Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
2. júl 2009

Cipsi,skor ma znepokojuje ten moc..a aj to,ako mu ho zajtra zoberieme,to nie je take lahke ako oni povedia ze do pol devatej dve skumavky,ako?Minule sme od rana do jedenastej cakali a nic..jaj stale nieco musi byt..

cipsinka
2. júl 2009

Inak Mojsi tie diabolske husle to musel byt zazitok nie???Oni su vraj perfektni este som ich nepocula nazivo ale znamy hovorili 😵 😵 😵 😵 Aj ta spevacka aka je krasnucka 😵 😵 😵 😵 😵 .A Emka sa mi hrozne paci na tej foto kde mas pod nou napisane,ze posledny krat druhacka hrozne zlate je tam oblecena 😵 😵 😵 😵

cipsinka
2. júl 2009

ejus to ti verim s tym mocom je to hruza a co este u dievcatiek to musi byt ties des 😒 😒 😒 😒

ejusaaa
2. júl 2009

No to si uz vobec neviem predstavit u dievcatiek..Fakt Mojsi,Tamarka je na spapanie,ale ta Emke,ta je fakt velmi pekna a velmi fotogenicka 🙂

cipsinka
2. júl 2009

mojsi mohla by si viac domcek pofotit som zvedava ake mate domceky ked mi pomalicky prerabame tak zhanam inspiracie 😀 😀 😀 😀 😀

ejusaaa
2. júl 2009

Cipsi co sme tu len my dve? 🙂 maly je na prechadzke,chcela som si pospat ale neda sa mi.

cipsinka
2. júl 2009

ejus no asi ano baby sa asi slnia na dvoroch 😵 😵 😵 😵 😵 My sme tak s drahym hrozne zvazovli,ze keby sme mali kupovat byvanie v LV,ze ci si mame kupit byt priamo v LV ale dom mimo LV v nejakej dedine,co si myslite co je lepsie??Lebo zas do LV dochadzat kazdy den,no neviem co je fakt lepsie ale zas dom je dom 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ejusaaa
2. júl 2009

Ja tuzim po dome v Leviciach,su tu take kraaasne stvrte s domami 🙂

cipsinka
2. júl 2009

ejus no jasne,ze aj ja by som tuzila po dome v LV ale kde na to vziat 😕 😕 😕 😕 😕 Mojho draheho teta maju kraaaasny dom v centre LV vzdy tam ideme na navstevu a kocham sa ich nadherou vo vnutri to maju tak nedherne a este v takej lokalite och joj 😉 😉 😉

cipsinka
2. júl 2009

ejus vy mate kolko izbovy byt??

cipsinka
2. júl 2009

asi ti uz prisli milacikovia z prechadzky tak idem uz aj ja pa 🙂

alzbetabenkova
autor
2. júl 2009

caute no necitala som vobec nic,mam na rot naladu, stretla som v meste babu co somnou rodila sidusku maly jej ma o dva dni viac ako moj, a ja ze wooow ako si schudla, ze aka kocka a ona, ze no ale za aku cenu, a zacala plakat, ze ivan jej zomrel, jej muz, mal nieco cez 30 na vianoce mu zistili emboliu,lezal v blave a v maji zomrel, tak som s nou revala v strede mesta ze az, normalne som mimo cely den,chuda ☹ 😢 😢 😢

dobru a vazme si nasich drahych a dajme im pusu,nevieme co nas caka zajtra 😢

ejusaaa
2. júl 2009

No ALzbet,to je strasne...ja si tiez niekedy tak predstavim,ze ved ja by som bola bez Pete uplne stratena..jaaaaaaaaaj a dnes ho ani doma nemam...

mojsejovka
2. júl 2009

boli sme na prechádzke, ale je dusno, fuuuuj.. 😝

baby, keby Emka počula, ako ju chválite, tak by sa vznášala.. 😀 ona je strašná parádnica, správa sa ako puberťáčka..

ejus.. neboj, nemusí to byť nič vážne, aj Emka, keď mala asi 4 rôčky mala leukocyty zvýšené, doktorka nahodila lieky a bolo to OK.. 😉 neupauerová nie je žena ženského, tá je obvodná doktorka a je neubauerová.. 🙂
a ani našej malej teraz veľmi nechutí papkať, to z toho tepla môže byť.. keď je spokojný, tak to nevadí, veď ani dospelým nechutí v takej horúčave..

adul.. nacvičovali už od začiatku školského roku taký detský muzikál, od prvákov až asi po siedmakov tam hrali deti, zlatí boli.. 🙂

cipsi.. tí cigáni boli super, mne sa také veľmi páči, a veru sarkoziová je kočka riadna.. a Emka sa strašne tešila, že som ju tak vyobliekala do školy, mala k tomu také sandálky na opätku, tak si hrdo vykračovala.. aj keď veľmi nie som zástankyňa toho, aby malé dievčatká behali vo vysokých topánkach, ale raz za čas môže.. 😉
my bývame v byte, to som len záhradu fotila, to je pri hrone aj s takou malou chatkou.. 😉
a ja som vyrastala v LV, ale už by som tam nešla späť, tu je pre deti úplne ideálne prostredie a je to koooooopa detí a mladých..

alzbet.. 🙄 no to sa veľmi zle číta.. z toho by som aj ja mala blbú náladu.. 😢

bzucinka2
2. júl 2009

ejuska, neviem ci mal to iste ako ty, uz to bolo davno a nie je to jeho zena on je neubauer a ona neupauer 🙂 a my sme predkozku stahovali od zaciatku, ale len tolko kolko sa mu dalo, tak povedala doki 🙂 ejus, my sme jednu vecer a druhu rano, ale bolo to utrpenie, lebo to nesmel cikat do sacku , ale rovno do skumavky, tak sme ho vybalili a striehli a ako naschval nie a nie cikat, inokedy cikal hned po rozbaleni a vtedy az po polhodke 😀

ejuska, krasne fotky, emka je cela mamina, vsetky tri baby ste krasne 🙂

cipsinka, ja by som radsej v meste, aj ked nie priamo v strede, ale aspon v meste, hoci pozemky mimo su lacnejsie 🙂

juuuj, alzbet, to radsej mat par kil navyse ako byt stihla, ale sama 😒

jarula25
2. júl 2009

dievcence len teraz sme dosly zo zahrady som unavena spalena strasne takze idem hned aj do postele ale este kuknem na pokec ci tam neni sestra 😅
...decka sa dobre vyblaznily a unavily...ani vas nebudem teraz citat je toho na mna momentalne dost vela 😵
pekny vecer---papap

bzucinka2
2. júl 2009

jarul, tak si pekne oddychni 🙂
bru noc, idem aj ja do sprchy a k telke alebo casopisu 🙂

tinkaaa
2. júl 2009

bože ženy ako vám závidím,ja by som mala ísť na školenie ako oddychovať 😝
ejus no vidíš baby ti poradili,takže sa to prelieči a bude všetko ok
jarul super,že ste sa zabavili trochu
mojsi tak len skúškaj,s tou hrou,Emka bude celá happy ak jej ich vyhráš a na Taminku........bože to je valibuk 😀 strašne je chutná
alzbet to je hrozné mám zimomriavky na celom tele-inak priznám sa,ja mám hrozný strach,keď Peťo ide preč alebo aj niekam na aute aby sa mu niečo nestalo a keď mešká tak vidím všetky katastrofické scenáre,čo sa mohlo stať 😖
bzuci tak aj ty do hajan,tak brú

ditka1
2. júl 2009

pridala som tie fotky 😵
ejus...aj ja stahujem predkozku,mne kazala dr. ako sa da,pokial ide,Lukasko to ma pekne,krasne mu to ide,kazdy den to robim,vobec to neboli nemusis sa bat ak by si nestahovala,mohol by sa tam hromadit moc a zapal by mohol mat a potom sa to robi u urologa s takou gulickou a to len boli,radsej stahuj. 😒
alzbet...pane boze 😲 mne je az zle z toho,ja si take neviem predstavit taky mlady clovek 😲 ☹ 😔
tinka...no kukni foto 🙂

ditka1
2. júl 2009

ejus...jhaj ozaj mne maly papa pekne aj ked je teplo,cely sa upoti pri tom,ale spapa vsetko 🙂

aadula
2. júl 2009

ejuška, mne do doktorka ani nehovorila..., ale ked to tento synovček mal tak zle...on je o rok starší od Samka, tak švagriná bola u nejakého primára v Žiline ..vtedy tam bývali...a ten ju sfúkol, že to mala robiť od narodenia..ako píše bzučinka..koľko ide ..a keď tam nájdeš taký biely mazík, to treba pri kúpaní pekne poumývať...ak sa to zapáli aj na to je mastička..len to neviem názov..my sme zatiaľ nemali problémy klop klop

aadula
2. júl 2009

alžbetka, 😔 to sú také smutné udalosti, zle sa to aj číta..nechcela by som to prežiť ☹

mojsejovka
2. júl 2009

ditka.. jeeeeeej, aký je prekvapkaný v tom pavúku, zlatíčko malé.. 😀 a má dve brady ako Tamarka.. 🙂 a pozerám, že aj vám nejako mihalničky narástli, odkedy som Lukinka nevidela, fešáčisko to je.. 😵

mojsejovka
2. júl 2009

adul.. ešte si tu? 🙂

títo moji dvaja už zahajali, len ja som zase hore.. malá mi veľmi ťažko zaspáva v takom teple, dneska sme ju dvakrát sprchovali vlažnou vodičkou..

a tešíííííííííííííím sa, prišiel mi mailík, že mi už poslali ten nosič 1. triedou dnes, tak zajtra by som ho mala mať doma a cez víkend môžme testovať.. 😵 dúfam, že Tamarke sa v ňom bude páčiť..

cipsinka
2. júl 2009

alzbet 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔 normalne mam zimomriavky ved to je hrozna tragedia ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔 😔 .

Dakujem baby za nazory dedina verzus mesto 😵 😵 😵 😵 .

Mojsi ozaj Emka je kocica ved uz pomalicky aj do puberty pojde tak sa niet comu cudovat,musis byt pysna na take krasne dcerky 😵 😵 😵 😵 😵

judith
3. júl 2009

😉 Dobre ranko!
alzbet... ja som Iva poznala, patrila som volakedy do ich partie, este ked som s byvalým chodila. Bola som mu aj na pohrebe, on bol rocnik ako moj brat (1981), normalne ked to povedali tak mi zimomriavky prebehli po chrbte. Vo marci sa z toho ako tak vylízal, a chcel ze sa so Sidkou zosobasia.... 😔 Ale osud to zariadil inak... 😢 Na facebooku ma fotky, malý Ivko je čistý je otec...
mojsi... mo mam teraz jedneho nezbednika lukinka, ma dva a pol roka ale take hlasky vie pusťať...
😀
cipsinka.. podla mna na dedine nie je zle, vyhoda vacsi klud, ale urcite by som nesla niekam daleko od mesta max. 15 km, byvali sme v kalnej a odtial je to len 8 km. a tak isto bez auta je to oničom. A čo sa týka toho dochadzania, ja uz 5 rokov dochadzam v lv do velkeho duru do roboty a je to v pohode. Akurat v tom čase je riadna premavka lebo aj mochovčania v tej dobe chodia. Ale mam to to iste, akoby som v lv niekde robila a isla by som pesi 20 min. a takto si riť veziem 20 min. 😉 Akurat levičanom zavidim to, že cez obednajsiu prestavku možu ist do mesta a ja tu trcim zavreta od rana... 😠

judith
3. júl 2009

mojsi... posles mi prosim fotku co si ma fotila s tamarkou.... DAKUJEM!!!!!!!!! 😀 sadovska@age-slovensko.sk

ejusaaa
3. júl 2009

Ahojte,my od rana striehneme ten moc a nic..a povedala ze len do pol deviatej..tak z toho nic nebude...

judith
3. júl 2009

ejuss... kebyze mu das napit trosku vodičky, nepomohlo by?

alzbetabenkova
autor
3. júl 2009

dobre ranecko, no ja som presne nevedela kolko mal ivo rokov, len som tipla, my len s porodnice so sidkou sa pozname,ale rozumieme si velmi
judith,prosim hod mi link na tie fotky, ja sa tam neviem zaregistrovat,ale ak das link,to si viem pozret

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre