Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

ejusaaa
15. júl 2009

baby co ste este dneska necitala,fakt si precitajte od sameho rana vsetko a vyjadrite sa,ze kto tu vlastne reagoval podrazdene,kto urobil chybu.Lebo toto je smiesne..ja si normalne napisem Bzuci o kupku,aj to jednym slovom a toto z toho vznikne?

tinkaaa
15. júl 2009

každý má právno na svoj názor a môj bol takýto ...........
nešlo o žiadne blokovanie o žiadne nútenie,choď tam alebo tam a už duplom nie nadávky............
žijem dýcham a som rada,že som

eviiik
15. júl 2009

baby, klud, co je to tu za atmosferu 😠
ja si myslim, ze nikdo nikoho neuraza, netreba brat vsetko osobne
kazda si spravi ako sama uzna za vhodne, ani jadna nechce svojmu babetku, dietatku nic zle, a uz doplom nie ked ma zdravotne problemy.
zakopte vojnovu sekeru, nech tu nadalej vladne klud a pohoda
ja sa tu pridem raz sa cas odreagovat a Vy takto
no ani mne nevyhovuju velmi tieto horucavy, este vy co byvate v dome, normalne Vam zavidim, len v dobrom
cinzaky su hrozne prehriate, za noc sa nevedia schladit 😒
veru aj ja sa teraz vyhybam kupaliskam, aj ked aj pred tym som viac preferovala prirodne vody

ejusaaa
15. júl 2009

ake nadavky?Inak baby doteraz som skypovala s Tinkou,len aby ste vedeli.A inak ja som zacala temu kupko?Len som napisala ze je Bzuci a Judith dobre a ze my o rok a hadka nezacala na tomto,ale na tom,ze si Ty ironicky poznamenala ze ja vzdy o vsetkom viem,tak sa nesnaz otocit niekam inam.

ejusaaa
15. júl 2009

Ajoj Eviiik,no moja,ty mas dost v tychto teplach...ze.tak aj ja som sa sem chodievala odreagovat,ale toto uz mi netreba,mam dost aj so sebou,teraz s malym,clovek sem nieco napise a hned je zle,tak naco..

luckai
15. júl 2009

bože baby - no to je mi pekné ránko. ja sa na vás teším a vy takto!

Ja súhlasím s Ejkou, na kúpko s malým bábom je čas, na čo do tých horčav - len zapareninky robiť, ale to je každej maminy osobná vec. Aj každé bábo je iné!!! Len si tu nerobte problémy za nedorozumenia...to je ako v telenovele!

Tak sa neserte a pome ďalej!

ejusaaa
15. júl 2009

Ahoj Luci,vidis taketo ranko sme prichystali re nic za nic..aj ja si myslim ze je to skoro nema este ani pol roka, asama viem ze s nim ani von cez den sa neda,velmi neznasa slnko,tusim ma aj daku alergiu nan ci co,vzdy kycha ked je na slnku a no ja sa trepat s takym malynm urcite nebudem..jasne,motno su tam aj 2 mesacne babetka,tak nech su...ked vydrzia..a Romanka co robka?Tobi mi tu leze...dava sa na brusko a zas vygrckal ten kiek..aj vecer aj teraz,to ako keby som mu ho ani nedala ze?Takto mu to neprejde,ked v nom neostane..

eviiik
15. júl 2009

nemozem hovorit so skusenosti, este, ale kazde dietatko je ine, to vedia najlepsie maminy, a taktiez kazda mamina ma na niektore veci iny nazor, tak ako jedna bali na siroko, druha nie
kazdy nech si spravi podla seba, a druheho nazor treba respektovat, vypocut, a neodsudzovat
ejus mozno si to naozaj zobrala osobne, a nebolo to tak myslene, ale chapem, ked je maly chorucky a na vsetko si sama, a vonku je teda riadne dusno, aj dospelym je zle nieto este detom
dufam, ze sa to tu ukludni a bude dobre, ze aj tu vyjde slniecko 😵

ejusaaa
15. júl 2009

Evik a nemala som vziat osobne to,ked tam Tinka napisala,ze jasne ze konik mrzne,ked si ja pisem s inymi mimo kona? 😲

eviiik
15. júl 2009

Ejus, mozno to bolo myslene v ramci srandy ja nechcem nikoho hajit ani nic, kazda mame raz taky a raz onaky den.
Ja viem u Vas je to ine aj tym, ze sa poznate aj osobne, skus sa na to povniest, skodis len vlastnemu zdravicku, a to zato nestoji.
A Ty sa ako citis, uz je to s tlakom lepsie?

ejusaaa
15. júl 2009

No vsak ja a to kaslem,ako hovoris skodim tym len sebe...v ramci srandy asi to nebolo,ale vsak to je jedno..ja tak isto,par dni bolo lepsie,ale vcera to zas zacalo,busenie,teo 12O,nemam dobre lieky alebo co...uz to trva dlho dost,hadam to uz ustupi..

ejusaaa
15. júl 2009

Ja si len myslim ze bolo fakt trapne ako tam tinka tie pravidla vytiahla na mna..

ejusaaa
15. júl 2009

Nehovoriac o tom,ze porusila sama tie pravidla ked pisala velkymi pismenami 😀 😀 😀

alzbetabenkova
autor
15. júl 2009

no pekne rano vy bojovnice 😅
akoze moj nazor je taky, ze ejka sa zbytocne rozculila, ved eji,baby ti leen povedali ze na margite sa to da a to mysleli v dobrom, ale nenapisali ze tam MUSIS ist za kazdu cenu, no chodia tam aj uplne mini miminka,ale to tiez neznamena ze tam musis ist,tak isto ako ked niekdo pouziva latkove plienky a je presvedceni ze su dobre,ty to tak nemusis vidiet,tinka to isto myslela dobre
a aj to ze si pises teda skypujes,to je v pohodicke, aj my si s tinkou a jarkou a niektorymi pismee na pokeci,ok, ale ono je to tak blbe, ze potom s tej konverzacie pises sem a nevie sa o co ide, cize napriklad my to robime tak,ze ked si napiseme tam tak to tam ostane a nenosime to sem,ale zase,to je len mOJ Nazor,bez urazky
a takisto si myslim ze toto forko uz nieje co byvalo, akoze ja tu tiez niesom od sameho zaciatku,ale mne sa tu straaasne lubilo ked som sem dosla, lenze v poslednom case tu nieje tak fajn,citit tu dusno,tvoria sa skupinky, a myslim si ze to preto ze je tu vela novych tvari,ktore sice nevadia,ale je to moj osobny nazor,a jasne na vas je ci sa zase urazite, ja som si tu oblubila par mamiciek, a ako aj v normalnom zivote nie vsetci si padneme,tak to chodi

fia
15. júl 2009

K tomu kupalisku sa pridavam aj ja. Pred tyzdnom sme boli na margite, matusko s ocinom sa kupali, ja som barborku kocikovala.boli sme tam vyse 4 hod, nasli sme si miesto pod stromami, ked chcela papat, nakojila som ju na lavicke za bufetom v sukromi. takze takyto vylet odporucam, aj ked som sa nekupala, vypadla som medzi ludi a deticky to zvladli v pohode.

tinkaaa
15. júl 2009

no aj ja si myslím,že forko sa zmenilo na niečo iné a nepodstatné ak to bolo predtým
presne žiane písačky pomimo si neprenášame sem....
toto má byť o radách pre maminy a o detičkách a nie takto podľa mňa ale čo už.... idem sa venovať malej pa

eviiik
15. júl 2009

ja zse uplne presne neviem, co sa tu deje, lebo neviem situaciu sledovat pernamentne, ale naozaj sem nakuknem rada, aspon dosial to tak bolo, ale ked sa tu zacnu vadit stalice, tak neviem ako to bude.
Betka neviem ci je to novymi tvarami, ved to je asi normalne, ze sa sem pridame, ci nie?
ja si s nikym pomimo nepisem, cize zakulisie nepoznam, a ako vidim, tak je to aj dobre

tinkaaa
15. júl 2009

no ešte takto určite je to pre všetky maminky,tehulky, a snažilky to je jasné nie len pre "stálice"
neviem či je to zákulisie alebo čo.... podľa mňa len to teplo...
zákulisie je u mňa o súkromí,rodine a tak,preto aj to stretko s Ditkou to nebolo koníkovské,ale súkromné
jaj baby nechajte toto už tak však je to hrozné a ešte raz opakujem každý má právo na svoj názor 😉

eviiik
15. júl 2009

Tinka asi mas pravdu, bude to aj tym teplom, ja som sa nechala vtiahnut, skor ma zaskocila nalada hned na rano, ale uz koncim
dufam, ze ked budem potrebovat pomoc, radu tak ju dostanem od Vas tak ako doteraz 🙂

alzbetabenkova
autor
15. júl 2009

eviik presne ako vravi tinka, a ako som aj ja napisala toto je tu pre vsetky maminy,snazilky,tehulky,nemylsela som to v zlom,je to len moj pocit a radsej zmenme temu,toto nikam nevedie len k zaaahube do pekla 😀
maly vstal,tak papa

ejusaaa
15. júl 2009

Tak baby,ja sa nestacim pozerat..co sem ja taham z ineho forka ci co? 😲 Pred par dnami sem Ditka pisala,ze nestiha,lebo sa akurat vratila s malym od Dr,ale ani jedina z vas na to nereagovala..tak co je za problem,ze som teraz napisala nech napise ze ako dopadli?Co pisem o cudzej?Ved to je Ditka preboha.A to ze som napisala ze Judih sa ide kupat to som az take zlo urobila?No teda,ak vas bavi sa chytat takychto slovicok,tak ja na to uz neviem co povedat,ani nemusim asi ze..zjavne ste vsetky dali za pravdu Tinke,v poriadku,vas nazor,ahojte.

ejusaaa
15. júl 2009

Alzbet prepac ale co to tu spletas?co do kelu sem pletiem z inej konverzacie? 😲 ,ved ja inam ani nechodim,to som zapleitla ze Judith sa ide kupat?Akoze napisala som to uplne obycajne ze je teplo a ako je dobre Bzuci a aJUdith ze sa idu kupat a toto mam za to?No fakt,koncim,toto nema zmysel,vy nevidite ze ma osocujete nepravom?Ako keby som sem neviem ake romany pisala z dakeho forka,kde sa ani len prihlasit neviem,ze.Fakt ahojte a mrzi ma to.

cipsinka
15. júl 2009

no tak som nakukla v praci a cumiiiiiiiiiiiiiiiiiiim,takze vela novych tvari ahaaaaaaa tak naozaj prepacte 😔 😔 😔 😔 😔 😔 Ked som sem pisla,ze ci sa mozem pridat tak ste boli cele nadsene,ze jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ze aspon nam tu bude veselsie ale tak mate pravdu vobec tu nezapadam,nie som ani mamina,ani tehulk,a ani snazilka a v podstate nebyvam v LV,tak sa tu majte a je mi to luto ale nepriamo som vsetko pochopila 😉 😉 😉 .

A Ejusku si nezastavam ale zdielam jej nazor,vsetko robi presne tak ako by som robila ja 😉 a urcite ostanem s niektor.babmi v IP ckovom kontakte,lebo ozaj by mi to bolo luto tak pa 😉

luckai
15. júl 2009

Ahojte kočky, no poplach, bola som s malou u doktorky!!!!
Začala mi tu zaspávať na rukýách, nechcela nič jesť, čo málo zjedla hneď aj vygrcla. Tak som jej volala a letela som, len muž musel z práce doletieť, lebo nemám auto. No a tá že asi nič, ale bola milá, vôbec sa nehnevala, a aj malá sa mi už zdala lepšia, aj vodičku vypila v čakárni. No otras, ja asi chaosím ale ona taaak ťažko zaspáva a nie aby jej hlava padala len tak zrazu na mne. No nič spinká teraz v sedačke, mám ju ešte sledovať!

luckai
15. júl 2009

Ozaj no a ešte k tomu kúpaniu. My sme sa s mužom tiež rozprávali keď som ešte bola tehotná, že by sme v lete mohli vybehnúť niekam, veď keď bude bábo v kočíku spinkať. No ale teraz to on sám uznal, že tento červík je v kočíku a leží len keď spinká alebo chvíľku keď sa hrá, ale inak rada kuká a je na rukách, alebo tak aby mala výhľad. No a to sa ešte taraz fakt nedá, aj v teni opaľuje a čítala som teraz niekde, že dieťatko by do 1 roka nemalo ísť na slnko, takže to obdedzovať čo najviac. Ale zase Keď už budeme mať druhé bábo, tak asi kvôli Romanke budeme musieť chodievať aj na kúpko, takže to asi absolvujeme ale načo teraz kvôli nám...?
Tak tak a nechajte to už tak, fakt ako v telenovele! 😉 😉 😉

tinkaaa
15. júl 2009

fúha Lucka a to čo?nechosíš však je to normálne,že keď sa ti niečo nezdá ideš k dokine

tinkaaa
15. júl 2009

bola voči mne rozpútaná vojna a bobmbardácia.. nechajme to fakt tak nemienim si tu robiť zlých a dobrých ľudí

alzbetabenkova
autor
15. júl 2009

vsetkym sa uprimne a vrelo ospravedlnujem ja som to myslela v dobrom, ejka, ja som to myslela tak, ze napriiiklad ja sa budem bavit s jarulkou napriklad o meste ako som to urobila minule a ty si sa ma tiez opytatla ze ake mame spolu tajnosti, tak to nepadne dobre, a aj sa ospravavedlnujem, tak este raz prepac

cipsinka,ty si to tiez zle pochopila,ale tiez uz nejdem nic vysvetlovat,nema to cenu

a inak ejuska, teba mam naaahodou velmi rada, tak neviem preco si to zobrala odomna zle, ale kazdy chapeme veci a suvislosti inak, este raz SORRY

tinka, ja si do teba nestuchnem neboj 😉

ditka1
15. júl 2009

ahojte... 😖
no co to tu dnes mate za diskusiu?hm?baby 😒 to uz je zle ked sa treba hadat o malickostiach,tie co chcu ist na kupko nech idu a tie co nechcu nech nejdu a hotovo,kazda si povedala svoj nazor-k nicomu to nepomohlo,vsetci sa rozhadali a teraz co?uzatvarame temu okres levice?lebo toto sa tu diametralne zmenilo,uz to nie je ten kon co byval ked sme boli tehotne-to je cisty fakt:
1.porovnavanie deti
2.pridanie sa novych ucastnicok:nic proti nim-ale pravda je ta,ze sa tvoria skupinky odvtedy.
3.ejusa ma pravdu v tom ked napisala ze nikto nereaguje na podstatne veci o ktorych to tu je,riesia sa tu fotoalbumy prerobenych domov nesnaziliek...ja menovat nejdem,kazy nech sa najde sam.
4.neda sa tu uz verit nikomu,ja osobne preto uz nepisem sem o svojom sukromi a komu chcem povedat o nom,tak napisem tu posratu IPcku alebo idem na skype,pokec.
5.tinka mala pravdu v tom,ze v tieni moze sediet zena s dietatom,nekupat ho,a saška je zvyknuta chodit vsade s nimi tak je odolna,pisala aj to,ze kazde dieta je ine-vyssie som pisala,ze porovnavame deti/to je najhorsie/,myslim si tiez,ze dietatu neublizi pobyt na kupalisku ak je zdravotne na tom dobre-Tobiasko nie je zdravotne na tom teraz najlepsie tak ejusa pojde s nim ked uzna za vhodne,tinka a jarulka uznali,ze sa s ich detickami da ist tak pojdu,asi pojdeme aj my ale az na buduci vikend ked bude Lukasko mat po ockovani a vsetko bude ok,momentalne by som nerada aby prechladol,alebo sa prehrial v aute v ktorom je aj 60stupnov-dnes som videla ako mu to uskodilo lebo sme s nim boli v Leviciach,vypil mi 300ml vody.
6.tie baby ktore este su len tehulkami nech nesudia nas ktore sme uz maminami,o zakulisie sa tu postaralo zopar osob novych ktore sem pribudli v posled.tyzdnoch alebo dokonca mesiacoch,ktore sem pisu len ked su tehotne a ked porodia uz sem neprispievaju,kaslu na kona a my sa tu potom dusime medzi sebou.
7.ano su tu stalice:ja,eja,tinka,mojsi,bzuci,alzbet,jarula-ale uz sa medzi nami spravila priepast medzi niektorymi.
Moj osobny nazor:Vadia mi tu niektore osoby nebudem menovat ale stalice to nie su!!!

alzbetabenkova
autor
15. júl 2009

presne tak ditka, oto mi aj islo, ja sa tiez nejdem miesat do temy NOVYCH ked sa bavia o nakupoch a tak dalej, a tiez mi to ani nevadi, nejdem to riesit, ale hlavne ze sa nic nedeje, tiez to myslim v tom zmysle ze mi nevadia, lenze od kedy su tu, tak je to tu o inom ako predtym, ja si ani nepametam kedy sme sa takto handrkovali, proste uz sem nemozem napisat tak ako predtym a to mi vadi, uz vonkoncom nejdem opakovat pre koho je urcene toto forko, to ako by som ja isla na forko pre trebars ja neviem alkoholikov??alebo inzinierov??asi tak, a viete co ???od srdca??poviem to a nebudem chodit okolo horucej kase, stalice su mojsi, tinka, ditka jarulka, emka, lenulka, kat, bambulka, bzucka, sem tam bola fia, evik,sem tam mirip, a kolko z nich uz nepise???a to mi chyba, hnevajte sa kolko chcete, aj v reale kym si oblubis ludi a spoznas ich tak to trva, nieje to take lahke, ze raz pokedame a wooow potento sa stoho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre