Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

janadureckova
6. okt 2009

Konečne ide koniiiiiiiiik!!!
Som sem cez deň nakúkala a nedajbože spustiť stránku, aj Vám to blblo?
No čo Evi ty si bola dnes v poradni? My sme akurát prišli z dlhej prechádzky, malá sa napapala a ešte trošku drieme 🙂 A ostatné? Ako Vám ubehol deň?

mirip
6. okt 2009

No konečne, jeden deň čo možem oxidovať na koníku a on dnes nešiel

aadula
6. okt 2009

ahojte 😉

deni som ťa dnes zas videla...išla som autom pri Leve a ty si šla akurát cez prechod s Daduškom 😵
a veru... chlapom niekedy ťažko porozumieť...ale asi to tvrdia aj oni opačne 😝 😀 😀 😀

evi náhodou to muselo byť podarené, štyri budúce maminky si šli pochutiť 😉

bzucinka2
6. okt 2009

evik parada, styri slonicata s palacinkami, mnam aj ja by som si dala, ale inak vobec nemam chut na nic velmi 😉
vsetkym dakujem, ste uzasne zlate 🙂
a o chlapoch ani nehovorim, deni, na nasej ulici je asi nejaky virus, lebo aj ten moj ma vcera totalne vytocil 😠

eviiik
6. okt 2009

ahojte babule, len teraz som sa sem dostala, lebo nesiel kon, a potom drahy pracoval, az do teraz.
no na poradni, vsetko ok, krcok spotrebovany, a otvorena na jeden prst, dr. v piatok sluzi, tak sme sa dohodli, ze sa stretneme, a ze ma vysetri, a bud pojdeme v piatok na vec, alebo v pondelok nastupujem tak ci tak.
ale este aj to je mozne, ze sa mala rozhodne skor, ved uvidime, ale rada by som bola keby to v piatok vyslo.
zajtra cakame na spravy od mirip
zajtra sa ozvem, idem hajat, lebo som unavena
dobru nocku 🙂

desszi
7. okt 2009

dobre ranko,
od piatej sme hore, paraaada 😅 mne sa oci zatvaraju, Dadusko zatial vladze. Dnes by sme mali ist na kontrolu koznej, ale asi nepojdem v tomto pocasi, navyse su tam dve poschodia schodov, to neviem ako by som kocik vytrepala k doktorke, asi len zavolam, ved ked nema Dadusko vyrazky, tak naco tam pojdem.
bzucko naozaj asi chlapsky virus tu poletuje, ten sa ale tych nasich chlapov drziiii 😀 aj vcera som nieco zacala a odozva ziadna, druhy pokus vsak vysiel 😀 bzuci uz tym vidim nejake tie tyzdne, takze uz je to potvrdene?
babenky aj vy ste boli v zaciatkoch take stekave na svoje polovicky? alebo to som len ja taka ☹ strasne sa tesim ked pride domov a potom zacnem na blbostiach frflat 😖
evik, mirip uz je to tu cobydup 🙂 jaaaaaj tesim sa 🙂 😀
adulka ty mas na mna stastie, skoda ze ja som si nevsimla, smerovala som asi do alebo z DM-ka
zajtra ideme k mojej mamine do Zamkov na 5 dni, som zvedava ako Dadusko zvladne nove prostredie. ale uz sa tesim ze niekam vypadnem 🙂

ejusaaa
7. okt 2009

Ahojte dobre ranko,Deni tak vy uz tak zavcasu hore,no maly o hodinu neskor,ale dufam ze o chvilu zas pojde,je aj take pocasie,peto dosiel z nocnej tak si vsetci lahneme zas,jej tak vy idete na vylet 🙂 Som zvedava co na poradni mirip 🙂

janadureckova
7. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Desszi tak vy poriadne skoro buntošíte, ale ináč aj Kristínka sa ráno zobudila o 5.30 vyspaná, ale našťastie ešte zalomila 🙂 chlapský vírus útočí všade, no jednoducho sú úplne iný ako my ženy.... a desszi aj sa posledné dni hrozne nervózna a keď ma ešte muž nechápe no katastrofa... a to už tretí týždeň ťahá v robote stále nočné 😠
Eviiik boooože až mi zimomriavky prešli, že v piatok už možno bude Lucka na svete 🙂 ako strašne rýchlo to uteká, budem na teba myslieť a držať palčeky 🙂
my dnes ideme do LV, bývam totiž na dedine, beriem aj mamu sa trošku poflákať, musím niečo pokúpiť, 17.10. máme totiž krstiny.
A čakáme na správy od Mirip 🙂

bzucinka2
7. okt 2009

ahojte, desszi, ja som stekava teraz 😅 😅 😅 nie k dokimu idem presne o tyzden, vraj to staci, ale testikujem pre istotu a zatial su tam 🙂
no miripka ako? uz sme zvedave 🙂
evik, tak parada, ze uz bude lucinka medzi nami 🙂 velmi sa tesime s tebou 🙂

eviiik
7. okt 2009

ahojte, ja som si dnes riadne schrupla, ale bola som riadne utahana, ja viem, ze je to nic oproti Vam, co stave skoro, k Vasim zazrakom, ale ja som stavala dve rana na budik, a ta choroba bola citelna na tele, hlavne unava.
ved sa tu vytesujete zo mna, aj ja sa tesim, ale mam aj strach, ani neviem ci sa to da nazvat strachom, lebo ja nie som stresman, ale ze idem do nieco nepoznaneho, asi to je normalne, tesime sa na Lucku 😵
vcera vecer mala zase riadne rodeo, tak som jej dohovarala, aby ma nechala vyspinkat, ze som unavena, a nech to este vydrzi do piatku.
denka takze idete na vylet, to Ti maminka aspon pomoze 🙂
u nas nieje nastastie ten chlapsky virus, ale niekedy sa to stane, chlapi po vacsine nepocuvaju co im zeny vravia, hlavne ked nieco ine robia, oni sa nevedia sustredit na dve veci, ale zase neviem si predstavit zivot bez nich, vlastne bez mojej polovicky
jej Janka, takze krstiny, o chvilu aj ja zacnem na nich premyslat, a kde presne byvas, ked si z dediny?
dnes idem varit, ale len nieco rychle a lahke, uz sa len motam po byte, a vela toho nespravim
cakame na spravy od mirip

mirip
7. okt 2009

Ahojte, tak ja ešte nijako, idem až popoludní tak uvidíme, dnes bola otrasná noc, sa malé hmýrilo ako malý divoško, no fakt neviem kedy spí ked vraj deti v tomto štádiu tehotenstva preslia cca90% dna, men to tak pripadá že to naše prespí tých 10% a tých 90% dňa je hore 😀

eviiik
7. okt 2009

mirip tak poobede cakame na spravu, aj ja som mala vcera vecer v brusku votrelca, ale potom sa ukludnila a dala maminke spat, cez den je v pohode, ale posledny tyzden sa k veceru rozblazni, ja si myslim, ze si pomaly bali kufre 😀

mirip
7. okt 2009

no ked tvoja balí kufre tak moja by už mala byť dávno vonku, neskutočne vyvádza posledné dni, aj pred mužom ked chytil brucho sa vždy hned zatajila a teraz ked chytí brucho tak vyvádza ešte viac, akoby sa dohodli s mužom že už sa zatajovať nebude, včera dokonca bolo vidieť obrysy chodidla ked kopla no šou

ejusaaa
7. okt 2009

Mirim,Evik som uz zvedava,uz to nenatahujteeeeeee 😀

eviiik
7. okt 2009

ale moja bola cele tehotenstvo kludna, preto si myslim, ze uz sa pripravuje 🙂
ejus keby to zalezalo na nas 😀
ale ja jej verim, a dufam, ze v piatok vecer uz bude s nami 😵

eviiik
7. okt 2009

Ejus nevies Katka je uz doma, uz by asi mali byt?

mirip
7. okt 2009

aj ja dúfam že neskončím na vyvolávačke 🤐

eviiik
7. okt 2009

to by som ani ja nechcela, ze ani naznak otvarania, myslim vacsieho a mam ist na vyvolavacku, ine je ked uz sa mala chysta von, a trochu jej pomozu

mirip
7. okt 2009

ved práve a mne je zle ked vidím vlastnú krv aj ked tzv. prah bolesti mám dosť velký a len tak z ničoho nič nestenem ale ked vidím vlastnú krv som hotová randa že ked cudziu nič mi nie je, aj brat ked si ruku rizrezal aj so šlchami mi nič nebolo, ešte aj prvú pomoc som dala aj po schodoch bez problémov krv utrela

maartinkaa
7. okt 2009

Ahojte, idem s detmi na sono noziciek a neviem kde sa to chodi, som objednana na 12:45

Potom ste odtial isli aj k ortopedovi???

desszi
7. okt 2009

tak to ste ma potesili ze nie som jedina frfloska 😀 neviem mam take obdobie, som maximalne nevyspata, ani nie tak kvoli daduskovi, ten v noci spi, ale mna akosi pobolieva chrbat a v noci aj kvoli tomu nespim dobre a navecer som uz potom uplne down a Petko to schyta. Inak nemozem na neho povedat ani slovo, lebo sa snazi zo vsetkych sil pomahat, ale aj tak vzdy nieco najdem, co sa mi nelubi ☹ a tak sa snazim premoct nepovedat ani slovo
evka, mamina mi vela nepomoze, je seknuta v krizoch, ona ma roky problemy s chrbticou, takze mi je skor moralnou ako fyzickou pomocou 🙂 ale sa tesim ze budeme spolu 🙂
ale mne sa vam posledne dva dni tvori akosi malo mlieka - jem a pijem ako predtym, aj som odsavala a jednoducho nic, inokedy sa mi za styri hodinky naleju az bolia a teraz nic.

mirip
7. okt 2009

ahoj maťa, ja ti neviem poradiť ale hádam niektorá s mamičiek tu ti poradí skor ako odídeš do Levíc 😵

bzucinka2
7. okt 2009

desszi, ale mozno si uz telo zvyklo kolko dadko potrebuje a tvori sa uz len tolko 🙂
mirip, evka, ved uz len hadam nebudu tie baby takee lenive, ze im bude treba uplne pomahat 🙂
matka, ja som bola len na sono, tam kde je rtg, no my sme este k ortopedovi vtedy nemuseli 🙂

janadureckova
7. okt 2009

Ahojte 🙂 tak my sme šťastne obišli Levice, malá bolo zlatučká, som behla aj ku kamoške, tam som ju nakojila a prebalila a pak sme sa ešte trošku motali po LV. Bolo krásne vonku, teda ešte je 🙂
Eviik ja som z Jabloňoviec, total maličká dedinka, ale keď máš auto nie je problém, a je tu aspoň krásna príroda 🙂 ale v LV som bývala dva roky, a chodila tam aj do školy a tam aj robím, takže ich poznám dokonale.
Desszi aj mne sa niekedy zdá, že nemám prsia až tak plné, ale možno má bzuci pravdu, kým to malým drobcom stačí tak je hádam pohoda, hlavne sa nad tým netráp, psychika je dôležitá.

maartinkaa
7. okt 2009

Ahojte, tak uz sme zo sona doma, velmi nas nepotesili, lebo o dva mesiace mame ist zasa a mame balit na siroko, co sme doteraz nerobili, lebo nam to uz ani nekazali ☹

Nic zvlastne nam tam sice nepovedali, ale som si tam precitala, ze nieco mame chybne a nieco zoblene atd, a ze o dva mesiace zasa 😝 mate s tym nejaku skusenost?

Volakedy sme s detmi chodili na rontgen a potom ortopedovi, tak zato som sa pytala

Mirka, a ty?, este sa malinka nevyliahla???? 😀 😀 😀 😀

mirip
7. okt 2009

ahojte tak sme dma aj my, už tretí týždeň rovnako žiadna zmena, záver, ak neporodím do pondelka tak sa vidím s Dr. najneskor v utorok na príjme v nemocnici 😒

mata, nie dáva na seba stále čakať........ 🙄

janadureckova
7. okt 2009

Mirip, no ako hovorím baby nechávajú na seba čakať, ako aj tá naša 🙂 tak len ťuťu muťu s manželom a možno malá sa rozhodne prísť skôr ako do utorku 🙂 aj keď u nás na našu ani to neplatilo... ani kúpeľ, no nič... 🙂 ale však Braun sa rozhodne ako ďalej, u mňa to boli kvapky, ktoré dobre zabrali a pak len tabletka od spodu, našťastie nemusel dávať ani infúziu. Budem držať palec 🙂

ejusaaa
7. okt 2009

Ahpjte,Martinka a ake hodnoty mali malicke?My sme tiez k ortopedovi chodili,aj ortopedicku perinku mali....Mirip neviem,ale urcite su uz domka,zajtra jej napisem 🙂 a uz vas presla ta nadcha?

ejusaaa
7. okt 2009

Tobinkovi sme dnes kupili zimne topanocky,dost velku nozicku ma,21 🙂

maartinkaa
7. okt 2009

pockaj ejus pozriem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre