Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

tinkaaa
13. jún 2009

no veru ani Saška sa nevie sama obliecť,nejaká nálada ma chytá to asi preto,že sa máme stretnúť 😀

idem pozbierať prádlo už by malo byť suché potom sem ešte mrknem očkom

jarula25
13. jún 2009

aj ja ju mam dobruuuuu...a pradlo mam aj ja na balkone uz je hadam suche pozbiieras aj to moje????? 😀

jarula25
13. jún 2009

ale vies co nechaj tak pozbieram si ho 😅 aj tak uz mam strpnutu moju valagu od toho ako tu sedim ...idem zbierat.....kuknem sem aj ja este

aadula
13. jún 2009

ahojte 🙂 vy ste šikulky..ste toho už riadne popísali v 2.ke 😀

my sa tiež chystáme na hradné...celá rodinka, tak určite sa stretneme

sme s Paťkou dnes behali tri hodiny po meste..to je hrozné dve baby keď sa do mesta vyberú na nákupy...ma taaak bolia nohy...ale hradné musia byť ! 🙂

aadula
13. jún 2009

a čo to čítam..dvoch oslávencov tu máme?

tak Tobinkovi všetko najlepšie..dnes sme sa stretli..ale drobček spinkal 🙂

a Ditka uži si narodky..všetko najlepšie aj tebe

jarula25
13. jún 2009

neviem zobudit maleho 😠 😠 😠 😠 😠 😲 😲 😲

tinkaaa
13. jún 2009

jarul nič si z toho nerob mi pre istotu odmietame jedlo takže sa asi budeme dokrmovať v aute
na parkovisku

jarula25
13. jún 2009

uz sa mi to podarilo naststie...takze sa ideme obliekat a neviem ci pojdeme pesialebo taxikomak pesi tak to aby sme vypadly z domu

tinkaaa
13. jún 2009

hmm no my sme nezjedli nič bereme so sebou 😝 a tiež o chvíľu vyrážame

jarula25
13. jún 2009

no ani maly nechce nic jest neva ked bude chciet tak povie 😖 takze vypinam pc a stretneme sa pred kostolom 😉

tinkaaa
13. jún 2009

ok aj ja vypínam čaves a stretneme sa

alzbetabenkova
autor
13. jún 2009

no nejako nestiham, mato este nedosiel,a nesiel nam zase net 😠 a fotocky tie ja neviem supnut do pc,tak potom
ale som radaaaa ze sme sa videli,velmi rada, skvely den to bol cicusky, ostatne co neboli,nabuduce 😉
deturence ako nam rastu,stale su krajsie,take veselsie,kukaju krasnymi ockami, bohove su, a samozrejme aj ockovia, a najviac maminy😀myslim ze sme skvela particka, ja som za ze ked sa prestahujem tak u nas sice nie na kraaasnom vycancanom dome ale predsa spravime curbes s detskym sampanom,opekackou,grilkou sunarom a tak 😉 😅

jarula25
13. jún 2009

no my smelen teraz dosly domou 😅 este dosiel tatino za nami stretla som par kamosiek a tak 😉 no fakt dneska bolo super len skoda ze nas nebolo viac ale hadam nabuduce uz budeme vsetky 🙂 🙂 🙂 fotky uz mam v pc idem ich zmensit a hodim do albumu ale asi skor do levicaniek nie??,alebo ku mne???

levicanky
13. jún 2009

ženy ja viem,že som neni komplet ale idem ešte kosiť potom sa ozvem a k stretku ako som už písala na pokeci bolo superrrrrrr a ešte raz supernejšie

tinkaaa
13. jún 2009

sprostá som sa neodhlásila to som bola ja tinkaaa

ditka1
13. jún 2009

no tak sme uz vnutri,uz po grilovACKE,jaaaj baby bolo dnes dobre,som rada,ze sme sa postretala,fotky som kukla 😵 tie naserdeticky su uzasne,dakujem vam za pernicky a za cokoladku,normalne ste ma prekvapili s tymi konikmi 😀
vsetky ste boli zlate,len ten delobuch keby nestrielal 😲 a tinka bola svetova ked na nej pristala cukrova vata 😀 😀 😀 skoda,ze som si fotak doma zabudla,ideeem dobru nocku paaaaaaaa 😉

alzbetabenkova
autor
13. jún 2009

no to hej s tou vatou,fotky su suer,sa tvaarime na tej spolocnej, jeeeee ako naozaj😀 no aj ja uz idem od pc,tak rano paaa,a nepistee vela,nebudem stiihat😀

levicanky
13. jún 2009

no fotky su vlozene vsetky ktore som mala....jarula....

jarula25
13. jún 2009

Ditka a co tak skoro po grilovacke????? 😨 😲 ja som uz raz pisala ze bolo super ale aj tak este raz...BOLO SUPER DIEVCENCE 😉 idem asi aj ja het ale aj tak viem ze este urcite nakuknem to by som nemohla pred spankom 😀 Tinka uz nepi tolko kavy!!!!!!!! 😅 😅 😅 nevies kde mas davat energiuuuuu?????

ejusaaa
13. jún 2009

Ahojte som rada ze som vas stretla,aj ked len na chviiiiiiiiilocku,nabuduce to bude na dlhsie 🙂 Vsetky ste zlate,deticky veeeeeeelmi vsetky 🙂 Idem pridat par fotiek 🙂

ejusaaa
13. jún 2009

No pridam zajtra,dnes sa neda,cely kon je nejaky spomaleny 😲 tak dobru noc 🙂

ejusaaa
13. jún 2009

A do tretice 🙂 Nezabudnite,zajtra je DEN OTCOV 🙂

aadula
13. jún 2009

ahojte..som rada, že som vás aspoň stretla..my sme mali taký výjazd len pokukať a šli sme domov..mm mal nočnú..tak sme dlho neboli...náš Samo sa vôbec nezľakol delobuchu..ani ho nejavascript:addEmoticon('😉','vBody')hlo...sme len pozerali na neho...on sa aj vlani keď susedia búrali stenu rehotal na tom 😅 Ja som ešte bola teraz večer s Paťkou na Mukatado..mám ohučaná celú hlavu..sme sedeli vpredu..tak repráky sme mali pri ušiach 😝

ditka, malý je perfektný..taký veľký valibuk...fakt plný kočík..len som pozerala 😵

a malá Saška ako narástla ako som ju nevidela

aadula
13. jún 2009

to čo mi tam skočilooo 😠 ...ani ho nemyklo 😅

tinkaaa
13. jún 2009

hmm idem vás prečítať dám aj ja foto a potom sa vyjadrím 😝

aadula
13. jún 2009

a jeje..akurát je ohňostroooj 😵

ditka1
13. jún 2009

tak som este nakukla nedalo mi to,chcela som vidiet fotky...noooo baby dobre ste pofotili,len tie kila navyse/moje/by tam nemuseli byt 😝 ten modry konik od tinky a alzbet nema chybu 😉
budeme mat dobru pamiatku,takze klbasova party to isti??? 😀

levicanky
13. jún 2009

koníčka som ti dala ja ditka a tie kilá no coment aj ja mám a dosť srať... 😅 😅 😅 nanen pfuujj idem sa hambiť do kúta

tinkaaa
13. jún 2009

ako super takže som zas písala ingoknito to som bola ja tinkaaa 😀 😀 😝

tinkaaa
13. jún 2009

kde ste všetky zase .....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre