Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirip
4. júl 2009

ahojte tak som pridala bruško s dnes rána, akurát by som mala byť 26+0 ale sa mi zdá stále malé 😔

ejusaaa
4. júl 2009

Mirip co siiiiiiiiiiii,ved ho mas take akuraaaaaaat,fakt 🙂 baby ja uz som dosla na to,co mi asi je..darmo beriem lieky na tlak,no tie este ako tak,ale na ten krk a tak ked sa mi hlava dalej mota..a dnes vidim aj zahmlene a ked sa spaetne pozriem,tak uz pekne dlho,stale vsetko len zaostrujem,ked som vonku ateraz sme robili pokus s petom dal mi citat s dialky a tak a ani nahodou,ani vecsie pismena..nemoze sa mi motat hlava z oci,aj boliet?Co ak mi treba nosit okuliare? 😲

mirip
4. júl 2009

myslíš ejuš? mne sa zdá posledné týždne rovnaké, aj muž hovorí že je vačšie takto zboku že ani nie ale od predu vraj ako slonica, možno preto že ja ho vidím každý deň a tiež malá sa hýbe a kopcuje silnejšie ale nie tak často ako napr. v takom 22-24t, možno je ozaj asi vačšie a má stiesnené podmienky 🙄
ozaj pridala som ešte jednu súpravu od mamy, ružovú, tak by bol prúser keby mala naša Bianka nakoniec pipíka, ale to asi nebude mať, som zvedavá čo mi povie Dr. na poradni v utorok a tiež či pojdem aj na ultrazvuk, som naposledy bola u neho v 18t

tinkaaa
4. júl 2009

ahojte tak sme doma z lv nakúpené,stretli sme alzbets maťkom 😉
ejus samozrejme,že ťa môže hlava bolieť z toho,že nevidíš to je normálne 🙂 a včo však okuliare niesú tragédia 😀

ejusaaa
4. júl 2009

Mirip,y sa prilis sledujes asi,naozaj je vecsie a pocujes ani nasa KAtarianka nepribrala vela 🙂 Mala by si sa troska odreagovat,uvolnit,hm?Ozaj a co keeeeeeeby sme sa niekedy stretli a zacvicila by si sa troska s TObim? 🙂

mirip
4. júl 2009

To by bolo fajn ale my ešte stále upratujeme po prerábaní akorát mám vyhodené tri skrine stoh handier na posteli a sa mi tak nechce, možno aj preto málo priberám, lebo čo zjem s časti aj vybeháme, lebo u nás také ako oddych popoludní zatial nehrozí len dúfam že o pár dní už budem aj ja celý deň vegetiť a konečne nič nerobiť

cipsinka
4. júl 2009

ahojte herecky,

mirim naaaahodou mas krasne velke brusko take akurat na tvoj tt 😉 😉 😉 😉 ja suhlasim s ejuskou treba sa menej sledovat a viac si to tehu uzivat 😉 😉 😉 😉 .

mirip
4. júl 2009

ved hej cipsi, začnem si užívať ked budem mať konečne všetko upratané, aj dnes ma okrem ukladania skríň čaká skracovanie tehotenských nohavíc, lebo neviem prečo ale pri mojej výške 170, ked si kúpim tehotenské no teraz už jedny mám 44 a druhé 46 tak sú také dlhé ako na žirafu a ešte mám oprať všetky vetrovky, tak mám o zábavu postarané

cipsinka
4. júl 2009

mirip presne aj ja mam taky problem kupim si nohavice a vzdyyyyyyy su dlheeeeeee snad som iba jedny rifle raz kupila,ze som si ich nemusela skracovat aj teraz som si kupila krasne adidas teplaky a neboli vobec lacne a su mi dlhe tak musim pockat kym pojdeme na SVK nech mi ich niekto skrati 😖 😖 😖 😖

cipsinka
4. júl 2009

ozik ejus co som Ti spominala,ze chodime do takeho skladu kde predavaju znackove oblecko tak uz to rusia 😠 😠 😠 😠 som sa uz pekne dlho cudovala,ze stale tam maju taky hrozny tovar,ze iba cernosky chodili s plnymi taskami 😀 😀 😀 😀 😀 tak uz mi teraz ostavaju len normalne obchody ale zas tam maju krajsie veci aj ked drahsie ale modernacke 😉 😉 😉 😉

alzbetabenkova
autor
4. júl 2009

cauky,tinka ja som sa sem teraz az dostala,sice davno doma,aale upratovala som uspala maleho a pijem kafe, sakra ale som s toho tepla utahana
strasne by som sla niekam k moru,aj ked len na den dva 😔 keby nerobime ten dom,sadli by sme do auta a sup prec,ale takto mozem len prosit o margitu 😅

ejusaaa
4. júl 2009

Cipsi,mmm tak vam rusia obchod...skoda ze..baby,raz sestra nosila okuliare 0,5,vyhrabala som ich,dala som si ich a je to ovela lepsie 😲 ,asi je to tocenie fakt suvis socami,v pondelok sa idem objednat k ocnej..ktora je najlepsia?Vy nosite niekto okuliare?Ja nechcem....ale ak mi to ma pomoct musim..Mirip,ked,tak sa ozvi,pozyyyyyyyvam Ta k nam nieco co mozes pit alebo papat a pohras sa s Tobinkom,vsak niekedy ked a budes nudit tak sa ozvi 🙂

desszi
4. júl 2009

🙂 Dakujem vam vsetkym za rady, hned sa mi lahsie dycha.
Ejus ja nosim okuliare, uz dlhe roky. Pokial budes mat len slabe dioptrie to znamena do takej jednej dioptrie tak ich casto odkladaj, lebo oci ti zleniveju. Ja mam 4,5 dioptrie, tak ich musim mat furt, lebo inak som slepa jak patron 😀

ejusaaa
4. júl 2009

ATebe sa tiez motkala hlava,videla si niekedy hmlisto,bolela hlava,a preto si sla k ocnemu?

desszi
4. júl 2009

Ejuska, ja si to uz velmi nepamatam, nosim okuliare od svojich deviatich rokov, zistili mi to na nejakom tom preventivnom vysetreni, co sa vtedy robilo po skolach. Ale v dospelosti, ked som zacala robit viac na pocitaci, tak ma palili oci a videla som rozmazanejsie, sla som k ocnemu na kontrolu a bolo to horsie. Hlava ma ale nikdy nebolievala.

tinkaaa
4. júl 2009

ejus však aj ja nosím okuliare a žiadna tragédia to nieje 😀
od 6rokov nosím a začínala som 7.5 dioptriami a teraz mám 3.5 a 3 😉
a to motaniie hlavy s tým samozrejme môže súvisieť desszi ip

ditka1
4. júl 2009

Ahojte 🙂
ejus...my neberieme vitamin c,to treba???a ked ma Tobinko hnacku z Nutrilonu tak ho rychlo vysad lebo potom je alergicky na BMK 😲 a asi budes musiet prejst pekne na HA2,ale ta alergia sa zvykne do 3rokov stratit zevraj.A jasne ze aj z oci mozes mat tlak,bezkaj k ocnej.Ja som nosila ako dieta brile a teraz na dialku niekedy mam.
mojsi...jasne budem velmi rada len dojdite 🙂
mirip...mas pekne brusko,netrap sa. 😉
desszi...krasne fotky v albume 🙂
tinka...co som vykukala? 😀 ze dobre vyzeras 😝

ejusaaa
4. júl 2009

Ditus,vsak Ty si mi vravela ze ten Cebian davas? 😲 ,zevraj sa to ma od narodenia..nikto nedavate? 😲 Dobre..pojdem k ocnej..vsetko sa mi rozmazava...Ditus dnes sme mu nedali to mlieko a ajtak take kakal teraz,to nemoze byt z toho ze viac pije? 😲

tinkaaa
4. júl 2009

no a máte ma tu
ejus mi dávame malej acerolu- je to prírodné C homeopatikum,ale ja jej to nedávam každý deň, 😅 dokina kázala,ale načo jej mám pchať umeliny
jáj Ditka ty si pipi..... 😝 😝 😀 😀 😀
inak sa mi bohovo ľúbilo zvítanie s Betkou dneska,že bože ty si ale schudla hahahaha 😀 😀 😀 no a o chvíľu budem žrať ako rakovina a budem tam kde som bola aj pred tým
máme otepovaný koberec 😉 😉 spolu s Peťom sme to zmákli Sašulík ešte buvá

ditka1
4. júl 2009

ja som pipi? 😅 ja som nevravela ze davam c-cko ale k-cko/kanavit/a vigantol 😀

ditka1
4. júl 2009

ejus...neviem ci z toho ze viac pije,my sme uz aj stavicku dnes pili marhulovu 🙂 chutila nam,rozriedila som mu to s luckou a vseeetko vypil-Hipp bio bez cukru 🙂

tinkaaa
4. júl 2009

dituš nemyslela som to v zlom- že dobrem vyzerám 😝 😀 to bolo reakcia nato

ditka1
4. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
tu som o tom pisala o KANAVITE 😀 😝 😝 😝 vy ste pipi 😝 😝

ditka1
4. júl 2009

jhaaaj 😅 😕 😀 😝

tinkaaa
4. júl 2009

že pipi mala som čo napísať a ešte som aj nepochopená ☹
na dnes končím mám toho dosť vytepovaný koberec doobeda varenie vo vlastnej šťave........... a nákupy
idem pozerať titanic 😵

ditka1
4. júl 2009

tinka...hadam si sa nenahnevala,vsak to je sranda,idem aj ja radsej het,aby som zase nieco zle nepochopila 😒

ejusaaa
4. júl 2009

Jaaaj Ditka prepac,to ja som si zle zapametala 😲 ,myslela som ze vitamin C davas...jaj,mam trocha mindrak z tej ocnej a kedy sa tam vobec dostanem,k tej co som chcela ze ma dovolenku,tak skusam druhu uvidime..teraz sme prisli,boli sme u starkej..

tinkaaa
4. júl 2009

ditus nehnevám sa,určite nie,ja len aby si vedela,ja som sa do tvojej debaty s ejus nechcela miešať ja som reagoval na seba 😉

mojsejovka
4. júl 2009

čaute, kočky.. tak my už hajkáme konečne, dnes sme boli v pukanci na trhoch, no koooooooľko tehuliek som ja videla.. 😲 a to na ten smer samí chlapci sa rodia.. 😀 a tu v kalnej máme zas samé baby..

ditka.. aj som na teba myslela, ale išli sme odtiaľ okolo pol štvrtej a ešte k svokrovcom, tak nám nejak nevyšiel čas.. ale zas možno na budúci týždeň by sa dalo, aj som zvedavá ako Lukinko narástol.. vtedy ideme k Romanovej starkej do devičian, tak to už je kúsok k vám odtiaľ.. 🙂

ejus.. veru aj mňa bolieva hlava od očí.. tiež nosím okuliare, ale veľmi nerada, mne nejak zavadzajú, aj keď ich nosím odmalička.. aj keď som bola dieťa, tak som ich vždy doma skryla, aby som ich nemusela nosiť.. 😀

ejusaaa
4. júl 2009

Mojsi a Ty ich nosis aj von?Ja by som nerada,ale ked budem musiet tak budem..ale ja ani slnecne nenosim,lebo ako vravis aj mne to zavazia,tak neviem ako by som si zvykla..aj teraz mam tie po sestre,len ci si stym este horsie nenarobim,ktovie akoe mam ja nosit.Stretla si aj Fiu? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre