Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

eviiik
8. okt 2009

dakujem babule, a urcite dam vediet keby nieco, mam kontakt na viacere z Vas a potom niektora bude tlmocit,
a ak by to bolo zajtra, tak len k veceru, lebo do nemocky pojdem okolo pol stvrtej.
ja zatial strach nemam, on urcite pride, ale dufam, ze potom aj opadne, ospon taky zvykol byt moj postup

janadureckova
8. okt 2009

Mirip verím ti ja som tiež strachopud, ale neboj ono fakt už keď budeš v nemocnici strach opadne 🙂 no a pri druhom pôrode už budeš frajerka 🙂
ináč noc predtým než som išla do nemocice som skoro vôbec nespala, ale tam som sa ukľudnila, takže uvidíš pohoda. A pôrod veľa závisí od toho ako to budeš brať, sústreď sa na to, že už bude maličká pri tebe a prekonáš to uvidíš 🙂

mirip
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 ved uvidím 😀 😀 😀 😀 ale myslím že ked tam budú dvaja chlapi pri mne jeden najdoležitejší - magela druhý tiež v tom momente najdoležitejší - Dr. bude pohoda, ozaj po porode magela kedy pošlú preč odtial?

eviiik
8. okt 2009

inac to som uz od vela mamiciek pocula, ze noc pred porodom uz zle spali, resp. nespali, aj ked to bol porod prirodzeny.
mirip no vidis budes tam mat dvoch najdolezitejsich chlapov, tak to hravo zmaknes 🙂

mirip
8. okt 2009

a tebe tam pojde evi muž tiež alebo sa nedal ukecať?

eviiik
8. okt 2009

jasne pojde manzel so mnou, my sme to ani neriesili, od zaciatku sme takto nastaveni, ze to zvladneme spolu 🙂

mirip
8. okt 2009

🙂 🙂 🙂 u mna sa dal ukecať na to ked čítal čo tu baby popísali že on bude na tej srane aby nevidel to čo Dr. a že bude mocť pozerať ako baby merajú vážia atd. 😀 sa bál že bude čumieť medzi nohy ako Dr. a že by ho tam kriesili 😀 😀 😀 😀

eviiik
8. okt 2009

to mal mylnu predstavu, kde by ho k noham pustili, bude len pekne pri Tebe, pri hlava, a ono to bude hlavne psychicka podpora
ja idem obedovat, lebo som uz riadne hladna

mirip
8. okt 2009

tak dobrú chuť, ja idem tiež na niečo do chladničky už ani neviem čo by som od radosti zjedla 😀

fia
8. okt 2009

jani, 17. aj my mame 😀 😀
Vsak volakedy sa dokotulame, len teraz sme chorucki 😢 u nas aj skolku zavreli (maminy sa smeju, ze deti maju mor 😀 ) Akurat sa trapim, co vsetko treba prichystat a tak na ten krst.
Buduce maminky, nebojte sa. Ja som sice rodila bez mm, ale porodne asistentky urcite povzbudia a pomozu. Treba mysliet na to, ze kazda bolest je krokom na ceste k dietatku 😉

bzucinka2
8. okt 2009

baby, dakujem, nebojte sa setrim sa, len v noci sa krutim ako na kolotoci a cez den neviem zaspat, hoci skusam kazdy den 😒
no mala som chut na paradajkovu polievku, tak sme si s malym navarili a ocko ked pride moze dojest gulasik 😉 no a na zajtra bude este asi polievka ak ju nedojem dnes (uz som mala v malych porciach 3x) 😀 😀 a inak je celkom dobry napad rybicka, ale nemam doma, tak mozno tie placky k veceri zneju dobre a obed si dame niekde cestou, lebo sa chystam s nasimi na nakupy 🙂

bzucinka2
8. okt 2009

a zabudla som muzik tam s tebou moze byt kym ta neprelozia na izbu a ak mas nadstandartku, tak aj tam asi moze ist s tebou 😉

janadureckova
8. okt 2009

Takže máme naraz krstiny? 🙂 Žofka a zohnala si maličkej aj nejaké oblečenie špeci na krst? My sme včera s mamou pozerali v LV, ale neviem... až tak sa mi to napáčilo...
kúpila som zatiaľ len servítky a nejakú výzdobu, mama sa stará o pečenie a varenie, my ešte kúpiť kvety do kostola, a ja neviem čo ešte... no a na seba som zohnala nohavice, a v pondelok idem pozrieť nejakú blúzu.
A ty čo chystáš?
A malý Matúško je chorý alebo nebodaj aj Barborka?

fia
8. okt 2009

Veru, naraz. Jani, vecicky som nasla tu:
http://www.mimisvet.sk/bazar.php?album=95642
Malej som vybrala odtialto satocky, lebo obchody pravdupovediac ani nestiham pobehat, a toto sa mi fakt zapacilo na prvy pohlad. Zvysok rodiny sa hodi do gala, mna obtocia metrovym textilom 😀
Varenie a pecenie este musim zadelit, tak nad tym si hlavu lamem...
Sopliky a kasel maju obidve deturence, vcera sme boli u dr. a povedala, ze hrdielka aj dychanie maju ciste, tak dufam, ze to rychlo prejde.
Drzte sa, Kristinke posielam boztek. 🙂

mirip
8. okt 2009

a ozaj ako je to po porode? to naozaj na vizite žiadne nohavičky len vložka pichnutá medzi nohami a na vizite ju pinzetou vyťahujú a pozerajú? 😀 😀 😀 😀 😀 🙄

maartinkaa
8. okt 2009

ano ano ano 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
8. okt 2009

a po vizite sup nohavicky na seba 😀 😀 😀 😀

mirip
8. okt 2009

no vtipné martinka 😀 😀 sa mám teda na čo tešiť a čo tam na tej vložke také pozerajú kolko kvapiek tam asi nakvapkalo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
8. okt 2009

no ano, ze ci nekrvacas privelmi a tak

to si vsetci okolo teba stanu a budu kukat 😀 😀 😀 😀
ale taketo veci vobec neries miri

mirip
8. okt 2009

ja viem len mi to pripadá soarodávne a smiešne a ked si predstavím že plná rdel doktorov na teba čumí a teda medzi nohy tak aj trochu trápne 😀 😀 😀

mirip
8. okt 2009

a tak je to vraj aj ked ideš domov že roztiahneš pred všetkými oni pokukajú, ešte to tak je stále ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

maartinkaa
8. okt 2009

no neviem, lebo ja som mala teraz cisar, ale volakedy ked som rodila normalne tak len jeden doktor, ktory ma prepustal sa mi pozrel medzi nohy 😀 😀

ejusaaa
8. okt 2009

Martinka ty si sup naspet nohavicky?my sme nemohli,len vlozku,lebo ze sa to potrebuje vetrat,tak sme jak po.....e chodili,aby nam nevypadla 😀 😀 😀 ,mirip teraz sa Ti to zda ze je to trapne a tak,ale v tekj chvili Ti to bude uplne jednooooooooo ver mi 😀

ejusaaa
8. okt 2009

Mirip ked sme my sli domv,len jeden doktor pozeral 😀

mirip
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 aj jeden stačí len nech je fešný nie? 😀 😀 😀

maartinkaa
8. okt 2009

ano ejus, bez nohaviciek ani na krok 😀 😀 😀

ejusaaa
8. okt 2009

No ja som mala Chochlaca 😀 ,takze nic moc,ale dobry 🙂

ejusaaa
8. okt 2009

Ozaj Mirip a ako sa rozhodol drahy,bude Ti pri porode? 🙂

mirip
8. okt 2009

hej ejus bude ak to stihne, lebo včera som mala dohodnuté že príde po mna a ma vezme do poradne a porišiel o hodinu neskor, ako sme sa dohodli som mu povedala že z neho by bola dobrá smrť, lebo nevie prísť načas, že za ten čas čo som ho čakala by som aj patorčatá porodila a on by prišiel aj tak neskoro 😀 😀 a potom že som mala v poradni vyšší tlak, dofrasa aj s chlapmi 😀

aadula
8. okt 2009

ahojte
jejdanenky tak evka ideš zajtra na to? 😵 😵 😵 držím palčeky..a veru ja už týždeň pred pôrodom som nespávala..som mala už sem tam v noci akoby kontrakcie...a poslednú noc..ach ach.to bolo už ťažké

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre