• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
no veru ani Saška sa nevie sama obliecť,nejaká nálada ma chytá to asi preto,že sa máme stretnúť :grinning:

idem pozbierať prádlo už by malo byť suché potom sem ešte mrknem očkom
13. jún 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ju mam dobruuuuu...a pradlo mam aj ja na balkone uz je hadam suche pozbiieras aj to moje????? :grinning:
13. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vies co nechaj tak pozbieram si ho :sweat_smile: aj tak uz mam strpnutu moju valagu od toho ako tu sedim ...idem zbierat.....kuknem sem aj ja este
13. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: vy ste šikulky..ste toho už riadne popísali v 2.ke :grinning:

my sa tiež chystáme na hradné...celá rodinka, tak určite sa stretneme

sme s Paťkou dnes behali tri hodiny po meste..to je hrozné dve baby keď sa do mesta vyberú na nákupy...ma taaak bolia nohy...ale hradné musia byť ! :slight_smile:
13. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo to čítam..dvoch oslávencov tu máme?

tak Tobinkovi všetko najlepšie..dnes sme sa stretli..ale drobček spinkal :slight_smile:

a Ditka uži si narodky..všetko najlepšie aj tebe
13. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem zobudit maleho :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :astonished: :astonished: :astonished:
13. jún 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul nič si z toho nerob mi pre istotu odmietame jedlo takže sa asi budeme dokrmovať v aute
na parkovisku
13. jún 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa mi to podarilo naststie...takze sa ideme obliekat a neviem ci pojdeme pesialebo taxikomak pesi tak to aby sme vypadly z domu
13. jún 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no my sme nezjedli nič bereme so sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tiež o chvíľu vyrážame
13. jún 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani maly nechce nic jest neva ked bude chciet tak povie :confounded: takze vypinam pc a stretneme sa pred kostolom :wink:
13. jún 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok aj ja vypínam čaves a stretneme sa
13. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nejako nestiham, mato este nedosiel,a nesiel nam zase net :angry: a fotocky tie ja neviem supnut do pc,tak potom
ale som radaaaa ze sme sa videli,velmi rada, skvely den to bol cicusky, ostatne co neboli,nabuduce :wink:
deturence ako nam rastu,stale su krajsie,take veselsie,kukaju krasnymi ockami, bohove su, a samozrejme aj ockovia, a najviac maminy:grinning:myslim ze sme skvela particka, ja som za ze ked sa prestahujem tak u nas sice nie na kraaasnom vycancanom dome ale predsa spravime curbes s detskym sampanom,opekackou,grilkou sunarom a tak :wink: :sweat_smile:
13. jún 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my smelen teraz dosly domou :sweat_smile: este dosiel tatino za nami stretla som par kamosiek a tak :wink: no fakt dneska bolo super len skoda ze nas nebolo viac ale hadam nabuduce uz budeme vsetky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: fotky uz mam v pc idem ich zmensit a hodim do albumu ale asi skor do levicaniek nie??,alebo ku mne???
13. jún 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy ja viem,že som neni komplet ale idem ešte kosiť potom sa ozvem a k stretku ako som už písala na pokeci bolo superrrrrrr a ešte raz supernejšie
13. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprostá som sa neodhlásila to som bola ja tinkaaa
13. jún 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme uz vnutri,uz po grilovACKE,jaaaj baby bolo dnes dobre,som rada,ze sme sa postretala,fotky som kukla :dizzy_face: tie naserdeticky su uzasne,dakujem vam za pernicky a za cokoladku,normalne ste ma prekvapili s tymi konikmi :grinning:
vsetky ste boli zlate,len ten delobuch keby nestrielal :astonished: a tinka bola svetova ked na nej pristala cukrova vata :grinning: :grinning: :grinning: skoda,ze som si fotak doma zabudla,ideeem dobru nocku paaaaaaaa :wink:
13. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to hej s tou vatou,fotky su suer,sa tvaarime na tej spolocnej, jeeeee ako naozaj:grinning: no aj ja uz idem od pc,tak rano paaa,a nepistee vela,nebudem stiihat:grinning:
13. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fotky su vlozene vsetky ktore som mala....jarula....
13. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ditka a co tak skoro po grilovacke????? :fearful: :astonished: ja som uz raz pisala ze bolo super ale aj tak este raz...BOLO SUPER DIEVCENCE :wink: idem asi aj ja het ale aj tak viem ze este urcite nakuknem to by som nemohla pred spankom :grinning: Tinka uz nepi tolko kavy!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nevies kde mas davat energiuuuuu?????
13. jún 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som rada ze som vas stretla,aj ked len na chviiiiiiiiilocku,nabuduce to bude na dlhsie :slight_smile: Vsetky ste zlate,deticky veeeeeeelmi vsetky :slight_smile: Idem pridat par fotiek :slight_smile:
13. jún 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pridam zajtra,dnes sa neda,cely kon je nejaky spomaleny :astonished: tak dobru noc :slight_smile:
13. jún 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A do tretice :slight_smile: Nezabudnite,zajtra je DEN OTCOV :slight_smile:
13. jún 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..som rada, že som vás aspoň stretla..my sme mali taký výjazd len pokukať a šli sme domov..mm mal nočnú..tak sme dlho neboli...náš Samo sa vôbec nezľakol delobuchu..ani ho nejavascript:addEmoticon(':wink:','vBody')hlo...sme len pozerali na neho...on sa aj vlani keď susedia búrali stenu rehotal na tom :sweat_smile: Ja som ešte bola teraz večer s Paťkou na Mukatado..mám ohučaná celú hlavu..sme sedeli vpredu..tak repráky sme mali pri ušiach :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ditka, malý je perfektný..taký veľký valibuk...fakt plný kočík..len som pozerala :dizzy_face:

a malá Saška ako narástla ako som ju nevidela
13. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to čo mi tam skočilooo :angry: ...ani ho nemyklo :sweat_smile:
13. jún 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm idem vás prečítať dám aj ja foto a potom sa vyjadrím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jeje..akurát je ohňostroooj :dizzy_face:
13. jún 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som este nakukla nedalo mi to,chcela som vidiet fotky...noooo baby dobre ste pofotili,len tie kila navyse/moje/by tam nemuseli byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ten modry konik od tinky a alzbet nema chybu :wink:
budeme mat dobru pamiatku,takze klbasova party to isti??? :grinning:
13. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koníčka som ti dala ja ditka a tie kilá no coment aj ja mám a dosť srať... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nanen pfuujj idem sa hambiť do kúta
13. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako super takže som zas písala ingoknito to som bola ja tinkaaa :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jún 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste všetky zase .....
13. jún 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok