Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
16. júl 2009

desszi mrzi ma , ze si nic nedostala, ale este dobre, ze si nasla nieco na nete.
to ked ma clovek predstavu, tak potom sa neuspokoji, s niecim podobnym.
ako znasas tieto horucavy? ja sa uz tesim na to mierne ochladenie 😵

desszi
16. júl 2009

vies co evka, znasam to celkom dobre, dnes mi sice nohy opuchli, ale to sa da zvladnut
a ty evka? si v pohode v tychto horucavach? uz to tiez musi zatazovat....

eviiik
16. júl 2009

u mna sa celkom da, zatial nemam ziadne problemy, ale horucavy aj za normalnych okolnosti neznasam velmi dobre.
v byte je hrozne teplo na co nie som naucena, lebo som byvala v dome, ale zvykam si.
clovek je taky otapeny a to je jedno, ci je tehotny, alebo nie.
a priznam sa uz sa mi nie velmi chce byt v praci, ale eura sa zase zidu, este buduci tyzden a potom idem na tyzden na dovcu, a v auguste este 4 tyzdne, a to uz Vy budete mat Davidka pri sebe 😵

desszi
16. júl 2009

Veru Dado uz bude s nami 🙂
Ja som tiez tie posledne dni v praci viac menej pretrpela, uz sa mi nechcelo, odratavala som hodiny, minuty....a zdalo sa mi to cela vecnost, ale na druhej strane si clovek povie, ze co bude robit doma, prekladat sa z miesta na miesto? A veru nejake plus peniazky sa zidu vzdy. Teraz som druhy tyzden na materskej, ale akosi to nevnimam, stale je co robit.

eviiik
16. júl 2009

to Ti verim, doma si robotu vzdy vieme najst, to sme my zeny 😉
no ja este v praci netrpim, a teoreticky by som si mohla zobrat dovolenku, ale to chcem len vtom pripade, ked nebudem vladat, alebo mi to zdravie nedovoli, inak si ju dam radsej preplatit

eviiik
16. júl 2009

manzel siel na tenis tak okupujem pocitac, ale o chvilu je spat a ja mam po chlebe 😀
uz mas vsetko nachystane, pre maleho a pre seba?
ja este dokopy nic, ale uz sa rozbieham, cez vikend ideme ku svagrovcom do Ba a chcem si obhliadnut kocik, ktory mam vybrany

desszi
16. júl 2009

Da sa povedat ze mam nachystane, mozno chyba este nejaka ta drobnost, ale niektore veci je vraj lepsie kupovat az ked sa babo narodi, lebo mozno to ani nebudem potrebovat (napr.odsavacku)
ale este nie som pobalena do porodnice a uz sa na to chystam cely tyzden, len sa akosi k tomu neviem dokopat....
Ja som si tiez dala cast dovolenky preplatit. Aky kocik si si vyhliadla?

eviiik
16. júl 2009

no nad odsavackou aj ja uvazujem, ci ju mam kupit dopredu, alebo az potom ked bude potrebna,
len sa pre istotu cim skor zbav, lebo uz to moze prist hoci kedy, ale radsej nech je este Dadko aspon dva tyzdne v brusku.
kocik mame vyhliadnuty jane slalom, trojkolku, trojkombinaciu

desszi
16. júl 2009

asi viem, aky kocik to je, oni su tie kociky viac menej aj tak podobne, resp s podobnymi funkciami. my sme kupili kocik este vo februari ci v marci uz si nepamatam, no to si mala pocut to frflanie zo strany rodiny, ze to sa nesmie, lebo....povery....a teraz som tomu nesmierne rada, lebo mame o starost menej
no Dadko musi vydrzat este chvilu 🙂 ved mu je tam dobre, nech si to uziva 🙂

eviiik
16. júl 2009

no ja ho chcem objednat bud na buduci tyzden, alebo po dovolenke, ano tie kociky su podobne 🙂
a jasne, ze mu je tam dobre, hadam nebude natolko na Vas zvedavy, ze sa vypyta skor, ale pre istotu sa naozaj zbal 😉

eviiik
16. júl 2009

desszi ja uz idem, lebo dorazil manzel, pekny vecer 🙂

desszi
16. júl 2009

tak pekny vecer aj tebe evka 🙂

bzucinka2
16. júl 2009

ahojte, tak ja som rano obehla sono, didi su ok, maly bol zatial u kamosky, lebo mm viezol nasich na letisko a zvladol to super, potom isiel spat, ja som zatial poupratoval abyt, premiestnila obyvacku, zbalila veci a isli sme na nakup a k nasim na vinicu, tu sme si napustili bazen, povegetili, uvarili polievocku a pizzu, z krabice sme postavili domcek a krasny den za nami 🙂

no a idem si vas precitat 🙂

bzucinka2
16. júl 2009

evi my chodime na plavanie a tento rok bol problemdostat sa tam v priebehu roka 🙂 my sme zacaliako 6 mesacny, ale treba jej zavolat aj skor ked nic ine aspon ta da do poroadovnika 🙂 ja si to neviem vynachvalit, snad sa mu bue pacit aj po mesiaci plavacich prazdnin 🙂

desszi , to je sskoda ze nemali nic v meste, esteze mame ten net 🙂 a veru bal si kufre, nikdy nevies co si dadko zmysli 🙂

desszi
17. júl 2009

Dobre rano,
dalsi horuci den....
Bzuci uz som objednala krasne vankusiky v tvare lienky z netu, boli na mimibazari, jedna pani ich doma vyraba, za tyzden by mali byt hotove. Veci do porodnice mam nachystane, u ich len dnes nalozit do kufrika a mozem pokojne spavat.... 🙂 O to plavco by som mala potom zaujem aj ja bzucko, nech drobec nie je taky bojko ako ja 😅

eviiik
17. júl 2009

dobre ranko 🙂
konecne som sa dobre vyspinkala, hned je den krajsi 🙂
bzuci, no mali ste pekny dnik, a som rada, ze Ti dobre dopadlo sono
no ked bude mala na svete, tak sa ohlasim ohladom toho plavania, a radsej tam zavolam v predstihu, potom Ta poprosim o kontakt, verim, ze je problem sa tam dostat, ved je tak vela deticiek.
A neboj Alex si urcite neodvykne, ved ma prax aj ked viem, ze na kupku to nieje take ako na kurze 🙂
ak budem mat trochu volnejsie aj cez den tak sem mrknem, zatial pa 🙂

aadula
17. júl 2009

ahojte, veru horúci a v týchto králikárňach fuu hicung 😝

desszi, na nete je dobrý výber, ja dnes čakám tiež z MMB balíček, pomalinky malému už na jeseň objednávam, nemám veľmi po kom dediť a on je ešte malý, tak nevyberá čo by nosil..tam mama objedná také aby bolo pekné a lacné 😀 a výhoda, že nešomre...to s dcérou mám už väčší problém pri nakupovaní 😝

Samino mi moc nechce cez obed spinkať, asi z tohoto tepla, aj večer máme problém uspať, zajtra hlásia už trošku ochladenie, tak sa celkom teším.

luckai
17. júl 2009

Ahojte kočky, no Adul, aj my máme problémy so spinkaním kvôli teplu. Riadne si malá vyžaduje večer vodičku pred spaní, už druhý večer sa mi bez toho aby sa najprv nenapila (aspoň 50ml vypila) ani nenakojila. Spávame teraz pen pod návliečkami. nebývali síce v "králikárni" 😀 ale aj taký dobre odizolovaný podkrovný byt tieto nápory tepla zle znáša!
no my dnes opekáme, synovec ná narodky...idem krájať zeleninkový šalát nech sa "užerie", malá si hodila šlofíka...ale asi najprv raajky by som si mala daň, nech je mliečka dosť...
Pá, možno sa tu ešte objavím, ale keď som online, nič doma nespravím... 😝

luckai
17. júl 2009

píšem ako opitá..

bzucinka2
17. júl 2009

ahojte, tak ja som narobila marhulove gule cca 80 kusov, nieco bude k pbedu ostatne som dala do mraznicky 🙂

desszi, tak to bude mat dadko krasnu izbicku 🙂
evik, pravdaze sa potom ozvi, rada ti dam kontakt 🙂

kokso teplo, boli ma hlava, dostala som mrchu silnu ako svet, vsak sa aj patrilo po vyse roku a este aj maly nechce jest a je umravcany 😝

eviiik
17. júl 2009

veru aj ja dnes horsie znasam to teplo 😠 chudatka deticky
aj moja mala je tento tyzden omnoho aktivnejsia, pritom ona je taky kludas, asi ani jej sa nepaci
bzuci, fiha, ze 80 gul, no mala si co robit, my marhulove nezvykneme, len slivkove, ale dala by som si mnam 😎

desszi
17. júl 2009

adul, tak tvoja princezna si uz vybera 🙂 esteze ti chlapci su menej narocni
bzuci, tolko guuuuul!!!!!! pravda je lepsie sa s tym raz piplat a potom mas pokoj, ale uz sa ti bude s gulami aj snivat (hoci na druhej strane nie je gula ako gula 😀 ) bzuci ved uz musite dojst kuk tu izbicku. stale to len odkladame. tento vikend by sme mali rozhodit nabytok a bud. tyzden dojdite aspon na chvilku. potom uz budem v Zamkoch cakat na den D 😕

bzucinka2
17. júl 2009

evi desszi, je to dost, aj slivkove robievam, ale este nie su zrele a marhul je vela a uz som nevedela co s nimi a ako vravi desszi, potom sa lahko vyberaju z mrazaku, ja vzdy roielam viac, aj ked robim pirozky, ale je pravda ze zvykneme spolu s maminou, ale teraz nie je doma, tak som robila sama, ale skusala som nove cesto, nie zemiakove a je mnamkovske a rychlejsie urobene ako varit zemiaky 😀 ale slivkove urobim zase zemiakove 🙂

desszi, no uz by bolo na case, len teraz nie sme doma, v pondelok idem rano k alergologicke, takze potom by to bolo mozne v pondelok, lebo potom asi ak bude zase takto teplo tak zase odidem na vinicu k nasim, lebo treba polievat 🙂 ale zase nie je problem hocikedy prist, lebo to zas nie je daleko, tak mi povedz kedy by ti to vyhovovalo a radi prideme 🙂 hociktory den

baby kde ste vsetky, este vas to nepreslo, aj tak viem ze citate, tak vas aspon pozdravime 🙂 ahooooooooooooooooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂

desszi
17. júl 2009

bzucko, tak pondelok si dame stretko, mne to tiez vyhovuje, petko bude v praci a ked sa vratim z angliny, dam ti vediet a dohodneme sa podla toho ci bude alexik este hore alebo nie, ze kedy. teraz sme sa vratili zo Zamkov, boli sme s Petkom na kontrole s tym chrbatom a skocili sme pozriet maminu, lebo ju zase cely tyzden nebudem vidiet.
zistila som ze Dadko funguje tieto dni na marhule a kukuricu, mnaaaam, jedla by som ich od rana do vecera 😀

desszi
18. júl 2009

Dobre rano,
dnes mame rusny den, tak uz som hore. Navsteva doobeda, navstevy vecer, chystat, varit, nieco upiect.....uz teraz mi je z toho teplo..... 😅
Tym co este spinkaju, sladke ranne snicky, tym co su hore, pekne rano 🙂

mojsejovka
18. júl 2009

ahojte, babenky... ako víkendujete? 🙂

roman mi akurát odišiel na pohotovosť, včera ho uštipol ovad a strašidelne mu napuchla noha.. tak dostane asi pichanec do zadku.. 🙂 mňa ovad uštipol raz v živote a tiež som skončila na pohotovosti.. 😠

dnes nám skoro Tamarka spadla z postele.. v strede postele bola a takú vývrtku spravila, že sa zvrtla z chrbátika na bruško a hneď plynule na to z bruška na chrbátik a pristála úplne na krajíčku postele.. skoro som zinfarktovala.. 😅

aadula
18. júl 2009

ahojte,

mojsi, ja sa tu už varím u nás v byte...tie panely sú už riadne prehriate, fakt čakám na nejaké ochladenie..to už dnes sľubovali a ono nikde nie je 😝 Tak Tami ti riadne infarktove stavy spôsobuje, je to malá šikulka, budeš musieť na ňu veľký pozor dávať, náš Samuel bol v tomto taký pohoďák, ale zas on si to od roka vynahrádza tie pády a zbojníctvo 😅

desszi tak dnes máte návštevný deň? dúfam, že všetko ide v pohodičke 🙂

mojsejovka
18. júl 2009

adulka.. aj my sa varíme.. 😠 celý deň máme zatiahnuté žalúzie a prišli sme na to, že keď zavrieme okno, tak dnu nejde také teplo, tak sme komplet zabednení.. 😀

chlapčekovia si najprv zbierajú silu a oddychujú, keď sú menší, aby mali neskôr energiu robiť lotroviny.. 😀

ja už ledva čakám, kedy nám tú plaváreň pod oknami dostavajú a šup do vody.. 🙂

bzucinka2
18. júl 2009

ahojte
desszi jasne v pondelok si volame co a ako 🙂 a dadko si vie teda vybrat co mu chuti 🙂 a co dobre si piekla, ja mam vybraty jeden tvarohovy kolac ale zatial niet pre koho, maly zje malo muzik len ked mu pod nos postavim a mne netreba 🙂
mojsi, tamarka je uz riadny prevalovac, ked ta takto strasi, teraz ju uz nechavat iba na zemi 🙂 fuj ovadiskko, ten tvoj drahy nebude mat nikdy pokoj ci co, tomu sa po tych nemocniciach nejako zapacilo 😀

a konecne tu zacalo fukat hrmiet a ochladilo sa, bolo nacase ved som sa skoro uvarila 🙂

desszi
18. júl 2009

Adul veru uz o osmej volal stryko od Sturova ze su na ceste k nam , tak Peto vybehol rychlo kupit niec na pitie a pod zub, navecer cakame priatelov, Peter mal narodky, trosku oslavime. Uz som si kupila nealko pivo 😀
ja som vam zase schudla, skoro kilo, vobec mi nechuti jest, len pijem a chrumem broskyne, Petko sa hneva, lebo drobcovi treba vsetko, ale nasilu tlacit do seba sa mi neda ☹
Mojsi Tamarkine vyvrtky ta teda riadne prebrali, ze? esteze sa nic nestalo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre