Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

desszi
28. aug 2009

Dakujem etnicka, prikladam prikladam, ine zatial nic nedavam, podla detskej sestry mame tzv laktacnu krizu, ktora by za par dni mala pominut. Tak dufame, obaja.

aadula
28. aug 2009

desszi ahoooj 😵 davidko je náááááááááááááááááááádherný a aké vlásky krásne má 😵

aadula
28. aug 2009

desszi, aj ja som kojila niekedy každú hodinu alebo hodinu a pol zo začiatku...prvé tri mesiace sú najhoršie...treba veľa piť..ja som vypila hrozne veľa vody na začiatku...že po každom kojení sa treba dobre napiť..to mi radili 🙂 a držím palce nech sa čím skôr zotavíš, dúfam, že sa stretneme v meste..ak by som ťa nespoznala kľudne do mňa drgni 😀 opatrujte sa

aadula
28. aug 2009

tak máme okná 🙂 , hrubá špina poprataná a zajtra sa púšťame do celobytového upratovania...ale teším sa...teraz to bude lahoda okná umývať 😉

luckai
28. aug 2009

Ahojte! Desszi! Vitajte doma! A s mliečkom to nevzdávajtevytvorí sa ho toľko koľko bude Davidko potrebovať, len to chce pár dní!To že má dobrý apetít a chuť naťahať sa je super základ!Držíme palce!

bambulka6
28. aug 2009

ahojte...tak som tu zas.Desszi maly je zlatucky.ale ta teda riadne potrapil.

bzuci myslela som preto ze v sobotu,lebo na vikendy chodíme do Lv k svokrovcom.ale ked bude nejake stretko tak urcite pridem aj cez tyzden.

Adul tak to ti nezavidim s tym upratovanim.

bzucinka2
29. aug 2009

ahojte 🙂
desszi maly je nadhernucky 🙂 a neboj sa zvladnete to spolu 🙂

bambulka, tak super, teda mozme aj cez vikend, ked budeme doma 🙂

adul, tak to si pis, ze sa bude super umyvat, aj ja od vtedy rada umyvam okna 🙂 a krasna foto v pase 😉

eviiik
29. aug 2009

ahojte 🙂
ozyvam sa od nasich, Desszi maly je krasnucky, taky pekne snedy a ma krasne kukucky 🙂 este raz blahozelam, a som rada, ze ste domka. Nech si rychlo na seba zvyknite a potom dame nejake stretko v meste 🙂
bzuci urcite sa budem ozyvat z domu do cca druhej kym nepride drahy domov z prace mam net plne k dispozicii, potom na nom pracuje on.
No v praci som sa ako tak rozlucila, ale ako keby im nedochadzalo, ze tak skoro nepridem, ked sa bude dat tak budem vypomahat z tomu, este aj teraz pred porodom idem nieco robit, ale len tolko kolko budem vladat, 8hod. denne uz bolo vela.
Adulka to upratovanie nezavidim, ale budete mat pekne, a naozaj umyvanie plastovych okien nieje problem.
A na stretko dajte termin, aj ja rada zavitam ked sa bude dat 🙂
nase dnesne fotenie padlo, a presuva sa na pondelok,
pekny vikend 🙂

aadula
29. aug 2009

ahojte,
babmulka teda ja sa ti vôbec nečudujem, že sem nestíhaš..keby som ja mala doma dvoch Samkov, tiež by to bolo ťažké 😝 a už bývate v dome?

evi, tak už si na MD? už sa šetri a chystaj sa pomaličky na malinkú 😵

bzuičnka Ďakujem za pochvalu..trošku je tmavá, ale vo väčšom to trošku lepšie vyzerá 😀

ešte vo veľkom upratujeme, som si trošku sadla, idem si kávu urobiť a pokračujeme..., ale sa vytešujem z tých okien 😵

bzucinka2
29. aug 2009

eviiik a co ides fotit??? 🙂

adulka aj oddychnut si treba 🙂

luckai
29. aug 2009

Ahojte kočky,
dnes bol drahý na nákupoch v Poľsku, ojednal detskú izbu, kúpil stoličku na kŕmenie, chodítko, trojkolku, sánky ešte nemali, no proste veci čo bude ma rôzne príležitosti vyťahovať malej na sviatky, veľmi dobre nakúil, som spokojná!
Budúci týždeň v sobotu krstím malú! Preto sa tak poriedko ozývam! 😀
Adul, vytešuj sa z nových okien...
Eviiik, takže materská začína! Hurá!

bambulka6
29. aug 2009

ahojte.Bzuci ved mozme aj cez tyzden.baby kedy by vam to vyhovovalo?

Adulka uz byvame v dome. 🙂 Ako sa umyvali nove okna?

Lucka tak to teda dobre nakupil.

evik len teraz co najviac oddychuj,lebo potom sa uz tazko oddychuje ked je drobec na svete. 😉

eviiik
30. aug 2009

ahojte
byuci nie ja idem fotit, ale my sa chceme ist s manzelom fotit, aby sme mali pamiatku na brusko 🙂

bzucinka2
30. aug 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaj, zas som dobre precitala 😀 😀 😀

my sme boli vcera s mm a kamoskou vonku, po straaaaaaasne dlhej dobe a dobre mi to 😀 padlo, vypaadnut 😀 von, poecat a zabavit 😀 sa 🙂

luci cakame na fotky nakupenych veci, urcite nakupil suprovo 🙂

desszi
30. aug 2009

Ahojte,
mam chvilu, trosku surfujem na nete, rozhodujem sa medzi poistovnami pre maleho - dovera alebo union? myslim ze su si v mnohom podobne, dr.mi vravela nech radsej z tychto zvolim jednu ako zo statnych.
Dadulo po celodoobednom boji konecne o 11.15 zaspal, zatial sme odsali mliecko, aby sa ho zase viac vytvorilo, a aspon mam odhad kolko sa mi tvori, nie je to take zle, ako som si myslela, ale Dadko je asi z tych lenivsich a nechce sa mu az tak pracovat aby na doraz vysal a potom len mrnci a hlada.
Dakujem vam vsetkym za rady a pochvaly, dufam ze za tie tri mesiace sa vsetko utrasie a potom sa tesim aj na stretka.
Evik drz sa, uz sa ti to blizi, pomaly ides na matersku, ze?
Zatial pa a opatrujte sa, idem trosku oddychovat.

bzucinka2
30. aug 2009

desszi, my sme v dovere, mame to blizko do pobocky a zatial sme spokojni 🙂
a papat mu davaj z oboch, aj my sme tak boli, ze sa rychlo unavil, tak jedaval z oboch 🙂

aadula
31. aug 2009

ahojte, dobré ránko 🙂

tak evka sa nám už ozve len z domu 😉

deszi, máš pravdu, tie prvé mesiace sú najnáročnejšie... ja som včera stretla susedku čo som spomínala, že rodila asi týždeň pred tebou..malý už plačkal v kočíku, bol hladnučký...tak som si tak povedala, že už len požičať a vrátiť...dve deťúrence stačia...je to hrozne zlaté, milé..ale človek sa musí do toho celý dať 🙂

desszi
31. aug 2009

Adulik 🙂 je to tak, my sme s Petom vtom od hlavy az po paty 😀 musim Peta takto verejne pochvalit, neskutocne vela mi pomaha, klobuk dole. Ked je Davidko mrncavy, on sa s nim zabava a ja mozem oddychovat. Plus pomaha pri kupani, krmeni (ked musime dokrmovat), vareni....aj s tym perfektny. Nastastie mam uz dost mliecka, tak odstriekavam, aby som Dadovi nemusela davat nutrilon, ked ma neutisitelny hlad. To som velmi rada, nechcem aby papal tie umeliny, ked mamina ma to prave orechove 🙂 😀
Bzuci aj ja sa priklanam k dovere, zda sa mi ze s unionom som niekde pocula aj nejake problemy, ale mozno sa mi to len mari. Dovera ma fajn programy, aj nadstandardy, podla toho co som citala na nete a paci sa mi ze nemusim nikam chodit, pridu za mnou domov, ked budem mat zaujem o poistenie.
No idem kuk na drobca, spinka uz od osmej, ci v izbicke nepozera na plafonik svojimi kukadlami 🙂 Zatial pekny dnik.

eviiik
31. aug 2009

ahojte
ano ja sa budem ozyvat uz z domu 🙂
od vcera som na MD 😵
dnes som bola dokupit veci v zdravotnickych potrebach, tak cez tyzden uz zbalim tasku, uz mam asi skoro vsetko, este porat nejake veci, nachystat postielku a este cakam na dva baliky, co som objednavala.
my sme obaja s manzelom v dovere, a aj malu dame tam,
Denka super, ze Ti Peto tak pomaha, este je doma na dovolenke?
Super, ze Ti uz nabehlo mliecko, jasne ze to je najlepsie pre Dadka 🙂
Aj ja sa tesim ked sa stretneme vsetky 🙂
Adulka tak Ty mas doma cistucko a urcite sa vytesujes z okien, a co Ty vies ci nepride chut na tretie kolo 😵
Vonku v meste je taky blazninec, strasne vela ludi, asi ma vela ludi dovolenku a blizi sa zaciatok sk. roka tak je frmol.
a Mirip mame kde, uz sa davno neukazala?a aj Mojsi?
Lucka sme zvedave na ten super nakup 🙂
A Bambulka ani sa necudujem, ze nemas kedy oddychovat dve male deti a ktomu rodinny dom, si asi v jednom kolotoci, ale kde tu si ukradni nieco pre seba

desszi
31. aug 2009

Evik, Petko ma tento tyzden dovolenku, tak mi pomaha ako moze, sem tam musi odskocit na otocku do prace, ale to my s Dadkom zatial zvladame 🙂
Poobede sa mi podarilo trosku zaspat, ale poviem vam spim ako zabita, ako keby som bola v inom svete, aj ked ma Petko budi, tak vnimam vsetko akoby z eteru, taky cudny pocit to je. Dokonca mi povedal, ze vcera som spala s otvorenymi ocami (to zvyknem ked som velmi unavena, mam to od detsva) a ponukal mi okuliare, ze takto nemozem nic vidiet v telke, ale ja som nereagovala a az vtedy prisiel na to, ze vlastne spim. No to musel byt pohlad 😅

bzucinka2
31. aug 2009

desszi, az si ma rozosmiala , ked som si predstavila ako ti nuka okuliare a ty hajkas 😀 😀 😀 ono si telo potom zvykne, ze uz sa neda tolko oddychovat ako predtym a musis sa naucit ukradnut si cas aj pre seba, hlavne ked maly spinka a nie vtedy sa snazit postihat nestihnute 😉

eviiik ahoj, super, len sa pekne pobal co ak si baba zmysli skorsi prichod 😉

mirip
31. aug 2009

Ahojte, ja som dnes v santale stretla emmku aj s mužom a malým,malý je nádherný 😵 😵 😵

eviiik
31. aug 2009

super ze ma Peto dovolenku, a bzuci ma pravdu budes sa musiet naucit ze ked maly spi, aj Ty si budes musiet oddychnut a nacerpat silu, a nie dobiehat upratovanie a pod. veci
a nemusel to byt ziaden zly pohlad, ja bezne spim s pootvorenymi ocami drahy si uz na to zvykol
my sme uz doma z fotenia, bolo skvele, uz sa tesim na foto, ked budu tak nejake prihodim
mirip sranda, Ty stale niekoho stretnes, ja by som Ta asi ani nepoznala, a ani neviem ci by som niekoho spoznala 😎

eviiik
31. aug 2009

zatial to na skorsi prichod Lucky nevyzera, ale clovek nikdy nevie, mozno nas prekvapi, este nech do 38tt vydrzi, a ktovie, mozno budem ako desszi

bzucinka2
31. aug 2009

eviiik neboj, Lucka urcite vycka na jarmok a kolotoce 😀 no to si pis, ze foto chceme aj my vidiet 🙂
mirip, co si bola podoktoroch? 😕

aadula
31. aug 2009

deszi, už je to iné ako cez tehu že? asi už o druhej či pol tretej nad ránom neprídeš sem kuk 😉 len si pospinkaj kým sa ti dá...ja sa priznám, že si skôr teraz zvyknem zdriemnuť cez obed ako zo začiatku, tak asi budem driemať teraz v práci za nedlho 😀 .. príde môj čas a ja zalomím

evi, mne sa Paťula po termíne narodila..akurát bol jarmok...som išla v stredu ležať hore a ona sa v pondelok narodila... dali mi dietu, lebo mi puchli už dosť nohy...ale ked ja som mala hrozitánsku chuť na klobásku 😀 😀 a tak som potajomky jarmočnú klobásku žula 😀

mirka1986
31. aug 2009

ahojte, smiem sa k vam pridat?

etnicka
31. aug 2009

mirka jasne, vitaj 😉

mirka1986
31. aug 2009

dakujem 🙂

desszi
1. sep 2009

Mirka ahoj 🙂
Adulik veru u som rada ked v noci spime a nie to este netovat 😅
Dievcence maminky poradte - mame s Dadkom taky problem - kazdy den ma niekolkohodinovy strajk, ked nechce po papani zaspinkat. Cele to vyzera tak, ze sa zobudka, napapa, pomalinky zadriemkava na ceciku, ulozim ho do postielky, ale vzapati sa zobudi, place a hlada, tak zese ho dam na cecik, zase sa napapa (niekedy polovicku aj vygrcka), zase ho ulozim, zase ssa zobudi a tak dokola, dokola....Mala ste niektora takyto problem? Ja neviem co s nim. Ci robim niekde chybu. Kazdy mudruje ze ho mam nechat papat len 20-30 minut, ale co mam robit, ked on potom usedavo place a hlada a krmime niekedy aj dve hodiny s prestavkami? Nechcem ho nechat stresovat tym placom. Ja ho aj chvilu necham plakat, ale potom je taky nestastny. Neviem co mam robit. Dufam len ze to casom prejde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre