Okres Levice 2. Pridajte sa!

alzbetabenkova
13. jún 2009

zacinam novu temu okresu levice, lebo vraj moze byt v jednej len 10tisic prispevkov, tak vitajte kocky 😉

jarula25
29. jún 2009

Tinka prsalo a celkom slusne ale akurat my vtedy maly spal takze v pohode a ked sa po 3 hodinach zobudil uz bolo po dazdi 😅 😅
Adull aj si predala na medulienke nieco??,ja som zarobila az6,80 eura..teda malo som cakala viac inokedy som zvykla veru ovela viac zarobit ale aspon nieco akurat sme maly na vlacik a pagaciky 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
29. jún 2009

jarul aspoň na niečo ste mali 😝 😝 aj 6euráčov je 6
adul a čo bolo Samkovi,asi som si niečo neprečítala 😕

tinkaaa
29. jún 2009

hodila som nové foto kuk do albumu 😉

jarula25
29. jún 2009

veru zase lepsie ako nic aj to je pravda...
Tinka ze laci Strejk.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkaaa
29. jún 2009

no a však je kúlová 😀 😀 😀 😀 chúďa vyzerá v tej šiltačke strašne smiešne 😀 a mne sa tak páčila,keď som ju kupovala

jarula25
29. jún 2009

ale ved je krasnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa len ma asi trochu väcsi silt nie????

tinkaaa
29. jún 2009

no má trošku väčší
hmmm idem do hajan,dnes som bola zavčasu hore,vyprevádzala som tatinka,potom makala ako fretka,idem buvať aj dieťatko mi už buvá ľudia asi budeme meniť nutrilon alebo čo však ona ńa večer spapá 300 😅
ahojček všetkým

jarula25
29. jún 2009

ty kokos 330??to je dost teda vela....
dobru noc ja sa tu este pomotam aj tak pockam miska kym pride z roboty do 23.00 takze este nejde buvat
bruu noc..papapa

ditka1
29. jún 2009

tinka...a aky by si chcela davat nutrilon?uz nie HAcko?
ejus...asi nie s pristrojom na srdci,aj na ekg mas napisane ze vypnut mobily mozno to nejako suvisi opytaj sa dr.
mirip...my tiez od 54,56ky vecicky.
maly uz hajá spapal kasu a je dobre.
lucka...permanentka je za 50eur asi 8kupani

bzucinka2
29. jún 2009

v lv sa plati 50 € na 8 hodin, takze sa to da a ak nemozete ist a date jej vediet, tak si hodinu potom nahradite - nazbiera sa vam 8 nahrad a dalsi mesiac neplaatite 🙂
ditka, ze najtucnejsia, netrep 🙂 to ti nezozeriem 🙂

ozaj co sa stalo v panelaku jakubkovej mamicke? a agaata sa rozisla s kordiakom? 😵
a co nove v ordinacii?

ditka1
29. jún 2009

bzucka...este si ma nevidela 😀 pockaj uvidis urcite tam chodia same modelky 😝 dnes je trend byt po porode chuda,ja k nim nepatrim. 😀
jakubova mama mala porazku,agata sa este nerozisla len ho trapi lebo na nu nemal cas a ordinacia zahadne skoncila,zrazu bez upozornenia asi maju cez leto pauzu. 😒

jarula25
29. jún 2009

veru ordinacia ma nastvala 😠 takto bez upozornenia skoncit

bzucinka2
29. jún 2009

mirip uz sa to aj tebe krati 🙂
a co je s katariankou, nejak som ju tu nepostrehla 😒

ejusaaa
29. jún 2009

Ozaj ja som vcera pisala jamajke,ze operacia dobre dopadla,maly bol s nou na izbe,prvu noc aj manzel,aze sa dobre citi,ze troska brucho pobolieva ale ze dobre 🙂 Jarul kolko teraz stoji vlacik?My sme minuly rok detom ho na narodky objednali,vozil ich kde chceli 🙂

ejusaaa
29. jún 2009

Katarianku ked som naposledy strtla vravela ze nestiha,stara sa o choreho ocina,potom o maleho,potom o babo v brusku a tak,iste je unavena,ale bola by som rada keby napisla,aj Lenulka,Emka.......ceeeeeeeelkom na nas zabudli uz..

jarula25
29. jún 2009

Ejuss spiatocny listok pre dospeleho stal 2 eura a pre deti to neviem maly neplatil zatial ale isla som z neterou ta ma 15 a platila dospelacky 😖

ditka1
29. jún 2009

jaaaj baby ja si nemozem pomoct ja ked vidim nejaku tehulku tak strasne tuzim byt tehotna,ale zase na druhej strane este by som nechcela hned,ale ma zaplavuje taky bohovsky pocit ked to vidim 😲 😵 😵 😵 aj miripke drzim palce nech si to uziva este poriadne vsak uz sa jej to krati 😉
veru kat,erika,lenka tieito baby sem prestali chodit,vsak aj my toho mame vela a ideme sem. 😕

ejusaaa
29. jún 2009

Ditus,mna to nezaplavuje 😀 ,nie fakt,ja by som nechcela druhe este teraz 😝 😀 Diky Jarul.Teraz mi baby napisali ze tie stopy krvi by mohli byt z dehydratacie..Ze by?Lebo on malo caju pije..

ejusaaa
29. jún 2009

Dobre babky,idem sa umyt a spat,ak sa zajtra neozvem,tak mi to pan Holter nedovolil 😀 ,ale napisem sms,dobru noc.

jarula25
29. jún 2009

Ditka ja mam ten isty pocit a uzzzz straaaaaaaaaasnee dlhoo......ale co narobim ked nemozem ☹ ☹
Ejus daj vediet ako si dopadla potom..Dobruu noc,,,,

ditka1
29. jún 2009

ejus... 😀 😀 😀 tak sa drzkaj a oddychuj zajtra,ale budes nam tu chybat 😉
nic idem asi aj ja het,maly zahadne spinka a idem este daco porobit a drichmat 😝 🙄
cauteeeeeeeeeee

jarula25
29. jún 2009

tak aj tebe dobruuu Ditka 😉

bzucinka2
29. jún 2009

ditka dakujem a si na omyle nechodia tam len modelky ale aj klasicke maminy 🙂
ejus drzime palceky 🙂
a katke posielame vela energie, ma toho ozaj dost 😒
sweet a z tej detskej stranky objednava len detske , dospelacke nie? 😒
tak bru nocku vam 🙂

jarula25
29. jún 2009

idemuz aj ja het....inak myslela som na Alzbet ako dopadly v Sturove 😲 😲 😕

aadula
29. jún 2009

jarulka, ešte som po ne nebola..hádam zajtra stihnem 🙂 a tiež dúfam, že aspoň toľko zarobím 😀

tinka, včera Samko vrackal a celý deň bol taký mrnkavý a večer veľké glgal..tak som sa trošku vyplašila, či to nemá mandle chytené..ale našťastie nie

ditka ja som chodila vlani s malým plávať...a bzučinka má pravdu..všetky nie sú modelky ..len tak tých 85percent 😀 😉

mojsejovka
29. jún 2009

som tu nebola od soboty, nejak nevyšiel čas.. 🙂

sweet.. všetko naaaaaaaaaaaj malému drobcovi, posielame pusinku nášmu ďalšiemu potencionálnemu zaťkovi.. 😀 však nič sa nestalo, že ste neprišli, veď nie vždy všetko vychádza podľa plánu.. 😉

judith.. huraaaaaaaaa, tak si konečne zavítala trošku, veď to vôôôôôôbec nevadí, že nie si maminka ani tehulka.. ale si naša.. 🙂 no ja som aj plánovala ešte v nedeľu trošku tam posedieť, keď Emka dovystupovala, tak sme išli do záhrady malú nakŕmiť a potom som sa chcela vrátiť, ale Emka sa už nevedela dočkať kolotočov, tak sme na koniec len nakukli a išli sme domov.. 😅

no ľudoví liečitelia, ťažko povedať, čo na to.. liečili moju sesternicu, aj sestru, ale nič moc.. ale ono to určite závisí aj od toho čo liečia, a ako liečia..

tinka.. to toľko ti malá spapá mliečka??? 😲 no ty kokos, to je iná papkáčka.. 😵

ditka.. aj ja som mala donedávna také pocity, že by som ešte prijala ďalšie hneď teraz, ale už ma to prechádza.. 😀

alzbeeeeeeeeet.. potom napíš, ako bolo v Štúrove.. 😉

baby, keď už o tom plávaní hovoríte, ja by som taaaaaaaak išla niekde pri vodičku.. no nech už máme hotovú tú plaváreň a budeme chodiť aj s malou.. 🙂

alzbetabenkova
autor
30. jún 2009

dobre rnako
vcera bolo super, maly sa vysantil, aj ja som si zaplavala, maly sme akurat pocasie, ked sme dosli horuco a ked sme sa prave prezliekali ze uz ideme, zatiahlo sa,neviem ako bolo tu ale tam sa dalo, no docitam vas,ale neviem kedy,lebo dnes ideme do nitry do baumaxu,

ditka1
30. jún 2009

ahojte 🙂
tinka...inac to sa ustali s tym papanim,aj lukásko tolko papal ale uz nepapa max 230ml 🙂
alzbet...juuuj isla by som do sturova a co idete v baumaxe kupovat?
mojsi...ja ta obdivujem,ze zase kojis celkom,fakt,to je super ze ste bebu vysadili.
adul...hadam nebude chory 😲

aadula
30. jún 2009

ahojte

alžbetka boli ste v Štúrove? je tam stále dobre pre týchto krpčekov že?

ditka, to mal len v nedeľu taký zlý deň, už je v poriadku..našťstie

tinkaaa
30. jún 2009

bré ráno
no noc super,len som ja nevedela nejak spať 😝 každú chvíľu som sa budila,nejaké divné sny som mala,katastrofa
ditka ip
aha adul tak chvalabohu že Samkovi nič nieje 😉
alzbet jáj muselo byť super v Štúrove 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre