Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
30. júl 2009

Ach Adulka,
ten vas Samko ma asi tazke obdobie. A ako sa tie hysaky prejavuju? Len vam stale place? Alebo sa aj nebodaj hadze o zem alebo take nejake vystrajania? Snad ho to coskoro prejde.

aadula
31. júl 2009

ahojte, sme boli hlboko na druhej strane 😕

joj kočky, tak dnes sme sa vyspali perfektne hurá 😵 , ktovie čo to bolo minulú noc 😕

desszi, tak za pár dní budeš už aj ty mamča 😵 iste sa už tešíte doma 😉

bzučinka, mne sa také niečo raz tiež stalo...v robote som ostrihala taký kvet..že sa to nejaký janko či ako volá...ono to malo takú bielu šťavu v stonke a do večera som mala oči ako pampúchy...tvár mi horela, no hrôza to bola...tiež mi napichali injekcie, dali lieky...len horšie bolo, že na druhý deň som mala prednášku 😅 , tak som tam v slnečných okuliaroch sedela 😀 , teraz mi to je už smiešne, ale vtedy mi to jedno nebolo...ono to zmizlo asi za nejaké 3-4 dni 😝

bzucinka2
31. júl 2009

ahojte, adul, nevola sa emil ten kvet??? do kelu, ten mam doma a v ten den mi z neho otrhal listy a trhal ich na kusky, kym som si to vsimla, do frasa, uz aj ho idem vyhodit 😠 😠 😠 jezisi, ja som nevedela ze je jedovaty 🙄 🙄 na takej stonke ma hore listy a pluje semienka??? 😨 😨 😨

uz nam ocka odpuchaju, tak je to na ustupe, adul dakujem, ak je to on leti hned von oknom a ked nie leti tiez 😠 😠 😠 vidis to ma nenapadlo, kurnajs 🙄

desszi, aspon ty mas dobre spravy, tak sa tesime s tebou a po 38 tyzdni uz nic vazne nehrozi, aj my sme sa tak narodili 🙂 taak drzime palceky a tesime sa nech to mas co najskor za sebou a nech je porod lahky, daj mi potom prosim ta vediet, velmi sa tesime na Daduska 🙂

bzucinka2
31. júl 2009

vidite baby co ste prestali prispievat, presne na taketo je pokec dobry 🙂 inak by som neprisla na to co sa mu stalo a kve t by bol doma 😝 tak sup sup spat

aadula
31. júl 2009

bzučinka, toto bol taký s takými mnohými malými lístkami ..cca 3cm ...ale tak mi vraveli, že nejaký janko sa volá 😀 ...ale podľa mňa to môže viac kvetov niečo také mať v sebe čo vadí...a malo to takú bielu šťavičku keď sa s tým hral? dôležité je, že mu to ustupuje 🙂

mirip
31. júl 2009

Ahojte dievčatá chcem sa vás spýtať na detských lekárov v LV, už by sme sa mali aj my poobzerať po nejakom tak preto o dvoch viem že k nim nechcem chodiť Procházková a Nichtová k nim som chodila aj ja ešte ako dieťa a nemám ani ja ani moja matka s nimi dobré skúsenosti a akí iní sú v LV netuším.......

bzucinka2
31. júl 2009

adul to to to bolo, hod si do googla obrazky, asi je to ine ako ty myslis, ale tiez to malo tu stavu , do kelu a to som ho dala len vtedy dole a ako naschval ho nasiel, no ale uz je prec 😠 a mas pravdu, hlavne ze mu to ustupuje a nic vaznejsie sa nestalo 😉

euphorbie leuconeura

mirip, je ich vela, tazko povedat, ale par stran dozadu sme to preberali s desszi, kazda si aj tak chvali tu svoju, teda aspon ja urcite

je tu
kotruszova,
novakova
kusa
kovacova
orovnicka
krizkova
abrahamova

a dalsie ma nenapadaju 🙂

desszi
31. júl 2009

Ahojte dievcence,
prave sme dorazili do Levic, sme tu na vikend, poriesit este co sa da, v nedelu poobede odchadzame zase do Zamkov, keby sa drobcovi chcelo von....dufam ze vikend vydrzi 😅
A urcite dam vediet keby cosi 🙂
Bzuci som uprimne rada, ze Alexikovi sa polepsilo a ze ste prisli na to co vyvolalo celu tu reakciu, aspon viete coho sa vyvarovat a co vysmarit cez okno (a nie je to manzel) 😀
Joj kukurica mi padla medzi nohy...... 😕 ja sa medzitym co pisem totiz napchavam....
Mirip, tych detskych lekarov so mnou dievcence naozaj preberali, lebo som bola z toho jelen, ziadnu som tu nepoznala. A fakt som im velmi vdacna za nazory a odporucania. Poslem ti IP ohladne toho.

bzucinka2
31. júl 2009

deesszi, tak kukurica a medzi nohy a co peto nie je doma??? 😀 😀 😀
a co sa vyhadzov ania tyka obcas by mozno pomohlo aj mm vyhodit, ale kedze neyvame na prizemi nebudem riskovat 😀

desszi
31. júl 2009

😀 😀 😀 bzuci, Peto je doma, ale v obyvacke, a vies ako sa hovori, clovece pomoz si sam 😀 ......

aadula
31. júl 2009

bzučinka, mrkla som tú rastlinku táto bola trošku iná...ale viaceré majú to mliečko v sebe a asi to dobrotu nerobí

na tej kukurici som sa aj ja pobavila 😀 😀

mirip, presne ako bzučinka napísala, väčšinou si každá svoju chváli..., my chodíme Křížkovej 🙂 a vždy môžeš odísť ak by sa ti niečo nepáčilo 😉

desszi
31. júl 2009

Mirip IP.
Hahaha, dievcence, to sa vam zabava na cudzom nestasti, alebo stasti....? 😀 😉 no ale musim uznat, dobre bolo, pardooooon, dobra bola, mnam.... 🙂

desszi
31. júl 2009

Idem hajat dievcence, dobru nocku vam vsetkym. pa zajtra.
Aj ja som sa dobre pobavila 🙂 😉

mima3
31. júl 2009

ahojte dievcata, prosim vas, kolko sa plati v levickej porodnici za vyber porodnika?

ako sa postupuje pri vybere detskej lekarky? ja by som chcela chodit ku kovacovej - treba tam volat, alebo ist a neviete, ci nie je problem sa tam dostat? ako sa tam nahlasuje?

dakujem velmi pekne za rady..

desszi
1. aug 2009

Dobre ranko berusky,
ako sa spinkalo? Ja som bola upotena ako mys, aj ked sme mali otvorene okno.

Potrebujem poradit, ukludnit, utesit. Neskutocne ma bolia male klby na rukach, uz sa to taha asi treti tyzden, viem ze mam prsty opuchnute, ale ta bolest je fakt velka, rano mam uplne stuhnute ruky a neviem si ich vobec zavriet v past ani riadne uchopit nejaky predmet a ked spim s rukami v past, tak kym si prsty vyrovnam riadne predychavam bolest. Mala ste niektora podobne prejavy v tehotenstve? Ci to s tym moze suvisiet a ci to po porode ustupi.

aadula
1. aug 2009

ahojte,

mima, keď som ja šla rodiť, tak sa platilo 5000,- sk 😉 , neviem či šli ceny hore, nejak som sa o to nezaujímala a doktorke podľa mňa stačí ak zavoláš do ordinácie a spýtaš sa či ťa vezmú a potom už len nahlásiš po pôrode ktorej dr. budeš chodiť 🙂

desszi, joj zlatko už vydrž, iste to ustúpi po pôrode, to malinký už všade tlačí a toto teplo k tomu iste dopomáha..to sú už posledné dni...ja som pri malom už bola posledné dva -tri dni hrozne nervozna zo všetkého...už ma všetko bolelo, tlačilo 😝 a mňa kĺby boleli aj vlani na rukách a nohách v lete...neviem či to bolo spojené s tým, že som malého kojila..ale toto leto je to už ok

desszi
1. aug 2009

Joj Adul tak je dobre, vydrzim aj keby co bolo, to nejako vydrzim, ked viem ze za chvilu bude potom....ja len som trochu bola aj vystrasena, lebo pomaly zacinam mat problem odkrojit chleba alebo osupat jablcko, jednoducho neviem uchopit noz a ked som si predstavila, ze malinkeho by som nevedela chytit, no des.... 😕

bzucinka2
1. aug 2009

robre ranko, nam sa asi tlacia ocaky od vcera vecera je s nim na nevydrzanie, za vsetko mrauci, neche zaspinkat a to si uz zmoli oci aj nos, des a to sme dnes mali ist varit gulas na priehradu, no neviem ako to dopadne 😝

desszi aj mna boleli pocas tehu klbiky, ale doki povedala ze to treba pretrpiet, a ty si tehu a este aj teplo je k ttomu a uz mas vela vody aj v tele, tak podla mna to vsetko spolu suvisi 🙂 uz len vydrzkaj nejaky ten tyzden a drobcek bude tu a vsetkosa da do normalu 🙂 cmuk

mimi, ako pise adulka , suhlasim s jej radami a aj ja som platila 5 tis. 🙂
a aj ty to mas uz za par drzime ti palceky 🙂

desszi
1. aug 2009

🙂 dakujem vam uz mam lepsiu naladu, to zvladneme a vydrzime, stoji to urcite zato 🙂

eviiik
1. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
uz sme doma z dovolenky, bolo fajn, ale doma je doma, uz som sa aj tesila, hlavne na postel 😉
Niekedy som sa citila ako hroch, ked som lezala tazko s ami vstavalo, a ked som sedela tak ma mala tlacila. Ale je to mala flegmoska, som myslela, ze bude nejako reagovat na slniecko, ci vodu a nic. Sice von som chodila vacsinou uz poobede, ked nebola tak silne slniecko.
Verim, ze ste ssa mali dobre, vidim Desszi je este v vcelosti 😵
Este som Vas nestihla ani docitat, asi az cez tyzden, ale postrehla som ze desszi trapia klbiky, uz nejako vydrz, uz Ti vela nezostava, ale ani sa necudujem, je tu riadny hic. V byte mame 31°c brrr. uz teraz sa bojim noci
zatial sa majte krasne 🙂

bzucinka2
1. aug 2009

eviii ahoj a vitaj domka 🙂

desszi
1. aug 2009

Jeeej ahoj Evik, vitaj v teplych krajoch 😀 veru klbiky ma trapia, ale uz vydrzim, vraj to mam len za par 😕 🙂

desszi
1. aug 2009

ako som slubila, pridala som par fotiek nas dvoch (este jeden v druhom) do albumiku a Dadkovu postielku, len este nie je na mieste a chyba kolotocik, ktory je uz na ceste k nam.....slovenska posta nam ho zaaaavratnou rychlostou dorucuje.....az mi to veje vlasy..... 😵

mojsejovka
1. aug 2009

ahojte, babenkyyyyyyyyyy... trošku vás zanedbávam v poslednom čase, ale myslím na vás a sľubujem, že to potom doženiem..
zajtra vás trošku dočítam - dúfam, nech som v obraze, lebo som úúúúúúúúplne mimo.. 😀

my sa máme fajn, Tamarka rastie, máme také jedovaté obdobie, keď sa jej niečo nedarí, tak zúri, až je celá červená.. 😅 ale aj tak je zlatá.. 😉

dúfam, že všetky detičky sa majú fajn, tehulky držte sa, desszi, ty už si na rozsypanie.. 😀

desszi
1. aug 2009

Mojsi, ty tiez nevies spavat?
Ja uz pomaly pojdem spat, ale este pozerame nejaky film na dvd, len som trosku odskocila vas kuk, co nove a zchrumala nejaky ten keksik....a citim sa na prasknutie.
Bzucko, Alexik v albumiku je kraaasny 🙂
Tak dobru nocku a pa zajtra.

eviiik
2. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
Vy poniektore neviete spinkat 😉 sice ani sa necudujem Mojsi asi obskakuje Tamarku, a Desszi sa uz pripravuje na ulohu maminy 😉
Ako znasaju Vase deticky tieto tepla?
Desszi pekne fotocky, Ty si taka stihlucka, a Tvoj drahy je nam obom s manzelom znami, ale asi ho pozname len z videnia.
Dnes bude zase hic, v noci sa trosku schladi, ale cez den, neviem ako to vydrzim v praci, este ma cakaju 4 tyzdne, ale uz sa mi nechce, hadam vydrzim.
Pekny dnik, a tym co sa Vam da, radsej vybehnite k vode

bzucinka2
2. aug 2009

ahojte, nasa noc super, ked vecer zaspal, znizila som mu jednu stranu na postielke a rano ked vstal vyliezol a isiel sa hrat a o polhodku dobehol za mnou, ze mama budicek 😀

desszi, krasne brusko a pekna postielka, v nej sa bude dadkovi krasne spinkat 🙂 a posta sr je neuveritelne rychla, uz parkrat som nahanala balicek, co mi mal prist a neprisiel 😀 😀 😀 dakujeme za pochvalu 🙂

mojsi a nejdu tamarke zubky, my sa jedujeme hlavne vtedy, aj teraz som zistila, ze sa mu tlacia 3 naraz a to ocaky, takze preto sa tak ne vsetko jeduje ako taky jedosko 🙂 posielame jej cmuky cmuk jedoske malej zlatej

avik, my znasame tepla v pohode len menej vtedy papkame 🙂 deti este nemaju taku termoregulaciu a vraj im teplo nevadi 🙂

vytesujem sa, ze dnes nemusim varit , ideme na obed k nasim 🙂

desszi
2. aug 2009

Ahojte vsetky,
evka, bzuci dakujem vam za pochvalu 🙂 to vzdy tak potesi
Evik je mozne ze Peta poznate, v minulosti (ked sme este neboli spolu) bol vraj kazdy vikend na nejakej akcii aj s kamosmi (a vtedy mal este o par kg viac), nastastie sa uz vyburil a teraz caka na ulohu ocinka 😀 to bude akcia jak bejk - celozivotna 😀 Neboj Evik zvladnes to v praci, len vsetko brat s nadhladom a v pohode, uz to mas len par tyzdnov....to ubehne ako voda.
bzuci aj bola sladka zobudzacia pusinka od Alexika pre maminku? to je krasny budicek... 🙂 ja nasej poste doverujem 😀 balik tu bude cobydup 😀 tri zubky naraz? chuda drobcek, to je aj pre kona dost (prepac bzuci za vyraz, myslela som to obrazne), ale uz sa tesim na zubate fotecky 🙂 😀

bzucinka2
2. aug 2009

desszi, co by som sa hnevala, ved nie som mesuge 😀 😀 😀 pusinka nebola, zacina byt na ne skupy 😀 ale neskor mi dal taku sladucku 🙂 tak aj mne z posty nakoniec vsetko prislo len som asi 2x musela balicek nahanat cez veducu posty, raz to boli obrazy na vianoce a druhy raz oblecko pre maleho 🙂

eviiik
2. aug 2009

tak aj my by sme mohli mat taku termoregulaciu ako deti, lebo ja to neznasam velmi dobre,ale vydrzim, ine mi nezostava.
Bzuci aj ja sa vytesujem, tiez nemusim hned varit, my ideme na obed ku svokrovcom, a chuda Alex tri zuby naraz a este ocaky, tak nech su rychlo vonku.
No s postou ma asi kazda uzasne skusenosti, aj my sme raz tak nahanali fotky, a oni boli na poste len nam nedali ten zlty papierik 😠
Desszi ja ho z akcii urcite nepoznam, v LV byvam asi 4 roky, ale asi len z mesta, ale neviem? Aj drahemu je znamy, sice manzel je levican, ale par rokov zil mimo Levic, ale ved to je jedno. Hlavne, ze burlive obdobie ma za sebou, a bude z neho super tato 😉
V utorok idem na poradnu, po 4 tyzdnoch a bude nam robit ultrazvuk a merat tak som zvedava, aka je velka princezna, lebo na 3D-cku ma dr. vystrasil, ze bude velka, tak verim, ze bude v norme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre