• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Okres Levice 2. Pridajte sa!

25. septembra 2017 
autor
no, upratane, maly spiii,ozehlila som asi sto veci a som fuuu ako pes, no ale to s tepla, inak sa nudim, cakam kym pride tato,pojdeme pozret na cankov,vraj nam dosla vana,potom s krpcom von
tinka :slight_smile: :wink: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: :dizzy_face:
jarulka,nabuduuuuce
14. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a ty co si zajac zajac? :grinning: a ja nie som srsen ale vcielka :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sss ja sedim za pc, ale predtym som bola vonku hladat pracku a skoro som skapala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby na skapanie vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tiez som tu len na skok, kazdu chvilku ma prist navsteva....
teda vonku je fakt hic, nastastie nozky este nemam opuchnute, rychlo odklopem... :sweat_smile:
bzuci posluchla som ta, petko dovaril, donutil ma trosku oddychovat, bola som uplne vycerpana, aj som si poplakala, uz je lepsie, asi hodinku som si zdriemla, ale som z toho otapena :rolling_eyes: kupili ste pracku? aj my sme s nou mali problem, hucala ako traktor ked cerpadlo vytlacalo vodu, dali sme to opravit,lebo pri drobcovi by som v nej nemohla prat, malinky by urcite nespal.
dievcata asi je normalne ze sme tu menej, viac sme/ste vonku s babatkami v tomto krasnom pocasi, aj okolo domu je v lete vzdy nejaka praca....ved ked zaprsi, kazda tu budeme konikovat :slight_smile:
14. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,ztak maly je vyslany von,Peto siel na nocnu,idem sa dat troska do poriadku,vlasy umyt a taka,ale sa mi nechceeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,jaj som sa doslova prezrala kapustovej polievky,no mam dost..Deszi,ku koncu som si aj ja poplakala,to je uz tak,ze uz chces mat vsétko za sebou a drobca pri sebe :slight_smile: ,aspon ze Ti tie nohy neopuchaju..no kazdopadne,uz to vydrzis,uz len chviiiiiiiiiilu :slight_smile:
14. júl 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bzuci,preco je Tinka zajac? :grinning:
14. júl 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
14. júl 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,zrovna som na Teba myslela co si este v praci a tak :grinning:
14. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi nevies po rusky nahodou? :astonished: :slight_smile:
14. júl 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus nie uz nie som v praci a po rusky tak to ani nahodou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som sa s rustinou nikdy nestretla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som bola taka nejaka unavena kedze som spala len pat hodin,ze som prisla z prace uvarila veceru a zalahla do postele :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak som tu ani nepozerala :wink:
14. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len tak potrebovala som nieco prelozit hned :grinning: jaj aj ja by som teraz najradsej zvalila do postele,ale este treba uprataaaaaat :slight_smile:
14. júl 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja tu mam teraz ako po bombe lebo sme jedlsi s drahym on mal dnes volno tak tu bolo upratane a teraz hruuuza :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Pozeram,ze mate horucavy nam tu dnes skoro cely den prsi ale mne to akosi nevadi aspon sa dobre dycha a fajn spi,uz som si akosi po tych dvoch rokoch na to zvykla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj vsak co by som ja dala za dazd,ja neznaaaaaaaaasam leto :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,no musim vydrzat :wink:
14. júl 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus ak mam byt uprimna tak ani ja neznasam brutalne teplo,clovek sa iba poti a je nervozny ale tropicke teplo mam rada ked som na dovolenke to patri k tomu ale byt v panelaku a potit sa v tych horucavach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som sa asi v IRL mala narodit som stvorena pre toto pocko.A musim povedat,ze nam tento rok a ani tak vela neprsi ako zvyklo predtym,celkom fan pocko mame :wink: :wink: :wink:
14. júl 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to,horucavy,cinzak,aj v nom je teplo,ale vonku este horsie,fakt som sa tesila na leto kvoli prechadzkam ale o com to je,bud skoro rano,alebo teraz a cely den trcat doma..taka jar by bodla aspon na pol roka :grinning:
14. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru cez den sa s mimcom moc v tych tropoch neda chodit iba skoro rano alebo podvecer :wink: :wink: :wink: a jar je uuuzasne obdobie na kocikovanie.Ja keby to bolo mozne by som hrozne chcela porodit v marci taky pekny mesiac :wink: :wink: :wink: aj drahy sa mi vtedy narodil a potom budem mat dva mesiacek kludneho kocikovania kym pridu tropy :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale tak zas na ORave to nevyva az take katastrofalne tam je asi o 5 stupnov vzdy chladnejsie,ale casto budeme chodit do LV a tam pokapeme ako muchy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2009 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa posnazte nech vam to na marec aj vyjde :wink: Cipsi,jem teraz cipsy :grinning: ,fakt :grinning:
14. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus tak dobru chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nooooooooo sice keby teraz otehotniem tak to vychadza na marec,nie?? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:
14. júl 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas teraz mam super pracu tak by som ju nechcela stratit aj ked ako tehotna by som tam mohla v pohodicke pracovat nie je to nic narocne ale keby v IRL bola starostlivost o tehotne na trosku lepsej urovni tak mozno do nejakeho tt co este mozme vkrocit do lietadla by sme tu ostali ale takto nie,ved prvy ultrazvuk je v 18tt :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a kvoli peniazom nebudem riskovat zdravie mojho mimina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak cipsi,teraz by vam to vyslo :grinning: ,no vsak aj babo raz pride :slight_smile: Tam je prvy ultrazvuk v 18 tt ci ako?
14. júl 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus ano baby co su tu v IRL tak mi vraveli,ze prvy ultrazvuk je v 18tt :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ,ze ked zistis,ze si tehu ides ku dr.s tehotenskym testom a hotojo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jedine ak chces tak su tu sukromy polsky dr.tak tam sa treba objednat a jedna prehliadka 200euro :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Mala som kamosku ktora tu bola tehotna to zhoda nahod v tejto firme kde pracujem teraz a pocas pracovn.doby ked sme boli v praci zacala krvacat tak isla k jednemu poliakovi a aj od nej si surovo vypytal 200ecok :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
14. júl 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tak tu su polky take sikovnice hlavne tie co tu ziju tak maju oni ked povedia,ze budu rodit tu tak im to vsetko preplaca stat :wink: :wink: :wink: :wink: ,lenze ja by som tu nerodila tak by som vsetko cvakala a rovnako aj moja kamoska :wink: :wink:
14. júl 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je fakt svinstvo ze 2OO za prehliadku?Tak mozme byt radi,ze tu u nas je taka starostlivost ako je ze..a to kolkokrat frfleme :astonished: ,vsak Ty prisdes sem tehulkovat aj rodit a hotojo :grinning:
14. júl 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus no to je jasna vec,ze pridem na SVk tehulkovat a aj rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No,tak ked ides ku sukromnemu Dr.tak ten si veru vypyta :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. júl 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zas hovorim,ked sa rozhodnes rodit tu tak ides na socialky s vyplatenymi potvrdenkami a stat by Ti to mal vratit :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
14. júl 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ideme do mesta alebo z mesta ideme okolo znamej dublinskej porodnice a ked vidim tie tehotne s bruskami s cigaretou v hube tak by som ich vymlatila :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a este si tam stoja ako najvacsie hviezdy a tvaria sa dolezito :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: ,potom,ze je tolko deticiek chorych :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. júl 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to,a take tehulky aj tu castokrat vidim..a potom placu ze deti maju astmu,raztepy a tak..co myslia ze z coho :angry: No vlasy umyte..jaj toto teplo slnko mi strasne vyszsuje vlasy,mam uplne znicene a to uz som hadam vsetky sampony vyskusala..
14. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ejus, lebo isli papat mrkvicku :grinning: ejus, dnes tobinka varoval dedulo, alebo to nebol on? :slight_smile:
fuj a veru dnes bolo na grc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
desszi este sme nekupili, ale posnazime sa :grinning:
14. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok