Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
24. júl 2009

Ahojte,
veru bzuci to budes mat tazke zase si zvykat na cinziak, vonku sa citi Alexik neobmedzovany, vybeha sa jedna radost 🙂
Evka, kedy odchadzate na dofcu? Kedy sa vratis? No teoreticky by som este mala byt 2v1 😀 Poslem ti do IP tie zoznamy, a vyber si, ktory ti najviac vyhovuje, v podstate je vsade to iste, niekde mozno o jednu-dve veci viac alebo menej. Aj ja mam opuchnute nohy, take riadne masite su dnes 😀
Idem sa rychlo najest, uz ma ti v brusku suria, ze mama hod nieco do seba, hladujeme 😀

eviiik
24. júl 2009

ideme zajtra rana, a vraciame sa o tyzden v sobotu
veru chod len papat uz je aj Davidko hladny
aj ja mam nohy take pampusky 😒

desszi
24. júl 2009

Evka IP, tie nohy odpuchnu, to je od tohoto tepla.
Uz sme najedeny a spokojny, hoci este by to chcelo nejaku sladkost....

eviiik
24. júl 2009

to som rada, ye to odpuchne, lebo uz som sa trochu bala, mam to prvy krat
no Ty si ako ja, aj mne sa poobede ziada nieco sladke,len si daj, ja som uz mala 😉
a dakujem za IP 🙂

desszi
24. júl 2009

Halo, je tu niekto? 😕
Teraz sme prisli z prechadzky, mali zmrzlinku a pozicali dvdcka na dnesny vecer. Bude video kultuuuura 😀
Nohy opuchnute ako male koliky a zacali mi akosi aj prsty na rukach gulatiet 😕 , trosku klbiky bolia a su opuchnute. Dufam ze je to len teplom.
Inak nic nove, zase som sa naladovala broskynami 😝
Asi idem kuk co davaju v tv.....zatial pa.

aadula
24. júl 2009

ahojte,

my sme dnes poobede boli v Dudinciach na kupku, je tam úúžasne, vrele odporúčam 🙂

keď som bola tehu, tiež mi pripúchali v lete nohy, moj doki ma ubezpečil, že to je z tepla, nejak ma neplašil, že je to neprirodzené a pred pôrodom je to normálne...však bábatko už tlačí všade a preto sa voda v tele viac udržiava, po pôrode to pekne všetko odpuchne..ako zázrak 🙂

evi dobrú dovču

bzucinka2
24. júl 2009

luci, plati sa cely kuzr, ked nemozes prist das jej vediet a hodina sa ti presuva takze neprepada 🙂 nie je dobre podla mna chodit len obcas, teraz jej je toeste jedno, ale ked bude vacsia tak to bude ine, vtedy uz vnima zmeny a vidim aj na nasom, ze je ine, ked sme neboli napriklad tyzden a potom sme isli, lebo tam sa postupne ucia vsetko poporiadku a je najlepsie ked idu vsetky deti rovnako 🙂

eviiiiiiiiik, to na neospravedlnuje, ved aj ja som na dovolenke 😀 😀 😀 a prajeme krasnu dovolenku oddychni si , nasemu sa v brusku na madaroch pacilo pred dvoma rokmi 🙂

desszi dokedy budes v lv, zajtra poobede by sme sa mali vratit domov, tak ak by si tu este bola cez vikend, tak snad nieco dohodneme a pravdaze ak budes mat aj ty cas, lebo uz sa aj muzik pyta, ze kedy uz pojdeme kuk susedovcov 🙂

desszi
24. júl 2009

bzucko, cez vikend sme este doma, v nedelu poobede okolo tretej odchadzame do zamkov, mohli by sme dat stret zajtra podvecer, alebo nedela doobeda. poviem aj Petovi a mozme dohodnut. sme na telefone.

desszi
25. júl 2009

Pekne rano,
kazdy este spinka, len ja tu tukam do klavesnice ako datel....
Adulka o Dudinciach som aj ja pocula ze su super, Petov otec tam bol a nevedel si vynachvalit, idem pozriet na nete ci nemaju nejaku stranku....

desszi
25. júl 2009

Maminky,
idem hodit do plena nejake mena detskych lekarov v lv, co som nasla na nete, lebo s tym uz musim nieco robit. Prepacte ak vas s tym stale otravujem, zopar mi poradilo Novakovu a Kovacovu, dakujem, o Hraskovej ste mi tusim pisali ze nic moc sestricka, ale nasla som aj dalsie mena, ak by ste nahodou niektora o niekom poculi ci uz dobre alebo zle, prosim vyjadrite sa. Dakujeeeeem. Takze mena:
Adela Abrahamova
Judita Krizkova
Darina Orovicka
Janka Prochaskova
Stefana Hraskova
Dalibor Sulina
Maria Kotruszova
Eva Novakova
Iveta Kovacova

Ak by ste este niekoho vedeli, poznali, pridajte meno. Chcem vlastne vediet, ci je ten ktory lekar, mlady, stary, pokrokovy, antibioticky, ochotny, neochotny atd.

bzucinka2
25. júl 2009

desszi IP 🙂

bzucinka2
25. júl 2009

kde ste sa vsetky stratili? neporadite mi niektora ako zistim majitela pozemku ak mam adresu? 🙂

aadula
25. júl 2009

ahojte, bzučinka hm..myslím, že buď cez MÚ, alebo cez Kataster

mojsejovka
25. júl 2009

ahojte, mamulienky, ja veľmi teraz nemám čas, Tamarka chytila nespavé obdobie, je síce dobručká, ale musíme sa jej veľa venovať, potvorka moja.. 😉 včera spinkala napríklad len raz 2,5 hodinky poobede a potom až o pol desiatej večer.. 😅 aspoň viem, že ju mám..

pozdravujem detičky, aj tie, čo sú ešte len v brušku, dúfam, že sa máte všetci fajn, síce nám to tu trošku stagnuje, ale teraz je aj leto, tak sa nám nechce veľmi písať a verím, že na jeseň sa rozbehneme a pridajú sa k nám aj nové maminy.. 🙂

desszi
25. júl 2009
luckai
25. júl 2009

Ahojte!

Mojsi aho., no my sme na tom práve naopak! tieto dni ako chodievame lávať spávame cez deň oveľa viac. Predtým som bola zvyknutá na to čo máte teraz vy s Taminkou. Ale to sa aj u nás určite vráti do starch koľajov...

Desszi! Abrahámovú určite nie, je to dôchodkyňa, ja som k nej chodila ako dieťa a liečila ma na ekzémy a alergiu, nikdy ma neposlala s odbornému lekárovi!

Eviiik, peknú dovolenku!

desszi
25. júl 2009

Ahoj Lucka,
dakujem za nazor 🙂 uz som viac menej rozhodnuta.
Dnes sme toho zase celkom postihali, myslim na byte porobit. Poobedie sme mali oddychove, televizne. Posledny tyzden ma velmi zacali boliet klbiky na rukach, neviem ci to je len opuchom,alebo su zapalene? 😕 dufam ze je to len teplom.
Chyta ma desna unava, idem si lahnut. Dobru nocku vam vsetkym 😔

bzucinka2
26. júl 2009

ahojte, dnes to vyzera opat na krasny slnecny dnik 🙂

dakujem, ta tom katastri som aj pozerala, ale nejak sa tam neviem dopracovat k tomu co potrebujem, asi som krepuch obycajny 😀

maleho som prave ulozila spat, tak snad pekne zaspinka, potom ideme k svokricke na obedik a potom sa uvidi co s nacatym dnom 🙂

desszi
26. júl 2009

Ahojte,
bzuci neviem ako ten portal funguje, ale podla mna nie si krepuch, asi je to tak vymyslene, aby to nebolo velmi jednoduche 😀 potom je snad lepsie zajst na geodeziu, na tie informacie mas pravo, nie je to nic tajne, keby nahodou pindali. ale mozno tam bude krepuchov....ajajaj 😀

bzucinka2
26. júl 2009

desszi 😀 😀 😀 opytam sa suseda a zisti mi, co sa budem unuvat, on sa v tom vyzna, tak snad poradi alebo mi zisti 😀 😀 😀 uz nie som krepuch ale lenivec 😀

bzucinka2
27. júl 2009

dobre rranko 🙂
vy ste tu nikto neboli, to sem naozaj chodi len minimum bab ☹ no nic, budeme si musiet pockat na nove levicanky, inak tato tema zmizne z povrchu zemskeho ☹

aadula
27. júl 2009

ahojteee 🙂

my sme už potraviny so Samkom obehli, chcela by som ešte do domácich potrieb nejakú poličku do kúpelky zbehnúť kúpiť, ale taaaak sa mi hrozitánsky nechce...to je horšie akoby som nemohla že? 😀

My sme mali taký kľudný víkend, len tak doma, trošku vonku, ale som rada, že máme minulý týždeň za sebou, nejak nebol dobrý 😅

Maminky čo v auguste rodíte, už sa vám to teda riadne kráti

luckai
27. júl 2009

Ahojte kočky,
no riadne tu viazne debata, ale aspoň stíham čítať 😀 Snáď je to len kvôli dovolenkám a prázdninám!

Dnes sme doma, drobec je unavený a nie a nie spinkať, tak som ju nechala plakať a teraz sa na mňa vyškiera. 😀 Idem sa asi učlovečiť a tahó von, aj keď bude asi teplo, ale nie tak ako má byť zase koncom týždňa - uf!

aadula
27. júl 2009

a šup na prvú stranu 🙂

som bola s malý vonku, ale akonáhle ho dám dole z kočíka on si uteká opačným smerom ako chcem ísť ja... normálne ma unavil... toľko mu vysvetľujem, že nemôže na cestu a on rovno tam... ach ešte je to malé hlupučké 😝

aadula
27. júl 2009

haloooo, ja viem, že je kríza...ale kočky pííííšte ☹ alžbetka, ejuška, jarulka, tinka 😵 ako sa vám darí ..čo drobčekovia 🙂

desszi
27. júl 2009

Ahojte maminky,
ved ja mam uz len tri tyzdne!!!!!! 😕 Akurat mi dnes jeden znamy hovoril, ze ta redukcna dieta co drzim mi nejako nezabera a ja na to ze ja mam taku specialnu, ktora dlho nema ziadne vysledky a zrazu sup - budem ako prutik 😀
No dnes sme tu fakt len symbolicky, vlastne aj ja som len tak narychlo nakukla.
A dnes mi prisli lienkove vankusiky, no su kraaaaaasne, boli trosku splostene, pretoze v krabici boli stlacene, tak moja mama zo srandy povedala ze tie lienocky vyzeraju ako svaby 😀 , ale uz vankusiky zacinaju gulatiet.... 🙂

aadula
27. júl 2009

a pri kúpaní Samka ma napadla ešte ditka..a kopec ďalších, tak šup na koňa 😀

desszi 😀 mamina srandistka... 😀 a že redučná dieta 😀

desszi
27. júl 2009

no ako adul, on s tym zacal, tak sa hadam nedam 😀

bzucinka2
27. júl 2009

desszi tak sup sup ukaz nam lienocky svaby 😀

a my sme dnes doobeda spali 3 hodky, tak poobede sme boli vonku a nejak nevysiel cas dat ho spat a teraz zalomil este bol jednou nohou dole z postele a uz aj spal 😀

mirip
27. júl 2009

Ahojte tak som dnes pridala novú fotku brucha, som sa dnes stretla so zńámou a tá ma zneistila že vraj mám na 30t malé brucho 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre