Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

sweetangel20
28. jún 2009

noo bola aj torta. keď sme ho fotili s tortou, musela som mu držať ruky a v momente ako som mu tie packy pustila, už boli v torte 😀

aadula
28. jún 2009

sweet to je najzlatšie na detičkách aké sú spontánne 🙂 a vlastne je to jeho torta..tak prečo by ju nemohol rúčkami okoštovať 😉

sweetangel20
28. jún 2009

ale veď sme mu z nej dali trošku, bohovsky bola dobrá. dali sme urobiť tú parížsku tortu. mňam! ale už nemáme, dorazila som ju

bzucinka2
28. jún 2009

sweet dakujem, ked budem mat cas pozriem si to 🙂
matka, boli sme na krete dni 🙂

ejusaaa
28. jún 2009

Ahojte,Sweet vsetko najlepsie Mareckovi 🙂 To je aka parizska torta?jaj darceky pre Peta su zabalene,idem spat,som straasne unavena..dobru nocku vsetkym 🙂

ejusaaa
28. jún 2009

Bzuci,zajtra si kuknem tvoje fotky 🙂

alzbetabenkova
autor
29. jún 2009

dobre ranko
vcera nesiel zaswe net,tak som tu nebola 😢 dnes ideme do sturova,prvy raz sa bude maly kupat tak som zvedava
tinka kto je ten ctitel??sup IP😀

jarula25
29. jún 2009

dobre rano....aj na dnes hlasia burky tak bacha Alzbet aby ste nezmokly 😉 😉

luckai
29. jún 2009

Dobré ránko!
My ešte spinkáme. Ešte som Vám zabudla povedať naše spacie víkendové rwekordy: V soboru malá spala do 9:30 a v nedeľu do 11:30!!!!! Si prestavte, len s dvoma papacími prestávkami!
Ditka, máš tam číslo (na TBC)?
Sweet: Gratulujeme Marekovi!

luckai
29. jún 2009

Ejuš, tak že na sono sa im pokazil stroj! ma porazí!

ejusaaa
29. jún 2009

Dobre ranko,Lucka fakt pokazil?A kedy bude dobry?Tak ani nejdem volat,tak na buduci pondelok zavolam.pekne hajala mala 🙂 Vsetko najlepsie vsetkym nasim Petom 🙂 Nam sa podarilo len malinko ciky zatial malemu do skumaky,no uvidime..Alzbet ale fakt hlasia burky,hadam nezmoknete,pekny vylet,Mato ide s vami? 🙂 Tinka ako si odhalila ctitela?

ejusaaa
29. jún 2009

Ja som uz Petovi gratulovala,ale asi ideme menit,tie gate sa mu mooc nepacia 😲 Inak aj Tobinko a male meniny,on je Tobias Peter 🙂 Celu noc som nespala,uplne sa strhavam zo sna...zajtra ten Holter,hadam mi potom nasadia lieky..aj mrchu cakam,moze sa oddlialt ked som brala lieky?

ditka1
29. jún 2009

dobre ranko 🙂
lucka...TBC 0366379409, pokazeny stroj???hm...nemas stastie sa tam dostat...takze zase tyzden cakat 😨
sweet...vsetko najlepsie marekovi 🙂
ejus...pytala si sa na to extra mlieko?
u nas neprsi,a ozaj prespali sme celu noc prvy krat jedol o 6:00hod lebo vecer spapal 230ml extra mlieka.

ejusaaa
29. jún 2009

Ditka,my az o jednej ideme na poradnu,opytam sa jej,a to aj cez den moze pit,ci to je lieko na noc?

ejusaaa
29. jún 2009

Lebo tento Ha1 je ajtak len do 6 mesiacov,to ma za chvilu,tak ajtak musime ine a nerada ba som HA2..Vy kedy idete na ockovanie?

judith
29. jún 2009

Ahojte baby!
Vidim, že mojsi opísala naše stretko, tak dám o sebe vedieť, že ešte žijem... 😀 Tamarka je strasne zlatučká, taká mala guľka okatá, a super ksichtíky vie hádzať a Emka je už veľká kočka ... 😀 Sem - tam vás chodím kuknut aj ked velmi neprispievam, lebo nemam este ziadneho šibala doma ale možno časom... 😀
Ejus... to mi je luto ze mas take zdravotne problemy, prajem ti skoré uzdravenie.... 😉

ejusaaa
29. jún 2009

Baby neviee mi poradit,pridu k nam v juli na tyzden deti sestrine,mamka im chce daky program vymysliet,boli ste niekto na ranci u bobiho?Je to tam vhodne pre deti a tak?A este aj o inom mieste pre deti neviete?Ale len tu v okli levic niekde..

ejusaaa
29. jún 2009

JUdith vdaka,dufam ze to uz prejde pomaly...ale mohla by si prispievat ajtak 🙂 a Ty si z Kalnej?

jarula25
29. jún 2009

Vsetkym Petrom Pavlom VSETKO NAJ 😉 😉
Ejus na ranci je pekne alebo potom na tej bazantnici ci co to je ale neviem kde to presne je tusim v starom tekove....a fasa je aj zmrzka v Kozarovciach 😀 😀 😀 😀 😀
kde mame Tinkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😲 😲 😲 😲

judith
29. jún 2009

ejus... my sme s manzelom asi rok byvali v kalnej u svokrovcov ale teraz uz byvame v LV. Tak som opat levičanka. 😀 Ja by som aj prispievala, ale neviem sa chytit temy 🤐
Co sa týka toho ranča, je tam pekne prostredie aj zvieratka, čo deti upúta ale uplne nahovno tam varia, takže jest vam tam vôbec neoporučam... rezne ako podošve a namiesto opekanych zemiakov zhorene zemiaky... hroza... 😒

ditka1
29. jún 2009

judit...nevadi ze nemas babo ved aj cipsinka sem pise a tiez nema,snazilky su viiitaneeeeeeeee 🙂 😉
ejus...boli sme na ranci uz niekolko krat,ale neviem veru ci aj detske tam maju nieco,ale zvierata su tam,alebo chodte sa pozriet na klokany do hradku,alebo na majere pri pukanci na levy-jeden tam chova 2kusy.
Alebo kostolna pri dunaji...tigre...bola som a vrelo odporucam-aj v klietke s tigrami som bola...brrrrrrr skoro som sa posrala-upsss pardon 😅 detom by sa to ratalo. 😝

tinkaaa
29. jún 2009

bré ránko
my sme už zase samé a dnes čakám dosť big návštevu 9ľudí 😝 😀 neviem ako stihnem urobiť aspoň chlebíky,lebo slečinka cez deň málinko spinká
ejus napísal mi nejaký chalan,že či neviem o niekom kto by chcel robotu a potom sa ma pýtal,že aké veľké bábo mám,že aj on má rád deti,no neviem či to bol on,ale už mi to začína dosť aj vadiť,že ma cudzí ľudia oslovujú a tak... nieže by mi to nepohladilo bruško ale potom sa cítim tak divno,akoby som flirtovala ... pritom som to Peťovi hneď písala,ale s dotyčným som už potom nepísala,napísala som,že mám záhadný deň
pfúúú a včera som si išla ľahnúť o 23:30---tento víkend som si vôbec neoddýchla a pokračuje to ďalej len upratujem a chystám a tak. ... no na nervy je to .......... 😠
zbitá som ako pes,ešte večer mi Peťo masíroval chrbát a ja som normálne pritom zaspala som sa strhla a on na mňa pozerá,a ty čo spíš,no bodaj by som nespala 😲

jarula25
29. jún 2009

Adull konecne som sa dovolala do medulienky tak mozeme ist dneska pre veci a pre peniazky ak sa nieco predalo 😉

ditka1
29. jún 2009

tinka...9 ludi??? 😅 pre boha a co sa chysta?verim ti,ze mas dost ja tiez stiham len tak-tak vsetko maly tiez cez den vela nenaspi a uz to bude ceraz horsie,potom zacnu behat a uz si neoddychneme 🤐 tak si sama zase do piatku co...
nic idem ja nieco porobit kym maly spinka-prave zaspal na toto som cakala 🙂 a mozem makat chvilu ako fretka.

eviiik
29. jún 2009

ahojte mamicky/nemamicky a babetka 🙂
ten vikend zbehne neskutocne rychlo, a ja zase zarezavam v praci, dnes sa citim ako keby ma presiel parny valec, ale asi to bude tymi vykyvmi pocasia, po slabej kave mi bolo lepsie, ale len na chvilu.
Vy ste mali poniektore tiez rusny vikend, oslavy a pod.
Inac vsetko najlepsie Vasim Petom 🙂 aby Vas posluchali a mali radsej a radsej
Judith a kludne sa pridaj, ved hadam coskoro sa ku nam pridas.
Tinka to mas ozaj big navstevu, to sa mi zda zato moc, ved vedia, ze si na vsetko sama, hadam to nejako prezijes, a dopadne to co najlepsie 😉

aadula
29. jún 2009

sweet..malý je zlatunký ..mi v niektorých okamihoch nášho Samina pripomína 😀

jarulka dnes som nestihla..pre istotu sme zbehli s malým k doktorke... ale nič vážne...asi od hlienikov len grckal...stretli sme sa aj s ejuškou len mňa už mm naháňal 😝

a všetko najlepšie Petrom, Pavlom a Petrám 😵

cipsinka
29. jún 2009

ahojte stramandy,

vsetko naaaaaaaaaaaaaaj Mareckovi k prvemu rociku!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a este vetko naj vsetkym Petrom 😉 😉 😉 😉 .

Judith len piiiiiiiis piiiiiiiiiiiiiiiiiiis ja si tu tiez niekedy pripadam dost odveci,ze sa motam medzi maminky ale len pekne prispievaj aspon tu nebudem sama 😉 😉 😉 😉 😉

judith
29. jún 2009

baby ste zlaté ... 😀
ditka ... no ja sa neradím este ani medzi snažilky, aj ked som uz mala v plane vysadit hak ale nakoniec miesto dietatka mame byt. Je dost blba doba a kym nemam pocit ze možem dat dietatku všetko čo potrebuje tak ho radsej nechcem aj ked by som veeeeeeelmi chcela...
tak zatial len príspevky jednej bezdetnej, ktora zarezava v praci... 😉 ale aspon nie som sama, vsak cipsinka... 😀

judith
29. jún 2009

ozaj mojsi, kde ste sa stratili v nedelu, Stasak ti spieval o dušu a vás nikde... 😀 😀 😀 (som sa tešovala že aspon Tamarku zas popestujem a ništ ☹ )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre