Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

mirinka23
19. aug 2009

ahojte dobrá téma kúpanie ja som tiež strašne chcela niekam ísť, ale keď som sa pozrela na moju princezničku tak som rýchlo pochopila, že nepôjdeme nikam.
Dnes mi spala asi hodinu aj pol tak je mrzutá.Neviem či za to teplo alebo prečo.
A vy čo nové?

aadula
19. aug 2009

ahojte,
evi, potiahol, ale dnes len dve hodinky...a mne bolo nejak zle, som si musela ľahnúť s ním 😝

deszi, to áno, jemu sa to vždy páči inak ako mne, dnes zo tri razy popratal v celom byte..., ale ani našej Paťke sa nepáči keď jej veci rozhádže... 😀 a keď sa dostane do kúpelky..tak hneď niečo do vane hodí a dnes... nechala som ho holou riťkou behať a som mu vysvetľovala, že keď chce cikať nech si sadne na nočník...vie kde má pipíka, tak som mu povedala..."Choď dať pipika vycikať" 😀 kým som bola v kuchyni, tak sa mi vykadil na stred obyvačky..ešte, že tam nemáme koberec 😝

bzučinka, tak ste boli spokojní v Dudinciach 🙂 a od kedy začínate zas plávať?

bzucinka2
19. aug 2009

desszi, no vies, ja som stara bosorka 😀 😀 😀 tak zajtra teda skusime cakat na info od teba, ci mu pomohla dokina dobre, alebo ani nie, urcite sa uz prestan poflakovat a supkom do nemocky, to by sa ti pacilo, vylihovat si cely den a celu noc, ked chces zabavu, dadko sa ti o nu rad postara, tak dadusko sup von, este je teplo, nebude ti taka zima a ukaz mamine ako sa po kostole hvizda 😀 😀 😀

adul, no uc sa od samka ako sa ma upratovat, lebo to evidentne nevies 😀 a dakujem za pochvalu, snad mu to spinkanie pekne este aspon polroka vydrzi 🙂

mirinka, prajeme, nech ninka zajtra lepsie spinka a potom sup sa niekam okupkat 🙂

eviiik
20. aug 2009

ahojte kocky
desszi mas pravdu asi mi fakt hrabe z toho tepla, ale vcera som mala hrozny zaver dna, riadne som si obarila ruku, prave dovarenou polievkou, som sikovna, v kuchyni ako ked padne bomba ruka riadne bolela. Nastastie som hned zareagovala dala studenu vodu, lad a doma sme mali pantenol, ale citim to este aj teraz.
Cize som mala uzasne spestrenie, to aby som sa nenudila, manzel mi vravel, ze uz ma k nicomu nepusti, lebo uz mi kadeco pada z ruk a tak, a ja ze co budeme potom jest, ked ani varit nebudem moct.
Ale chudak kym poriadil ten moj vybuch mal co robit 😒
Napriek tomu som celkom dobre spala, a uz som v praci, co som si vcera myslela, ze to ani nezvladnem.
Bzuci takze ste mali pekny vyletik, znovu a ako vidim Alexovi to super vyhovuje, riadne sa unavy a potom spinka ako dudok.
Adulka to si iny poklad nasla v strede obyvacky, mate doma maleho sintra 🙂
Desszi potom daj vediet ako si dopadla na poradni, uz by bolo na case keby sa Dadko umudril, ale asi chce aby si si riadne oddychla pred jeho prichodom 🙂
pekny den Vam aj detickam 🙂

eviiik
20. aug 2009

kde ste kdo?
dnes tu strasim iba ja?

mirip
20. aug 2009

aj ja som tu eviiik

eviiik
20. aug 2009

tak sem nakukni 🙂
lebo nazeram, a stale len ja
uz sa mi tu nechce byt, ficim asi na zotrvacnosti

mirip
20. aug 2009

ani mne sa dnes nič nechce od pondelku sme mali sesternicu z dvomi deťmi tu /2roky a druhé 3mesiace/ jednu noc z pondelka na utorok spali u starej mamy a druhú noc z utorka do stredy u nás, v utorok bol zabiják v poradni a potom v meste v takom teple a potom sme kecali do pol tretej v noci ked jej deti zaspali a streda bola brutal malá jej spať nechcela spať vobec a malý /3mesačný/ nespal skoro vobec tiež a ked odišli som si vydýchla..........večer som mala prvýkrát nohy ako káčer Donald a dnes som spala do jednástej ale som sa zobudila na to že ma strašne bolí ruka ako keby presilená v zápastí a hlava ani nehovorím ako 🙄 🙄

eviiik
20. aug 2009

tak to si mala teda pernych par dni, mozno deti reagovali nespankom na zmenu, a Ty si vybehla zo zabehnutych kolaji, sa ani necuduj, ze si bola ko, a este Ti aj nohy napuchli, mne zvyknu ked viac beham, resp. stojim, ale zatial to je v norme.
tak si si uz ason trochu oddychla, a dobre si sa vyspala

mirip
20. aug 2009

ty kedy nastupuješ na materskú?
no hej ale nohy mi napuchli druhýkrát a dúfam že už to bolo posledný

eviiik
20. aug 2009

presne neviem, na poradnu idem na buduci utorok, tam mi povie, ale myslim, ze robit budem este buduci tyzden, potom uz nie, aj tak mi este ostane dovca

desszi
20. aug 2009

Helou babenky pracujuce aj nepracujuce,
poradnu mame za sebou - ja som plne pripravena na akciu, stale na prst otvorena, Dadko vse ok, aj srdiecko aj prietoky, len je lenivyyyyyy 😒 potvorka mala. Paci sa mu v brusku a nechce sa mu von. Ked do pondelka neporodim, v utorok rano na siedmu pochodujem do nemocnice ☹ Tak dufam, ze sa nam to rozbehne spontanne dovtedy, hoci, co ma velmi netesi je, ze sluzbu v nemocke cez vikend nemaju zrovna naj lekari ☹ , ale co uz. V utorok by tam mala byt uz dobra zostava, ale ked to pride, asi mi to bude uuuuplne jedno.
Vidim evik, ze ti nestaci teply vzduch, ty este aj po horucej vode tuzis 😉, neber to v zlom evka, ja len trosku srandujem, urcite je to velmi neprijemne a bolestive, nech sa ti to skoro zahoji a fakt sa uz radsej nicoho nechytaj.
Mirip trenujes vydrz? 😉

mirinka23
20. aug 2009

Desszi a kto má službu?Ako si to zistila?

desszi
20. aug 2009

Moja lekarka mala rozpis sluzieb na august - tak mi povedala ze kto je kedy. Tak teraz zistujem ake maju s nimi skusenosti dievcata, ktore u nich rodili - ale o dvoch viem ze nic moc ☹ tych dalsich dvoch nepoznam...

bzucinka2
20. aug 2009

desszi, no dado je lapaj lenivy, asi caka kym sa schladi 🙂 ale super je , ze ste obaja v poriadku a to je hlavne 🙂

eviik, ty uz fakt nic nechytaj, boze, este si ublizite, nestras ma tu 😕

dnes sme sa boli opat kupat, doobeda som strazila kamoskinho maleho, kym moj spal, potom kupalisko, spanie, hry vonku , sprcha a hajde do hajan 🙂

mirip, tak si mala riadne perne dni, teraz chvilku oddychuj a nic nerob 😉

mirip
20. aug 2009

Ahojte desszi stále nič? No čoskoro ťa šupnú do nemocky ak sa malému nebude chcieť samému von, oni nenechávajú dlho prenášať.............
hej bzuči mala som perný deň dnes som nerobila nič, len naložila a vyložila dve pračky a umyla riad a vylihovala, dokonca aj spala popoludní čo sa mne nestáva že cez deň by som si lahla a vtú ranu zaspala....

eviiik
21. aug 2009

ahojte
Denka v pohode chapem srandu, neberem to vo zlom
no tak budem Dadkovi dohovarat nech este vikend pocka a idealne by to bolo z pondelka na utorok 😵
ale som mu to dobre naplanovala 😀
bzuci ja som Ta vcera cely den hladala, dovtipila som sa, ze mate asi zase super program 🙂
tu ruku mam uz lespie vcera som si kupila este mast na to v lekarni a taku naplast, manzel mi to obviazal a rano to bolo celkom dobre, tak aj teraz mam dofacovanu ruku 🙂
hadam ma tu dnes nenechate samu

luckai
21. aug 2009

Ahojte!
Desszi, tebe je super, mňa doki šupol do nemocky hneď deň po termíne keď som neporodila... 😒 a to mi ozaj nič nebolo...takže ti je super! Závidím, užívaj si, je to lepšie keď je všetko vp oriadku, že si doma, veď ešte má malý pár dní čas...
Ako ináč? my fajn, ja už ledva čakám kým prejdú tieto teploty, furt sa len schovávať vnútri až do večera...nie je to bohvie čo.

aadula
21. aug 2009

ahojte,

desszi, fajn že ste ok 😵 , ono to potom už určite príde 😉 alebo? že by si drobček začal domček stavať? 😕 😀

evi, joj si si boľačku riadnu narobila, mne moja teta hovorievala keď som bola tehu, že ak sa popálim ruku, nech si to rýchlo o zadok obtriem, aby bábo nemalo znamienko na tvári ..ale na riťke.. 😀 neviem či sa to môže prejaviť na dieťatku, ale robila som to...a Paťka má také materské na krku...akoby mrkvičku 🙂 ..malému som nepostrehla nič... tak prajem nech sa ti to čím skôr zahojí

my sme spali túto noc hrozne, ocino bol v nočnej, dúfala som, že sa vyspím ked nie je doma / on totiž hrozne chrápe 😉 😀 / a figu...malý nechcel v postieľke túto noc spať...a to väčšinou spáva tam...a v kuse ma kopal, mrvil sa..no vôbec som sa nevyspala

bzucinka2
21. aug 2009

ahojte, tak sa hlasim, dnes sa kupat nepojdeme , aj doma treba trosku poupratovat a to idem hned teraz, ked sa odlepim od pc, kym maly spi, lebo ked je hore, tak nase upratovanie vyzera asi tak, ze ja uracem a on vzapati nieco ine vaberie a prenasa, roznasa 🙂
eviiik, super, ze sa ti to pomaly hoji 🙂
dadko, ostan pekne tam kde si 😀

aadula
21. aug 2009

bzučinka, tiež sa mu nepáči ako to ty uložíš? 😀 ja dúfam, že o rok budú zas múdrejší 🙂

eviiik
21. aug 2009

adulka tak ruku som si o zadok neobtrela, ale hadam to bude ok 😅
malej som ine okrem stresu nesposobila, potom ma to mrzelo, ze ju tak stresujem aj sa v noci viac hmyrila, alebo som ju ja viac citila, kedze spanok nebol tvrdi
ale uz je vsetko v poriadku, dufam, ze nebude mat znamienko na tvari, a ja som taku poveru (alebo co to je) este ani nepocula
no tak si nemala nec extra noc, skus si cez den ked bude Samko spat oddychnut aj Ty
bzuci mna upratovanie caka zajtra, mame riadny binec, min. vikend sme neboli doma, ale asi vacsinu bude robit moj drahy
rychlo poupratuj aby Ti maly pomocnik nezacal pomahat, musis ho predbehnut 😉

bzucinka2
21. aug 2009

adul, veru sa mu nepaci, ked nie je nic na zemi, tak mi robi prekazkove drahy, nech sa mam o co potkynat 😀

evik upratat som stihla, aj pozehlit, myleho zobudil postar, zvonil ako o dusu 😠 ale najedol sa trosku a teraz upratuje zase on 🙂

eviiik
21. aug 2009

bzuci Ty si ale sikulka 🙂
no to velke zvonenie si mohol odpustit, a hadam Tvoje upratanie nevyjde na vnivoc 🙂
bzuci to je dobre kym Ti prekazkove drahy robi Alex, ja si ich uz pomaly robim sama, vsetko mi pada z ruk 😠

bzucinka2
21. aug 2009

eviiik 😀
no ulozila som drobca, chudacik, taky je nesvoj, papat poriadne nechce, len sa ku mne tuli, snad to budu len zubky a ziadna choroba ☹ ked uplne zaspi, tak si asi zacvicim, aby som nevysla z cviku 😝

eviiik
21. aug 2009

chudacik nech ho to rychlo prejde
a cvicis nejake speci cviky? alebo sa chces udrzat vo forme

bzucinka2
21. aug 2009

chem trosku zhodit, ale je to drina ti poviem 😝

mirinka23
21. aug 2009

ahojte maminky aj budúce maminky?A kde je naša Desszi?Žeby sa Dadko už vypýtal na svet?
Bzuči a ako ti ide zhadzovanie?

bzucinka2
21. aug 2009

zastalo to, ale tak snad sa to pohne, mna stve len brusko, inak by to nebola ziadna hroza 😒 ale tak mne to trva chvilku a potom ma to prestane bavit, jaksi nemam az tak pevnu volu ☹

mamada
21. aug 2009

Ahojte maminky, chcem sa vás opýtať, či máte niektorá skúsenosti s nejakým kurzom plávania pre detičky tu v Lv...??? Chcela by som nášho malého dať na plávanie, tak zháňam info... Ďakujem za odpovede.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre