Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

luckai
1. júl 2009

Ahote kočky! Kĺbiky máme v poriadku už nemusíme baliť - no ani sme nebalili!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Júj tak sa teším. Som teraz v Lv u maminy plánujem vyhnúť aj do mesta. Ale mamina mi bude asi s malou - kočíkať, lebo mám toho dosť veľa pokúpiť! Možno niektorú stretnem!!! Pá a pekný deň!

ditka1
1. júl 2009

lucka...juuuj super som rada ze mate dobre. 🙂
bzucka...tak predsa na jedlo povedali my teda mozeme kludne obycajny nutrilon teda ked nemame alergie na jedlo 😲

ejusaaa
1. júl 2009

Ahojt,Tinka ja som najlepsi pripad ako posobi na mna zmena pocasias,vidis,ten tlak,hlava...tak Holter je dole,vysledky ze hrozne,strasne vysoke...dala mi lieky,ak nezaberu,mam si ist pre ine,potom ekg a tak dookola a necitim sa dobre,ale ja uz neviem co robit teda,este to teplo...isla som si lieky k neurologicke zmenit,len zmenit,to je otazka 1 minuty,srdcova ma tam poslala,a ta hlupa sestricka ze pockajte si do adu,kde bola 1O ludi,ale vas za 15 minut zoberiem za 7 euro..to je pristup ze?Len zmenit lieky som chcela,prosila som ju ze mm maleho a ze mi ho len mamina strazi,a ide so roboty,a ona len vystekla,povedala som moznosti,dovidenia.Krava a tak som odisla!Tak dufam,ze mi to voliako uz prejde..LUci dobre ze uz nemusite balit,my na buduci tyzden pojdeme..teraz sme zaniesli maleho moc,vysledky zajtra...jaj mam dost fakt..Ditka najskor sme museli ist pre papier do vseobecnej,potom do socialnej a potom to zaniest na urad na to 3 poschodie napravo posledne dvere..

ejusaaa
1. júl 2009

Ja to fakt nechapem..vlastne nas maly pije HA kvoli alergii na tu kravsku bielkovinu ci jedlo,ci aku alergiu?Leebo chcem uz mu zacat striedat to ha aj s inym,nech si zvyka a neviem s akym ...

mirip
1. júl 2009

ahojte dievčatá, tak fotky mám pridané 🙂

jarula25
1. júl 2009

tak obed sa mi vari chlapci su trocha vonku....
Ejus tak to nieje bohvieco ze vysledky su zleee 😕 😖
Luci super a ani ste nebalili a mate v poriadku 🙂
Mirip tu zajacikovu supravicku my sme maly taku istuuuu 😉

mirip
1. júl 2009

no super takže neutrál pre aj aj 😀

ditka1
1. júl 2009

ejus...mna by rozdrapilo od hnevu keby sa tak ku mne spravali,by som im dala tam svine jedni 😠 ja neviem vsak skus toto extra dat alebo ten co je od 5.mesiaca N na dobru noc to je mensie balenie a 8eur stoji,ked maly a ani ty nie ste v rdine alergicky na jedlo tak netreba HAcko,my este mame 3balenia doma HAcko tak to miniem a potom ideme normalny davat,aj teraz som mu dala extra a uzaj zaspal 🙂 a na tu BMK ci je alergicky zistis len ked mu zmenis mlieko,alebo aj testy sa robia u dr.ale to len ked je podozrenie na alergiu ak mal uz alerg.reakciu,vsak zavolaj na tu bezplatnu linku nutrilonu. 😉

ditka1
1. júl 2009

inac ja som cela stastne,ze konecne maleho netrapia krce odkedy som aj ine mlieko zacala davat,nemal koliky ale vzdy ked pije HAcko tak sa kruti,zvija a dava prec flasu a niekedy aj vracia a z extra nic take 🙂 je to hrozne divat sa ako dieta trpi ked papa a vsetci len davajte HAcko to je najlepsie...figu borovu 😝 konecne mam doma spokojne dietatko. 🙂

ditka1
1. júl 2009

teda nemal koliky v posl.dobe som myslela ked bol mensi tak mal 😅 😕

bzucinka2
1. júl 2009

lucka super, tesime sa s tebou 🙂

mirip, krasne supravicky a kde je fotka tvojho bruska? 🙂

ditka, to verim, my sme koliky nemavali, len jeden tyzden bol taky , takze si viem predstavit ako sa tesis, ze je drobcek pokojny a v klude sa napapka 🙂

ejus, to ma mrzi, ze mas zle vysledky, ale snad sa im to podari upravit liekmi a prestup k inej neurologicke, to ku ktorej chodis? 😠

tinkaaa
1. júl 2009

ahojte skoro som zabudla dajte nám svoj hlas ďakujeme
http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?id=245&...
http://www.kamsdetmi.info/fotosutaz.php?id=244&...
hádam sa raz aj na nás usmeje šťastie 😵

ejusaaa
1. júl 2009

Ahojte,maly siel von troska,hladnyyyyyyy,tak idem zatial hracky poupratovat,strasne vela ich uz ma..vseliake tie hracie,hrkalky,hryzatka,uz teraz to nemame kde davat 😀 Mojsi,aj Tobinko sa tak pretaca,dr to uz aj do kartoteky zapisala 🙂 jaj funim ako pes,aj ked nic nerobim...Mirip pekne vecicky,ale ano,kde si odfotena Ty?MY chceme vidiet drobceka v jeho prechodnom bydlisku 🙂

mirip
1. júl 2009

No ejuš, bzuči nefotila som brucho a sa mi stále zdá že je rovnaké ako v 24t možno neskor v takom 27-28t

mirinka23
1. júl 2009

ahojte tak sa mi zasa podarilo prísť na skok, zasa ste toho popísali.Mi sme sa vybrali s malou von, ale je strasne dusno tak sme zasa len vnútri.Baby keď Ninka bude mať za nedlho 3mesiačiky koľko čajíka môže vypiť keď je vonku takto horúco?
A môžem jej dávať krátky rukáv a kraťasky?

mirip
1. júl 2009

no miri, ja som počula ked Dr. hovorila mojej švagrinej že dieťa netreba obliekať tak akoby to bolo zamrznuité ale treba ho obliekať tak ako sa obliekame my, lebo ked je nám teplo bábatkám je raz tak teplo a raz tak sa potila takže myslím že tými kraťasmi a krátkym rukávom neuškodí, ja by som akurát možno dala na nohy aj ponžtičky a na hlavičku aspon letný klobúčik..................ale, ja radiť nemožem, baby nemám a ked mať nude akurát sa bude chystať zima 🤐

mirinka23
1. júl 2009

no mirip tak vdaka za poradenie ja si tiež myslím, že bábätkám je tak isto teplo ako aj nám.Tak sme sa vyletnili a máme body s krátkym rukávikom a kratasky.A je veľká kočka.

ejusaaa
1. júl 2009

Mirinka,hovori sa ze dieta ma mat o jednu vrstvu viac ako dospeli,ale ked som sa toho drzala tak bol mokry ako mys.Akurat som ho vychystala von a ma kratasy a tricko len,vsak je uplne sparno...A cajika moze kolko si ziada,urcite 🙂

ditka1
1. júl 2009

ahojte baby my sme vonku boli ale je dusno,maly dostal od starkych pavuka tak sa kukal nanho 😀 😝 potom hodim foto.
my sme boli vonku len v bodycku a bez ponoziek,minule s holou ritou lebo bolo 38 na slnku,netreba sa bat dieta vyzliect.

ditka1
1. júl 2009

a ja davam vodu alebo caj medzi kazdym krmenim 🙂

ejusaaa
1. júl 2009

😀 Ditus,isiel von holy? 😲 😀 A kedy sa mote davat do pavuka?Maly nam sa tam uz udrzi,ale to sme len skusali,strasne je vonku,chcem burkuuuuuuuuuuuu.V Kozarovciach nie,aby sa Tinka nebala 😉 A kde sa tula Alzbet?Jaj robila som poriadok v papieroch,tak na oko je to spravene 😝 😀

cipsinka
1. júl 2009

ahojte kocandy,

my tu mame cely den pod mrakom ale v noci lialo tak mame sviezi vzduch 😉 😉 😉 .

Mirinka urcite treba davat kratke rukavceky ved by sa ti malinka uvarila 😅 😅 😅 potom ked je jej teplucko tak bude iba nervozna 😉 😉 😉 ,no ved tak isto ako my dospeli 😉 😉

bzucinka2
1. júl 2009

mirinka, kludne ju vyzliekaj , ano sa vravi v zime o jednu vrstvu viac, ale v lete nie, ved ked si to tak vezmes, aj ty by si bola najradsej hola, takze malej staci jedna tenka vrstva a pravdaze ciapocka, klobucik a tak 🙂
nas cajik nikdy nechcel , az po roku zacal pit vodicku, cajik ani dodnes nechce, este tak moj si da rad 🙂
pavuka som nepouzivala vobec, lebo su rozne nazory a zacal sam chodit ako 10,5 mesacny a v pohode, pavukove deti zvyknu neskor chodit same a niekedy po spickach, ale tak to vsetko zavisi od maminky a babatka, ja som to nepovazovala za dolezite davat ho do pavuka 🙂 a moze ho pouzivat uz ked sam pekne sedi, ale nie na dlho, lebo si zatazuje chrbticu, na dlhsie az ked sa nauci same stat na nozickach 🙂

bzucinka2
1. júl 2009

ditka, zajtra sa na teba uz tesim 🙂

ejusaaa
1. júl 2009

jaaaaaaj,vy idete zajtra plavat co? 🙂 Cipsi ako bolo v praci? 🙂 Bzuci,aj si krasne opalena co? 🙂

bzucinka2
1. júl 2009

tinka hlasy poslane 🙂 ako casto mozme hlasovat? 🙂

ejus ani nie, nemala som cas velmi vylihovat, behala som za malym, ale trosku ma osmahlo 😀 ale ja nikdy nebyvam ako cokoladka 😒

ejusaaa
1. júl 2009

Tinka,aj ja som hlasovala uz,ozaj zena kde si TY? 😲 Ved hej Bzuci,ALexko iste behal a behal 😀

tinkaaa
1. júl 2009

tam sa dá hlasovať asi len tri krát sa mi zdá
bzuci no vidíš aj do tej témy som zavítala
idem ešte niečo popozerať na nete
nebojte som stále s vami 😉

ditka1
1. júl 2009

ejus...nebol holy hned po chvilke som ho vyzliekla ked uz zacal byt nervozny a potit sa velmi,tak sa radoval ,ale nebol tak dlho len chvilocku na hojdacke sme tak boli,ja tiez len v plavkach,vsak bolo na skapanie 😎 a nic mu nie je,nebol ani chory nic.ja som ho do pavuka dala len na sekundu kym som fotku spravila a hned von,sme ho odlozili ked bude vacsi. 😵
bzucka...sklamem ta,manzel mal mat zajtra dovolenku,ale ho stiahli rano na 3hodiny do prace zaskocit za kolegu,vies tito vojaci maju pohotovost stale aj minule v nedelu vecer o 5tej musel letiet do roboty na nastup praporu a o hodinu uz bol doma,takto ich sekiruju takze nejdeme plavat a uz som aj tam pisala tej sadovskej a volala mi akurat,ze ci teda pridem.Ale vraj este 5x sa plava tak snad nam to vyjde,nechcem ist sama tam nepoznam to a vela by som mala okolo maleho,tak musim s Branom,ja dufam,ze bude mat volno dovtedy. ☹ och!!!

tinkaaa
1. júl 2009

ditka z toho si nič nerob 😖 mne Peťo volal,že chytil fušku takže namiesto týždňa dovolenky bude týždňová fuška a už som aj doprala aj dooddychovala aj neviem čo všetko ešte 😔 čo už svine peniaze
a kde máš tú fotku Lukiho? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre