Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
5. júl 2009

Ale fakt dneska je mrtvo 😲 A kde ste boli?

jarula25
5. júl 2009

veru nejako mrtvo v poslednej dome 😖
idem aj ja maleho osprsit a dat spat aj ked viem ze tak lahko nezaspi ked spal do 15,30 ale aspon bude cisty 😀 😀 😀

ejusaaa
5. júl 2009

Jarula,ved Ty to tu zanedbavas,my ako tak chodime,ale kde sa Ty tulas? 😲 😀

jarula25
5. júl 2009

moja tullam sa po vonku s malim ten nevydrzi doma ked je taketo pocasie.....a ja tiez niesom domased .. 😖
takze prepacte ze vas zanedbavam 😉

ejusaaa
5. júl 2009

Vsak hej,cez zimi,alebo ked zacnu dazde tu bude kazdy 🙂 Ja von moc nechodim,len ked musim,ale maleho davam kocikat von,ale len rano a navecer 🙂 A kde ste sa motosili? 🙂

jarula25
5. júl 2009

veru ked bude zima bude nas tu viac.....motosime sa vssade kde je chladok a teplucko 😅 ale cele dni sme vonku niekde na ihrisku kde moj syn presedi aj 3hodky v piesku alebo u mojej maminky a taaaaaaaaaakkkkkk 😵 a kde je michal doma ideme spolu na prechazdku na zrmzku a na pivko to musi byt cez vikend 😵

bzucinka2
5. júl 2009

ahojte dalsi krasny den za nami 🙂
maly uz spinka, ale este predtym som prezliekala postele a to ste ho mali vidiet ako sa vyblaznil, bral mi navlecky, valal sa po posteliach a pri tom sa tak nadherne rehotal, skoro som ho spapala 🙂
teraz je uz v postielke, este si tam klabosi, ale o chvilku zalomi ako polienko 🙂

ozaj maminky, co mate babatka, kamoska predava veci po chlapcekovi, myslim ze su to velkosti cca do 9-12 mesiacov za par korun, tak ak by ste mali zaujem, napiste mi IP, mozme to ist pozriet 🙂

jarula25
5. júl 2009

idem aj ja este periny navliect tiez som prezliekala 😉
Tinka no co ako bolo v BB:????????? 😵 😨 😕 😅

tinkaaa
5. júl 2009

ahojte tak už som konečne tu:odišli sme o 14:30 a prišli domkov o 20:15 😅 takže so statočným meškaním sme dali do poriadku Sašku a konečne som už tu
idem dať fotky potom dám link na kuk 😉

tinkaaa
5. júl 2009

jááááj a bolo na jednotku s hviezdičkou superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bolo jajajajajajaj ešte raz idem hneď 😵

tinkaaa
5. júl 2009

http://picasaweb.google.sk/MataPetoSaska/VyletB... 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tinkaaa
5. júl 2009

asi tu už nikoho niet tak idem asi aj ja do hajan

aadula
5. júl 2009

tinka, ste krásna rodinka a malá Saška je nááááááááádherná...milé dieťatko 😵

aadula
5. júl 2009

ja som si vás tak zbežne prečítala

včera sme aj my grilovali a kúpali sa síce len v menšom bazéne, ale dobre padlo 😀 Samko sa veľmi tešil mal svoj malý bezénik, ale on chcel vždy do väčšieho..len tam bola studenšia voda, bála som sa aby neprechladol.

dnes sme boli viac menej doma a Paťku nám zobrali známi do Štúrova...včera sme my mali ich dcéru a dnes išla ona s nimi...dobre sa unavila a už veru dávno spí 😝

tinkaaa
5. júl 2009

jéééj adul ty si ešte tu 😕

tinkaaa
5. júl 2009

no tak to je super,že ste si takto oddýchli 😉 a hlavne Paťka vypadla von s kamoškou 😉

aadula
5. júl 2009

Patrícia má zajtra meniny, tak sa ešte chystá s kamoškami trošku to osláviť..., ale len tak poskromne 🙂 ..veď nech sa jej ráta..sú prázniny, na dovolenku neideme, tak aspoň takto pobehá

tinkaaa
5. júl 2009

ozaj ..... tak jej prajeme všetko naj 😉 😉 😉
a jasné nech si užije prázdniny,však ona je už riadna baba 😉

aadula
5. júl 2009

ďakujeem odovzdám jej , 🙂

tinkaaa
6. júl 2009

Tak som tu prvá 🙂 prajem pekné ránko
dnes je vonku zase hicno- chystám sa otepovať ďalší koberec 😉 a zajtra ak bude takto vyrážame na kúpalisko Saška bude v kočíku a mi na striedačku si budeme chodiť zaplávať juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😵

jarula25
6. júl 2009

dobre ranko......
Patke vsetko najlepsie k meninam 😉
Tinka super fotky 😵
pojdeme troska vonka kym nieje horuco....

jarula25
6. júl 2009

a este kam sa chystate na kupko Tinka?????,

tinkaaa
6. júl 2009

jarul netuším kam možno len na Margitu alebo na Santovku 😉

jarula25
6. júl 2009

lebo na margite je dost studena voda... ja tiez rozmyslam ze pojdem s malim ale ta voda ma nelaka ked je tak strasne studena..sice Saska sa nebude asi kupkat ze??tak vam studena nevadi.. 🙂

alzbetabenkova
autor
6. júl 2009

dobre ranko
no baby,ja som si vcera vecer dala jednu tabletku prehanadla,lebo som mala zase zapchu a o 4tej rano som stravila 20 inut na wc,krce boli vsetko bolo😀 akoze vyprazdnila som sa ale no ......lepsie prirodzenou cestou
tinka fotky u krasne, ste pekna rodinka
no idem upratat, a pojdeme von asi teraz rano 😉

eviiik
6. júl 2009

ahojte kocky 🙂
zase sa zacal pracovny tyzden, nie som z toho nadsena, ale do augusta vydrzim, a este si chcem zobrat aj nejaku dovolenku.
Preletela som len poslednu stranu, Tinka krasny vyletik ste mali, a ste taka mila rodinka, Saska asi vacsinu prespinkala 🙂
Adula Patke prajem vsetko naj 🙂
ja by som si tiez rada sla zaplavat, ale sa bojim aby som nieco nepochytala
zajtra ma caka glukozovy test, tak som cela nadsena 😒
Pekny dnik

luckai
6. júl 2009

Ahojte kočky,
tak som tu zasa na skok.Dnes ideme na očkovanie do nožičiek ☹ ☹ ☹ ☹
Skúsili sme vymeniť Romanke režim, ráno somkúpavala 4 dni. ale aj tak býva večer unaven že nvie zaspať, tak to asi vrátime na večer, nech si ju ocino užije pri kúpaní, lbo cez týždeň by o to prišiel.
Inak v týchto horúčavách sme bývakli v ntri do 16:00, len včera bolo pod mrakom p obede, tak sme išli skôr.
A vy sa máte ako?

tinkaaa
6. júl 2009

mali sme úžasný výlet fakttttttttt
jarul samozrejme,že Saška sa nebude kúpať 😅 len my a to na striedačku ako som už písala ale uvidím aké bude počasie a ako nám bude ... jedno s druhým to len taký mini nápad bol

ejusaaa
6. júl 2009

Ahojte,ja zatial len na rychlo..date mi niekto cislo na nozicky?Volala som od rana,len zvonilo a teraz ako neexistujuce cislo 😲

ditka1
6. júl 2009

036/...6379408...ejus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre