Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ditka1
8. júl 2009

ahojte 🙂
ejus...to je skvela sprava,bola som dnes u dr.a mam prejst na normalny nutrilon lebo malemu nic nie je,tak som kupila,aj kase mu mozem davat nutrilonove,maso az v 7.mesiaci,takze tak,dnes boli obidve celkom mile sestricka aj dr.
bzuci...to mi je luto ☹
vitam nove tvare 🙂nestiham vsetko citat.

ejusaaa
8. júl 2009

Tak aj vy normalny nutrilon?My mu to davame na striedacku este s Ha..

luckai
8. júl 2009

ahojte kočky,
chceme ísť s malou na pobyt spojený s kúpaním na 4 dni do Pieršťan a nemajú dosť záujemcov - nepridáte sa niektorá: http://www.hups.sk/, sekcia Dovolenka s deťmi, hotel Máj, termín 30.7.-2.8.

sss204
8. júl 2009

ahoj Lucka,pozna ta jasne.ma brata dvojicku Dusana ten je zenaty s Adrianou Vetorovou ale ta ma neznasa takze sa nestretavame 😉 inak v Klacanoch sme skoro kazdu nedelu musime dat stretko,Danielko bude mat dalsiu adeptku na frajerku 🙂 Romanka ma 3mesiace?nas ma 6 a 11kg, ozaj mam uz vypracovane ruky.

luckai
8. júl 2009

zle som s vyjadrila, je to pobyt spojený s plávaním s bábatkami 😀 😀 😀

luckai
8. júl 2009

sss: no to aj ja mám ruky ako nikdy a ešte čo ma čaká...

sss204
8. júl 2009

Ešte k tej doktorke.Nováková je hrozne milá ale tá jej nafajčená sestrička večne ufrflaná.Mne je doktorka dokonca do rodiny,ale nejak sa tak nespráva.Kázala mi čakať na chodbe lebo v čakárni je plno chorých detí na na chodbe boli všetci s kiahnami,ani ma prednostne nezobrala a to sme sa išli očkovať,inokedy sestra na mna hučala že prečo neklopem a čakam v čakarni pri chorých ona by ma zobrala a ked zaklopem huci co necakam v čakárni.Nováková je vyznavačka homeopatík a mám malému dávať acerolu do cajíka a to je plno éčok,tak poviem že dávam ale nedávam,ved ho kojím tak takého všeliaké doplnky určite nepotrebuje.A príkrmy kázala dávať ovocie a pritom všade sa hovorí že treba začať zeleninkou nech si bábo nezvykne na sladké a čajíky čo najmenej ona káže čo najviac,no dávam na svoj vlastný úsudok.Inak čo sa jej prístupu k deťom tyka je veľmi milá.

sss204
8. júl 2009

Lucka aj tvoja mam ju naučila len sa nosiť na rukách ako moja?

sss204
8. júl 2009

mama som myslela

sss204
8. júl 2009

aj my sa niekedy chystáme k miške,na fotenie ked bude malý sedkať

sss204
8. júl 2009

eviiik takze vy ste ešte len v očakávaní?to je supet,ja by som bola najradšej tehotná stále 🙂

luckai
8. júl 2009

Ejuš, super že sú nôžky ok...aj moč bude, neboj najbližšie...
Ditka, natrafila si na doktora aj sestru v dobrej nálade? to sa ti ako podarlo? - nezvyčajná kombinácia 😀
Sss: No na rukách sme podľa nálady, ale večer vždy od kúpania až do spania, lebo inak ručíííme!

luckai
8. júl 2009

sss: Dušan už majú dieťa? Ja bývam síce na dedine, ale čo sa tu deje netuším...ani som nevedela že sa ženili - obaja...

sss204
8. júl 2009

nemajú ale čakajú myslím že niekedy v decembri,neviem nestretávame sa,iba čo svokra spomenie.Ony sa brali po nás 3mesiace ale to sme my už boli v Austrálii takže sme na svadbe neboli.Ale ty nie si z Klačian?

luckai
8. júl 2009

ja som z Lv, ale z Kľačian bol môj otec.mám tu starkú, tetu sesternicu...

ditka1
8. júl 2009

lucka...ako sa mi to podarilo?neviem aj ja sa tomu cudujem,ale podla vsetkeho,som zistila,ze to zavisi od mnozstva pacientov v cakarni,ked maju malo tak aj naladu maju perfektnu,tak sme sa dobre porozpravali,dnes som odtial isla s vybornym dojmom,dokonca Lukas dostal minule jednu krabicu nutrilonu od nej gratis 🙂 ale niekedy sa s nimi neda,no momentalne som spokojna,asi si musime len na seba zvyknut.Takto by to malo byt stale,ako bolo dnes,ja som uz pisala aj predtym,ze odbornicka je to dobra a zato nechcem ist inam,ze to vydrzim ked maju zlu naladu.Hlavne,ze o Lukaska bude postarane,my sa milovat zato nemusime. 😀 😝
k tomu pobytu,ja by som aj isla. 🙂

bzucinka2
8. júl 2009

ejuska, super, ze su nozky ok, velmi sa tesim s vami a moc sa upravi, neboj sa, ani to nie je urcite nejake vazne, drzima aj nadalej palceky 🙂

ditka1
8. júl 2009

ejus...ano my normalny,aj tu kasu mu dnes dam,tak som zvedava,vraj nie je dobre kombinovat HAcko s normalnym,ale ze pokial nema hnacky a vyrazky tak kludne mame prejst na obycajny,tak som kupila dnes na skusku mensie balenie ak sa to osvedci,tak s HA koncime,aj tak mal z neho krce stale ked ho pil,chvalabohu,ze ho uz nemusime. 🙂
bzucka...pravda je ta,ze posiela k odbornikom ta nasa dr.,istota je istota,ale ja som mala taku dr.ked som bola mala,ktora neposielala nikam vsetko sama vedela urcit,taka bola vynikajuca a nemusela mama so mnou nikde vycakavat,tym nechem povedat samozrejme zeby tato nebola dobra,paci sa mi,ze ma plucnu ambulanciu-co nie je na skodu.
tinka...presne aj ja tak,musi sa stihat vsetko,aj dieta aj domacnost 😉

mirip
8. júl 2009

ahojte dievčatá, tak ja som dnes pobehala celé mesto a som zistila že hrôza ceny tehotenských tričiek ale nakoniec som niečo dostala v netehu obchodoch a ani drahé neboli 😵 konečne mám aspon niečo na seba

cipsinka
8. júl 2009

ahojte dievcence,

tak v prvom rade Ejuska tesim sa z noziciek 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Mirip pozerala som si albumcek pekne brusenko a aj vecicky mas,babka sa realizuje 😵 😵 😵 😵

mirinka23
8. júl 2009

ahojte ste tu niektorá?

cipsinka
8. júl 2009

ahoj mirinka ja som tu ako sa mate s Ninuskou?? 😵 😵 😵 😵

sss204
8. júl 2009

Ahoj mirip pozerám že budete mať malú Bianku,ja som tak chcela dievčatko Bianku,aj som nakúpila plno ružových vecičiek lebo som si bola istá ze to bude dievčatko a bol to Danielko,dúfam že aj nám sa v budúcnosti podarí Bianka,nech tie veci má kto vynosit 🙂

sss204
8. júl 2009

koľko krajanok,no teda,pozerám si vaše bábatká nech som v obraze 🙂

mirip
8. júl 2009

hej cipsi realizuje, lebo po pravde mám , ako by som to slušne nazvala "divnú" švagrinú, má len jedného syna, čo mám už 11 rokov a od malička ho sem nechcela ani dávať lebo vraj sa nevieme poslarať o malé dieťa /hlavne že moja mama mala dve deti a ja som malého prebalovala ked bola ona mesiac v nemocnici/ ale to je vedlajšie, ono jemu nemohla kúpiť nič lebo ona nechcela a všetko by vyhodila tak sa realizuje teraz

cipsinka
8. júl 2009

mirip tak to mas ozaj divnu svagrinu 😖 😖 😖 😖 to je akoze manzelka tvojho brata??

mirinka23
8. júl 2009

ahoj cipsi máme sa celkom fajn, momentálne sme na rukách a všetko obzeráme a asi by najradšej Ninka ťukala do klávesnice namiesto mňa.A ty ako čo nove?

cipsinka
8. júl 2009

mirinka tak ju nechaj potukat trosku mozno nieco z toho vylustime 😀 😀 😀 😀 Ja sa mam v pohodicke cez tyzden v praci cez vikend domka a taaaak,zajtra ma drahy koooooooonecne po 10 dnoch volno,lebo mali plno roboty a nadcasou tak ja zduchnem trosku skor z prace a pojdeme po nakupoch trosicku 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

mirip
8. júl 2009

hej cipsy, je 🤐

cipsinka
8. júl 2009

mirip a teraz bude svagrinka oduta,ze tvoja maminka jej nic nekupovala a,ze iba tebe kupuje,uvidis tak to bude ludska hlupost nepozna hranic 🙄 🙄 🙄 🙄 😉 😉 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre