Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
13. aug 2009

ahoj mirip,
cely den si vyletikovala? Ako si to zvladala? Este dobre ze nebolo tak teplo? Co vse ste pokupili?

mirip
13. aug 2009

Nie celý desszi len popoludní od 12tej do 18tej ale mám aj tie pôrodnícke vložky, som vošla do prvej lekárne v NR a že či majú pôrodnícke vložky a tam že nie je problém, som ostala mimo v LV nemajú ani v jednej lekárni že pol roka sú vypadnuté z obehu a tiež som dostala aj deku, konečne bola drahá jak sviňa lebo tie vačšie rozmery a ani nevedia už ču za to pýtať a tiež som dostala aj to ochranné hniezdo do postielky na celú vôkol dokola postielku čo inde majú len to polovičké za 10jednofarebné a za 13 s podtlačou a toto vôkol dokola stáli 22eur aj to je drahšie ako som čakala ale aspon je také ako sa mi páči a tiež som zohnala aj tú lyžičku čo potrebujem tiež k výbave, som nabehla do lekárne a som sa narovinu pýtala že aké berú do poronice a mi dala že nejaké maličké silikónové tak hádam bude dobrá

desszi
13. aug 2009

oj vidis ja nemam ziadnu lyzicku 😕 aku si kupila?

mirip
13. aug 2009

vieš čo nejakú silikonovú ak sa mi bude dať zapnúť bloothot tak pridám do albumu počkaj

mirip
13. aug 2009

počkaj naštartuje mužov PC

desszi
13. aug 2009

ok cakam, no dufam ze nebude velky problem ked nebudem mat, ved Petko mi kupi

mirip
13. aug 2009

no idem pofotiť a dám na koníka aj všetko čo som dnes kúpila

aadula
13. aug 2009

ahojte kočky 🙂 my sme dnes mali od rána behačky..vybavovačky a deň otvorených dverí, tak som sem na levíc nakukla až teraz 😉

desszi, tak už sa hlásia prvé bolesti...to si osobne myslím, že budúci týždeň určite bude Dadko na svete 😉

som tu dnes mala dvojmesačného synovčeka Jakubka, tak som si ho vyvoňala, pokecali sme 😀 síce ggg ggg neviem čo znamená, ale bol hrooozne milý 😵

mirip, ani v zdravotných potrebách tie vložky nemali? tam ich zvykli mať 😕

mirip
13. aug 2009

nie v Lv ich nemali adula ale v NR som ich zohnala, dve balenia som vzala a ostatné kúpim aj obyčajné v drogérii

desszi už to tam je

aadula
13. aug 2009

mirip, tie dve úplne stačia...ale určte sú lepšie ako klasické na začiatok 😉

mirip
13. aug 2009

ved hej len ma tak zaskočila v Lekárni, lebo v LV som všade počula že nemáme, sú vypadnuté a tu som sa opýtala a ona že kolko chcem tak som ani neviem ako vysúkala v šoku že majú že jedny, prišla s nimi a ja že možu byť aj druhé a ona naozaj a tretie nechcete aby som sa do skladu nemotala aj tretíkrát 😀no tak som bola ohromená že som skoro zabudla kúpiť dalšie čo ešte chcem 😀

aadula
13. aug 2009

😀 to sa stáva 🙂 ale pekne si nakúpila..som mrkla 😉

desszi
13. aug 2009

adulik diky 🙂
mirip idem nahliadnut 🙂
dnes sme videli na poli 5 bocianov 🙂 znamenie?

mirip
13. aug 2009

že by si mala 5detí na záver? možno to bolo predznamenanie že okrem tohoto budú ešte 4 detičky 😵

desszi
13. aug 2009

oooo mirip, ja som z tych veciciek na makko 🙂 😵 ale nestras!!!! 5 deti!!!! ja neviem co to chcelo byt, ale asi ze coskoro Dadko pride 🙂 mozno do piatich dni?
neviem ako vy, ale ja som z tych detskych veciciek viac unesena ako bude asi moj Dadko....ja sa z nich vytesujem ako mala 🙂

mirip
13. aug 2009

už som pridala aj ten hrací mesiačik čo tatko kúpil neodolal 😵 poznáte to potiahnete šnúrku a hrá to kým sa šnúrka nevytiahne hore

desszi
13. aug 2009

idem dievcence,
pekny vecer vam vsetkym idem kuk tv.....pa zajtra....

bzucinka2
13. aug 2009

mirip v lv maju vlozky v mide v tych zdravotkach, kamoska kupovala cca 2 tyzdne dozadu 😉
mojsi neporadim, jednu zrusili a jedna bola tusim na trhu v tych domcekoch 🙂
desszi, tak odratavam dni 😀
mirip krasne si nakupila super 🙂
a z tych miniveci je asi kazda na makko 🙂

bzucinka2
13. aug 2009

mirip, nechcem ta sklamat, ale ta kefka na vlasky nie je moc dobra, aspon my sme mali tu istu, lebo prva sa mi zlomila a maly ju neznasal, , ma tvrde stetinky a riedke, tak som musela kupovat dalsiu a tuto mam v krabici le do poctu ☹ no ale malinkej mozno nebude vadit, mozno bol len alexik fajnovucky 🙂

eviiik
14. aug 2009

ahojte dievcata
ozyvam sa az teraz, lebo vcera som sa nedostala uz na net.
tak nakupy vysli super, som spokojna, doma mame kocik 😵 a dukupila som dalsie veci, ako madrac, kyblik na kupanie, monitor dychy a este kopec drobnosti ktore mi chybali, este kupit obliecky a zavinovacky, a dokupit veci pre mna a malu z lekarne, a uz asi vsetko budem mat.
jej desszi, uz to naozaj za chvilu pride, budem cakat 🙂
mirip idem pokukat vecicky
bzuci, este som minule zabudla reagovat na foto, ze maly je aky zlaty za tym PC, este aj so stenou ladi, mysli s koselou 🙂
a mojsi jedna bizu je estev tej budove ako je obchod kengurugold, len z opacnej strany, hned oproti je mediaclub.
dnes sa hadam ozvem castejsie, uz som v praci
pekny dnik 🙂

mirip
14. aug 2009

dík za typ, bzuči, uvidím čo bude ked bude vadáiť tak kúime novú kefku, to nie je velká položka a ked tak muž zbehne kúpiť novú, inak ma to dosť prekvapuje, ved to predávajú v lekárni, inak neviem som včera v NR videla ako jedna baba kupovala všetky hygienciké potreby pre bábo v hračnárskom obchde kde ich mali raz tak drahé, no mna to ani inde nenapadlo kupovať ani neviem prečo len som šla automaticky do lekárne 😵

inak som včera bola úplne mimo z malej, som myslela že vplyvom počasia bude spať ale asi je to u nej ako s deť mi v škole, ked má byť zlé počasie alebo zmena počasia tak vyvádzajú a ona sa od tretej ráno hmýrila celý deň akurát bola kde tu prestávka pol hodinu - hodinu a zase, až som si myslela že sa hádam otáča a prd, dmes ráno vlavo pri pupku taká gilatá hrčisko ako svet, takže hlavička je stále hore, až mám strach že sa neotočí, a pri tých liekoch čo mám teraz mám krv až prípiž riedku, už len ked mi berú krv a prelepia mi poza vatu číra tak sa bojím ak by bol cisarák že sa mne može niečo stať 🙄 s

mirip
14. aug 2009

Ok idem ja niečo robiť, lebo tu sedím už hodinu ako torta 😀 tak zatial pá

eviiik
14. aug 2009

utekaj, ja ficim v praci ale nejako sa mi nechce 🙂
aj pocasie je take nemastne neslane
bzuci kde si? uz Ta postradam 🙂

bzucinka2
14. aug 2009

eviiik tu som, doobeda som bol au kamosky strazit obe nase deti, teraz maly spi, tak mam chvilku cas 🙂 tesima, ze ti chybam 😉
alex dakuje za pochvalu kosielky so stenou 😉 som rada, ze nakupy prebehli uspesne a kupila si aj nieco ine kao kocik?

mirip, asi ti chcela pozdvihnut naladu kopancami 😀

eviiik
14. aug 2009

bzuci veru chybala, som sama v praci, urobila som co mam, cakam, aby mi to odklepli a nema mi to kto, tak sa trochu nudim.
a tu mrtvo
trba si vypomahat s detickami 🙂
a ano nakupili sme aj ine precitaj si vyssie 😉

mirip
14. aug 2009

asi bzuči alebo sa jej páčilo že som kupovala preňu alebo opačne sa jej nepáčilo že pobehujem po Nitre vobec 😀

bzucinka2
14. aug 2009

eviiik, nejak som to preskocila ☹ prepac 😉

mirip, mozno chcela hned skusat 😀

mirip
14. aug 2009

nestraš bzuči, ešte má čas nech len je tam kde je ešte pár týždňov 😀

desszi
14. aug 2009

ahojte 🙂 ,
tak zase len na chvilku, Petko musi na pc pracovat
este sme cely, v noci sme spali uplne na prd, cez den sa mi nic nechcelo, ale zato som sa donutila navarit a zehlit, teraz sme prisli z tesca a tak pomalicky ten dnik presiel...
dnes som nemala ziadne bolesti, sem tam akoby krc, ktory vystreluje az do stehna, ale to je vse
mirip neboj este ma babatko cas sa otocit, skus jej trosku dohovarat 😉 na mojho Dadka to zabralo 🙂 a neboj sa, nestresuj sa dopredu, vsetko bude dobre 🙂
co planujete na vikend? ja uz nic, zajtra sice ideme na navstevu ale len taku kratku, Peto odskoci do Levic na otocku, uz som nervozna, ked tu nie je, aj ked tu mam maminu, predsa len chlap mi dodava akosi viac istoty

bzucinka2
14. aug 2009

mirip 😅
desszi, ja idem rano kamoske postrazit drobca, potom k svokrovcom na obed, v nedelu k nasim , takze varit nemusime a je vikend za nami 🙂 a ty uz na co cakas, uz chod do tej porodnice 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre