Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
26. jún 2009

tinka veď ono je normálne, že sa manželia sem tam pohádajú, ale aby sa teraz nebavili týždeň tak to nie.Mi s mojím mužom sa snažíme vždy hneď udobriť

tinkaaa
26. jún 2009

a koľko ste spolu?

mirinka23
26. jún 2009

v novembri budú 3roky, ale pred tým sme nejaký čas spolu chodili.A vy?

tinkaaa
26. jún 2009

no my sme spolu chodili 3roky a manželia sme 4roky teda v septembri budú 😉

mirinka23
26. jún 2009

fíha tak to ste spolu dosť dlho chodili.Mi sme spolu chodili niečo vyše roka.A čo robí Saška?

tinkaaa
26. jún 2009

kŕmi ju tatoo 😉

aadula
26. jún 2009

ahojte

tinka, tak čítam, že už ti je lepšie 🙂 to ma teší

tinkaaa
26. jún 2009

a vy čo robkáte?
no si myslím,že to najhoršie máme za sebou,už sa poznáme od A-Z 😀 😀 😀 však vlastne sme spolu 7rokov

aadula
26. jún 2009

tinka, my s mojim aj s chodením 15 😝

tinkaaa
26. jún 2009

adul no depka pominula ale včera bola riadna 😖
pozrela si si ten link čo som ti tu hodila?
😕

tinkaaa
26. jún 2009

no vidíš adul to je super..ale však ty si aj staršia od nás,takže super,že vám to tak klape,také rodinky sa mi páčia 😉

aadula
26. jún 2009

tinka áno ďakujem pozrela som si...len Paťke som ešte neukázala...teraz je na nejakej párty s kamoškami 😝 to už iná doba je ako pred pár rokmi...mamina jej dala peniažky a išli do kaviarne či kam...som v šoku bola trošku ..no čo už.........a depky a krízy sú všade...a mňa pravidelne tie depky hlavne

tinkaaa
26. jún 2009

koľko má rokov Paťka?
no však to poznám ja mám 14ročnú neter 17,18 a 11ročnú takže to poznám
to keď začnú baby kecať tak koniec 😀

tinkaaa
26. jún 2009

ideme von s malou potom sa ozvem

jarula25
26. jún 2009

tak sme doma...chlapci sa idu kupat tak mam chvilocku 😅
my sme spolu chodily 2apol roka a zobraty sme 4 roky a kusok 😉
Adull bola si v tej medulienke??asi nie ze??mne to uz pre istotu ked tam volam vravi ze fon je nedostupny 😠

ejusaaa
26. jún 2009

Ahojte,ked davate cisla,tak my sme chodili spolu 4 roky a zobrati sme len malo,v septembri bude rok 🙂 Boli sme vonku,ale nic moc,kazdu chvilu som sedela,ale uz lepsie ako vcera...jaj uz som mimo,uz ani neviem o com tu pisete a to som len par dni abstinovala 😲 Ditus mohla by si mi poslat cislo na tu maserku?aj mamka by chcela ist,asi aj ja..

ditka1
26. jún 2009

ahojte...tak a je zo mna iny clovek 🙂 😕 😎
mirka...to je taky husty ako kasa,sme sa nafutrovali,spapali toho 170ml-ale som sa zhrozila na cene tam 17eur!!!tykks 😲 😲 😲 ale uz aj spi maly okamzite zaspal z neho 😉 som zvedava na ako dlho 😀 😝
tinka...vsak to je ta laska nebeskááááááá,ze stacil pohlad 😝 😝 😝
no a kuknite foto novej maminy,uz som dala 🙂 🤐 😕 😝

tinkaaa
26. jún 2009

teda ditka klobúk dole si úžasná,vauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😉 😉 😉 😉
úplne inak vyzeráš 🙂
ja idem v júli tak koncom zas ku kaderníčke,aby som na oslavách dobre vyzerala 😉

ditka1
26. jún 2009

tinka dakujem za pochvalu 😵
a co zasa tu nikto n ie je???????

jarula25
26. jún 2009

Ditka superne vlasy..fakt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

ditka1
26. jún 2009

jarul... 😵 😵 😵 dakujeeeem,baby dvihate mi sebavedomie 😀

jarula25
26. jún 2009

ditka 😅 🙂
idem do postele caka ma tam manzel konecne po tyzdny nocnych sluzieb 😀 😀 😀 😀
bruu noc vsetkym...

ditka1
26. jún 2009

jarula...fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha tak bude ťuťu-muťu 😀 😀 😀 😝

mojsejovka
26. jún 2009

no ahojte, tak som sa sem konečne dostala na chvíľku.. 🙂

veru, malá je riadny macko, včera sa s ňou roman vážil a potom bez nej a rozdiel bol skoro 9 kg, takže rátam, že asi 8,5.. 😅

eviik.. no ten kýblik je super vec, Tamarka ho zbožňuje, len o chvíľku nám bude malý, ale ešte hádam také 2 mesiace nám vydrží.. je to bebe jou..

lucka.. tak nám dovolenka s kočíkom nehrozí.. 😀 už rozmýšľam o novom nosiči, tento nám začína byť tesný, tak kúpim asi manducu alebo niečo také.. len neviem, ako to bude cez zimu.. 😅

no baby, ja som teda u kaderníčky nebola asi 2 roky minimálne a ani sa nechystám.. akurát si vlasy podstrihnem doma.. straaaaaaaašne mi začali padať, neviem, čo s nimi..

ditka1
26. jún 2009

mojsi...ahoj akurat som sa chystala spat 🙂

mojsejovka
26. jún 2009

a ešte pokračovanie.. 😀

mirinka.. ja rozmýšam nad mirenou - vnútromaternicové teliesko, dáva sa na 5 rokov a vypúšťa hormóny ako antikoncepcia, ale je to lepšie, lebo to nejde do celého tela, ale len do maternice.. ale stojí to 5000 + zavedenie cca 1000 Sk.. ale keď si to prepočítaš na 5 rokov, tak ťa to vyjde oveľa menej ako tabletky..

no a keď už ste nahodili tému dnes, tak my sme s romanom 6 rokov a 30 dní.. 😀

ditka.. no ináááááááááá kočica je z teba, sekne ti to riadne.. 😵

babenky.. bola som Emke na tom vystúpení, ja som normálne skoro plakala, bola úúúúúúúúžasná.. 😵 pridám aj nejaké foto, mala krásny ružový kroj, bola ako bábika a kráááááásne spievala.. som na ňu hrdáááááááááá... 😀 a bola tam kooooooooooooopa ľudí..

ditka1
26. jún 2009

dakujem ti,ale uz asi budem namyslena 😀 😀 😀
s tou ochranou este,zatial to neriesim,takto nam to vyhovuje,nerobim si z toho tazku hlavu,nechranime sa nijako len si davame pozor,mozno si niekto pomysli,ze je to nezodpovedne,ale tabletky su chemia ktora nici vajecniky a z kondomov vznikaju zapali-aspon mne tak bolo,teliesko by som sa bala si zaviest,ja neviem neriesim nic. 😎 a zase nesexujeme kazdy den,aby som sa trapila nad tym.

mojsejovka
26. jún 2009

ditka.. tak budeš namyslená a nebudeš sa s nami ani baviť.. 😀 ale fakt ti to pristane.. 😉

ja tiež veľmi nechcem brať tabletky, je to humus.. ale doki mi vravel, že toto je najjemnejšia HAK, nezaťažuje pečeň ani obličky, lebo sa uvoľňuje len lokálne.. tak ale však my máme aj tak živú antikoncepciu zatiaľ, tak mi nič netreba.. 😀

mojsejovka
26. jún 2009

http://picasaweb.google.sk/mojsejovka/Tamarka# pár foto z vystúpenia.. 🙂

sweetangel20
26. jún 2009

dobrú noc všetkým, aj mňa čaká chlap v posteli 😀 po dvoch týždňoch, to bude srandaaaaaaaaa !!!! 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre