Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

aadula
18. jún 2009

ahojte 🙂

tinka toner ja tiež viem len o Atome.., ale možno aj inde je...ja tam kupujem 🙂 a obuv...mamina nech ide do Kalnej alebo do NR tam si asi skôr kúpi ak chce lepšiu obuv 😉

sweetangel20
18. jún 2009

tinka, ten toner skús v nay elektrodome, tam ťa to asi vyjde za najlepšiu cenu

sweetangel20
18. jún 2009

zas som tu sama, či čo?

cipsinka
18. jún 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tak my tu mame dnes pod marakom a to ideme lietat po meste po cestovkach,dufam,ze nezmokneme 😅 😅 😅 😅 😒 😒 😒 😒 .

Tinka Saska je naaaadherna,podarenucka je 😅 😅 😅 😅 😅 .

Vidim,ze kazdu nieco boli 😒 😒 😒 😒 aj ja sa pridam ked sme sli vcera spat tak ma zacal poliet zub,to je taky svinuch velmi casto ma boli ale preplachla som si to vodou a bolo v pohode 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .

Baby boli ste niektora v tom Egypte?? 😕 😕 😕 😅 😅 😅 Ak mate nejake uzitocne info sem s nimi 😉 😉 😉 😉 😉

luckai
18. jún 2009

Ahojte kočky!
Mojsi - ako Roman? Držíme palce!
Jarulka, to mi je veľmi ľúto, čo sa stalo tvojej sestre! Žiaľ, musí si povedať že život ide ďalej, keby sa to stalo neskôr, je to len horšie ☹ ☹ ☹
Dnes som v Lv, už sme obehli polikliniku, bola som u zubárky, v Sníčku sme kúpili 3 čepčeky na leto 😅
Romanka celý čas spala" vstala ráno o 8:00, už o 9:15 v aute spala znovu. Len teraz vstala! Pokladík!

My sme boli v Egypte pred 2 rokmi na poznávačke + 6 dní pri mori v Hurgade - humus more, ale poznávačka super!!! Jedlo mi tiež veľmi nezapasovalo.

luckai
18. jún 2009

Treba si tam dať pozor na stravu, vraj Faraonova pomsta, ale ako som si všimla tak len obžerstvo to bolo. Ja som jedla veľa, ale ako tam mali niektorí naložené taniere - a že majú potom žalúdočné problémy! A nejesť a nepiť veľmi studenú vodu a nápoje, ani to nerobí dobre žalúdku!

cipsinka
18. jún 2009

ahoj luckai,

ano ano o tej faraonovej pomste som pocula a teda veeela,od vcera som si toho o Egypte prestudovala uz viac nez dost 😀 😀 😀 😀 😀 treba si umyvat ovocie balenou vodou a neumyvat si zuby vodou s vodovodu a vsetko bude OK 😉 😉 😉 😉 Len ma akosi zarazilo,ze co si povedala o tom mori ved Hurgada a Sharm el Sheikh patria k najkrasnejsim miestam na potapanie a more je tam kristalove s krasnymi koralmi tak som ostala v soku,ze si povedala,ze tam je take more.Kamoska co boli minuly rok v Hurgade si nevedela vynachvalit ako tam bolo krasne a videla som aj foto a more fakt krasne 😕 😕 😕 😕 😕 Asi ste natrafili na nejaku divnu oblast 😒 😒 😒 😒 😒

cipsinka
18. jún 2009

ZIstujem vsetko o Egypte a nakoniecna v cestovke odporucia Teneriffe a pojdeme na kanare kde sa plati eurom a vsetko je tam ,,zeuropstene,,a mame po problemoch 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

luckai
18. jún 2009

v Hurghade nie sú koraly, len v Sharm el Sheikh a plávaly tam olejové škvrny od lodí, no neviem, nič moc.

cipsinka
18. jún 2009

ja co som citala dnes tak Hurgada bola prvym letoviskom a potom bol Sharm el Sheikh a,ze preto su koraly viac zachovale tam ale su aj v Hurgade 😉 😉 😉 urcite nie take krasne ako Sharm al She.ale su 😉 😉 😉 Luci tak s tymi skvrnami ozaj nic moc 😖 😖 😖 😖 😖 😖

tinkaaa
18. jún 2009

baby mám dotaz,vy ste pobehali zahraničie,ako je to s roomingom,keď mi odtiaľ niekto volá z mobilu čo je Slovák platím to aj ja,či len to čo volá?? 😕

cipsinka
18. jún 2009

tak tinka ja neviem co to zavisi od nastavenia alebo od coho lebo ja som rooming este nemala aktivovany ja z Irska volam normalka a stahuje to iba mne kredit 😉 😉 😉 😉

luckai
18. jún 2009

do Sharm el Sheikh by som išla, do Hurghady nie. Tam sa aj chystám už keď budú detiky odrastené šnorchlovať.
Zamiešam ti karty: pozri si grécko, ostrov Zakyntos, stedisko Laganas, široká piesočná pláž, kúsok od mestečka kladú v auguste veľké korytnačky vajúčka, preto na veľkej časti pláže nie sú žiadne holtely, prostre tam môžeš byť s drahým vo vode a na pláži a šioroko ďaleko nikde nikoho, a voda horúúúca (my sme boli v júli), ani z nej nevylezieš a grécka kuchyňa je výborná!!!

luckai
18. jún 2009

my sme boli po prilete 1 deň v hoteli, ktorý stál samučký, inak to bol dosť humus, 3* pred pozvávacou časťou a povedali nám, že je to jediné miesto v hurgdade, kde sú koraly, inak za nimi musíš cestovať na okoloté ostrovy - tie sú fakt krásne!

cipsinka
18. jún 2009

luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,boze ani mi take nehovor lebo ozaj sa na ziadnu dovolenku nedostaneme 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,uvidime ako to bude s cenami co sme pozerali na nete tak veru Egypt nic moc drahe ako slak 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,no ideme osobne do cestovky a uvidime 😉 😉 😉 😉 😉 Moj sen je strasne ist do Egypta a chcela by som si ho splnit kym este nemame mimco 😉 😉 😉 😉 a v SH el SH bola aj mojho draheho najvacsia seeefka a ospevovala to este pol roka a to pochodila ooozaj dost trikrat za rok su v Amerike a taak podobne 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Ved dam vediet ako sme nakoniec dopadli.Ale dakujem,ze mi davas rady a typy vazim si to 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵.

Dobre dievcata idem sa zclovecit a ideme pa 😉 🙂

cipsinka
18. jún 2009

este som nakuk a ano hovorili,ze tieto 3* nie su bohvie co,ze ked uz tak 5*,ale ozaj neviem podla vlastnej skusenosti ved vam porozpravam ked pridem 😉 😉 😉 😀 😀 😀 ALe vraj 5*stoja za to,ze z dlazky sa da jest,citala som si temy Egypt tu na konikovi a vraveli,ze v tychto 5* si potrpia riadne na hygienu a cistotu 😉 😉 😉 😉

cipsinka
18. jún 2009

bozeee ale aj to Grecko vyzera uzasne o com pises 😵 😵 😵 😵 to musi byt ozaj romatikus 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎

sweetangel20
18. jún 2009

ahojte, tak ja som už polomŕtva.okopávala som pred domom kvety, marek bol zatiaľ v kočíku. tak na striedačku som behala medzi umrnčaným marekom a kvetmi. konečne sme to dorobili, malý zaspinkal. ja osprchovaná, zas sa cítim ako človek, nie neandrtálec 😀

tinkaaa
18. jún 2009

sweet v takom teple okopávaš,to ja som strčená dnu
ja zvyknem okopávať skoro vždy na večer a niekedy zas zavčasu ráno 😉 pobehujem tu zo stránky na stránku malá vykrikuje v postieľke a takkk za chvíľu pôjdeme papušať

sweetangel20
18. jún 2009

tinka, robila som to na dvakrát. začali sme včera večer, len marek už nevedel obsedieť a sestra bola zas taká ochotná, že ho nechcela postrážiť, lebo ona je "unavená". na nete bola, h...o robila, ale tak nevadí, nebudem sa rozčuľovať. takže sme mali polovicu okopanú a polovicu nie, dneska sme dorábali. a mne to teplo vôbec nevadí, ja mám slniečko rada 🙂 marek bol v tieni v kočíku, tak ani jemu nebolo horúco, len už nevedel vydržať sedieť v kočíku, to bol celý problém

sweetangel20
18. jún 2009

ozaj, za Idou som nebola, nestihla som. možno budúcu stredu, tak ju potom pozdravím

ejusaaa
18. jún 2009

Ahojte,Alzbet videla som Ta pri Leve,ale bolo vas tam vela 🙂 A coze ides sa vydavat? 😀 😀 😀 Bola som si pre matersku a vela nezostalo,ked som vsetko pokupila 😲 ,v pondelok ideme na poradnu a mame doniest aj ciku 🙂 ,tak som bola kupit tie sacky,do coho sa vycvara 😀

ditka1
18. jún 2009

ahojte...
jarul...velmi ma mrzi co sa stalo sestre 😢 ☹ ☹ ale nadej umiera posledna...musi to velmi boliet.
adul... ☹ tak aj tebe sa stalo ☹
tinka...jeeej mala je bohovskaaaa 🙂
luckai...tak vy ste uz s manzelom pochodili kusisko sveta 😉
maly drieme dnes hodne 🙂 aj LV som stihla obehnut,kupila som malemu take sortky na leto a sebe som si bola kupovat no ziadna slava na tu moju valagu a ceciska,a o celkovej postave ani nehovorim,zeny stasteny co schudnu po porode.Pohybu mam neurekom kedze som sama na vsetko,nejem vela ako vzdy tak ja neviem co je to... 😕

alzbetabenkova
autor
18. jún 2009

kto sa ide vydavat???co??no bola som pri leve,stretla som znamu jednu s dcerou,a cakala som kamosku 😉
zase nam nesiel net,len teraz, a uz aj idem s maly m von,takze vecer cicusky
gipsi v egypte je kraaasane,ja som sice nebola,ale kamaratka bola a vsetko chvlaila, zalezi ci sa tesis a aky si typ, ono vstade sa nieco da najst,ale ak sa zacnes tesit tak ti bude jedno sice nie vsetko to je jasne,ale treba vychutnat 😉

luckai
18. jún 2009

Ahojte,

boli sme v meste, hrozný hic je! ale malá spala ako drevko od 13:00-15:30! Stretli sme sa maminky čo sme spolu chodievali cvičiť ako tehulky, ale jedna to nestíhala, takže ešte možno zopákneme v stredu, lebo ideme na nožičky ak sa nám podarí objednať sa v pondelok!

Ditka, ešte volakde sme boli čo som nespomínala, ale to si sama sebe závidím! 😉

Cipsi, čo ste vybrali? Ten Sharm el Sheikh berte, to aj tu v cestovke vychvalujú! Len Hurgadu nie!!!

Sweet, to v takomto hici kopkáš? No u mňa nehrozí, aj keď by sa zišlo...

cipsinka
18. jún 2009

ahojky tak sme doma pobehali sme nejake agentrures a mame dve ponuky ktore zvazujeme kedze este mame cas tak budeme rozmyslat a utorok ma drahy volno tak ideme zase obehat nejake agentos.Luci pozerali sme iba SH el SH nem boj 😉 😉 😉 😉 😉 😉 my sme chceli ist hned od zaciatku tam 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 Dost sa nam zdaju drahe tie dovolenky teraz este v utorok pobehame a ak nic nenajdeme budem rozhodovat medzi tymito dvoma ponukami 😉 😉 😉 Len rozmyslame nad hotelmi,jeden je Hilton a jeden EL Hayat v podstate su rovnake len Hilton je o 300ecok drahsi tak neviem 😖 😖 😖 😖 😖 Do buduceho tyzdna sa budeme musiet rozhodnut 😉 😉 😉 😉 .

Alzbet mas pravdu cloveku ked sa chce sa paci vsade,len vymyslame ale tak co ked tolke prachy od nas pytaju panboze 😖 😖 😖 😖 😖 keby,ze to je nejaky last minute do 20 000 tak sa nad destinaciou moc nezamyslam ved v Egypte musi byt len pekne ale takto musime mysliet a selektovat 😖 😖 😖 😖 ale uz sa tesim ked to vyberieme a budeme odpocitavat dni 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵

ejusaaa
18. jún 2009

Alzbet Ty 😀 ,vravis ze si sla pre obrucku 😀 My sme sli na tie auta co malo byt oproti Lidlu a cakame ako puci,aj ludia a nic tam nie je 😠 jaj ale nehorazne teplo je,fuj az som nervozna.

lenullkak.
18. jún 2009

Ajojte, pridala som fotky do albumu...malinká spí a ja len na skok...už ju musím pomaly budiť na papanie

ditka1
18. jún 2009

lucka...kde?prezrad nam 😕 😲
lenul...jeeej ahoj ty sem uz vobec nechodis 😒
mala zojka je krasna. 😵
my uspavame tak teraz ze jednou rukou pisem a v druhej ho drzim a zaroven skackame na fitke a uz aj spinka 😝

alzbetabenkova
autor
18. jún 2009

jemine,nestiiiham,zanedbavam vas lasocky, a to uz ide moj mastalirik zlaty😀
ejka, dala som si obrucku zmencit, praskla a museli ju opravit,a znova gravirovat
idem chytro,rano som tu ako na modrom koni😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre