Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

aadula
10. júl 2009
aadula
10. júl 2009

tento dážď to je už hrozné 😒 malý mi nechce moc v kočíku sedieť pod pláštenkou ... vlani to bolo ešte super, lebo pekne sedkal a prechádzali sme sa, keď má byť takéto leto budeme gumáčiky potrebovať 😀

sss204
10. júl 2009

mirinka ja som natierala obyc octanovou mastou.
aadulka taburetka super,samkovi sa paci
cipsinka ty co cakas?

aadula
10. júl 2009

silvika ahoj 🙂 áno páči sa mu..on nevie vyliezať na gauč a z neho dole...a toto je nižšie..tak sa na to vie vyštverať macko moj malý

sss204
10. júl 2009

zlatý je Samko.
Cipsinka minule som si čítala že ako ti chýba rodina.Bože tak ťa chápem.Ja som bola rok v Austrálii aj s manželom a mali sme víza na 2roky a ja som to tam nebohla bez rodiny vydrzať tak sme po roku prišli natrvalo domov,vykašlala som sa aj na peniaze čo som do toho vrazlila,aj ked sa mi ani polovica nevrátila.Všetci závideli ako nám je super že v Austrálii,ale určite sama vieš aké to je strašné nebyť pri tých ktorých máš najradšej na svete.
Tak sme sa vrátili a rozhodli sa pre bábatko a to bola tá najkrajšia a najlepšia vec čo som v živote urobila.Peniaze nie su doležité,to pochopí len ten čo zažil pár ťažkých chvíl.
aadula aj my sme boli vonku v dazdi a danielko mal neuveriteln zábavu ked tahal igelit z kočíka 🙂

cipsinka
10. júl 2009

sss204 presne si to vystihla pisala si mi z duse a neznasam pripomienky typu jooooj vam tam musi byt super ved zarabate paradne prachy tak co sa stazujete 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 😖 😖 😖 ja to neznasam po prve tu velke prachy nezarabame a po druhe musime tu platit velku dan ala bez rodiny a to je na nevydrzanie a toboz ked sa niekomu nieco stane a ty nemozes byt s tou milovanou osobkou a idem ma od smutku roztrhnut,ze som tolke tisice kilometrov daleko ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sss a nie necakam 😉 😉 😉 to bol len taky ulet s tymi miminkovskymi vecami mala som taku naladu a nelutujem 😉 😉 😉 😉 aspon mam par malych handriciek v zasobe 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. júl 2009

adulka zabudla som pochvalit kresielko krasne je aj ja by som take priala by som sa tam rochnila 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

cipsinka
10. júl 2009

sss idem si pozriet Danielkove fotocky inak kraaaaaaaaaaasne meno keby mam syna tak ho dam hned ale ma ho sesterka tak sa nechcem opicit 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. júl 2009

sss paradne fotky mate sa mi hrozne pacia tie tehulkovske 😵 😵 😵 😵

sss204
10. júl 2009

ty si ako ja,nakupovala som babatkovske vecičky hádam od svojich 20 rokov 🙂
Určite ich raz využiješ.Inak ja som nakúpila tiež ružovú výbavičku ked som este nevedela že to bude chlapček,teraz pomaly rozdávam,ale hádam raz budem mať aj dievčatko 🙂

cipsinka
10. júl 2009

sss 😅 😅 😅 😅 😅 ,no nedalo sa mi odolat kupila som si aj taku krasnu ruzovu bundicku co ma uska a take to bolo zlate,no hadam budeme mat babu a ak nie pocka si to na druhe 😉 😉 😉 😅 😅 😅

sss204
10. júl 2009

aj ja som z Austrálie vliekla plný kufor ružových vecí,mužíček vzdychal že budeme platiť nadváhu,ale co už bábetkománia 🙂 V zahraničí sa to oplatí ked sú výpredaje však?treba si urobiť radosť 🙂 🙂 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

ahojte,ajoj Cipsi..co sa stalo z niekomu z Tvojich blizkych? 😲 😔 Mirinka,tober si octanovu mast,gazu a suchy leukoplast rovno tam,tam to hned natries,hned to bude stahovat bolest...Ditus bol liecitel,aj maleho pozrel,neviem,zatial sa mi mota dalej hlava,este raz dojde,ale krk fakt neboli...a povedal,ze maly bude mat tiez zapal prec,tak verim,lebo z tych liekov je taky ospanlivy a smutny...sss,nie nemame zubok,ale velmi ho to uz hnevka,uz sme aj ten gel na potieranie dasienok kupili,ale zatial nedali..Mojsi,dobre si to napisala vsetko 🙂 ako sa volal ten Kalnican?Mozno ho Peto pozna...chudak...jaj neviem co som este chcela,len tak narychlo citam,lebo som s malym 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

Adulka,Samkovi sa paci ta taburetka co 😀

ejusaaa
10. júl 2009

Mirinka a kup si do zasoby viac tych paralen cipkov,my ked sme v noci davali a maly velmi plakal,sme boli v panike troska a nedaju sa dobre rozpolovat tie cipky,rozmrvia sa,tak za jednu noc sme pokazili celu krabicku 😝

sss204
10. júl 2009

ejusaa možem ťa porosiť čislo do IP na tú drevanovu kaderničku?

cipsinka
10. júl 2009

ejus moja babicka mala mensi uraz tak ma to vylakalo ale som jej volala a vraj sa citi fajn ale aj tak sa bojim kedze v aprili prezila mozgovu porazku 😢 😢 😢 😢 a je trosku citlivejsia na vsetko ale som jej volala a bola celkom vo fajn nalade tak som trosku veselsia 😉 😉 😉

sss ano veeelmi sa tu oplatia detske vecicky a nie len v sekacoch tu som bola len v jednom a aj to pozret len detske veci lebo o dospelacke som nemala zaujem.Ved som si tu kupila detsky svetrik DIsney za 20 centov 😅 😅 😅 😅 😅 taky krasnucky hneducky cize aj pre dievcatko aj pre chlapceka 😉 😉 😉 😉 😉 a to isto spravim nakupo ked budeme odtialto odchadzat ale nie zo sekacu ale z normalneho obchodu lebo su tu super ceny 😉 😉 😉

alzbetabenkova
autor
10. júl 2009

no hviezdy, dobru noc, skoroale kym sa okupeme, a zaspime😀 tak bruuuuu noc aj tym co ju nechcu 😔

ejusaaa
10. júl 2009

Sss Ip 🙂

cipsinka
10. júl 2009

alzbet ved ale trosku popismenkuj kam hned utekas?? 😉 😉 😉 😉

ejusaaa
10. júl 2009

jaj Cipsi,to ma mrzi,ale dobre ze sa uz citi lepsie 🙂 No maly ide papat keksik,neskor sem nakuknem hadam este,zatial sa majteeeeeeeee 🙂

sss204
10. júl 2009

dakujem ejusaaa.
cipsinka ani v australii nebolo nic v sekaci,aj ja som vo výpredajoch nakupila uplne za smiešne ceny hracky aj oblecko.
Ja som sa v australii tolko narevala ze az.Aj mojho brata operovali ked som nebola doma a skoro som zosalela ze som tisice km daleko a nemohla som byt pri nom.To som rada ze babicka je ok

cipsinka
10. júl 2009

sss veru je to o nervy ako bezne sa na to da zvyknut len ked pride nejaky problem v rodine je to hrozne,ze niesi v ,,centre diania,, teraz to bolo v pohode lebo to nebolo nic az tak vazne (aspon dufam 😔 ),ale v aprili ked mala tu mozgovu porazku som sla zosaliet len som revala a revala uz som z toho bola na prasky 🙄 🙄 🙄 🙄 ale nastastie to vsetko dopadlo bez akych kolvek nasledkov 😉 😉 😉 😉

cipsinka
10. júl 2009

ale mam pocit,ze by som mala prestat pisat o mojom sukromi a este k tomu takom citlivom lebo sa to moze otocit proti mne lebo ako tak pozeram tak nas citaju rozny jedinci tak radsej tu budem rozoberat len veci vseobecne 😉 😉 😉 😉 😉

sss204
10. júl 2009

no ved 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉

tinkaaa
10. júl 2009

už som dnu takže zahraničie ..................sa tu rozoberá 😉
hmm
my sa ideme o chvíľu kúpkať tiež a dnes budem čumieť do bedne,tak som sa rozhodla 🙂 po dlhej dobe nejaký film alebo nejaké dvd čumnem

luckai
10. júl 2009

Ahojte kočky no to je tu dnes ródeo, ani nedočíta, lebo ideme do sprchy (Romanka kuká ako sa sprchuje v sprch. kúte - vtedy je spokoná 😀 😀 😀 ), ale väčšie vzrúšo narobili tie dve grácie ako chlap na koníkovi. A kto sem nechcen, a nezaujíma ho to, nech si to tu ani nečíta!
Dnes bol fajn dník v Nitre, napíšem neskôr alebo zajtra. Romanka bola super! Zvládla to!!!
Pá!

sss204
10. júl 2009

tinkaaa nahodila som do mojho albumceku fotku malej janinej emky,tak kukni 🙂 letím aj ja lebo malý sa chce zasa kojkať,ach jaj 🙂

desszi
10. júl 2009

Ahojte dievcence,
tak sme konecne v LV, dnes som chcela len rychlo precitat, ze co sa dialo, ale ostala som cumiet na monitor s otvorenymi ustami. Tie dve "tiez mudre" ma uplne prekvapili. Za prve ked ma niekto nejaky nazor, nech sa neskryva anonymne a ukaze sa, aby sme vedeli o koho ide. Za druhe akym pravom nas sudia, ako oni vedia, ktora z nas kupuje znackove a ktora neznackove veci. A vobec, co je ich do toho, myslim si ze kazda mamicka chce pre dietatko to najlepsie a ked chce pre drobca znackove veci a moze si to dovolit, tak nech ich ma! Aj tak si myslim, ze sme tu uplne normalne baby, ktore si vobec, ale vobec nezakladaju na znackach a nehanbia sa za to ked ma ich babanko veci po niekom inom alebo zo sekaca. Ale nech mi neide rozpravat ze od latkovych plienok skor sada na nocnik a aby som sa v ere jednorazovach vratila k latkovym, lebo zivotne prostredie a ekologia a bla, bla, bla. Som zvedava kolko vody, energie, prostriedkov a casu mina na ich udrzbu. Ale ked to je jej presvedcenie, nikto jej to neberie. Len nech ho nenuti aj inym.
Idem vas citat dalej.

desszi
10. júl 2009

Ejus a uz sa usmievam aha 🙂 😀 🙂 😀 😵 depky presli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre