Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

tinkaaa
14. jún 2009

sweet tak ako je drobcovi,už vám je lepšie?? 😕

jarula25
14. jún 2009

ty kokos dneska zas nieco tomu konovi je ...norrmlne som abstinencne priznaky mala...zozrala som doslova vsetko sladke z domu a este som aj piskotovo smotanovu tortu robila a aj z tej som polku zjedla 😀 😀 😀 Tinka ROZUMIEM 😉 😉 😉 ja pojdem zajtra hned rano leno idem tam zaniest kocik len najhorsie je to ze budem musiet ist aj smalim lebo muz je cely tyzden na rano a nebude my mat kto byt snim,takze ho musim rano brat a to mam kocik uz o osmej zaniest do druzby no neviem si to predstavit ked mne maly len vtedy vstava 😖 😖 Alzbet superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr----zachvilu sa mozete stahovat ved spalna je najdolezitejsia 😅.....

bzucinka2
14. jún 2009

ahojte, tak vy ste toho popisali az az, ze to ani nestihnem precitat ☹

tak tobinkovi a ditke aj my prajeme vsetko naj naj a posielame cmukacika 🙂
vcera sme na hradne nestihli, lebo o 14,00 isiel druhykrat spinkat a potom uz bolo dost hodin 🙂
v kozarovciach bolo s tinkou supis, mozno sme aj nieco vyhrali, ale na vyhodnoteni sme neboli, lebo maly uz bol straaaaaaaaaaaaaasne unaveny, chcela som nech vydrzi, kym prideme domov, ale len co sa roztocili kolesa, maly zaspal, tak si hodku pospal v aute a potom o tej 14,00 🙂 no co uz, aspon ze sa vam vydarilo stretko 🙂

bzucinka2
14. jún 2009

ejus, den otcov je o tyzden 😀 😀 😀

sweetangel20
14. jún 2009

tinka, malý už od včera poobedia nemá teplotu konečne. zajtra ideme na kontrolu k našej doktorke, tak uvidíme čo bude. Bolo nám to treba blázniť sa večer vonku ? 😀

ale mi je to ľúto, že sme včera nedošli... ☹ a ešte nám aj ocko o pár hodín odchádza ☹

bzucinka2
14. jún 2009

a jarul zmenila foto v pase, super 🙂

krasne fotky zo stretka 🙂 aj som trosku zavidela, ale ked to nejde, tak to nejde 😒

tinkaaa
14. jún 2009

sweet aj ja budem zase sama,aj náš ocko zajtra zase odchádza
bzuci som veľmi rada,že sme sa u nás stretli 😉 a hlavne,že sa vám páčilo
nebojte kočky na ďalšom stretku nás bude viac,nejaké určite zorganizujeme ale ja by som navrhovala,keby to bolo trošku neskôr,nie teraz hneď na ten klobásový či aký to má byť deň 😅

sweetangel20
14. jún 2009

ozaj, kde bude ten klobásový deň? my by sme išli. aspoň nemusím variť 😀 😀

sweetangel20
14. jún 2009

tinka, už si v priateľoch na azete

tinkaaa
14. jún 2009

sweet keď sem príde ejus treba sa tej opýtať tá vie 😉
no ja to z mojej strany vidím tak,že na budúci víkend určite neprídem a na ten ďalší tiež,lebo to bude Petra a Pavla a to budeme oslavovať Peťove meniniy 😉

tinkaaa
14. jún 2009

hmm idem si ťa dať aj ja aj ostatné kočky z koníka,odkukám od betky koho tam má,ona mala skoro všetky sa mi zdá 😉

sweetangel20
14. jún 2009

a my o chvíľu marekove narodeniny a potom oslavujem ja. stará koza bude zo mňa ☹

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

no ja y som mozno dosla na tenklobasovi,i ked neni iste,ale uvidime,ak by dosli viacere tak aj ano 😉 no a klobasa potesi vzdy😀
swet super za malemu je lepsie,a tato kam ide,on je len cez vikend doma?
tinka, no svojpomocne ako sa da,a ono my by sme to uz aj mali,ale my sme taky blbci,ze niekedy kupime aj to co netreba,a potom lutujeme,ale co vsak zijeme len raz a casom vsetko bude len my nie,ale tesiiiiiiim sa a uz aj krcmu nam tam prerobili,a bude tam robit svagrina,takze chvalabohu ze ziadna sexy "oštrba" haha ja som zacala byt velmi ziarliva,az ziariva miestami........
bzuci skoda ze to nevyslo,ale este budeme spolu 😉 maly je cislo 1 predsa
jarulka,a ako to funguje s tou burzou??mozno by som tam vzala aj ja kocik,no zajtra isto nie,ved natu dalsie,ale ako to treba?to treba vopred nahlasit?? a inak veci mam tiez za dva napraskane madrace,aj tak eco maly ani nemal,no a na druhe ja cakat?to tak skoro nebude,dotedy tie veci co?

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

tinka,a a na pokeci no skoro vstky co som nasla,niektore si nasli zase mna😀

ejusaaa
14. jún 2009

ahojte,ten kon je ale lenivy,co stale vypadava 😠 ,uz sme dooslovavoli,maly akurat zaspal,ved toho zas tolko nevypil 😀 Sweet,v Gratise je to pisane ze klobasova party je 21.6.v mestskom parku od tretej 🙂 ale Tinka ma pravdu,to je skoro na dalsie stretko 🙂 Alzbet,ak tak sa ozvem 🙂 a kto idete zajtra do druzby a o kolkej?vsak sa tam aspon krutit mozem 😀

bzucinka2
14. jún 2009

ejus, my sa zajtra chystame hned rano 🙂
a na klobaskovy vikend tu nebudeme 🙂

jarula25
14. jún 2009

Alzbet ked chces predat kocik tam tak ho treba dopredu nahlasit hned ako vyvesia plagat ze bude burza to asi tak 2-3 tyzdne pred burzou a potom ho len hned rano zaniest na burzu a cakat ked sa preda...a s vecami na tie si na cenovky napises cenu za ktoru ich chces predat a tie donesies do medulienky a oni ich potom zoberu na burzu .............ja idem zajtra hned rano zaniest ten kocik a neviem ci tam uz ostanem nepotrebujem nic kupit tak asi ani nepojdem ale ako sa poznam aj tak tam zabludi pri mojom nakupnom osiali 😀 😀 😀 alebo skus tie veci nahadzat na net na predaj aj tak so uz ja predala dost veci 🙂 Bzuci ved za chvilu idete na dovcu ze??????uz mas vsetko nakupene???? 😉

jarula25
14. jún 2009

klobasovy den tam asi dojdeme uvidim ci budem doma lebo tatino ide na dom pomahat kamaratovi tak ja rozmyslam ze skocim do viedne na vikend..uvidime co bude ale klobasu by som si dala 😅

alzbetabenkova
autor
14. jún 2009

no som grogy, uplne ustata dnes nebol priliz dobry den,taka som nijaka,idem kupat maleho,seba a danceovat,iked nestiham cele kuku,tak dobru noc

bzucinka2
14. jún 2009

jarul, vyzera to tak, ze uz mam snad vsetko kupene, uz len zacat balit 😝

sweetangel20
14. jún 2009

alžbet... nám ocko chodí len na weekendy domov, inak robí v Malackách

tinkaaa
14. jún 2009

dobrú nôcku prajem všetkým,sweet aj my sme teraz natom ako ty,náš ocko chodí robiť do Zvolena,niekoľko týždňov to tak bude a potom ktovie či nie aj celý rok,podľa toho kde majú stavbu
ale hádam bude už lepšie,len od utorka tu budem celkom sama 😲
bývame tu so svokrom,síce on je úplne mimo nás,t.j máme dlhý dom a on má svoj vchod a niesme nijak prepojený od vnútra ale ide het k sestre
inak som aj rada,aspoň sa nemusím pozerať na tie jeho motanice 🙄 pohár je mu veľmi veľký kamoš,že 0,5l na dva dni 😲
no nič idem do postele pozerať dance,bola som poliať paradajky a aj ich pouväzovať,zajtra ešte ďalšie maliny a budeme robiť lekvárik 😉
tak ešte raz dobrú nôcku a ozaj pridala som pár foto

sweetangel20
14. jún 2009

tinka... tak ja mám so svokrovcami dobrý vzťah. ale možno je to aj tým, že ich vidím raz za dva-tri mesiace 🙂

tinkaaa
14. jún 2009

nedá mi neodpovedať sweet,no ja svokru už nemám 2roky,zomrela na porážku 😒 ... a svokor aj predtým pil rum a keď je niekto schopný tú pollitrovku za dva dni stiahnuť a nepreloží krížom slamy 😠 pozerá na mňa cez okno ako sa tepším s kočíkom,ako som v záhrade ako umývam všetko a on to má na saláme,vôbec nič nerobí a to ma hrozne vytáččččaaaa

tinkaaa
14. jún 2009

a predtým keď nepil to bolo super aj pomohol aj ma prišiel pozrieť a teraz už 2roky takmer ak bol triezvy z toho dokopy 3mesiace tak je veľa
a pritom on bol vychýrený murár,ešte aj na predčasnom dôchodku chodil makať a teraz sa mu nič nechce 🙄 a ani sa so mnou nebaví ledva odzdraví
a to býva tu vedľa tak si vieš predstaviť aký je to pocit,že je tu niekto a akoby ani nebol 😢

sweetangel20
14. jún 2009

ja som to tiež mala a občas aj mám s osobou, ktorá by mi mala byť veľmi blízka ☹ takže si to viem predstaviť

sweetangel20
14. jún 2009

a ozaj, aspoň s malou má nejaký vzťah? sorry, ak sa nemám pýtať

tinkaaa
14. jún 2009

chápem,no nič končím Peťo si už balí jedlo do ešusov a odkladá do chladničky aby to zajtra len šupol do tašky tak pa a dobrú a dúfam,že Marek bude ok,že mu choroba rýchlo prejde papa 🙂

sweetangel20
14. jún 2009

malému už nič nie je, zajtra ideme k našej doktorke. teplotu už nemá, len to hrdielko mal trošku zapálené. ale už je v pohode, aspoň mne sa tak zdá. tak vybozkávaj manželíka, nech sa teší domov. aj môj sa teší, tento week nasucho chudáčik 😀

jarula25
15. jún 2009

dobre rankooooooo...teda dneska maly nejako skoro vstal ale neva aspon sa nemusim ponahlat ..ake ked som zbadala ten dazd vonku hned mi zamrzol usmev na tvari 😲 😖 😠 ..ved nehlasily dazd ci hej???? 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre