Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
30. jún 2009

a hlavne je to,ze ked pije tento extra tak nema pri piti krce vobec a z ha-cka mava.

ejusaaa
30. jún 2009

Tak aj ja,este take dva tyzdne toto HA,a po pol roku treba ajtak na ine,takze skusim ten nutrilon obycajny,len ci sa do toho moze aj nutriton miesat? 😲

ditka1
30. jún 2009

to neviem ci sa moze miesat nutriton do toho,ale mne povedali na tej linke,ze netreba cakat pol roka ked dieta nie je alergicke na BMK,inac to nezistis ci je alergicke len ked mu to skusis dat,a je jedno ci teraz alebo po pol roku,ak je alergicke tak bude stale.Napriklad asi mojsi dava bebu obycajnu od zaciatku.

jarula25
30. jún 2009

ahojte teda ste sa rozpisaly co rozoberate???..Ejka myslim ze nutriton sa moze to doho miesat ved to je na zahustovanie nie??a je jedno do akeho mlieka to nasypes hlavne ze to zahusti 😖
dneska som dobre zmokla poobede aj s malim ale nevadi malemu sa pacilo ze prsi a na neho padaju kvapyk 😅 😅

ditka1
30. jún 2009

nechcem nikoho nahovarat,ale nam sa uplne zmenili noci odvtedy pekne spinka,uz som bola taka zufala a nevyspata,ze som to skusila a funguje to,ved keby mal nejake vyrazky tak by som to vysadila a hotovo,vsak niektore maminy davaju obycajne kravske mlieko od pol roka,ja neviem co je toto za trend davat chemiu 😠 ja jednoznacne budem davat kravske ak sa mi toto osvedci,ze prejdeme na obycajny N,postupne aj na kravske prejdeme.

tinkaaa
30. jún 2009

hmm asi aj ja zavolám na tú infolinku,lebo by som chcela vedieť dokedy treba dávať tú ha1 a kedy sa môže tá 2 😕
pozerám triler na markíze
jaj ženy tak sa teším Peťo bude mať dovolenku,môžem tepovať koberce 😀 len nech niesú také búrky 😝

ejusaaa
30. jún 2009

Vsak asi aj ja vyskusam Ditus..Jarul aj ja myslim,ale to by som sa doktorky opytala..tak ste zmokli,nevadiiiiiiiiiiiiii,letny dazd je prijemny 🙂

ditka1
30. jún 2009

tinka...ta 2ka od 6mesiaca.

ejusaaa
30. jún 2009

Ano Tinka,2 od siesteho ako vravi Ditus..kedya kolko ma Peto dovolenky? 😉

jarula25
30. jún 2009

tinka od ukonceneho 4 mesiaca nie???, 😕 a ze sa tesis ze budes tepovat koberce ty nemas chybu zenskaaa ty fakt musis stale nieco robit 😅
Ejus neva isly pekne pomaly domou preziekly sme sa do sucheho a zase isly von ale uz neprsalo 🙂

ejusaaa
30. jún 2009

Baby,musim ist krmiiiiiit,dobru noc 🙂

jarula25
30. jún 2009

a preco som si myslela ze od 4teho?? 😨 😨
aj moj muz ma prve dva tyzdne augustove dovolenku 😀

ditka1
30. jún 2009

inac ja si myslim,ze ked uz aj tinka aj ejus davate prikrmy tak kludne aj mlieko mozete zmenit,to je mensi zasah do tela ako jedlo.My este prikrmy nedavame,ale uz o 3tyzdne aj to bude,tak som strasne zvedava co z toho bude.
tinka...tebe dr.normalne dovolila davat prikrmy ked papate HAcko?lebo mne od 5mesiaca kazala davat jest.Ja som z toho vsetkeho uz magor 😖

tinkaaa
30. jún 2009

no mne dovolila,mne kázala 😉
idem het do postele
jarul jasné,že sa teším,bo už vyzerajú hrozne ale teším sa najviac na môjho chlapa 😀 😀 😀 zničím ho za ten týždeň 😝 ale v dobrom 😅

ditka1
30. jún 2009

tinka... 😀 😀 😀 takze zajtra ani nevstanes. 😀
idem aj ja het.paaaaaaaaa

tinkaaa
30. jún 2009

dituš až od piatku až od piatku 😝 😀

mojsejovka
30. jún 2009

ahojte, babenky, predpokladám, že tu už nikto nie je, ale aspoň sa ozývam, že žijeme.. síce si vás priebežne cez deň čítam, ale nemám kedy písať.. 🙂

no a máme novinku, od včera sme sa začali prevracať o sto-dvesto na bruško, aj teraz som malú ledva uspala, furt by sa len vrtela, a to už bola taká unavená, že mala očká ako veverička šušku 😀 .. doteraz sa jej to zvyklo podariť len náhodou, ale teraz to už robí nárokom a strašne sa jej to páči.. na to, aká je buckatá, je celkom pohyblivá, drobec malý.. 😉

a už aj idem odtiaľto hneď, musím ešte prádlo ísť zvesiť a žehliť.. tak dobrúúúúúúúúúúúúúúúú...

bambulka6
30. jún 2009

ahojte maminky....tak som sa konecne na chvílku dostala k pc.od piatku prerabame a vcera sme sa konecne prestahovali.Znicena som a nic sa my nechce.ako sa my mate?normalne ste my chybali. 🙂

jarula25
1. júl 2009

dobre rankooo este spite?????????????????????
Mojsi super tazkze Tamarka je sikovna baculka 😉
Bambull a kde ste sa to stahovaly???
u nas noc super ale my sme uz neni babatko takze to je normalne 😅

tinkaaa
1. júl 2009

bré ráno
aj ja som tu,ale len na skok,len teraz vstávam 😅 to sa už dávno nestalo inokedy tu pobehujem ako fretka 😀 a už niečo riešim
babeto je ešte v postieľke a vyzyvuje tak ju nechám,nech sa popreberá 😉
vyzerá,že bude pekne,som veľmi zvedavá ako bude poobede 😝
idem si zistiť počasie na budúci týždeň,že kedy sa oplatí vytrepať von koberce 😉

alzbetabenkova
autor
1. júl 2009

dobre ranko, ja tiez len na skok, idme s malym k chirurgovy na kontrolu za ten uuuraz,potom o mesta nejdete??musim na mestsky 🙄

ditka1
1. júl 2009

ahojte babenky a deticky 😉
mojsi...fiiiha tak uz ju musis poriadne strazit aby nespadla z postele 😀 😝
tinus...jhaaaaaaj az v piatok 😀 najlepsie je nemat koberce 🙂
bambul...do svojho idete?
ejus...kde presne si to bola ked si bola oznamit na urade prace tu matersku ze preslo pol roka uz?

bzucinka2
1. júl 2009

bambulka super a kde ste sa stahovali tu v lv do domceka niekde? 🙂
nekojene deti sa zacinaju prikrmovat od ukonceneho 4 mesiaca pokial ja viem 🙂
mojsi, tami je sikovnica, gratulujeme a posielame cmuk 🙂
tinka dovolenku si mate uzit a nie sa pri nej znicit 😀
a kravske mlieko nam dokina dovolila po roku, ked nie je nikto v rodine alergik, ale kazda dokina dovoli inak, kamoske dovolila az po 3.roku 😝

bzucinka2
1. júl 2009

a este kto by mal zaujem o knizky disneyho tak ja som skusila na www.dkk.sk, co mi prisla domov ponuka a uz sa tesim co mi pride, lebi ku kazdej knizke je darcek, tak snad to nebudu miniknizky, ak ano, tak posielanie zrusim, ale disney mam rada, tak sa tesim a vecer maly pekne pocuva, cez den nie, ale v posielke si rad so mnou cita 🙂

ditka1
1. júl 2009

bzucka...alergik v rodine sa mysli na hocico alergia?na prach roztoce a take,alebo na jedlo alrgia,my v rodine nemame nikto na jedlo alergie ani na lieky,ako suvisi kravske mlieko s alergiou napriklad na prach? 😅

bzucinka2
1. júl 2009

mne povedali , ze na jedlo 🙂

tinkaaa
1. júl 2009

no konečne raňajkujem 😝
bzuci to zničenie bolo myslené v inom slova zmysle 😀
takže bambuľku máme presťahovanú,mojsi šťastnú,no super
ktovie ako dopadla ejussss
baby a kde je sweet včera tu nebola,všimli ste si?

bzucinka2
1. júl 2009

jaaaaaaaaaaj, tak tak ho znicit mozes 😀 😀 😀

tinkaaa
1. júl 2009

baby to aj vás tak bolieva hlava ako sú tieto výkyvy počasia,lebo mňa hrozne 😒 a keď poprší tak je všetko ok hneď

bzucinka2
1. júl 2009

to asi vacsinu z nas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre