Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mojsejovka
4. júl 2009

ejus.. nenosím, lebo ich neznášam.. 😀 už som rozmýšľala aj o šošovkách, ale neviem sa dokopať do toho.. ja má dioptrie 1,75, nie je to až také strašné, ale keď sa mi niekto z diaľky zdraví, tak niekedy musím tipovať, kto to je.. 😀 ja slnečné nosím, lebo inak mi slzia oči.. 🙂 ja som chodila očnej Mikešovej, ale už som tam nebola veeeeeeľmi dlho.. mala by som aj ja ísť..
aj som kukala po kočíkoch a po mamičkách, ale toľko veľa kočíkov bolo všade, že keď tam aj fia bola, tak som ju možno aj prehliadla.. a tí, čo sme u nich boli na návšteve, tak ju poznajú, tak keby ju videli, tak by ma upozornili.. 😉

desszi
5. júl 2009

Ditka dakujem za pochvalu 🙂 moj Petrik ma fotil vacsinou...uz by som ale chcela mat fotky drobce 🙂 ved za chvilu, aj tak musi vydrzat v brusku do terminu, lebo nestihame s izbickou.... ☹
Ejus neboj sa okuliarov, da sa na to zvyknut, uz dostanes fakt krasne ramy, uplne pecky, ja ich beriem ako doplnok...alebo skus sosovky, pokial natrafis na fajn ocnu, tak oni zvyknu poskytnut vzorku zadarmo na odskusanie (ja mam taku ocnu, ale zial v Zamkoch, to ti velmi nepomoze). Ja som tiez skusala, bohuzial nemozem ich nosit ☹ Ale vies co Ejus? Teraz ma napadlo...minule som bola na kontrole u svojej ocnej, v ramci tehotenskej preventivky a ta mi prave hovorila, ze po porode sa na par mesiacov prechodne moze zhorsit zrak, ale ze sa nemam tym zatazovat, to sa po case upravi. Takze mozno to je len takyto prechodny stav a vsetko bude v poriadku 🙂

alzbetabenkova
autor
5. júl 2009

dobre ranko
ejka, k tym okuliarom, ja nosim 1.5 a 2 ale len by osm mala stale,ale nenosim, ale oci aj hlava ma bolia s toho,niekedy ma oci tak bolia az mi idu vypadnut,uz sa chystam k ocnej,ale nejako sa mi nechce a aj k zubnej aj k ortopedovi,ale som leniva

ejusaaa
5. júl 2009

Dobre ranko,my sme spali v kuse od desiatej doteraz,ako sa na nedelu patri 🙂 Deszi,si krasna tehutelka,taka katalogova 🙂 Tak aj vy vsetky nosite okuliare..ale nikto nespominate to motanie hlavy,tak neviem ci je to od toho...vsak uvidim co povie ocna..dneska je tato na dennej,budeme polihovat doma,aj tak bude teplo..vy sa co chystate dnes robkat? 🙂

ejusaaa
5. júl 2009

Alzbet naco aj k ortopedovi? 😲

tinkaaa
5. júl 2009

bré ráno,ja len pozdravím takto na ráno my sme spali od 20:45 do 7:50 😉 😉 😉
takže super
my sa dnes chystáme niekam vypadnúť,len ešte nevieme kam ale určite niekam alebo neviem čo.....

jarula25
5. júl 2009

dobreee rankoo..
no vcera sme dosly z grilovacky o 22.30 a maly uz nam zaspaval v aute tak som ho doma len vyzliekla dala curat a hned zaspinkal babatko unavil sa s detmi v bazeniku a tak 🙂 a ja som klasika nevela zaspat zaspala som az o 1.30 😖 .....ale zato sme pekne vsetci spinkaly do 8.,30 😅
K tym okuliarom mam nosit aj ja ale uz ich mam v sufliku odlozene asi 8 rokou a u ocnej som nebola hadam aj 6 rokou nejak sa mi k nej nechce....
dneska budeme asi cely den doma ..este nevieme....

alzbetabenkova
autor
5. júl 2009

ejka k ortopedovi lebo ma bolieva chrbat a hrbim sa a mam to dedicne po mame
my dnes doma,ale tato pride poobede a niekam padame urcite jaaaj v tom teple a ja kramy 🙄

bzucinka2
5. júl 2009

ahojte, tak mi sme boli vcera cele poobedie u starkej, maly sa tam vysantil v bezeniku a aj havo tam bol, tak sa mu ratalo a potesil ma, lebo zaspal sam vo velkej posteli a ani z nej nespadol 🙂
dnes ideme zase, mame tam oslavu, tak sa bude malemu ratat 🙂

ejus, mna bolieva hlavabrutal, aj som odpadavacei stavy mala a nakoniec mi zistili nizky tlak a oci0,5-1, ale akonahle mi upravili tlak , tak mi bolo fajn a okuliare som odlozila 😀

deszi, krasne fotky, ty si riadna modelka, ja sa neznasam fotit 😒

vsetkym prajem krasnu nedelu 🙂

ejusaaa
5. júl 2009

Bzuci,vsak uvidim,v najhorsom budem nosit,ale aby to aspon z toho bolo..lenze teraz su vsade dovolenky..Tak Alexko sa vyblaznil 🙂 JJaj ako je dobre vam vsetkym,co mate domy,mate kde ist s detmi,my sme cela rodina cinzakova,takze neviem,ani balkon,no...malemu kupime bazenik ked uz bude sediet,dame na stol pri okno...co uz.Alzbet v lete kramy to je hnus,mne nastastie teraz skoncili..jaj aaj k tomu zenskemu som mala uz pred mesiacom ist..ale ked sa zo vsetkho dostanem..a kde idete,na Margitu?

tinkaaa
5. júl 2009

ejuska a koľko izbový byt máte?
no aj my chceme ísť von niekam asi do nejakého mesta skočíme alebo tak uvidím

ejusaaa
5. júl 2009

Trojizbovy.Tinus do akeho mesta? 😲 ,len tak pokukat?Zajtra Ti peto nejde prec na tyzdnovku ze? 🙂

tinkaaa
5. júl 2009

neviem niekam len tak pozrieť,to s kmotrom zvykneme organizovať také nezáväzné výlety
Peťo nejde preč 😵 má dovolenku 😵

ejusaaa
5. júl 2009

Ale tu fuskovu dovoolenku nie?mmm tak pekny vyletik vam prajem a neuvarte sa v aute 😀 😝

tinkaaa
5. júl 2009

nebude fušková,z fušky zišlo ---máme ho len pre seba 😵 neboj neuvaríme to pôjdeme až poobede podľa všetkého a pustíme si trošičku klímu ... tak aby Saške neuškodila 😉

tinkaaa
5. júl 2009

hmm ak vôbec niekam pôjdeme uvidíme 😝

ejusaaa
5. júl 2009

Tak super ze ma dovolenku,Peto este nema narok,tak my nebudeme tak v kuse spolu 😝

tinkaaa
5. júl 2009

no ale ty ho máš doma moja každý deň,mne je to vzácne keď sme spolu takto dlhšie
keď aj robieva tu dole myslím v okolí Lv tak na večer sme málokedy spolu,lebo to ja som v záhrade,keď už mám Sašku na poriadku alebo on niečo majstruje v dielni,alebo je na fuške ...takže tak

ejusaaa
5. júl 2009

Ale je ine ked je doma tyzden ako ked ide do roboty,ked ide na noc,to uz poobede spi,a arano ked sa vrati tak doobeda spi,ale hej,aspon ho mam kazdy den domka 🙂

tinkaaa
5. júl 2009

hej hej je to tak,
no idem dovariť bo zemiaky aj polievka už sú ešte mäsko idem tak pa
a už sme aj vyšpekulovali,kam pôjdeme 😉 sem:http://www.pkobb.sk/?kulturny-program-mesta=80 😵

ejusaaa
5. júl 2009

Do Bystrice?mmmvyzera to dobre,ale dost daleko ci nie? 🙂

alzbetabenkova
autor
5. júl 2009

ejuska, neviem, ja by som radsej inam ako na margitu,niekde kde s abude dat aj zaplavat,tam je strasne plno, uvidime 😉

tinkaaa
5. júl 2009

http://www.provita.sk/Vyziva2005-2.htm
toto odporúčam prečítať všetkým mamičkám začiatočníčkam 😉

ejusaaa
5. júl 2009

🙂 Idem citat 🙂

ejusaaa
5. júl 2009

Pridala som fotky 🙂

alzbetabenkova
autor
5. júl 2009

ejuska,maly nema chybu,je stale krajsi a krajsi,a to vsetky nase decka,stale su krajsie,sikovnejsie, a vecsii betari 😀 maly mi zaspal o jedenastej,este spi,tak som zvedava co do vecera,dufam ze si este pospi aspon pol hodinu poobede 😕

ejusaaa
5. júl 2009

No co je?Ja uz som aj vyspata a vy nikde? 😲

ditka1
5. júl 2009

ahojte... 🙂
ejus tu som ja,aj som si to precitala,ejka ty co davas tobinkovi papat?a kedy si zacala?

ejusaaa
5. júl 2009

Myslis okrem mlieka?My sme zacali tyzden pred tym ako dovrsil piaty mesiac,polievky najprv mrkva zemiak,na druhy den banan,potom jablko a tak 🙂

alzbetabenkova
autor
5. júl 2009

nejako mrtvo, no idem aj ja osprchujem sa a zalahnem,zase perny horuci den za nami,dobru nocku 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre