Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
7. júl 2009

halooooooooooooooo nikde nikoho?A neviete dvojicky sa narodili v termine? 🙂

luckai
7. júl 2009

ahoj, ja som tu!

ejusaaa
7. júl 2009

No ako Romanka?Ma teploty?jaj dnes s nou spolucitim,mna pichali dnes tetanovku a poviem Ti boli to,ruku mam ovisnutu 😲 😝

desszi
7. júl 2009

Ejus ani mi nehovor, coskoro budem tlacit 😕 dnes sme boli s Petkom na takej psycho priprave na porod, v Zamkoch to vyzaduju, ale dostali sme uzitocne info a hlavne papier so stempelom 🙂 takze Petko moze byt pri mne pri porode.
Bzuci vsetko najlepsie k vyrociu, aby ste sa lubili a tulili a tesili sa z malickosti a z vasho zazraku-Alexika a nech sa vam splnia vsetky priania.

ejusaaa
7. júl 2009

Ano?Ked chce byt muz pri porode potrebuje tam na to papier?A vlastne kedy sa usadite uz v Leviciach,tak ze tu budes vzdy? 😀

desszi
7. júl 2009

Ejus pichali ta do ruky? Nie do zadku? mna pichali tam, pred par rokmi. uz pomaly budem musiet asi zase na ockovanie...

luckai
7. júl 2009

Teplotu nemáme🙂, ale nrmálne som si trochu želela aby mala aspoň máličky výdenú, lebo včera taaak super zaspala a spala celú noc, ako nikdy. No a dnes už bola 3x v postielke a zase sa zobudila...

Bzuči, no to je strašné,také niečo zažiť, nechcem si to ani predstavovať...

ejusaaa
7. júl 2009

Luciiiiiiii Ty si zelas teplotu? 😲 🙂 Davas jej aj octanovu masticku?

ejusaaa
7. júl 2009

Nieeeeeeeee do zadku 😀 ,do ramena 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Ja som uz pred piatimi rokmi mala byt zaockovana 😀

luckai
7. júl 2009

Nič som jej nedala, nemá to ani napuchnuté, ani tvrdé okolo vpichu. To vieš, keby mala aspoň 37.9, už jej dám ten čípok, a super by zaspala - to ja som taká mama potvora! Ja sa už ale taaak teším keď budeme mať pokojnejšie večery!

luckai
7. júl 2009

No al esom rada že to tak super znáša!

sss204
7. júl 2009

ahojte Levičanky,hlásim sa k vám do témy 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Vsak hej,chapem Ta..ale aj to pride,tie pokojne vecery 🙂 aj ju vazili,kolko ma?Ci to bolo len ockovanie?Tobinko zajahal este na velkej posteli,jaj tera ked ho prenesiem zas sa bude pol hodinu mrvit 😀

desszi
7. júl 2009

Ano Ejus, inak ho nepustia na salu, neviem preco je to u nas tak, ale je. Viem ze inde staci zaplatit a tatko tam moze byt. Ale nevadi, nieco nove sme sa zase dozvedeli,nejake akupresurne body,kde ma moze Petko masirovat, aby utlmil bolest atd. To sa vzdy zide. V LV budeme uz coskoro, od dnes som na materskej, od piatku budeme dva tyzdne v LV, pripravime vsetko pre drobca,ja si este urobim konverzacny kurz z angliny a od takeho 25.jula uz budem v Zamkoch, keby ma to chytilo. A ked odrodime, ideme sa konecne usadit do LV. Este musim dohodnut s nejakou detskou lekarkou, aby nas zobrala. Tu ste mi radili nejaku Hraskovu a Novakovu tusim? Uvidim, este moja gynekologicka pozna nejaku v LV, tak jej cinkne a potom sa rozhodnem. Hlavne nech to je niekto pokrokovejsi a nie prilis antibioticky.
Ahoj Lucka 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Ahoj tak si dosla,vitaj,mame Ta volat sss? 😀 Poznas Tinku co sem pise? 🙂

ejusaaa
7. júl 2009

Asi ja som Ti s Katariankou vtedy radila Hraskovu,my chodime 🙂 Jej to sa tesim,budeme sa castejsie stretavat,dufam ze budes kocikovat a kocikovat 😀 Aj mne pomohlo ked ma Peto masiroval tam,neskor mi to uz vadilo.. 😝

sss204
7. júl 2009

Som Silvia,poznám Maťu jasné,Kozárovce sú malé 🙂

desszi
7. júl 2009

Ejus nechichunaj sa mi 🙂 mne fakt volakedy pichli do zadku tetanovku...
Ahoj sss 🙂
Luci ziadna mama potvora, len mama ktora tuzi po pokojnej noci 🙂 bude aj to neboj, ja ti potom budem v dobrom zavidiet, lebo mna tie prebdene este len cakaju...
Nieco by som si dala pod zub, idem vynurit co mame v kuchyni....

ejusaaa
7. júl 2009

😀 No a kto by Tinku nepoznal 😀 Tinus myslim to v dobrom 🙂 ,inac je potvora,lebo vidim ze je pri pocitaci a zas s niekym urcite skypuje 😀

sss204
7. júl 2009

doktorke Novákovej chodím ja,má otrasnú sestričku,a doktorka má staromodne názory,nie som spokojná.

ejusaaa
7. júl 2009

Nesmejeeeeeeeeeeeem,len som nepocula o tetanovke do zadku 🙂 Presne na to som myslela,co ist zobrat z chladnicky 🙂 ,mame tam este tortu,ale skor mam chut na pizzu,no mozem zabudnut,tak nic 😀

sss204
7. júl 2009

ja neviem ako to tá Maťa stíha.

ejusaaa
7. júl 2009

Hraskova ma dobru sestricku,aj ona je dobra,ja som spokojna 🙂

desszi
7. júl 2009

To je mozne ejus, tu Hraskovu viem ze mi radilo viacej mamiciek a o Novakovej mi tusim vraveli, ze pouziva aj homeopatika, co by som uvitala.
Lekarka nas upozornila, ze nie kazda maminka ma rada ked jej masiruju brusko pri bolestiach, tak uvidime ako to budem znasat ja. Ale uz len ten pocit, ze ho tam budem mat ma ukludnuje.

ejusaaa
7. júl 2009

Lebo je sikovnaaaaaaa 🙂 A male Ti uz buva?Ako sa vola?Daj do pasu 🙂

sss204
7. júl 2009

Lucka neni tvoj muž z Hronyských Klacian?

ejusaaa
7. júl 2009

Mna masiroval len na chrbate,na krizoch.ale to ze tam bol som ocenila,bez neho by som ani rodit nesla,fakt,alevzdy som bola v strese co ak akurat bude v robote,ale nakoniec nam to vyslo 🙂

desszi
7. júl 2009

Diky Silvik, takze Novakovu sme vylucili.
Ejus ja uz tlacim eidamsku tehlu, dnes som sladkeho mala az-az.

sss204
7. júl 2009

Danielko už spínká, chvalabohu,ale tak max 2hodiny a bude zjapať že sa chce zas kojkat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre