Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

sss204
10. júl 2009

Ozaj Matka,už si bola okuknúť aj centrum pre matky s deťmi u nás?

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

ditka, jasan, ja viem ty si zlata baba, ja osobne mam vyhrady voci tym spinavym ale to nielen ciganom, ale aj bielym,a to ty su niekedy horsi, lebo najvecsi vrahovia a uchylaci su zial bohu prave bieli cigan by asi ztazka vytuneloval banku co???? jedine tak ked sa o to pokusim ja😀

jarula25
10. júl 2009

ALZBET 😀 😀 😀 😀 😀 celebrity dobreeeeeeeeee uz len paparacou na nas 😅 😅 😅 😅

jarula25
10. júl 2009

veru sekacove veci su naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
moj maly ma väcsinu satnika zo sekacou a ja mam tiez zopar peknych kuskou...ked kupis v sekaci si si 100%ista zetake ine dieta mat nebude 😉

tinkaaa
10. júl 2009

sss nebola som
alzbet že všežena 😀 😀 😀

sss204
10. júl 2009

súhlasím jarula25,hlavne ked to oblečieš 2x a hned z toho vyrastie vtedy oceníš sekáčové ceny🙂

jarula25
10. júl 2009

tinka a niesi???? 😀

tinkaaa
10. júl 2009

k sekáčom sa vyjadrím aj ja - tiež som dnes behala aj tam a čudovali by ste sa kto všetko tam chodí,ja som tam stretla aj od nás z dediny ľudí a skoro som padla na ryť a pritom koruny majú na iné veci 😕

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

presne tak jarulka, ked moze nakupovat v sekacoch dara rolins, tak akoze neni ocom, a to je uz ozaj pani s velkym P ( a velkymi silikonmi) 😀 😀 😀 😀 😅
mimochodom, a to akoze ked chcem trebars aj ja silikony, som zly clovek???co ak si nane nasetrim a budem ich ukazovat v sexi tricku,hmmm co potom??muzi to uvidia hiiiiiiiiiiiiiiiiii skandaaaaaaal 😀
no ja radsej idem 😎

sss204
10. júl 2009

Maťka nebud skromná 🙂 🙂 🙂 jasné že si.
Tak niekedy pojdeme spolu ked deti podrastu 🙂 🙂 🙂 ale je tu tolko mamičiek ze to asi budú musieť zvacsit ked sa tam vsetky navalíme 🙂 🙂

jarula25
10. júl 2009

alzbettt dobraaa ze skandal spravis na ulici??to sme tu este nemaly .. 😀 😀 😀

jarula25
10. júl 2009

sss..mozem sa ta spytat preco Tinku volas Matka???vies pride my to cudne ked tu sa vsetky oslovujeme nickami 😉

sss204
10. júl 2009

tak prepáč,asi tým že ju osobne poznám a odjakživa ju volám Matka,no dobre budem ju volať tinka

jarula25
10. júl 2009

tak poznam ju aj ja a vlastne vsetky ale aj tak ju volame Tinka...neber to v zlom ale je to tak....

sss204
10. júl 2009

neberiem 😉

ejusaaa
10. júl 2009

No my mame tiez zopar kuskov zo sekacov,co mamka nakupi,a tiez ich malemu kludne davam 🙂

mirip
10. júl 2009

tak dievčatá kok na modrú strechu som tam nahádzala fotky prerábania čo sme robili samozrejme ešte chýba dotiahnuť pár detailov do konca, ako dať záclony predložky do izieb a doupratovať 😵

ejusaaa
10. júl 2009

sss,davas Danielka sedkat uz niekedy? 🙂

sss204
10. júl 2009

dávam on sa strašne berie sedieť,ležať ani za svet,ale som opatrná lebo Kollár povedal že čím neskôr deti sedia tým lepšie,no ale vysvetli to malému 🙂 A ty Tobiaska?Sedká už sám.Ozaj,kedy vlastne deti sedia samé?

kalvaria
10. júl 2009

mile mamicky niesom chudak ani niekto kto si riesi osobne problemy- mam doma svoju rodinu a verte mi funguje ok
skuste sa zamysliet kazda nad svojou reakciou na moj prispevok a kazda jedna sa v niecom z toho co som napisala najdete
a kde sa vzal tu sa vzal pod oknami zrazu stal strom pravdy
dovidenia

sss204
10. júl 2009

😝

tinkaaa
10. júl 2009

mirip superrrrrrr

ejusaaa
10. júl 2009

Preco si myslis,ze sa budeme zamyslat nad niecim co napisete?A ten strom stal pod vasimi oknami ze..dovidenia,a bez k fungujucej rodinke.

ejusaaa
10. júl 2009

Sss,aj nam Kollar vravel,ze cim neskor tym lepsie,nedavame ho,len na chvilu,ale len tak ked na nas sedka a tak,tak poriadne sedkaju okolo 7 mesiaca nie? 🙂

tinkaaa
10. júl 2009

no to sedenie by zaujímalo aj mňa 😉

mirip
10. júl 2009

😵 čo super tinka teraz?inak som zabudla dať dvere teraz som ich tam hodila nám ich robili z buku a namorené na jelšovou dýhou na povrchu 😀

ejusaaa
10. júl 2009

Mirip,vsetko superr,a tie vchodove dvere su fakt krasneeee,jaj zaviiidim vam vsetkym tie domy,fakt 🙂

tinkaaa
10. júl 2009

pozerala som strechu 😉 mirip

ejusaaa
10. júl 2009

To sedkanie je asi ale tiez individualne,ale skotr ako v siedmom same este nesedkaju asi nie?Ozaj to ste poculi ze deti maju mat kartu u zubarky uz od siesteho mesiaca? 😲 😀

sweetangel20
10. júl 2009

booože, vy tu čo riešite? sranda dneska 🙂 alžbet a ty čo riešiš? "cigáni" a "bieli" ? tak ja poznám kopec bielych, čo vyzerajú horšie ako z osady. a poznám aj cigánov, ktorí žijú lepšie a slušnejšie ako "bieli". aj ja chcem silikóny 😀 našetríme, budeme mať! 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre