 12 primarov bolo pri nej,hned ze adrenalin do srdca a cisarak,ale sme tu doktory jej vraveli ze bud len jena z nas prezije alebo ani jedna
aj my ideme von
25. jún 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...vcera pozeram,ze bolo mrtvo na konovi :astonished:
jarul... :grinning: Misko je huncut,asi sa mu nechce ist von :sunglasses:
ejus...super,ze tlak klesol,nezabudaj oddychovat hlavne :slight_smile:
tinka...boze ako ti dobre spinka saška,kedy aj my budeme :frowning2: a dnes som zase sama,brano v nocnej.... :frowning2:
25. jún 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ditka,snazim sa oddychovat,ale sama vies ze sa to moc neda... a kd si predtavim ist do mesta aj...a ked ide do nocnej Brano,teraz je doma ci nie?Keby som uz bola uplne v poriadku,no vyckam,snad lieky zaberu na tu hlavu...my sme celu noc spali,ano ja by som aj cely den..tie lieky ma utlmuju.Ze s detmi treba ist k zubarovi uz od pol roka?
25. jún 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky,

Moc sem nestiham chodit, ale zvyknem si vas precitat. Samko je dobrucky a mame sa dobre. Idem si k vam zas pre radu, ideme dnes na sono mozgu, len netusim kde to je a nikto mi tam zatial nezdviha. Neviete mi poradit? Dakujem.
Ejuska pekna fotecka :wink: Aj moj drahy je Peto :wink:
25. jún 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mici,nam sono mozgu robili v porodnici,tak ja neviem...Ditka,Ty si raz piratsku satku chcela pre Lukaska,v Priori maju,mamka vcera malemu kupila,tam uplne hore v tych slovenskych vyrobkoch,maju bielu aj modru,len 9O sk..
25. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici aj môj Peťo
to sono mozgu ti bohužiaľ neporadím,nám to robili v pôrodnici
25. jún 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám doma speváčku :grinning: očká zatvorené a že vuuuuuu a víska tak ju ani nejdem vybrať z postieľky ešte počkám :grinning:
25. jún 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi baby, aj tak dakujem, ste zlate :wink: Takze kazda mame Peta? :wink: :grinning:
25. jún 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus...ja viem,ze tazko je oddychovat pri dietati,ale tebe ma aspon kto pomoct s malym,aj ked nie su doma a su v robote,ale vies,ze sa vratia kazdy de,kdezto ja sama,mama daleko a muz ked aj dojde domov stale ma nejaku fusku,alebo robi ako otrok okolo domu...nie moja dnes rano odisiel a zajtra okolo 8mej pride rano :frowning2:
dakujem za tip ejka uz som kupila u nas maju tiez za 3eura :wink:ale mu je velka trosku,na jesen mu bude akuratna.
mici...aj nam v porodnici robili.
25. jún 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok