Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
2. aug 2009

Evka, tak ked nie z akcii, ked je manzel Levican a vekovo su si blizky (Peto ma 36) tak mozno zo skol (ma strojarinu v LV a neskor uz bol v Blave na stavebnej vyske) alebo z basketbalu, Peto volakedy hraval basket.
Tak super termoregulaci aby sa zisla aj mne, kurim ako dvojradovy radiator...
my tiez nevarime, maminka moja vari, poobede ideme k nej, tam sa naladujeme 😝

luckai
2. aug 2009

Ahote kočky!
no to sú nám zase horúčavy - včera sme varili slivkový lekvár v kotli - každoročná tradičká akcia - do buciet aby bolo. no ja som sa samozrejme veľmi nezapojila, ale aj účasť sa ráta. Dnes sa ani nepohneme, malá teraz zaspala v kočíku, ale keď vstane šup dnu, nech nie sme na tej horúčave! a na večer ešte trošku výdeme na prechádzku!
Desszi, Eviiik, súcitím s Vami v týchto teplotách, ale aspoň detičkám je v bruškých lepšie ako vonku. Romaka sa chúďa taaak potí, aj keď ya nehýbe a keď je na rukách, tak sa vyhrievame navzájom 😒

eviiik
2. aug 2009

No my sme obaja mladsi, mame 28, a ja mam vysku stavbarinu, ale na skole sme sa stretnut nemohli. Ale to je jedmo, a aky odbor na stavbarine studoval? Pracuje v odobore, ma to zaujalo, ked sme skoro "kolegovia" Mozes napisat aj IP, nemusime pracu Tvoho draheho prepierat na fore 🙂
Ja ani nekurim, moje telo cudne reguluje, telo mam relativne chladne, ale tvar mam mokru ako mys, inde sa velmi ani nepotim, len na tvari.
Lucka, brrr v tomto teple lekvar varit, a jasne, ze teraz sa aj ucast pocita, veru chodte dnu, v dome sa urcite celkom da. Lucka zatial mi nic postou nedoslo, neviem ci si sa k tomu nedostala, alebo zlyhala posta?

bzucinka2
2. aug 2009

luci, aj mamina varila slivkac v kotli, taky co sa nemiesa 🙂
maly dnes ostal na noc u maminy, prisli synovci, tak maly vyhlasil, ze alexik je jeho kamarat a on sa bude o neho starat a spinkat s nim (3roky bude mat), tak som mu ho tam na jednu noc nechala 🙂 tak krasne to povedal, az mi srdiecko poskocilo 😉

millada
2. aug 2009

ahojte levičanky 😉
chcem sa opytat, či v levickej porodnici pozičiavaju odsavačku mlieka, alebo si ju treba doniest so sebou? dakujem 😵

aadula
2. aug 2009

ahojte, my sme sa dnes boli kúpať v Štúrove, keby bol malý o niečo starší, tak poviem, že bolo dobre...ale v detskom bazéniku ako behal, tak sa mu šmykla nožička, ponoril sa a napil, tak mm utekal k nemu a plavčík ho hneď sfúkol, že tam dospelí nesmú...a tak sme s malým do detského bazéna nemohli a bolo strašne veľa ľudí a hrozne teplo.
Som si tam dala také malé stretko s jednou kočkou z Námestova, čo sa tu na koníku stretávame...joj taká som rada, že sme sa stretli 🙂

mojsi, Tamarka musí byť zlatunká a úžasná, no čo..sa prejavuje jej osobnosť tým jedoškaním 😀

bzučinka, aj nám lezú zúbky...v kuse má rúčky v pusinke a celý je zaslinený a z toho vyhádzaný

dezsi, fakt si pekná tehulka...Daduško vykukne a bruško zmyzne 🙂 a tiež mi je tm povedomí, ja budem mať 35 a na basket som chodila...tak možno odtiaľ..

evik ja som malú rodila v októbri, je to fajn podľa mňa..cez zimu narastie a na leto už bude pekná kočka 🙂

milada, ja som si nepotrebovala odsávať, tak neviem, ale ak máš doma, tak si vezmi podľa mňa je lepšie mať svoju 🙂

mima3
2. aug 2009

baby, dik za rady, tak tej detskej zavolam, resp. sa tam zastavim a uvidim, co povie. neviete niektora ako je to konkretne u dr. Kováčovej, či maju problem s prijimanim novych pacientov?

bzucinka2
3. aug 2009

ahojte, myladka poziciavaju, ani ja som si nekupovala, lebo ak ju nie je treba su to zbytocne vyhodene prachy a tam mi pozicali v pohode 🙂

mima, vravi sa ze neberie, ale kocky co k nej isli tak v pohode zobrala, treba vyskusat 🙂

adul, tak parada a co si ho tam mala nechat utopit??? 😠 no ja by som mu hned povedala svoje 😠 😠 😠 tak sturovo vypadava zo zoznamu kupalisk ☹

eviiik
3. aug 2009

ahojte dievcata 🙂
mne v praci stale blbne net 😠
Adula, na jednej strane pekny den, ze ste sa stretli s kamoskou, a na druhej strane nic moc, akoze ti plavici su uzasni, tak nech oni ratuju male deti, ked tam rodic nemoze ani vstupit..
Bzuci no stou Kovacovou si ma nepotesila, aj ja som sa chystala ku Kovacovej, dufam, ze nas este zoberie.
Mima potom daj vediet ako si dopadla.

mima3
3. aug 2009

ahojte, no tak sa prave chystam k dej doktorke Kovacovej, volala som rano sestricke a povedala mi, ze maju vela, ale ze ked chcem, tak nech dnes pridem a skusim.. tak uvidime, drzte palce.
ked to nevyjde, koho by ste mi este poradili? a ked tak kde ordinuje? dakujem zatial za rady, potom sa ozvem, papa

bzucinka2
3. aug 2009

mima drzime palceky, neboj sa ona ta zoberie, ked ti uz kazali prist, urcite by ta nenatahovala a neprehanala zbytocne 🙂

mima3
3. aug 2009

no, tak som spat a mali ste pravdu, pani doktorka bola velmi mila, povedala mi, ze toho maju dost, ale ze nas zoberie, ked chceme k nej chodit, mala som z toho dobry dojem a s takou obavou som tam isla a teraz som rada 🙂

eviiik - ty mas este cas trosku, staci, ked to budes riesit posledny mesiac, skus takto ako ja, tam brnknut a uvidis, co ti povie sestricka, mozno tak ako mne a ked ti uz povie, ze mas prist, tak ta urcite zoberu. pekne dotehulkovanie ti prajem 😉

bzucinka2
3. aug 2009

tak super mimi, to sa tam obcas, ale dufam ze nie casto aj stretneme 🙂

eviiik
3. aug 2009

super mima, ja viem, ze mam este cas, chcem tam zavolat koncom augusta, zaciatkom septembra. Dufam, ze aj mna zoberie, ved ktory lekar nema dnes vela pacientov, asi len neschopny.
Aj ja mam zatial na dr. dobre ohlasy, a rozhodla som sa aj na zaklade, co tu baby popisali, a dr sidli v tom zdravotnom stredisku (ci ako sa to vola) pri Pereci.
Bzuci a ja dufam, ze aj ja sa tam s Tebou stretnem, ale radsej niekde v parku v meste, ako u dr. 😉

mima3
3. aug 2009

bzucinka - veru, dufam, ze tam budeme musiet chodit co najmenej.. ale na zaciatku asi chodia vsetci na tie poradne, alebo co to je, nie? a na ockovania a tak..

eviiik - ano sidli v Sanate pri Pereci a aj ja to tam mam blizko, poliklinika je odruky, ale inak v tom stredisku je vela detskych lekarov, co som dnes videla na tabuliach, napr. Hrašková, Kotruszová, Krizkova, Orovnicka. Dnes tam bolo dost pusto, maju dovolenky. Aj Kovacova ide od zajtra na 2 tyzdne na dovolenku, tak som to dnes akurat vystihla.

mirinka23
3. aug 2009

ahojte tak som sem zasa zavítala po dlhom čase.Vôbec nič nestíham.Som strašne nešťastná lebo Ninka nie a nie spať.Doobeda spíme v kočíku asi 15min.A potom doma keď je tak teplo, ale ani nie hodinu a pri tom vidím, že chce veľmi spať.Asi je aj jej teplo, ale mala by spinkať.trasiem ju na rukách a tam spí ako tak, ale ako ju položím do postieľky za chvíľku je hore.A to máme aj večer uspávame sa na rukách a nie a nie spať.Už neviem čo robiť.
Baby ako zvyknete uspávať detičky?Lebo mi sme sa naučili na ruky a teraz nevieme inak.

mirinka23
3. aug 2009

Mirip pýtala si sa, že kedy som si pýtala ten zoznam vecí do pôrodnice bolo to asi v nejakom 30týž.a vypýtala som si to u sestričky v pôrodnici, lebo som tam akurát bola.

mirip
3. aug 2009

aha dík miri, dievčatá tak ja už okrem injekcií na riedenie krvi musím jesť aj tabletky máme málo železa 🙄

mirinka23
3. aug 2009

mirip moja zlatá ty už nech máš potom.Určite sa ti hrozne uľaví.

desszi
3. aug 2009

Ahoj maminky,
tak vcerajsia noc bola strasna - objimala som misu asi pol hodinu, uz som si myslela, ze sa mi spusti aj porod,ale nastastie este nie. Pokazila som si zaludok a muselo to von. Chuda drobec, mozno si aj myslel ze uz sa nieo deje, len tym nespravnym koncom 😕 Dnes mi je uz lepsie, ale dietkujem, som opatrna.

bzucinka2
3. aug 2009

EVIIIK no jasan, ze aj ja s tebou, ale ako vravis radsej niekde v parku v meste ako u dr 😅

mirip, to nic, zelezo som aj ja brala a aj po porode som musela, aj v nemocke mi davali, hned p porode a v pohode, je to ok 🙂 drzime palceky, ved aj tebe sa to uz riadne krati 🙂

mirinka, my sme nikdy neuspavali na rukach, ale vzdy v postielke alebo v kociku na prechadzke, mal obdobie, ked som ho musela capkat po plienke, ale potom sa pekne naucil na postielku, ziadne vymyslance a pekne mi spava do dones, hoci bolo aj tak ze som ho musela nechat vyplakat podla knizky, ale aj teraz chvilku sa pohneva, ze musi ist spat, ale do 4-5 minut spinka, alebo si zacne rozpravat 🙂

desszi, moja a co si pojedla??? 🙄 drzime palceky nech to uz dotiahnes v poriadku do konca a nestras drobca faxovanim s misou 😉

desszi
3. aug 2009

Jaj bzucko, ani mi to faxovanie nepripominaj, triasla som sa na kazdom kusku tela 😝 No mali sme vyprazany patizon, zemiacky a tatarku, to som jedla o nejakej piatej a pred spanim jogurt a dva kolaciky a poviem ti bola z toho riadna zmeska 😝

bzucinka2
4. aug 2009

dobre ranko 🙂

desszi uz je lepsie, ty nas grcancek 🙂 verim ze hej, mozno ti zatazila ta tatarka ☹

no my sme maleho odniesli k nasim a teraz som vymyslela, ze ked dovarim polievku, tak by sme mohli ist na vylet do bane, jaskyne a trosku po obchodoch, nej sa dcerka nenudi a takyto dlhy vylet s malym by sa nedal zdolat, tak uvidime ci mi to ocko schvali alebo nie 😀

uzite si trosku ochladenia, hlavne tehulky, snad sa vam lehsie dycha 🙂

eviiik
4. aug 2009

ahojte
veru Bzuci lepsie sa dycha, ale take pocasie na spanie, ani z postele sa mi nechcelo vyliezt, nieto este robit.
tak aby ocino schvalil vyletik, a maly ste pekny den 🙂
veru myslim, ze ine Ti nemohlo zle spravit Desszi, len ta tatarka.

aadula
4. aug 2009

ahojte, ale je teda dusno 😝

deszi, dávaj pozor na seba, možno malinkému nezapasovalo niečo 🙂 nemáte nááhodou auto bordovej farby?

bzučinka tak pekné výletovanie, pribalím vám moju dcéru ak chcete 😀

desszi
4. aug 2009

Ahojte,
dievcence uz si davam pozor, kazdy to zvaluje na tu tatarku, tiez si myslim ze ta bola na vine. Nastastie dnes uz je dobre, uz som normalne jedla, len trosku menej.
V Zamkoch celu noc prsalo s mensimi - vacsimi prestavkami, spalo sa uplne super 🙂
Uz tretie rano ked sa zobudim mavam take cudne bolesti krizov, ale len chvilku, ked sa potom riadne preberiem a pochodim, je dobre. Tak neviem ci je to nejake predzvest alebo len vselijako spim 😕
Adulka, mame bielu fabiu combi - sluzobnu - s napisom invest. Takze nie bordove auticko. A ako Samko? Uz je lepsie? Alebo este stale mate nervoznejsie chvilky?
Bzuci tak ako, bol vyletik?

aadula
4. aug 2009

desszi, sme stretli také autíčko a tá kočka v ňom sa mi na teba podobala...ale tak..nebola si to ty 😀 tie kríže, to mňa boleli skoro od začiatku 😝 a Samko už nenervači až tak...aj ked on je taký malý jedoš...ale zas ho dnes preháňa, dúfam, že je to len zo zúbkov

desszi
4. aug 2009

Adulka,
tak mam asi dvojnicku 😀 tak tie krize nemusia byt predtvest, to je dobre.
Dnes som sa ale rozculila, som taka hormonalna gula a lahko sa rozcertim, ale nasr...li ma zase uzasni majstri, ked nie su schopni nic dotiahnut do konca a este zo mna urobia blbu. No tak to teda nie 😠

bzucinka2
4. aug 2009

adul, to nie je zly napad, nasa sima by sa aspon mala s kym bavit, lebo tu nema vela kamaratiek ☹ mohlo ta skor napadnut a mohli sme ju zobrat, vazne 🙂 kolkatacka je patusa?

a muzik vylet schvalil a dopadol super, v bani parada, jaskynu sme uz nestihali, tak sme isli do BB do europy , este som tam nikdy nebola a tam sme trosku pobehali, malemu som v deichmane kupila topanky na jesen, dufam, ze mu budu dobre a nebude treba menit 🙂 a kazdy si nieco kupil okrem mna samozrejme 😀 😀 😀

aadula
4. aug 2009

deszi, hormóny, nehormóny, netreba sa nechať 😉

bzučinka, ide do 7 tr. 😝 v okt. bude mať 13r., ešte teraz ako tak má program, minulý týždeň sa hrozne nudila, kamošky boli preč...a zas na budúci týždeň odchádzajú...tak musíme niečo vymyslieť, len je to ťažko...malý a ona..aby bolo dobre obom..však to asi poznáš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre