• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
tinka, myslis sikinovu?
ejus, poznam, stretavam ju s kocikom
30. jún 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej,iste je maly velky,teda je rovnako stary ako Tobinko,ale on sa aj narodil taky velky :slight_smile: ak s nou budes pozdrav ju :slight_smile: Od Evy Kmetovej :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj Šikiňovú bingo :grinning:
30. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj včera som si chvíľku písala s Emkou na pokeci zas jej nejde kôň,ale dala vás všetky pozdraviť :wink:
30. jún 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte kocky, ideme pozriet do plienocky a trosku upratkat. poobede pojdem pre matuska, zajtra nam zacibaju prazdniny. pekny dnicek.
ozaj, v sobotu budu remeselnicke trhy u nas v pukanci, ak mate chut, oplati sa prist
30. jún 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozrieme fia aj ja končím mám vonku periny a nejak sa zas mračí a aj Saška je už hore :grinning:
30. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ako sa maju,co Timko,este stale ma zltacku?Jaj co ma stym konom,skoda..
30. jún 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj aja ani von nemozem ist ..ale uz cakam kazdu chvilu aj ja chlapov,nie ze mi Peto vonku uvarii Tobinkaaaaaa :astonished: ,jaj tu vedla nas e daka rozlucka so skolou,t huci,tancuju,no starnem asi,lebo ma to riadne znervoznuje.
30. jún 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fia ja to neviidim,take drobne nemam sancu precitat :grinning:
30. jún 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co sa plavania tyka, vsetko zalezi od dietata, v nasom kurze napriklad neboli ziadne zdravotne problemy, ale boli babatka, ktore stale plakali :unamused: takze vsetko zalezi od financii, dietata a rodicov :slight_smile:
ejus, tobinko sa neuvaril dufam :slight_smile:
ozaj bambulka, ak by si isla niekedy do toho mesta, potesila by som sa tej sunarekovej plechovke, dakujeeeeem :slight_smile:
ejus, ze starnes a co mame povedat potom my starsie, ze sme uz na dochodku? :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
mojsi... no skoda ze sme sa nestretli uz v nedelu, vsak niekedy nabuduce... :wink:
ejusss... tak ti v tomto teple tak trpis doma... :frowning2: Dufam, že aspon nejaky osoh z toho budes mat a budu ti moct aj lieky nasadit aby ti uz bolo lepsie.
30. jún 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Judith to dufam aj ja..lebo takto sa fungovat moc neda..Bzuci,ja uz zas mam dakych 1O plechoviek tie uz nechces?Niekedy v piatok by som ich doniesla,lebo zajtra zasa po lekaroch a tak..
30. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejuss ... otvor si tu stranku chyť ctrl a pokrut rollom na myši a ono sa ti zväčší... :wink:
30. jún 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Judith a kde Ty vlastne pracujes ak mozes prezradit?Ci uz si spominala,darmo som uz staraaaaaaaaaaaaaa,ze BZuci :grinning: :grinning: :grinning: ,nesluzi mi pamet :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Judith a fakt sa to zvacsilo :grinning:
30. jún 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neklamala som ... :grinning: ja robim vo velkom dure v jednej firme a netusim kedy vymením za matersku "dovolenku". (ktorý debil vymyslel že dovolenku, to bol isto chlap) :grinning:
30. jún 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez si myslim ze to bol jedine chlap :grinning: ,kazdy si mysli ze to je len o chodeni a prechadzky :slight_smile: No ja dufam ze coskoro to vymenis :wink:
30. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mete niekto aj skype?Jarulku a Tinku uz mam,obcas si tak piseme,tak kto mate dajte :grinning:
30. jún 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zase to az tak čoskoro nebude ale ved zatial si to vynahradim s pozičanými. V sobotu pride svagrina s dvojičkami 4 mesačnými z Uk tak bude radosti a zajtra si uzijem maleho o ktoreho sa sem-tam staram, a pri nom ma rychlo prejde chut na deti... :grinning: taky maly sibal, musim mu vymysliet program aby mi zas byt nerozobral ... :wink:
30. jún 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mna tam najdes.... judith.m
30. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je dobre ze Ti prejde chut pri nom :grinning: :grinning: :grinning: ,tak at tam idem najst :slight_smile: A kdeze su ostatne?Chlapcov doma este nemam,asi zahajal v parku,dufam ze nie aj tatino :slight_smile: a robit sa mi nechce nic a hotovo :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neprehliadnite :grinning: Surne hladam,kde maju body,alebo trick aalebo dupacky s napisom Lubim ocka,alebo tak..lebo hore v priori v tom detskom,v sloveskych vyrobkoch maju,ale uz len s napisom lubim mamicku a ta predavacka mi povedala ze v meste maju aj s napisom pre ocka len nevedela kde,iba ze jej jedna zakaznicka vravela.a potrebovala by som to do piatku kupit,chcem too dat petovi este k narodkm.Alzbeet ty si stale v meste ty nevies?Alebo niekto
30. jún 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu zas,však lejdy ešte zaspala naspäť som zvedavá dokedy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hej to majú aj v Lv?také veci?vau som myslela,že len na nete sa to dá objednať a čo to stojí?majú aj dospelácke tričká také?
30. jún 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinus,vidis to ma nenapadlo sa opytat tam,ci aj dospele :astonished: Co tam viseli tricka,tak tusim tam bola 158,ale mozno maju..zajrtra sa tam asi stavim.To body tam okolo 8 eur bolo,ale aj v megamarkezte maju,ale teraz len s napismi,ze otec a syn,najlepsi tim,vsak ale je cele ruzove,to akoze preco?Inac by som bola aj s takym napisom kupila..ja som z netu to uz 1OO krat objednavala a nedoslo...alebo raz dojde 1OO naraz :astonished:
30. jún 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak chudatko je asi Saska otapena z toho dusna,tak haja,aspon mas cas troska :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty brďo
keď my vyjde čas tak popozerám také,ja chcem také dospelácke- niečo také,že otecko v zácviku,alebo tréner celej rodiny :grinning:
tie sa mi páčia
body tiež niesú od veci,ale keďže mi gegrošíme tak máme skoro vždy podbradník a to by jej ten nápis zakrylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v megaci je lacne,okolo 3 eur bolo :slight_smile: ,len treba vystriehnut ked dostańu aj s inymi,lebo ze to ludi hned rvykupia mi vravela.
30. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi hej,aj mňa bolí hlava,normálne cítim tlak,že to počasie to robí čo už :rolling_eyes: takže dnes musím vynechať aj šťavičku no vypijem ja :grinning: zbytočne som mazala odšťavovač :grinning:
30. jún 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok