Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

fia
30. jún 2009

tinka, myslis sikinovu?
ejus, poznam, stretavam ju s kocikom

ejusaaa
30. jún 2009

Hej,iste je maly velky,teda je rovnako stary ako Tobinko,ale on sa aj narodil taky velky 🙂 ak s nou budes pozdrav ju 🙂 Od Evy Kmetovej 🙂

tinkaaa
30. jún 2009

jj Šikiňovú bingo 😀

fia
30. jún 2009

ok 🙂

tinkaaa
30. jún 2009

ozaj včera som si chvíľku písala s Emkou na pokeci zas jej nejde kôň,ale dala vás všetky pozdraviť 😉

fia
30. jún 2009

no cafte kocky, ideme pozriet do plienocky a trosku upratkat. poobede pojdem pre matuska, zajtra nam zacibaju prazdniny. pekny dnicek.
ozaj, v sobotu budu remeselnicke trhy u nas v pukanci, ak mate chut, oplati sa prist

tinkaaa
30. jún 2009

pozrieme fia aj ja končím mám vonku periny a nejak sa zas mračí a aj Saška je už hore 😀

ejusaaa
30. jún 2009

A ako sa maju,co Timko,este stale ma zltacku?Jaj co ma stym konom,skoda..

ejusaaa
30. jún 2009

Jaj aja ani von nemozem ist ..ale uz cakam kazdu chvilu aj ja chlapov,nie ze mi Peto vonku uvarii Tobinkaaaaaa 😲 ,jaj tu vedla nas e daka rozlucka so skolou,t huci,tancuju,no starnem asi,lebo ma to riadne znervoznuje.

ejusaaa
30. jún 2009

Fia ja to neviidim,take drobne nemam sancu precitat 😀

bzucinka2
30. jún 2009

ahojte, co sa plavania tyka, vsetko zalezi od dietata, v nasom kurze napriklad neboli ziadne zdravotne problemy, ale boli babatka, ktore stale plakali 😒 takze vsetko zalezi od financii, dietata a rodicov 🙂
ejus, tobinko sa neuvaril dufam 🙂
ozaj bambulka, ak by si isla niekedy do toho mesta, potesila by som sa tej sunarekovej plechovke, dakujeeeeem 🙂
ejus, ze starnes a co mame povedat potom my starsie, ze sme uz na dochodku? 😀 😀 😀

judith
30. jún 2009

Ahojte!
mojsi... no skoda ze sme sa nestretli uz v nedelu, vsak niekedy nabuduce... 😉
ejusss... tak ti v tomto teple tak trpis doma... ☹ Dufam, že aspon nejaky osoh z toho budes mat a budu ti moct aj lieky nasadit aby ti uz bolo lepsie.

ejusaaa
30. jún 2009

Judith to dufam aj ja..lebo takto sa fungovat moc neda..Bzuci,ja uz zas mam dakych 1O plechoviek tie uz nechces?Niekedy v piatok by som ich doniesla,lebo zajtra zasa po lekaroch a tak..

judith
30. jún 2009

ejuss ... otvor si tu stranku chyť ctrl a pokrut rollom na myši a ono sa ti zväčší... 😉

ejusaaa
30. jún 2009

Judith a kde Ty vlastne pracujes ak mozes prezradit?Ci uz si spominala,darmo som uz staraaaaaaaaaaaaaa,ze BZuci 😀 😀 😀 ,nesluzi mi pamet 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Judith a fakt sa to zvacsilo 😀

judith
30. jún 2009

neklamala som ... 😀 ja robim vo velkom dure v jednej firme a netusim kedy vymením za matersku "dovolenku". (ktorý debil vymyslel že dovolenku, to bol isto chlap) 😀

ejusaaa
30. jún 2009

Tiez si myslim ze to bol jedine chlap 😀 ,kazdy si mysli ze to je len o chodeni a prechadzky 🙂 No ja dufam ze coskoro to vymenis 😉

ejusaaa
30. jún 2009

Mete niekto aj skype?Jarulku a Tinku uz mam,obcas si tak piseme,tak kto mate dajte 😀

judith
30. jún 2009

Zase to az tak čoskoro nebude ale ved zatial si to vynahradim s pozičanými. V sobotu pride svagrina s dvojičkami 4 mesačnými z Uk tak bude radosti a zajtra si uzijem maleho o ktoreho sa sem-tam staram, a pri nom ma rychlo prejde chut na deti... 😀 taky maly sibal, musim mu vymysliet program aby mi zas byt nerozobral ... 😉

judith
30. jún 2009

aj mna tam najdes.... judith.m

ejusaaa
30. jún 2009

To je dobre ze Ti prejde chut pri nom 😀 😀 😀 ,tak at tam idem najst 🙂 A kdeze su ostatne?Chlapcov doma este nemam,asi zahajal v parku,dufam ze nie aj tatino 🙂 a robit sa mi nechce nic a hotovo 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Neprehliadnite 😀 Surne hladam,kde maju body,alebo trick aalebo dupacky s napisom Lubim ocka,alebo tak..lebo hore v priori v tom detskom,v sloveskych vyrobkoch maju,ale uz len s napisom lubim mamicku a ta predavacka mi povedala ze v meste maju aj s napisom pre ocka len nevedela kde,iba ze jej jedna zakaznicka vravela.a potrebovala by som to do piatku kupit,chcem too dat petovi este k narodkm.Alzbeet ty si stale v meste ty nevies?Alebo niekto

tinkaaa
30. jún 2009

tak som tu zas,však lejdy ešte zaspala naspäť som zvedavá dokedy 😝
hej to majú aj v Lv?také veci?vau som myslela,že len na nete sa to dá objednať a čo to stojí?majú aj dospelácke tričká také?

ejusaaa
30. jún 2009

Tinus,vidis to ma nenapadlo sa opytat tam,ci aj dospele 😲 Co tam viseli tricka,tak tusim tam bola 158,ale mozno maju..zajrtra sa tam asi stavim.To body tam okolo 8 eur bolo,ale aj v megamarkezte maju,ale teraz len s napismi,ze otec a syn,najlepsi tim,vsak ale je cele ruzove,to akoze preco?Inac by som bola aj s takym napisom kupila..ja som z netu to uz 1OO krat objednavala a nedoslo...alebo raz dojde 1OO naraz 😲

ejusaaa
30. jún 2009

Tak chudatko je asi Saska otapena z toho dusna,tak haja,aspon mas cas troska 🙂

tinkaaa
30. jún 2009

no ty brďo
keď my vyjde čas tak popozerám také,ja chcem také dospelácke- niečo také,že otecko v zácviku,alebo tréner celej rodiny 😀
tie sa mi páčia
body tiež niesú od veci,ale keďže mi gegrošíme tak máme skoro vždy podbradník a to by jej ten nápis zakrylo 😝

ejusaaa
30. jún 2009

A v megaci je lacne,okolo 3 eur bolo 🙂 ,len treba vystriehnut ked dostańu aj s inymi,lebo ze to ludi hned rvykupia mi vravela.

tinkaaa
30. jún 2009

no asi hej,aj mňa bolí hlava,normálne cítim tlak,že to počasie to robí čo už 🙄 takže dnes musím vynechať aj šťavičku no vypijem ja 😀 zbytočne som mazala odšťavovač 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre