• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

4. apríla 2015 
Ale fakt dneska je mrtvo :astonished: A kde ste boli?
5. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru nejako mrtvo v poslednej dome :confounded:
idem aj ja maleho osprsit a dat spat aj ked viem ze tak lahko nezaspi ked spal do 15,30 ale aspon bude cisty :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jarula,ved Ty to tu zanedbavas,my ako tak chodime,ale kde sa Ty tulas? :astonished: :grinning:
5. júl 2009 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tullam sa po vonku s malim ten nevydrzi doma ked je taketo pocasie.....a ja tiez niesom domased .. :confounded:
takze prepacte ze vas zanedbavam :wink:
5. júl 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak hej,cez zimi,alebo ked zacnu dazde tu bude kazdy :slight_smile: Ja von moc nechodim,len ked musim,ale maleho davam kocikat von,ale len rano a navecer :slight_smile: A kde ste sa motosili? :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru ked bude zima bude nas tu viac.....motosime sa vssade kde je chladok a teplucko :sweat_smile: ale cele dni sme vonku niekde na ihrisku kde moj syn presedi aj 3hodky v piesku alebo u mojej maminky a taaaaaaaaaakkkkkk :dizzy_face: a kde je michal doma ideme spolu na prechazdku na zrmzku a na pivko to musi byt cez vikend :dizzy_face:
5. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dalsi krasny den za nami :slight_smile:
maly uz spinka, ale este predtym som prezliekala postele a to ste ho mali vidiet ako sa vyblaznil, bral mi navlecky, valal sa po posteliach a pri tom sa tak nadherne rehotal, skoro som ho spapala :slight_smile:
teraz je uz v postielke, este si tam klabosi, ale o chvilku zalomi ako polienko :slight_smile:

ozaj maminky, co mate babatka, kamoska predava veci po chlapcekovi, myslim ze su to velkosti cca do 9-12 mesiacov za par korun, tak ak by ste mali zaujem, napiste mi IP, mozme to ist pozriet :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja este periny navliect tiez som prezliekala :wink:
Tinka no co ako bolo v BB:????????? :dizzy_face: :fearful: :confused: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak už som konečne tu:odišli sme o 14:30 a prišli domkov o 20:15 :sweat_smile: takže so statočným meškaním sme dali do poriadku Sašku a konečne som už tu
idem dať fotky potom dám link na kuk :wink:
5. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj a bolo na jednotku s hviezdičkou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bolo jajajajajajaj ešte raz idem hneď :dizzy_face:
5. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tu už nikoho niet tak idem asi aj ja do hajan
5. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ste krásna rodinka a malá Saška je nááááááááádherná...milé dieťatko :dizzy_face:
5. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si vás tak zbežne prečítala

včera sme aj my grilovali a kúpali sa síce len v menšom bazéne, ale dobre padlo :grinning: Samko sa veľmi tešil mal svoj malý bezénik, ale on chcel vždy do väčšieho..len tam bola studenšia voda, bála som sa aby neprechladol.

dnes sme boli viac menej doma a Paťku nám zobrali známi do Štúrova...včera sme my mali ich dcéru a dnes išla ona s nimi...dobre sa unavila a už veru dávno spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj adul ty si ešte tu :confused:
5. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to je super,že ste si takto oddýchli :wink: a hlavne Paťka vypadla von s kamoškou :wink:
5. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Patrícia má zajtra meniny, tak sa ešte chystá s kamoškami trošku to osláviť..., ale len tak poskromne :slight_smile: ..veď nech sa jej ráta..sú prázniny, na dovolenku neideme, tak aspoň takto pobehá
5. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ..... tak jej prajeme všetko naj :wink: :wink: :wink:
a jasné nech si užije prázdniny,však ona je už riadna baba :wink:
5. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeem odovzdám jej , :slight_smile:
5. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som tu prvá :slight_smile: prajem pekné ránko
dnes je vonku zase hicno- chystám sa otepovať ďalší koberec :wink: a zajtra ak bude takto vyrážame na kúpalisko Saška bude v kočíku a mi na striedačku si budeme chodiť zaplávať juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
6. júl 2009 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko......
Patke vsetko najlepsie k meninam :wink:
Tinka super fotky :dizzy_face:
pojdeme troska vonka kym nieje horuco....
6. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este kam sa chystate na kupko Tinka?????,
6. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarul netuším kam možno len na Margitu alebo na Santovku :wink:
6. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo na margite je dost studena voda... ja tiez rozmyslam ze pojdem s malim ale ta voda ma nelaka ked je tak strasne studena..sice Saska sa nebude asi kupkat ze??tak vam studena nevadi.. :slight_smile:
6. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko
no baby,ja som si vcera vecer dala jednu tabletku prehanadla,lebo som mala zase zapchu a o 4tej rano som stravila 20 inut na wc,krce boli vsetko bolo:grinning: akoze vyprazdnila som sa ale no ......lepsie prirodzenou cestou
tinka fotky u krasne, ste pekna rodinka
no idem upratat, a pojdeme von asi teraz rano :wink:
6. júl 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile:
zase sa zacal pracovny tyzden, nie som z toho nadsena, ale do augusta vydrzim, a este si chcem zobrat aj nejaku dovolenku.
Preletela som len poslednu stranu, Tinka krasny vyletik ste mali, a ste taka mila rodinka, Saska asi vacsinu prespinkala :slight_smile:
Adula Patke prajem vsetko naj :slight_smile:
ja by som si tiez rada sla zaplavat, ale sa bojim aby som nieco nepochytala
zajtra ma caka glukozovy test, tak som cela nadsena :unamused:
Pekny dnik
6. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky,
tak som tu zasa na skok.Dnes ideme na očkovanie do nožičiek :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Skúsili sme vymeniť Romanke režim, ráno somkúpavala 4 dni. ale aj tak býva večer unaven že nvie zaspať, tak to asi vrátime na večer, nech si ju ocino užije pri kúpaní, lbo cez týždeň by o to prišiel.
Inak v týchto horúčavách sme bývakli v ntri do 16:00, len včera bolo pod mrakom p obede, tak sme išli skôr.
A vy sa máte ako?
6. júl 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mali sme úžasný výlet fakttttttttt
jarul samozrejme,že Saška sa nebude kúpať :sweat_smile: len my a to na striedačku ako som už písala ale uvidím aké bude počasie a ako nám bude ... jedno s druhým to len taký mini nápad bol
6. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ja zatial len na rychlo..date mi niekto cislo na nozicky?Volala som od rana,len zvonilo a teraz ako neexistujuce cislo :astonished:
6. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
036/...6379408...ejus.
6. júl 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok