Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

sss204
10. júl 2009

Desszi usmievaj sa a užívaj si posledné dni tehuľkovstva,potom ti bude aj smutno za bruškom 🙂 výbavička nakúpena?

tinkaaa
10. júl 2009

sss kukla som 😉 nepodobá sa na Janinu mamu???

sss204
10. júl 2009

tinkaa ty si dobra presne sa na tom smejeme,oco to tiež zapotil 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Stazka bude šťastná ako blcha

tinkaaa
10. júl 2009

ale fakt tá zmraštená tvárička 😀 😝 celá starká alebo lepšie povedané tie zvedavé oči 😅 😅 😅
hahaha
ona nemá foto na koňovi však,čo už
inak ja keď som Janu videla v dedine vôbec by som ju nepoznala úplne inak vyzerá 😕

ejusaaa
10. júl 2009

Tak maleho som uspala 🙂 ,ale nespi este ozajstne,darmo,este je svetlo 😲 😀 Desziiiiiiii tak tak to ma byt 🙂 ,zajtra ma Emkin Timko krst 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

sss kde si kupila Danielkovi tu pasikovu mikinku ak to nie je tajomstvo? 🙂

tinkaaa
10. júl 2009

emka tu už dávno nebola a idem aj ja het kukať do bedne
brú noc všetkým

ejusaaa
10. júl 2009

no fasa,ked ja dojdem,vy odidete 😀 😝 ,ale ze jej nejde konik Emke..

sss204
10. júl 2009

ejusaa kupila som to cez babybazar
to si tinkaa dobre povedala,smejeme sa s mužíčkom ako diví, že zvedavé oči,to stázka teda ozaj má a nie len oči ale ten nos čo do všetkého pchá,ale inak je to v pohode teta aj Danielko si už na nu zvykol inak ked ju zbadal reval ako divý a teraz sa rehoce,pochopil ze s nej sa len smiat vsetci musia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

desszi
10. júl 2009

sss vybavicka viac menej nakupena a teda uzivam si posledne tyzdne to ti poviem, Dadko sa prevaluje zlava doprava a potom zas naopak, a hlavne v noci, mozno ten mesiac na nas takto vplyva, doteraz zvykol spinkat v noci
jaaaj ejus ten vas tobinko, fakt taky maly skriatok 🙂 ale uz je veliky 🙂
naozaj emka sa dlho neozvala a ani na balkone nevidim pohyb, hoci zda sa mi ze svietia.. 😕

ejusaaa
10. júl 2009

Ty jej vidis na balkon? 🙂 Ani v meste ju nestretavam 😲 ,ale ze sa maju uz dobre 🙂

desszi
10. júl 2009

ano ejka, vidim, my byvame na siestom a oni oproti v baraku na osmom, tak ja ked sedim v kuchyni, ako prave teraz, tak im vidim balkon

desszi
10. júl 2009

dievcata, kde je tu akademia vzdelavania? trosku od veci otazka...

ejusaaa
10. júl 2009

🙂 Tak to mas dobre 🙂 Uz som sa stokrat pytala,ale Ty v kolkatke byvas? 😀

aadula
10. júl 2009

desszi, akadémia je ako je stredná poľnohospodárska škola ak vieš..., ale ja sa chystám na angličtinu od sept. do budovy priemstavu čo je na rybníkoch..že je to tam fajne 🙂

desszi
10. júl 2009

byvame v 15ke. to nic, len sa pytaj, ja sa tiez x veci opakovane pytam, Petko sa mi smeje, ze maly mi odobera bunky 😀

ejusaaa
10. júl 2009

No ked pojdem k starkej mozno ta tam zazrem?V nedelu sa chystam,ona byva v 11 tke 🙂

desszi
10. júl 2009

no to neviem kde je, pozriem na mape, len ci je to daleko od okruznej? ja idem teraz na dvojtyzdnovy konverzacny kurz angliny, este stiham do porodu 😀 potrebujem trosku oprasit zavity

ejusaaa
10. júl 2009

Nie,starka byva tam kde Ty ,o dva vchody blizsie 🙂

desszi
10. júl 2009

😀 ejuska neviem kde je stredna polnohospodarska skola, to bolo zlate toto nedorozumenie, ale to je dobre ze starku mas blizko mna, tak je velka sanca ze sa stretneme 🙂

ejusaaa
10. júl 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😀 ,to mam za to ze naraz konikujem aj skypujem 😀

desszi
10. júl 2009

ty teda stihas 🙂 tobinko ti uz zaspinkal? ozaj mali ste niektora ten monitor dychu do postielky pre babatko? myslim ze tinka mala....

aadula
10. júl 2009

desszi od okružnej to je blizúčko...pôjdeš akoby k Lidlu a potom pri tých starých tehlových činžiakoch sa dostaneš k akadémii 😉

ejusaaa
10. júl 2009

Haja 🙂 Ja siom nemala ten monitor...

desszi
10. júl 2009

aaaaha tak uz som v obraze adul, dobre ze si mi povedala, ja uz hladam na mapach,ale akosi mi to na tom nete neide ☹

aadula
10. júl 2009

desszi..to potom už zbadáš...tam je škola a dva intráky ..akoby si k Perecu či k Ternu šla 😉

aadula
10. júl 2009

teda dúfam, že som ťa moc nedomýlila teraz...takže od Lidla pri starých činkoch a smerom k Perecu..alebo k Sanatu zdravotnému stredisku 🙂

desszi
10. júl 2009

nie nie adka, to uz som zorientovana, a keby nie, tak sa tam spytam, ale my tadial s Petkom chodievame na prechadzky, len ja som taky nevsimavy typ, tak neviem kde co je, hoci som tadial stokrat presla.

desszi
10. júl 2009

aaaaaaaaaaaa mam to aj na mape

desszi
10. júl 2009

idem si lahnut, nejako ma to premaha, dobru vam vsetkym 🙂 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre